• GoHome Professional
nepremicnine.net balkon vsaj 130 m2 najceneje dvor - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremicnine.net balkon vsaj 130 m2 najceneje dvor - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net balkon vsaj 130 m2 najceneje dvorišče

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net balkon vsaj 130 m2 najceneje dvorišče" je bilo najdenih 96 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.972 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manjši)
    • 140 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 110000 eur
    • do 140000 eur (povprečna cena)
    • do 170000 eur
    • do 1400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, IZOLA, 952.000 €, 234,00 m2 cca 4070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

234 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, adaptiran l. 2019, 483 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 952.000,00 EUR Na najbolj iskani lokaciji v Izoli (Jagodje), v bližini plaže Simonov zaliv (cca 600 metrov), prodamo del dvojčka z lastniškim vrtom.Hiša je grajena leta 1990, leta 2019 pa....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 952.000 €, 234,00 m2 cca 4070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2026.,

www.indomio.si

234 m2, vrstna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2019, 480 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 952.000,00 EUR Na lepi, mirni lokaciji v Izoli (Jagodje), v bližini plaže Simonov zaliv (cca 600 metrov), prodamo atraktivno krajno vrstno hišo z lastniškim vrtom.Hiša je grajena leta 1990,....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 980.000 €, 164,00 m2 cca 5980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

164 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1926, adaptirano l. 2016, 1/2 nad., prodamo. Cena: 980.000,00 EUR Čudovito meščansko stanovanje v centru mesta, ki se ponaša s kar petimi sobami in s tremi kopalnicami ter parkirnim mestom. Redka priložnost v centru Ljubljane – prostorno stanovanje....

 
 
 
  Hiša, ZAGORJE OB SAVI, 990.000 €, 560,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-275 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prečudoviti lokaciji v naselju Sopota v občini Zagorje ob Savi posredujemo pri prodaji uveljavljene gostilne Knez, z vsemi pripadajočimi zemljišči in objekti. Če iščete nepremičnino za investicijo, gostinsko dejavnost, kmečki....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 995.000 €, 720,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

720,5 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1550, 363 m2 zemljišča, Odlična investicijska priložnost v centru Maribora, prodamo. Cena: 995.000,00 EUR V centru Maribora, ekskluzivno posredujemo pri prodaji prenovljene poslovno-stanovanjske hiše.V zgodovinskem delu mesta, na Koroški cesti....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 1.150.000 €, 363,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-330 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Maribora, ekskluzivno posredujemo pri prodaji prenovljene poslovno-stanovanjske hiše. V zgodovinskem delu mesta, na Koroški cesti in v neposredni bližini Glavnega trga, ponujamo zanimivo nepremičnino,....

 
 
 
  Hiša, PLAVJE, 1.200.000 €, 273,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

273,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1837, adaptirana l. 2021, 568 m2 zemljišča, P+1, Prodamo samostojni adaptirani kamniti hiši v Plavjah, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR V manjši vasici v bližini Kopra se prodajata dve avtentični kamniti hiši, ki sta ju lastniki skrbno obnovili in....

 
 
 
  Hiša, VODICE, 1.250.000 €, 353,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

353 m2, samostojna, zgrajena l. 2005, 2.007 m2 zemljišča, Prodamo sončno samostojno prostorno hišo veliko 353m2 na zemljišču 2.007m2 z JV lego in obilo okenj, zgrajeno leta 2005. VKljučuje klet z več prostori, garažo do katere je možen vstop neposredno iz hiše in prostorno dnevno....

 
 
 
  Hiša, ANKARAN, 1.262.000 €, 329,00 m2 cca 3840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.05.2025.,

www.indomio.si

329,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 3.687 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 1.262.000,00 EUR Čudovita trostanovanjska hiša z razgledom na morje in veliko parcelo – Hrvatini Na izjemni lokaciji v Hrvatinih, na robu naselja in s popolnim mirom ter zasebnostjo, se prodaja nekdanja....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.540.000 €, 380,00 m2 cca 4050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Na odlični lokaciji blizu plaže v Žusterni prodamo večjo, razgibano stanovanjsko hišo. Hiša je bila zgrajena leta 1967, a je bila zadnja leta temeljito in kvalitetno obnovljena. Lastnik je v hiši uredil tri stanovanja - dva v pritličju, enega v celotnem nadstropju. Seveda je lahko....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 1.580.000 €, 440,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

440 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, 658 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji prostorne staromeščanske hiše na odlični lokaciji v centru Ljubljane, v neposredni bližini strogega mestnega jedra Ljubljane. Lokacija hiše omogoča čudovit pogled na Ljubljanski grad. Prostori so razporejeni....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 1.950.000 € na 1.750.000 € z dne 29.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BOVEC, 1.750.000 €, 434,00 m2 cca 4030 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 2.100.000 €
24.03.2026 - 1.950.000 €
29.04.2026 - 1.750.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

Samostojne hiše, Goriška – Bovec, Soča, zgrajene med l. 1700-2000, najstarejša prenovljena l. 1987. Skupna neto tlorisna površina vseh hiš znaša 538,70 m2, skupna uporabna površina vseh hiš 434,20 m2, klet meri 65,00 m2, pripadajoče zemljišče 21.103,00 m2. Cena: 1.750.000 EUR. V Triglavskem....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 85-96 (od skupaj 96)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled