• GoHome Professional
nepremicnine.net četrto nadstropje Najnovejše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net četrto nadstropje Najnovejše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net četrto nadstropje Najnovejše

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net četrto nadstropje najnovejše" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, SLIVNICA PRI MARIBORU, 610.000 €, 660,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.salomon.si

Poslovno stanovanjski - gostinski objekt v obratovanju s 500 m2 delovne površine in 1.000 m2 parkirišč, dobra lokacija izvoz na AC, opremljen, uporabno dovoljenje, varovano, vsi priključki, možno delnega najema - prodam ali delno menjam za stanovanje na morju. Lahko tudi druge aktivnosti,trenutno....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 108.000 €, 29,60 m2 cca 3650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.suvak.com

Garsonjera obsega 29,6 m2 in se nahaja v pritličju nizkega bloka. .

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 315.000 €, 88,60 m2 cca 3560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.dfi.si

88,6 m², 3-sobno, zgrajeno l. 2008, adaptirano l. 2021, 2/2 nad., Kamnik - Glavni trg, moderno opremljeno stanovanje, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR Dodaten opis Ekskluzivna priložnost – Svetlo mansardno stanovanje z razgledom in opremo vrhunske kakovosti. V urejenem objektu v strogem....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 1.180.000 €, 267,00 m2 cca 4420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.gradex.si

Lokacija: Center Portoroža je samo nekaj minut peš hoje oddaljen od hiše, kjer lahko najdete tudi dodatni oddih v savnah in wellnes centrih z odličnimi hoteli ter uživate v sprehajalnih poteh do centra Portoroža ali do zelo znanih solin na J strani, kjer je zelo lepa sprehajalna pot....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, Center, 375.000 €, 85,50 m2 cca 4390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.ruj-meridoma.si

V samem mestnem jedru se prodaja atraktivno dvoetažno stanovanje , ki navduši z veliko naravne svetlobe , premišljeno razporeditvijo prostorov in odličnim potencialom za bivanje ali investicijo. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 288.000 €, 75,00 m2 cca 3840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.dfi.si

75 m², 2,5-sobno, zgrajeno l. 1898, adaptirano l. 2014, P/5 nad., Prostorno stanovanje mirna lokacija, prodamo. Cena: 288.000,00 EUR Dodaten opis Prostorno in opremljeno 2.5-sobno stanovanje z lastnim vhodom – Rimska cesta Prodamo svetlo, funkcionalno ter opremljeno stanovanje. Nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, PODBRDO, 55.000 €, 45,10 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.vilmar-nepremicnine.si

Prodam prijetno in svetlo dvosobno stanovanje v Podbrdo, ki se nahaja v visokem pritličju objekta. Stanovanje je v celoti opremljeno ter lepo vzdrževano, v zadnjih letih pa je bilo tudi obnovljeno, zato omogoča prijetno in udobno bivanje brez dodatnih večjih vlaganj. Razporeditev....

 
 
 
  Zemljišče, SEČOVLJE, 470.330 €, 6719,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.ruj-meridoma.si

Prodajata se 2 kmetijski parceli v Sečovljah z odprtim pogledom. .

 
 
 
  Hiša, KOSTANJEVICA NA KRASU, 295.000 €, 423,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.ruj-meridoma.si

Na izjemni, mirni lokaciji z odprtim razgledom vse do morja se nahaja nekoč ugledna in dobro poznana gostilna “Lovec” , ki je v preteklosti predstavljala središče družabnega življenja. .

 
 
 
  Zemljišče, KLADA, 187.650 €, 1251,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.kumi.si

Parcela se nahaja v območju SK - površine podeželjskega naselja (del) in (del) zemljišča je kmetijsko zemljišče v zelo mirnem in majhnem naselju, kateri ponuja kvalitetno mirno bivanje in celotno infrastrukturo v bližini. Parcela meji na kmetijsko zemljišče (na dveh delih). Narejen....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net najnovejše (92)
  • nepremicnine.net četrto nadstropje (33)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr