• GoHome Professional
nepremicnine.net čim večje do 74000 eur - GoHome kupim prodam - GoHome
  • nepremicnine.net čim večje do 74000 eur - GoHome kupim prodam - GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net čim večje do 74000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net čim večje do 74000 eur" je bilo najdenih 1 191 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 360 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 700 m2
    • do 870 m2
    • 870 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 870 m2
    • 1040 m2
  •  Po ceni
    • 70000 eur (malo cenejši)
    • 77000 eur (malo dražje)
    • do 49 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŠTRIHOVEC, 61.900 €, 1060,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 61.900,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V ŠTRIHOVCU S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Prodaja se zazidljivo zemljišče v čudoviti, podeželski okolici Štrihovec pri Šentilju. Ta nepremičnina je novost na trgu in ponuja priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 41.340 €, 1060,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Parcela se nahaja na odlični lokaciji ob regionalni cesti Logatec–Postojna in je namenjena industrijski gradnji, kar predstavlja izjemno priložnost za investicijo ali razvoj poslovne dejavnosti. Območje je trenutno vključeno v OPPN,....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 78.900 €, 1052,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Omogočen dostop z javne ceste, komunalna, energetska, telekomunikacijska infrastruktura so v neposredni bližini parcele, prav tako kabelsko razdelilno omrežje. .

 
 
 
  Zemljišče, OREHOVA VAS, 75.500 €, 1042,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

1.042 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 1042 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 50.000 €, 1041,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

1.041 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V centru Rimskih Toplic, v urejenem in prijetnem stanovanjskem okolju imamo na prodaj zazidljivo zemljišče velikosti 1.041 m², najbolj primerno za gradnjo družinske hiše. Lokacija združuje mirno bivalno okolje in odlično dostopnost....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 74.000 €, 1039,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2024.,

www.indomio.si

1.039 m2, zazidljiva, V bližini osnovne šole v Spodnjem Dupleku, na koncu slepe ulice, prodamo zazidljivo gradbeno parcelo. Zemljišče ima urejen dostop. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za gradnjo dvojčka ali samostojne individualne hiše,....

 
 
 
  Zemljišče, ZAZID, 57.000 €, 1038,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-129 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Morski jarek (del naselja v Sp. Kungoti v smeri proti Kamnici, Urbanu v Občini Kungota), prodamo dve povezani zazidljivi parceli za gradnjo ene ali dveh stanovanjskih hiš. Na sosednjih parcelah se bo v naslednjem....

 
 
 
  Zemljišče, MALA SELA, 40.000 €, 1038,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja nad vasjo Mala sela ob gozdu, asfalten dostop, elektrika, telekomunikacije na oz. ob parceli, javni vodovod oddaljen cca. 300 m zračne razdalje. .

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 19.640 €, 1034,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

1.034 m2, zazidljiva, moravske toplice / motvarjevci - izjemna priložnost, prodamo. Cena: 19.640,00 EUR MORAVSKE TOPLICE / MOTVARJEVCI – IZJEMNA PRILOŽNOST! Zazidljivo zemljišče 1.034 m² – sončna lokacija v naravi, številne možnosti gradnje Na odlični lokaciji v Motvarjevcih, v neposredni....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 41.100 € na 38.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NEBOVA, 38.000 €, 1027,00 m2 cca 40 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.05.2024 - 41.098 €
03.04.2025 - 41.100 €
23.04.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2024.,

www.indomio.si

1.027 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo gradbeno parcelo v velikosti 1.027,43 m2, ki se nahaja v naselju Nebova. Ta parcela ponuja izjemno priložnost za izgradnjo vašega sanjskega doma, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Parcela se nahaja v naselju Nebova, ki je del Maribora.....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 71.540 €, 1022,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nezazidano stavbno zemljišče za gradnjo individalne stanovanjske hiše. Informacije: 041 781-718, 031 301-241 .

