• GoHome Professional
nepremicnine.net čim večje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremicnine.net čim večje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net čim večje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net čim večje" je bilo najdenih 5 077 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.408 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 290 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 360 m2
    • 440 m2
  •  Po ceni
    • do 58000 eur
    • do 73000 eur (povprečna cena)
    • do 88000 eur
    • do 733 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 94.900 €, 2419,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

2.419 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 94.900,00 EUR V bližini centra Rogaške Slatine se v manjšem naselju hiš na sončni lokaciji ob robu gozda prodaja zazidljivo zemljišče skupne velikosti 2.419 m2. Za zemljišče je pridobljeno veljavno gradbeno dovoljenje za gradnjo enostanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 259.988 €, 2419,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2025.,

www.indomio.si

2.419 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, Odlična investicijska priložnost za turbulentne čase - varna naložba v industrijsko zemljišče po konkurenčni ceni. Industrijska cona Kisovec (Loke pri Zagorju) za 88 evr/ m2. Zemljišče je opremljeno z vso potrebno infrastrukturo. Od avtocestnega....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 25.000 €, 2406,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

2.406 m2, zazidljiva, Stavbno zemljišče Škalce, prodamo. Cena: cca 25.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 2.406 m², ki se nahaja v naselju Škalce pri Slovenskih Konjicah. OPOMBA: Zmeljišče po podatkih občine ni primerna za klasično stanovanjsko gradnjo.....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 179.000 €, 2398,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

2.398 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR V Brezovici pri Gradinu - notranjost slovenske Istre - prodajamo zazidljivo zemljišče v velikosti 2.398 m2. Zemljišče se nahaja na ureditvenem območju za poselitev. Možna je navezava na obstoječo....

 
 
 
  Poslovni prostor, MURSKA SOBOTA, 1.400.000 €, 2393,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

2.393 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 2008, 2/2 nad., prodamo. Cena: 1.400.000,00 EUR Poslovno-skladiščni prostor na odlični lokaciji v Murski Soboti Na prodaj je sodoben poslovno-skladiščni prostor v mirnem in lahko dostopnem delu Murske Sobote, ki ponuja izjemno poslovno priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, VANEČA, Po dogovoru, 2380,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2025.,

www.halodom.com

Gradbena parcela z razgledom na Vaneči .

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 277.758 €, 2374,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ponujamo vam odlično priložnost za poslovno investicijo ali privatno gradnjo s prodajo posesti na Pobrežju ob Cesti XIV. divizije v izmeri 2374m2. Zemljišče je dostopno iz dveh strani. V bližini se nahjajo nakupovalni centri, avtobusno postajališče, avtocestne povezave. Po lokacijski....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTJE, 533.925 €, 2373,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

2.373 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 225,00 EUR/m2 Naprodaj je zemljišče v velikosti 2373 m2 v industrijski coni Hrastje, primerno za poslovno dejavnost. Dela se cestna infrastruktura. V 2 mesecih bo infrastruktura načeloma narejena. Cene so brez DDV. Zahteva prodajalca je, da mu....

 
 
 
  Zemljišče, GALICIJA, 78.000 €, 2348,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

2.348 m2, nezazidljiva, V naselju Galicija prodamo posest s stavbo- stanovanje in kmetijskim zemljiščem, prodamo. Cena: 78.000,00 EUR V naselju Galicija prodamo zemljišče na katerem stoji stavba-vikend s hišno številko in vso infrastrukturo (voda, elektrika, čistilna naprava). Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, BORŠT, 28.000 €, 2348,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

2.348 m2, kmetijsko zemljišče, Oljčnik z urejenim betonskim dostopom - potjo, prodamo. Cena: cca 28.000,00 EUR Na parceli je 50 oljk ( sorte belice, askolana za vlagat, lecino, maurino, frantoio, lece del corno - ki zagotavljajo manj pikantno olje cca 180l /sezono)) Oljke so v odličnem....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 163.660 €, 2338,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.07.2025.,

www.indomio.si

2.338 m2, za investicijo, sončna, rahlo nagnjena parcela, predviden OPPN, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 Prodamo rahlo nagnjeno, sončno parcelo, primerno za investicijo saj na tem območju trenutno OPPN še ni sprejet. Vpisano v zemljiško knjigo, brez bremen. Pogoj prodajalca pri prodaji....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 16.289 €, 2327,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Elektrika je na parceli, voda do parcel. .

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Tezno, 4.500.000 €, 2327,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

2.327,46 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2018, prodamo. Cena: 4.500.000,00 EUR V neposredni bližini AC izvoza Tezno prodamo sodoben poslovni objekt, kjer je še do pred kratkim deloval sodoben zdravstveni center. Objekt je povsem pripravljen za nadaljevanje opravljanja zdravstvene....

 
 
 
  Zemljišče, GORENJA VAS, 197.200 €, 2320,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

2.320 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 197.200,00 EUR Stavbno zemljišče za investicijo v skupni izmeri 2320 m2 se nahaja v Gorenji vasi - Poljane, natančneje v naselju Lučine. Lokacija omogoča dostop do naravnega podeželskega okolja, kar predstavlja prednost za različne investicijske....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOMELJ, 15.000 €, 2313,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2024.,

www.indomio.si

2.313 m2, kmetijsko zemljišče, Skrbno in redno obdelovan vinograd z brunarico, do Črnomlja 5 km, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR Zemljišče obsega vinograd z 200 trtami, sadovnjak, njivo in stavbišče, na katerem stoji brunarica cca 18 m2. Vinograd in sadovnjak sta redno in skrbno vzdrževana.....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 1.112.700 €, 2309,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

2.309 m2, zazidljiva, na najboljši tržni lokaciji v centru sežane ob partizanski cestiprodamo zazidalno parcelo s projektom za gradnjo stanovanjsko-poslovnega bloka s:4.400 m2 prodajnih površin v 55 stanovanjih,80 parkirnih mest v garažni hiši pod objektom700 m2 poslovnih površin....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 9.220 €, 2305,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

2.305 m2, kmetijsko zemljišče, V Slovenski Istri v bližini naselja Kubed se prodaja kmetijska parcela v velikosti 2305 m2. Parcela ima nagib in nima urejenega dostopa in je zaraščena. Parcela se nahaja 20min stran od obale.Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davek na promet nepremičnin....

 
 
 
  Zemljišče, STARI TRG PRI LOŽU, 57.500 €, 2300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Prijeten kraj -turistično razvito okolica ponuja veliko različnih aktivnosti tako kulturnih kot turističnih. Infrastruktura je v kraju Stari trg pri Ložu, ki je odmaknjen cca.1,2km v katerem je šola, ZD, trgovine, banka, Možnost nakupa še dodatnega zemljišča v izmeri 2.700m². Skupno....

 
 
 
  Zemljišče, SEVNICA, 65.000 €, 2300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam kmetijo ali zamenjam za manjše stanovanje. Na Razborju, 7km iz Sevnice. Kmetija je na samem, v neokrnjeni naravi. Na zemljišču je nova nedokončana hisa 128 m2. Stari objekti: gospodarsko poslopje, skedenj, čebeljnak, drvarnica, stara hiša in klet. Na posesti je izvir vode,....