• GoHome Professional
nepremicnine.net čim večje vsaj 780 m2 padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net čim večje vsaj 780 m2 padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net čim večje vsaj 780 m2 padla cena do 645 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net čim večje vsaj 780 m2 padla cena do 645 eur" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 740 m2 (malo manjši)
    • 820 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 612 eur (malo cenejši)
    • 677 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-6%

Spremembe cen iz 950.000 € na 890.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NAKLO, 890.000 €, 33136,00 m2 cca 30 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.02.2026 - 950.000 €
10.03.2026 - 890.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

33.136 m2, kmetija, Vsakdo je že razmišljal o nakupu kmetije. Veliko strateških družinskih debat se je začelo z "Kaj pa, če bi.. namesto parcele kupili kar kmetijo?", prodamo. Cena: cca 890.000,00 EUR Kliknite NA YOUTUBE POVEZAVO Vam vse razložimo pa ni treba brati....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 68.000 € na 65.000 € z dne 27.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 65.000 €, 32594,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.10.2025 - 72.000 €
13.11.2025 - 68.000 €
27.02.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2025.,

www.indomio.si

32.594 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijska in gozdna zemljišča v neposredni bližini naselja Strelac.Trenutno v naravi parcele predstavljajo pašnik, njivo in gozdna zemljišča. Vse parcele so urejene in obdelovane. Do vseh je urejen dostop po uradni javni poti. Njiva in gozdno zemljišče....

 
 
 
 
-47%

Spremembe cen iz 7.243.200 € na 3.832.080 € z dne 16.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NOVO MESTO, 3.832.080 €, 31934,00 m2 cca 120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.05.2025 - 7.243.200 €
16.05.2026 - 3.832.080 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2025.,

www.indomio.si

31.934 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 IZJEMNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST Na lokaciji v Podbrezniku v Novem mestu prodamo v celoti zazidljivo zemljišče, sestavljeno iz posameznih parcel, skupne kvadrature 31.934 m2. 1) PARCELE V NADALJEVANJU OBSTOJEČEGA....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 149.000 € na 129.000 € z dne 11.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SVETI JURIJ, 129.000 €, 27572,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.07.2025 - 149.000 €
11.03.2026 - 129.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

27.572 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Na eni najlepših lokacij v Sloveniji, v bližini Rogaške Slatine in Podčetrtka, je naprodaj čudovito posestvo s skupno površino 27.572 m². Zemljišče obsega 169 m² stavbnega zemljišča ter 27.403 m² kmetijskega zemljišča. Na posestvu....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 270.500 € na 240.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LOGATEC, 240.000 €, 15600,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.05.2024 - 270.500 €
10.04.2026 - 240.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2024.,

www.indomio.si

15.600 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Ponujamo vam izjemno priložnost za nakup delno zazidljivega in delno kmetijskega zemljišča v neposredni bližini naselja Rovte v Občini Logatec. Lastnosti posestva: Lokacija: Neposredna bližina naselja....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 38.000 € na 35.000 € z dne 13.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KUŠTANOVCI, 35.000 €, 15356,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.02.2025 - 38.000 €
13.04.2026 - 35.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

15.356 m2, kmetijsko zemljišče, stavbno zemljišče, Posredujemo pri prodaji zelo zanimive posesti v kraju Kuštanovci, ki ponuja izjemen razgled ter omogoča mir in odmik od mestnega vrveža. Vas Kuštanovci spada pod občino Puconci in je dokaj razvejana ter redko poseljena. Do Murske....

 
 
 
 
-42%

Spremembe cen iz 128.740 € na 74.375 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PRESERJE PRI LUKOVICI, 74.375 €, 14875,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.01.2026 - 128.740 €
14.03.2026 - 74.375 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

14.875 m2, kmetijsko zemljišče, Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja travnik. Vse parcele se nahajajo v občini Lukovica. Pred sklenitvijo glavne kupoprodajne pogodbe mora ponudba za prodajo viseti na oglasni deski Upravne enote Domžale, prodamo. Cena:....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 6.632.713 € na 6.217.303 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, RADOVLJICA, 6.217.303 €, 13847,00 m2 cca 450 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.04.2026 - 6.632.713 €
22.04.2026 - 6.217.303 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

13.847 m2, za investicijo, Naprodaj je lepa velika sončna parcela za proizvodne dejavnosti v Lescah. Blizu je vsa infrastruktura, železnica, parcela je ravna in ima zelo velik potencial, prodamo. Cena: 449,00 EUR/m2 Naprodaj je lepa velika sončna parcela za proizvodne dejavnosti v....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 120.000 € na 105.000 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 105.000 €, 12324,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.09.2025 - 120.000 €
05.03.2026 - 105.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2025.,

www.indomio.si

12.324 m2, kmetijsko zemljišče, "MALI RAJ CURLEK" -urejeno in obdelano kmetijsko zemljišče primerno za samooskrbo in kmetijsko dejavnostNa odlični lokaciji pri Slovenski Bistrici se prodaja 12.324 m2 urejenega kmetijskega zemljišča namenjenega popolni smooskrbi in dovolj....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 90.000 € na 75.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 75.000 €, 9865,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 90.000 €
12.03.2026 - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

9.865 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Prodaja se hektar zemljišča (9.865 m2) v k.o. BELA CERKEV (Občina Šmarješke Toplice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, urejen dostop. Na parceli stoji stavba - lesena gradnja. Površina Tlorisna površina stavbe je 48....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net čim večje vsaj 780 m2 padla cena (61)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>