• GoHome Professional
nepremicnine.net čim večje 290 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremicnine.net čim večje 290 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net čim večje 290 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net čim večje 290 m2" je bilo najdenih 208 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.635 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 300 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 100000 eur
    • do 130000 eur (povprečna cena)
    • do 150000 eur
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MARIBOR, 115.000 €, 270,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanjsko hišo, veliko 270m2, zgrajeno 1973, skoraj v celoti obnovljeno v l.2010 prodam za 115.000,00. Stoji v mirnem delu naselja Spodnje Hoče, zadnja v slepi ulici. Zelo primerna za mlade družine. V spodnji etaži ni predelnih sten, ker je trenutno skladišče. Lahko se preuredi....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, 345.000 €, 270,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Radencih, v neposredni bližini termalnega kompleksa, zdraviliškega parka, tenis in golf igrišč ter centra kraja s šolami, vrtcom, trgovinami, banko, pošto, avtobusno postajo, cerkvijo in domom za starejše, prodam iz zdravstvenih razlogov, novejšo, dobro vzdrževano večjo hišo z dvojno....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 350.000 €, 270,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Domžalah, na koncu mirne slepe ulice prodamo čudovito staromeščansko hišo v velikosti 270m2 s pripadajočim zemljiščem v velikosti 300m2. Hiša je bila zgrajena leta 1810 ter popolnoma prenovljena s kakovostnimi materiali v letu 2000 (streha, vse inštalacije, tlaki, notranji ometi,....

 
 
 
  Hiša, PRISTAVA, 330.000 €, 270,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2026.,

www.indomio.si

270 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 803 m2 zemljišča, K+P+1+M, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Prodamo samostojno hišo z lepim odprtim pogledom na okolico. V hiši sta urejeni dve bivalni etaži, dodatno je kletna etaža in visoka mansarda, kjer se lahko uredijo dodatne bivalne površine.....

 
 
 
  Hiša, BELTINCI, 350.000 €, 270,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.indomio.si

Hiša samostojna, Pomurska – Beltinci, zgrajena l. 1936, v celoti prenovljena med leti 2005 in 2023; K+P+M; skupna površina 270,00 m2, klet 30,00 m2, zaprta terasa 16,20 m2 in poslovni prostor (preoblikovan v najemniško stanovanje) 150 m2 ter dodatna zgradba (prostor za druženje) 57,90....

 
 
 
  Hiša, STRAŽA, 370.000 €, 270,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

270 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 791 m2 zemljišča, z lepim razgledom, v neokrnjeni naravi, brez bližnjih sosedov, na prometno dobro dostopni lokaciji, popolnoma opremljena, vseljiva takoj, brez investicijskih vlaganj, možna je ureditev dveh ločenih 3 sobnih stanovanj, urejena....

 
 
 
  Hiša, BREZOVICA PRI GRADINU, 780.000 €, 270,00 m2 cca 2890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

270 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, adaptirana l. 2023, 1.144 m2 zemljišča, podeželje slovenske istre - stanovanjsko nastanitveni objekt, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR STANOVANJSKO – NASTANITVENI OBJEKT, se nahaja na podeželju, v osrčju slovenske Istre, v vasi Brezovica pri Gradinu,....

 
 
 
  Hiša, BISTRICA OB SOTLI, 330.000 €, 270,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

270,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 8.306 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR V Trebčah, v osrčju neokrnjene narave, posredujemo pri prodaji svetle in skrbno vzdrževane nepremičnine, ki obsega enostanovanjsko stavbo, pomožni kmetijski objekt in stavbo za spravilo....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.11.2025 - 99.000 €
26.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.halodom.com

PRODAMO HIŠO Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM – DOBROVNIK .

