• GoHome Professional
nepremicnine.net do 270 m2 do 180000 eur čim manjš - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • nepremicnine.net do 270 m2 do 180000 eur čim manjš - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 270 m2 do 180000 eur čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 270 m2 do 180000 eur čim manjše" je bilo najdenih 1 203 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.487 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manjši)
    • 280 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 170000 eur (malo cenejši)
    • 180000 eur (malo dražje)
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 25.000 €, 43,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

KOČEVSKE POLJANE, prodamo zidanico, velikosti 43,00 m2 , zgrajene l. 1900, ter zasnovane v dveh etažah, K + M . Zemljišče obsega 2.166,00 m2 površine , v naravi gre za zemljišče nad in pod stavbo, jugo-vzhodne sončne lege, v rahlem naklonu. .

 
 
 
  Stanovanje, PREDDVOR, 71.000 €, 43,40 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.01.2018.,

www.mp-projekt.si

V staromeščanski hiši v centru Preddvora prodamo 2-sobno stanovanje ki obsega dnevno bivalni del s kuhinjo, jedilnico z izhodom na balkon, kopalnico z wc in spalnico. V letu 2004 je bilo stanovanje v celoti obnovljeno oz. na novo narejeno. Ogrevanje z radiatori, daljinsko, na biomaso.....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 147.000 €, 43,70 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.03.2026.,

www.loka-nepremicnine.si

Škofja Loka – Trata , v bližini železniške in avtobusne postaje prodamo 2 sobno stanovanje, v izmeri 43,70 m 2 - uporabna površina, 1. nad./2, visoki stropi, delno obnovljeno leta 2015 ( kopalnica, okna, ), ogrevanje z radiatorji in centralna kurjava na olje ( l. 2002 ), vsi priključki.....

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 169.900 €, 44,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

44,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 2002, P/6 nad., prodamo. Cena: 169.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji 2-sobnega stanovanja s praktično razporeditvijo na Cankarjevi cesti v Tržiču. Stanovanje po podatkih GURS-a meri 42,1 m² uporabne površine in se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 149.000 €, 44,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

44,3 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1962, 3/4 nad., Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici - nizki stroški, odlična lokacija, prodamo. Cena: do cca 149.000,00 EUR Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici – nizki stroški, odlična lokacija Na odlični in mirni....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 139.000 €, 44,00 m2 cca 3160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

44,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici - nizki stroški, odlična lokacija, prodamo. Cena: cca 139.000,00 EUR Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici – nizki stroški, odlična lokacija Na odlični in mirni lokaciji na Brodarjevi....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 127.600 €, 44,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2023.,

www.indomio.si

44 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2011, 1/P+1+M, prodamo. Cena: 127.600,00 EUR V samem centru Rogaške Slatina neposredno zraven Zdraviliškega parka se prodaja stanovanje v velikosti 44,00 m2. Stanovanje sestoji iz hodnika iz katerega je dostop do kopalnice s tuš kabino....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 115.000 €, 44,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

44,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1897, adaptirano l. 2020, VP/2 nad., Prodaja se svetlo 1,5-sobno stanovanje na Cankarjevi ulici v Mariboru, velikosti 44,7 m2. Popolnoma prenovljeno, s parkiriščem za zapornico in opremljeno. Mirna lokacija blizu mestnega parka in Piramide na eni in....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 67.000 €, 44,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V novejšem poslovno stanovanjskem objektu grajenem leta 2004/05 v drugem nadstropju naprodaj v celoti opremljena garsonjera v izmeri stanovanjske površine 34,57 m2, loža 4,72 m2, klet 5,02 m2. Stanovanje ima lastni ogrevalni in vodovodni števec. Gradnja objekta klasična opečna. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, RADNA VAS, 65.000 €, 44,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

TREBELNO, Radna vas, prodamo zidanico, velikosti 43,80 m2 , zgrajene l. 1974, ter zasnovane v treh etažah, K + P+M . Zemljišče obsega 2.700,00 m2 površine , v naravi gre za del stavbnega zemljišča, del zemljišča na katerem je zasajen vinograd, južne, sončne lege, v rahlem naklonu.....

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 52.000 €, 44,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

DOLENJSKE TOPLICE, Soteska, prodamo samostojno stanovanjsko hišo za obnovo ali nadomestno gradnjo, tlorisne velikosti 44,00 m2, zgrajene l. 1800 ter obnovljene l. 1930 . Zasnovana je v treh etažah, K+N+M , kjer sta klet in nadstropje povezani z zunanjimi lesenimi stopnicami, mansarda/podstrešje....

