• GoHome Professional
nepremicnine.net čim večje do 74000 eur balkon cen - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net čim večje do 74000 eur balkon cen - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net čim večje do 74000 eur balkon cena zrasla

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net čim večje do 74000 eur balkon cena zrasla" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po ceni
    • 70000 eur (malo cenejši)
    • 77000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+7%

Spremembe cen iz 420.000 € na 450.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, NOVO MESTO, 450.000 €, 421,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.03.2026 - 420.000 €
01.04.2026 - 450.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.indomio.si

421 m2, samostojna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2000, 1.423 m2 zemljišča, K+P+M, izredno lepo vzdrževana, prostorna hiša na mirni in sončni lokaciji, z velikim vrtom, ob reki Krki, 3 km oddaljena od centra Novega mesta, vseljiva takoj brez investicijskih vlaganj, prodamo. Cena:....

 
 
 
 
+15%

Spremembe cen iz 260.000 € na 300.000 € z dne 19.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, BREŽICE, 300.000 €, 369,00 m2 cca 810 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2024 - 260.000 €
19.05.2026 - 300.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2024.,

www.indomio.si

369,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, 986 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 300.000,00 EUR Brežice, stanovanjsko hišo ( krajno vrstno stavbo), zgrajeno 1988, z uporabno površino 234,1m2, neto tlorisno površino 369,4m2 in cca 986 m2 zemljišča, prodam.Hiša obsega:kletni del, kjer....

 
 
 
 
+8%

Spremembe cen iz 420.000 € na 455.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, LOGATEC, 455.000 €, 357,00 m2 cca 1280 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.02.2026 - 420.000 €
07.03.2026 - 455.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

357,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 648 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 455.000,00 EUR Lepa mirna lokacija sredi Logatca v bližini skakalnice, trgovskih centrov, avtobusnega postajališča in istočasno travnika in gozda. Hiša odlično izhodišče za aktivno družino, ki je rada v naravi,....

 
 
 
 
+10%

Spremembe cen iz 99.900 € na 110.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 110.000 €, 240,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.11.2025 - 119.990 €
12.11.2025 - 109.990 €
11.12.2025 - 99.900 €
09.04.2026 - 110.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

240 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2020, 2.292 m2 zemljišča, K+P+M, Predstavljamo vam samostojno hiško, ki se nahaja v prijetnem okolju naselja Sveti Jurij ob Ščavnici. Hiša nudi skupno 240 m2 površine, kar omogoča funkcionalno razporeditev za udobno bivanje, prodamo.....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 520.000 € na 545.000 € z dne 24.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, DOMŽALE, 545.000 €, 173,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.10.2025 - 520.000 €
24.04.2026 - 545.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2025.,

www.indomio.si

173,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1957, adaptirana l. 2022, 831 m2 zemljišča, Prodamo samostojno hišo v Radomljah. Domžale. 173,9 m2, obnovljeno 2022, parcela je 831 m2, na mirni in zeleni lokaciji v malo prometni ulice, prodamo. Cena: 545.000,00 EUR Prodamo samostojno hišo na mirni....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 465.000 € na 490.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ZGORNJE ŠKOFIJE, 490.000 €, 134,00 m2 cca 3660 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.03.2026 - 465.000 €
05.05.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

134 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2025, 1. nad., V Zgornjih Škofijah prodamo svetlo in funkcionalno zasnovano 4-sobno stanovanje v celoti obnovljeno v dvostanovanjski hiši. Leta 2025 obnovljena celotna stavba. Stanovanje v 1. nadstropju obsega 91 m2 neto površine ter....

 
 
 
 
+11%

Spremembe cen iz 495.000 € na 550.000 € z dne 19.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, STARA FUŽINA, 550.000 €, 133,00 m2 cca 4140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.05.2026 - 495.000 €
19.05.2026 - 550.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

133 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 485 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR V Bohinju, na idilični in mirni sončni lokaciji, s čudovitim odprtim panoramskim pogledom na jezero in okoliške vršace, le streljaj od jezera (700 m), prodamo hišo na urejeni in ravni parceli....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 170.000 € na 180.000 € z dne 19.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, CELJE, 180.000 €, 117,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.10.2025 - 155.000 €
03.12.2025 - 170.000 €
19.05.2026 - 180.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2024.,

www.indomio.si

117,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2023, 1/3 nad., adaptirano stanovanje, prodaje se opremljeno stanovanje, velika terasa, takojšnja vselitev, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 – sobnega stanovanje, ki je drugačen, prostoren, svetel in barvit,....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 252.451 € na 263.926 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, APAČE, 263.926 €, 105,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2026 - 234.445 €
09.04.2026 - 252.451 €
20.05.2026 - 263.926 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

4 sobno stanovanje, Pomurska, Apače, zgrajeno l. 2025, 2. nadstropje, neto bivalna površina 105,20 m2, od tega 6,49 m2 shramba. Cena: 263.926,21 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 220.628 € na 230.656 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, APAČE, 230.656 €, 95,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026 - 220.628 €
20.05.2026 - 230.656 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 95,14 m2, od tega 6,99 m2 shramba. Cena: 230.656,82 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v prvem nadstropju....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net čim večje balkon cena zrasla (18)
  • nepremicnine.net čim večje do 74000 eur cena zrasla (9)
  • nepremicnine.net čim večje do 74000 eur balkon (32)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>