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 389.000 €, 269,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490331001-262 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo samostojno hišo velikosti 268,9 m2 v vasici Orlek v neposredni bližini Sežane (2,5 km) kar omogoča razkošje podeželja in udobje mestne infrastrukture. Hiša je bila zgrajena l. 2007. Ima odlično lego na robu vasi. Veliko....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 970.000 €, 269,00 m2 cca 3610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Ljubljana Bežigrad, zgrajeno l. 1967, P+1, skupna površina 269,40 m2, bivalni prostor 149,30 m2, garaža 22,40 m2, klet 15,80 m2, odprta terasa 53,40 m2, zimski vrt 16,80 m2, zemljišče 535,00 m2. Cena: 970.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 520.000 €, 269,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

269 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2019, 9.085 m2 zemljišča, veliko posestvo na mirni, sončna lokaciji, ograjeno, obdano z gozdom in travniki, brez bližnjih sosedov, hiša je dvostanovanjska, na posestvu so še gospodarske - kmetijske primerno za samooskrbo, rejo živali,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOMENDA, 365.000 €, 269,00 m2 cca 1360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor - kombiniran prostor/gostinski lokal, Ljubljana okolica - Komenda (Moste), zgrajeno 1988, prenovljeno 2023, PK+VP, J lega, površina 269,50 m2, neto površina 189,40 m2, skladišče 80,10 m2, zemljišče 786 m2. Cena: 365.000 EUR. Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora....

 
 
 
  Poslovni prostor, HRPELJE, 378.000 €, 269,00 m2 cca 1410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2024.,

www.indomio.si

269,4 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1886, adaptiran l. 1991, 1.440 m2 zemljišča, naprodaj gostilna z dolgoletno tradicijo v rodiku, prodamo. Cena: 378.000,00 EUR NAPRODAJ gostilna v RODIKU, 4 km oddaljena od Kozine, katere začetki segajo v leto 1886. GOSTILNA v z dolgoletno tradicijo....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 350.000 €, 268,20 m2 cca 1310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.novdom.si

Na obrobju Krškega tik ob gozdni meji je naprodaj odlično vzdrževana, prenovljena ter s pohištvom opremljena stanovanjska hiša. Osnovni podatki • leto izgradnje: 1978 • leta 2003 je bil del hiše na novo dozidan etažnosti K+P+M z vsemi potrebnim dovoljenji za gradnjo • skupna površina....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 980.000 €, 268,00 m2 cca 3660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281029-79 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaju vrhunsko opremljene moderne, novozgrajene hiše v Trnovljah. Hiša stoji na parceli velikosti 1072 m2 in ima 267 m2 neto površine. Moderen design, vrhunski materiali in kakovostno pohištvo vam približajo....

 
 
 
  Hiša, TRZIN, 820.000 €, 268,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

268,47 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 591,63 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 820.000,00 EUR Na prijetni in urejeni lokaciji je na voljo kakovostno grajena hiša, ki s svojo zasnovo ponuja tri samostojne bivalne enote in veliko fleksibilnosti za bivanje ali kombinacijo bivanja in oddajanja.....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 499.000 €, 268,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

268,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2006, 1.119 m2 zemljišča, K+P+1, sežana - ugodno prodamo lepo samostojno hišohiša se nahaja na lepi mirni lokaciji v novem naselju, obdana z vrtom sadnih dreves.hiša je razporejena v tri etaže. uporabno dovoljenje. prosto bremen,....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 1.180.000 €, 267,00 m2 cca 4420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.gradex.si

Lokacija: Center Portoroža je samo nekaj minut peš hoje oddaljen od hiše, kjer lahko najdete tudi dodatni oddih v savnah in wellnes centrih z odličnimi hoteli ter uživate v sprehajalnih poteh do centra Portoroža ali do zelo znanih solin na J strani, kjer je zelo lepa sprehajalna pot....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 350.000 €, 267,00 m2 cca 1310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.11.2023.,

www.indomio.si

267 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2017, 133 m2 zemljišča, 1/2 nad., Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Zaživite v mestnem jedru Celja v okusno prenovljeni hiši, v kateri ne boste našli le strehe nad glavo,....

 
 
 
  Kmetija, KRESNICA, 295.000 €, 267,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Podravska - Šentilj, zgrajena l. 1968, K+P+M, neto tlorisna površina 267,00 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 86.943,00 m2. Cena: 295.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV TER ZUNANJOSTI. Na sončni in mirni lokaciji....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 1.280.000 € na 1.180.000 € z dne 19.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PORTOROŽ, 1.180.000 €, 267,00 m2 cca 4420 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.04.2026 - 1.280.000 €
19.05.2026 - 1.180.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

267 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1980, 712 m2 zemljišča, K+P+1, Na odlični lokaciji, 3 min do Marine Portorož, 5 min peš hoje do plaže in obale, na sončni in mirni lokaciji prodajamo samostojno dvodružinsko hišo. Dostop do hiše je asfaltiran, z dvema garažama pred....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 480.000 €, 266,00 m2 cca 1810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2025.,

www.indomio.si

266 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, 7.557 m2 zemljišča, Na prodaj dve samostojni hiši. Prva površine 106 m2, leto 1974. Druga 160 m2c, leto 1996. Hiši na naslovu Kamnje 32 in Kamnje 32A. Krasna lokacija, prodamo. Cena: 480.000,00 EUR Dostop do zasebne posesti posesti preko mostička.....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 359.000 €, 266,00 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

266,8 m2, vrstna, zgrajena l. 1700, adaptirana l. 2011, 411 m2 zemljišča, K+P+M, prodaja se poslovno stanovanjski objekt z garažnim obejktom, ki ima latno hišno številko v centru šentjurja, prodamo. Cena: 359.000,00 EUR V samem središču mesta Šentjur je naprodaj večnamenski poslovno....

 
 
 
  Hiša, STRUNJAN, 980.000 €, 266,00 m2 cca 3680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-33 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji Posestva na izjemni in zelo zaželjeni lokaciji, v krajinskem parku Strunjan. Samostojna tipična istrska hiša v izmeri 88,8m2 ima 3 etaže in je potrebna celovite prenove. Nudi velik potencial tako za dom,....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.250.000 €, 266,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

266 m2, samostojna, zgrajena l. 2003, 2.691 m2 zemljišča, očarljiva vila nad koprom, prodamo. Cena: 1.250.000,00 EUR Koper – razgledna vila na izjemni lokaciji na velikem razglednem zemljišču Na eni najlepših in najbolj dominantnih razglednih leg nad Koprom prodamo prostorno vilo,....

 
 
 
  Hiša, MEDVODE, 537.000 €, 265,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191136-3 Oglejte si oglas na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dobro vzdrževane stanovanjske hiše v Preski. Hiša je zasnovana tako, da je primerna za večgeneracijsko bivanje treh skupin. Objekt je bil zgrajen poleti 1966. Po podatkih GURS-a je skupna površina....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 209.900 € na 197.900 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BELTINCI, 197.900 €, 265,00 m2 cca 750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.05.2026 - 209.900 €
08.05.2026 - 197.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

265 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1948, adaptirana l. 2015, 918 m2 zemljišča, K+P+1, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 197.900,00 EUR BELTINCI – TOP INVESTICIJA! HIŠA + POSLOVNI PROSTORI + TAKOJŠEN DONOS Iščete nepremičnino, ki vam lahko prinese prihodke....

 
 
 
  Hiša, CANKOVA, 279.500 €, 264,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2025.,

www.indomio.si

264,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, 632 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 279.500,00 EUR V naselju Korovci, občina Cankova, prodamo stanovanjsko hišo s pripadajočim zemljiščem v velikosti 632 m2. Nepremičnina se nahaja na odlični lokaciji in sicer v mirnem okolišu obdanem s travniki....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 940.000 €, 264,00 m2 cca 3560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2024.,

www.indomio.si

264 m2, pisarna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2008, prodamo. Cena: 940.000,00 EUR Koper, Šmarska cesta, na odlični in vidni lokaciji, prodamo samostojno leta 1990 in obnovljeno leta 2008, zgrajeno Poslovno storitveno stavbo, etažnost P+N, skupne površine 264 m2 (od tega ½ pritličje....