 
 
 
  Zemljišče, MAČKOVEC PRI ŠKOCJANU, 5.000 €, 1014,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

1.014 m2, kmetijsko zemljišče, druga kmetijska zemljišča, prodamo. Cena: 5.000,00 EUR Prodamo zemljišče v izmeri 1.014 m2 po ceni 5.000,00 EUR. Kupec poleg kupnine poravna stroške vpisa lastninske pravice na svoje ime in plača davek na promet nepremičnin v višini 2% od prodajne cene.....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 75.000 €, 1012,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

1.012 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Ste od nekdaj sanjali o svoji hiši, ki bi se nahajala na odlični lokaciji - v bližini mesta, ampak na obrobju mesta, v urejeni ulici, s sončno lego? V nakup ponujamo 1.012 m2 odlično parcelo (100% stavbno zemljišče) na odlični legi....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 50.000 €, 1007,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

1.007 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Naprodaj zazidalna parcela ob glavni cesti v Zarečju, bližina križa, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Prodaja se zazidalna parcela ob glavni cesti v Zarečju, bližina križa, v izmeri 1007 m2. Zemljišče se nahaja na sončni legi, vsa infrastruktura....

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 25.000 €, 1007,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2025.,

www.indomio.si

1.007 m2, nezazidljiva, VRANJI VRH - nezazidljivo zemljišče z leseno brunarico, počitniško prikolico in samooskrbno infrastrukturo (sončni paneli, zbiralnik vode, zemeljski hladilnik), na večji ograjeni parceli, le nekaj minut od infrastrukture, naprodaj za 25.000 EUR, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 37.200 €, 1004,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-23 Ogled oglasa na strani ponudnika V Selnici ob Dravi prodamo stavbno zemljišče v velikosti 1.004 m2. Zemljišče se nahaja v neposredni bližini centra mesta in nedaleč stran od glavne ceste. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti s pločnikom na obeh....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 70.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Sončna lega in višje v hribih .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 60.000 €, 1000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

trenutno na zemljišču ni ničesar. .

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI HRASTNIKU, 52.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2023.,

www.indomio.si

1.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 52,00 EUR/m2 Prodaja, posest, zazidljiva: DOL PRI HRASTNIKU, 1000 m2 Na prijetni in zelo dostopni lokaciji na Dolu pri Hrastniku, v občini Hrastnik, prodamo zelo lepo, sončno, zazidljivo zemljišče, ki je primerno za gradnjo individualnih hiš. Nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V mirnejšem predelu osrednjeslovenske regije, do 45 km iz Ljubljane, zazeljeno v smeri Trebnje, Ig oziroma Velike Lašče. .

 
 
 
  Zemljišče, LOZICE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-137 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji več stavbnih zemljišč (6x) velikosti 1000 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča so stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske stavbe....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Želiva si zemljišče, ki je v naravi in nudi zasebnost. Zaželeno je tudi, da so na parceli oziroma v njeni bližini priključki (elektrika, vodovod...) Minimalno 1000m2 .

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 28.000 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Šentjur, Podgrad, 1.000 m2, zazidljiva, na lepi lokaciji, za nogometnim igriščem, dovoz, sončna, bližina infrastrukture, prodam. Cena: 28 EUR /m2 .

 
 
 
  Zemljišče, DOKLEŽOVJE, 10.000 €, 1000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.08.2025.,

www.indomio.si

1.000 m2, kmetijsko zemljišče, priložnost za oddih ali investicijo - parcele v naravi, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR DOKLEŽOVJE – bližina Banovcev in Moravskih Toplic Na voljo je 5 parcel, velikosti od 440 m² do 1100 m² – popoln kraj za vse, ki si želite lasten vrtiček, vikend kotiček,....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 1.000 €, 1000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zazidljiva parcela .

 
 
 
  Zemljišče, KRASNO, 65.000 €, 999,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

999 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Goriških brdih, v vasi Krasno . Na vrhu vasi je naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela ima lep, odprt pogled na Goriška brda. Mirna in sončna lega. Brez provizije za kupca, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 34.650 €, 990,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam zazidljivo parcelo na mirni in lepi lokaciji od centra oddaljeni 500 m. Nekaj dokumentacije za gradnjo že urejeno! V bližini šola, vrtec, trgovine, zdravstveni dom, zdravilišče..... .

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 65.000 €, 986,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2025.,

www.indomio.si

986 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR V vasi Obrov se prodaja zazidljiva parcela v skupni velikosti 986 m2. Del tega v velikosti 432,85 m2 je zazidljivo zemljišče, preostali del v velikosti 553,14 m2 je kmetijsko zemljišče. Parcela ima že izdelano gradbeno dovoljenje za....

 
 
 
  Zemljišče, KREMBERK, 37.900 €, 985,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

985 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo v skupni izmeri 985 m2, ki je na voljo za prodajo. Parcela se nahaja na izredno lepi in mirni lokaciji, kar ponuja odlično priložnost za investicijo ali gradnjo doma v prijetnem in urejenem okolju, prodamo. Cena: 37.900,00 EUR....

 
 
 
  Zemljišče, SEMIČ, 16.000 €, 969,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEMIČ, pod magistralo, v k.o. Kot, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 969,00 m2. Zemljišče je po namenski rabi stavbno (razpršena poselitev) - oznaka A in drugo kmetijsko zemljišče - oznaka K2, namenska raba: bivanje - stanovanja, občasno bivanje, kmetije z dopolnilnim dejavnostmi,....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA SENARSKA, 37.000 €, 967,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

967 m2, zazidljiva, Čudovita ravnica, sončna lega, na samem Vas morda zanima gradnja novega vašega doma?, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR Pozdravljeni, Čudovita ravnica, sončna lega, na samem.. Vas morda zanima gradnja novega vašega doma? KJE: Zgornja Senarska, cca 2 km do vse....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRINA, 35.000 €, 962,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-154 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 926 m2. Vsi priključki gredo čez parcelo. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je primerno osončena. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, RAZDRTO, 78.000 €, 960,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 42.000 €, 960,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

960 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji parcele za gradnjo stanovanjske hiše v Orešju pri Šmarjeti. Parcela obsega cca 960 m2 stavbnega zemljišča in v nadaljevanju cca 7170 m2 kmetijskega zemljišča. Na stavbnem zemljišču stoji objekt, kozolec izpred....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 28.000 €, 957,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

957 m2, zazidljiva, Prodaja se 957 m2 stavbno zemljišče v Moravskih Toplicah, Goričko. Sončna parcela z dostopom, služnostmi in možnostjo gradnje hiše ali turistične dejavnosti, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR Stavbna (zazidljiva) parcela velikosti 957 m², parc. št. 1086/5, k.o. Moravci,....

 
 
 
  Zemljišče, STARA CESTA, 28.000 €, 955,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

955 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ravno stavbno zemljišče velikosti 955 m2 na mirni lokaciji ob gozdu. Parcela nudi zasebnost in stik z naravo, hkrati pa je le nekaj minut oddaljena od Ljutomera. Možnost ureditve dostopa, voda in elektrika ob cesti. Odlična priložnost za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, DOLINA, 42.885 €, 953,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2024.,

www.indomio.si

953 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 V občini Loška dolina - naselje Ograde prodamo 2 zazidljive parcele v velikosti 967,2230m2, zadnjo je možno tudi razparcelirat. Parcele so popolnoma komunalno urejene (plačan komunalni prispevek), vodovod, telekom, kanalizacija, elektro....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 35.261 €, 953,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-24 Ogled oglasa na strani ponudnika V Selnici ob Dravi prodamo stavbno zemljišče v velikosti 953 m2. Zemljišče se nahaja v neposredni bližini centra mesta in nedaleč stran od glavne ceste. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti s pločnikom na obeh....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 38.000 €, 950,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivih parcele za stanovanjsko gradnjo v Orešju pri Šmarjeti. Naprodaj je več zazidljivih parcel : 1. parcela velikosti 1.100 m2 2. parcela velikosti 950 m2 3. parcela velikosti 950 m2....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 47.500 €, 946,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

946 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 47.500,00 EUR Ponujamo redko priložnost za nakup večjega stavbnega zemljišča v naselju Lindek, v neposredni bližini Frankolovega in le nekaj minut vožnje do Vojnika ter Celja. Gre za zemljišče velikosti 946 m², ki se nahaja na mirni, zeleni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, DOLE PRI LITIJI, 29.500 €, 946,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2025.,

www.indomio.si

946 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče za gradnjo z bivalno brunarico, mirna lokacija, prodamo. Cena: 29.500,00 EUR Na voljo je zazidljivo zemljišče za prodajo v prekrasni lokaciji Jelenska reber, Dole pri Litiji. Ta prostorna parcela, ki se razteza na skupno 946 kvadratnih....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 60.000 €, 939,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.03.2022.,

www.indomio.si

939 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, voda in elektrika na parceli, gradbeni načrt, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR .

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 505-546 (od skupaj 819)