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 52.000 €, 44,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

44 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1930, 4.044 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR DOLENJSKE TOPLICE, Soteska, prodamo samostojno stanovanjsko hišo za obnovo ali nadomestno gradnjo, tlorisne velikosti 44,00 m2, zgrajene l. 1800 ter obnovljene l. 1930. Zasnovana....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 155.000 €, 45,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

45,6 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2020, VP/2 nad., prodamo. Cena: 155.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji večjega 1- sobnega stanovanja v neposredni bližini mestnega jedra Novega mesta na Jakčevi ulici. Cena: 155.000,00 €. Stanovanje zgrajeno leta 1963 in obnovljeno....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 145.000 € na 140.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 140.000 €, 45,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.11.2025 - 155.000 €
15.01.2026 - 145.000 €
30.04.2026 - 140.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

45,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2010, 29 m2 zemljišča, 3/3 nad., prodamo. Cena: 140.000,00 EUR NOVO MESTO, Trdinova ulica, prodamo 1,5-sobno stanovanje v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, skupne izmere 45,70 m2. Stanovanju pripada tudi 29 m2 lastniškega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PLAČILO TAKOJ. Kupim dvosobno stanovanje, z balkonom. Uporabne površine vsaj 40m2, znotraj ljubljanske obvoznice. V nižjih nadstropjih bloka (VP, 1, 2), z upravnikom. Stanovanja v hišah, deleži hiš, mansarde nas ne zanimajo. Če ima blok dvigalo, so sprejemljiva višja nadstropja. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 95.000 €, 45,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večje 1,5- sobno ali dvosobno stanovanje, cca 40 m2, v širšem centru Ljubljane, vseljivo takoj, lastništvo zemljiško knjižno urejeno, kupim takoj. Brez posrednika. .

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 89.500 €, 45,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vredno ogleda in nakupa .

 
 
 
  Apartma, ČATEŽ OB SAVI, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.09.2025. - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.09.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Brežice, Čatež ob Savi, prodamo vrstno hišo v turistično apartmajskem naselju Terme Čatež. Hiška v površini 45 m2 je bila zgrajena leta 1989 in obnovljena leta 2023. Pripadajoče z emljišče v površini 87 m2, zajema površino pred vhodom na kateri je parkirišče za dve vozili in površino....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 50.000 €, 45,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje, ki je svetlo in redno vzdrževano s pripadajočim balkonom, ter takoj vseljivo. Pogoj urejena kurjava (mestni plinovod, CK), ter urejena ZK. Ker ne živim v Prekmurju, bi lepo prosila za slike stanovanj, ki jih prodajate, če jih posredujete na moj mail - simona.b6@gmail.com....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 39.500 €, 45,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novo adaptirano leta 2010 novo opremljeno .

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 29.700 €, 45,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.novdom.si

V poslovni stavbi na Obrežju je naprodaj popolnoma opremljen poslovni prostor velikosti 45 m² z dvema nadkritima parkirnima mestoma. .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 10.000 €, 45,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

45 m2, zidanica, zgrajena l. 1825, 344 m2 zemljišča, zidanica v Savinjski regiji, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR Dobrodošli v Podplatu, v čudovitem kotičku Slovenije, kjer ponujamo izjemno priložnost za nakup zidanice, ki vas bo očarala s svojo oblico potenciala. Ta zidanica, zgrajena....

 
 
 
  Stanovanje, PODBRDO, 55.000 €, 45,10 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Prodam prijetno in svetlo dvosobno stanovanje v Podbrdo, ki se nahaja v visokem pritličju objekta. Stanovanje je v celoti opremljeno ter lepo vzdrževano, v zadnjih letih pa je bilo tudi obnovljeno, zato omogoča prijetno in udobno bivanje brez dodatnih večjih vlaganj. Razporeditev....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 120.000 €, 45,80 m2 cca 2620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

PRODAMO PODATKOVNI CENTER, VELIK 45,8 m² .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 130.000 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno, komfortno .

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 126.746 €, 46,00 m2 cca 2760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-226 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 1 SOBNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku. Stanovanje se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 109.990 €, 46,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.09.2025.,

www.indomio.si

46,8 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1995, P/3 nad., poslovni prostor, prodamo. Cena: 109.990,00 EUR Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora v pritličju zgradbe - Smrekarjeva ulica v Celju Obsegajo 46.8m2 neto tlorisne površine. Trenutno se uporabljajo kot prodajalna. Razporeditev....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 73.500 €, 46,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

46,6 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1992, adaptiran l. 2023, K/6 nad., Lokal za storitve, center Celja, prodamo. Cena: cca 73.500,00 EUR Prodaja se poslovni prostor v kletnih prostorih poslovno-trgovskega objekta na Savinovi ulici v samem središču Celja. Prostor je bil v celoti....

 
 
 
  Hiša, MRČNA SELA, 70.000 €, 46,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

46,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1946, adaptirana l. 1964, 25.940 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR SENOVO, Mrčna sela, prodamo, samostojno stanovanjsko hišo za nadomestno gradnjo, velikosti 46,70 m2, zgrajena l. 1946 ter zasnovana v dveh etažah, P + M. Na zemljišču stoji....

 
 
 
  Hiša, ZABUKOVICA, 51.500 €, 46,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-166 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo stanovanjske hiše v Zabukovici, ki je bila zgrajena leta 1900, ter stoji na 137 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 46 m2 skupne površine, od tega 32 m2 uporabne površine. V hiši je tudi neizdelana....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELENJE, 49.000 €, 46,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

46,86 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1997, klet, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR POSLOVNI PROSTOR V SAMEM CENTRU MESTA, FERKVENTNA LOKACIJA / NAKUPOVALNI CENTER VELENJE Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora v kletni etaži trgovskega centra v Velenju. Poslovni prostor je lociran....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 46.000 €, 46,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-224 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v objemu narave, je naprodaj novejša (2004) brunarica v Pongracu, Griže. Če iščete vikend za oddih od mestnega vrveža z obilico prostočasnih aktivnosti, je to nepremičnina za vas. Objekt je bil grajen leta....

 
 
 
  Stanovanje, LJUTOMER, 46.000 €, 46,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novo stanovanje .

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 155.000 €, 46,80 m2 cca 3310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-30 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji hiše (vikend) s pripadajočim zemljiščem. Hiša zgrajena l. 1990, ima po GURS podatkih 46,8 m2 neto površine (v naravi cca 80 m2). Zemljišče meri 418 m2. Hiša ima pritlični del in mansardo. Pritličje v....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 60.000 €, 46,90 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Prodamo počitniško hišo v turističnem naselju Terme Čatež. Hiša ima 46,9 m2 stanovanjske površine in stoji na parceli v izmeri 75 m2. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 180.000 €, 47,00 m2 cca 3830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Pol-mansarda v petnadstropni stavbi. Komplet opremljeno, obnovljena streha in okna. Ob stanovanju je zaprta sušilnica. Izmera 47m2 plus 5m2 klet. Brez dvigala. Bližina OŠ, vrtec, pošta itd. .

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 185.000 €, 47,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

47,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, adaptirano l. 2024, 3. nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v Postojni, v urejenem okolju z neposredno bližino centra mesta. Lokacija omogoča dostop do vse glavne infrastuktura, hkrati pa nudi prijetno bivanje zaradi odlične....

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 127.841 €, 47,00 m2 cca 2720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-227 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 2 SOBNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku. Stanovanje se nahaja v pritličju....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 99.500 € na 85.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČRENŠOVCI, 85.000 €, 47,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.03.2026 - 99.500 €
08.05.2026 - 85.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

47,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1939, adaptirana l. 2022, 2.655 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR PRODAMO HIŠO Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM IN VEČJIM STAVBNIM ZEMLJIŠČEM – ŽIŽKI, OBČINA ČRENŠOVCI V naselju Žižki v občini Črenšovci prodamo stanovanjsko hišo z večjim zemljiščem....

 
 
 
  Hiša, MRČNA SELA, 70.000 €, 47,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SENOVO, Mrčna sela, prodamo, samostojno stanovanjsko hišo za nadomestno gradnjo, velikosti 46,70 m2, zgrajena l. 1946 ter zasnovana v dveh etažah, P + M . Na zemljišču stoji še pomožna kmetijskai stava , ki je primeren za shranjevanje in opravljanje kmetijske dejavnosti. Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 70.000 €, 47,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

47,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, P+M, V neposredni bližini priljubljenih termalnih središč Terme Olimia in Aqualuna, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR V neposredni bližini priljubljenih termalnih središč Terme Olimia in Aqualuna se nahaja prijetna počitniška hiška v urejenem naselju....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 62.000 €, 47,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zelo mirna okolica .

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 211-252 (od skupaj 809)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.