 
 
 
  Hiša, PODPEČ, 1.095.000 €, 263,20 m2 cca 4160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.04.2024.,

www.visa.si

Na enkratni lokaciji v Podpeči prodamo moderno in zelo kvalitetno zgrajeno nizkoenergijsko hišo, ki se nahaja ob robu gozda z odprtim razgledom na podpeško dolino. V neposredni bližini se nahaja hrib Sveta Ana, veliko kolesarskih in sprehajalnih peš poti, hiter dostop do Rakitne… .

 
 
 
  Stanovanje, BRVI, 499.000 €, 263,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.gral-nepremicnine.si

OSEM STANOVANJSKIH ENOT V MANSARDI OBNOVLJENE STAVBE, ki so IDEALNE ZA ODDAJANJE. STANOVANJSKE ENOTE NISO BILE OBNOVLJENE, AMPAK SO POPOLNOMA NA NOVO ZGRAJENE IN ŠE NIKOLI UPORABLJENE .

 
 
 
  Poslovni prostor, BRVI, 499.000 €, 263,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.gral-nepremicnine.si

POSLOVNA PRILOŽNOST za ODDAJANJE 8 STANOVANJSKIH ENOT V NOVOZGRAJENI MANSARDI OBNOVLJENE STAVBE NA IZJEMNI LOKACIJI OB DRAVI (Tabor – Maribor) .

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 395.000 €, 263,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

263,1 m2, dvojček, zgrajen l. 1987, 262 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 395.000,00 EUR Prodamo vzdrževano, prostorno hišo v neposredni bližini centra Domžal. Bivalne površine 166,2m2 + balkon 8,2m2 + klet 72,9m2 + garaža 15,8m2. Ogrevanje prostorov je na plinsko peč (mestni plin),....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 449.000 €, 263,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

263,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 651 m2 zemljišča, P+1+M, večstanovanjska stavba, 4 stanovanjske enota, top lokacija, 8 parkirnih mest, garaža, nadstrešek, investicijska priložnost, večgeneracijsko bivanje, prodamo. Cena: 449.000,00 EUR Večstanovanjska hiša z več ločenimi enotami....

 
 
 
  Hiša, POČEHOVA, 265.000 €, 262,30 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321069-35 Ogled oglasa na strani ponudnika Predstavljamo vam izjemno priložnost za nakup dvostanovanjske hiše s čudovito lego nad tremi ribniki v Počehovi, le 5 minut iz centra Maribora. Ta prostorna in dobro vzdrževana hiša ponuja obilje prostora, naravne....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 350.000 €, 262,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.08.2025.,

www.indomio.si

262 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2006, 1.536 m2 zemljišča, P+M, "Sanjaška Hiša z pekarno v Grčah ", prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Če iščete sanjsko hišo na mirni podeželski lokaciji na hribu v Sloveniji, je ta nepremičnina v Savinjski regiji prava izbira....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVO MESTO, 345.000 €, 262,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2025.,

www.indomio.si

262 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1995, 5.413 m2 zemljišča, pritličje, gostinsko-turistični kompleks, ribogojnica in lokal v obratovanju, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Novo mesto - Otočec, gostinsko-turistični kompleks, ribogojnica in lokal v obratovanju, 100 sedišč primerno za....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 419.000 €, 261,20 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V meščanski hiši, zgrajeni leta 1903, se v kompletu prodajajo tri popolnoma obnovljene in vseljive stanovanjske enote . Nepremičnina navdušuje z značilnimi visokimi stropovi in razkošnim stopniščem , ki ohranjata avtentičen duh preteklega časa. .

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 169-208 (od skupaj 209)

<< <1 2 3 4 5> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled