• GoHome Professional
nepremicnine.net do 270 m2 do 180000 eur pritličje - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • nepremicnine.net do 270 m2 do 180000 eur pritličje - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 270 m2 do 180000 eur pritličje čim večje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 270 m2 do 180000 eur pritličje čim večje" je bilo najdenih 374 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.336 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manjši)
    • 280 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 170000 eur (malo cenejši)
    • 180000 eur (malo dražje)
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 100.000 €, 42,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

42,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1926, P/3 nad., dobra priložnost, investicija, pritlično trosobno stanovanje, 3. podaljšana faza, dve shrambi, odlična lokacija, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Trosobno stanovanje v centru Zagorja ob Savi odlična investicijska priložnost (3. podaljšana....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 189.000 €, 40,00 m2 cca 4730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

40 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, pritličje, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 40 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Poslovni prostor, ANKARAN, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2023.,

www.indomio.si

40,5 m2, prostor za storitve, v stavbi zgrajeni l. 1995, P/5 nad., Poslovni prostor v centru Ankarana, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Prodajamo poslovni prostor v pritličju poslovno-stanovanje stavbe v Ankaranu. Nahaja se v centru kraja, kjer je banka, pošta, občina, lekarna, nekaj....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje (40 kvadratov in več-pritličje, visoko pritličje ali 1.nadstropje-Koper,Izola). 040 870766 .

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 119.000 €, 40,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2025.,

www.indomio.si

40,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1991, adaptiran l. 2007, P/1 nad., Prodamo Piccolo bar na Markovcu. Utečeno poslovanje, frekventna lokacija. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Prodamo Piccolo bar na Markovcu. Razpored: osrednji prostor za goste zunanja terasa....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 95.000 €, 40,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

40 m2, prostor za storitve, ambulanta, zgrajen l. 1970, adaptiran l. 2020, P/1 nad., prodamo. Cena: 95.000,00 EUR V Celje prodamo vrhunsko opremljen in popolnoma adaptiran poslovni prostor, primeren za izvajanje kozmetičnih, wellness in lepotnih storitev. Salon je v velikosti 40 m²....

 
 
 
  Stanovanje, RUŠE, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Celotna zgradba in stanovanje renovirana leta 2009. Opremljena kuhinja in kopalnica, shramba, priključki za TV, telefon in internet. Garsonjera se nahaja v pritličju večstanovanjske hiše, parkirni prostor urejen. .

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 29.900 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

40 m2, samostojna, zgrajena l. 1806, 3.894 m2 zemljišča, K+P+M, V bližini Bioterm (Mala Nedelja) prodamo manjšo, starejšo hišo, prodamo. Cena: 36.900,00 EUR V bližini Bioterm (Mala Nedelja) prodamo manjšo, starejšo hišo z zemljiščem v skupni izmeri 3.894 m2. Hiša trenutno ni primerna....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 19.152 €, 39,90 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

NOVA GORICA, CENTER, ZUNANJI VHOD , 39,90 m2, prostorna pisarna, v pritličju urejene poslovne stavbe, zgrajena l.1985, klima, v najemnini so vključeni obratovalni stroški razen čiščenja, telefonije in nadomestila za stavbno zemljišče , lastne sanitarije, neopremljena, oddamo, možnost....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 70.000 € z dne 04.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MALI LIPOVEC, 70.000 €, 39,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.01.2026 - 75.000 €
04.03.2026 - 70.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

39,8 m2, zidan, zgrajen l. 1982, 2.043 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji vikenda s pripadajočim zemljiščem in zidanice z vinogradom, v naselju Mali Lipovec v občini Žužemberk. Cena: 70.000,00 €. OBJEKTI: Vikend – zidanica je vertikalno zasnovan....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 65.000 €, 39,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.07.2025.,

www.indomio.si

39,1 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1900, pritličje, poleg hotela Europa, strateška lokacija, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Predstavljamo vam priložnost za nakup poslovnega prostora, ki vam lahko služi kot gostinski lokal, bar, kavarna, pekarna, bančna poslovalnica, lekarna, zavarovalniška....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMNIK, 75.000 €, 37,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.dfi.si

37 m², prostor za storitve, zgrajen l. 1920, P/M, večnamenski prostor z lastnim vhodom v pritličju, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Dodaten opis V centru Kamnika prodamo večnamenski prostor z lastnim vhodom neposredno iz ceste. Prostor je primeren za različne dejavnosti (pisarna, storitvena....

 
 
 
  Hiša, ČATEŽ OB SAVI, 47.000 €, 36,75 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.hisanepremicnine.si

ČATEŽ OB SAVI - TERME 36,65 m2, počitniška hiša L. 1989 , zunanja terasa, urejeno dvorišče, parkirna mesta, na zemljišču 136,oo m2 , na obrobju naselja , Hiša je klimatizirana in ima funkcionalno razporeditev prostorov v pritličju in mansardi ( dnevna soba, kuhinja, Wc-kop ., 2 x....

 
 
 
  Hiša, LOPATNIK PRI VELENJU, 130.000 €, 36,00 m2 cca 3610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.08.2024.,

www.indomio.si

36,1 m2, bivalen, zgrajen l. 2006, 1.504 m2 zemljišča, P+M, Ponuja se vam redka priložnost za nakup vikenda v naravi, na urejeni parceli, na sončni legi in le 4 km od mesta. Vikend leži na dominantni sončni legi, ob gozdu, s čudovitimi razgledi na okoliške hribe in Šaleško dolino.....

 
 
 
  Hiša, SEMIČ, 45.000 €, 36,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

36,8 m2, zidanica, zgrajena l. 1907, adaptirana l. 2021, 185 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR SEMIČ, Smuška cesta, prodamo zidanico, velikosti 36,80 m2, zgrajene l. 1907, delno na novo zgrajene l. 2021, zasnovane v dveh etažah, K + P. Zemljišče obsega 185,00 m2 površine,....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 115.000 €, 35,90 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Kranj Planina II – odlična lokacija , prodamo 1-sobno stanovanje v visokem pritličju (VP) večstanovanjskega objekta (stanovanjskega bloka). Stanovanje meri skupno 35.9m2 (28,3m bivalne površine, 4,4 balkon, 3,2 klet) in obsega: predprostor, kopalnico, bivalno spalni prostor z izhodom....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 168.100 €, 35,00 m2 cca 4800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

35 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, pritličje, prodamo. Cena: 168.100,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 35 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 45.000 €, 35,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

35,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 2005, 58 m2 zemljišča, Manjša končna vrstna hiša v centru Šempasa, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR V Šempasu na placu ob cerkvi sv. Silvestra je naprodaj starejša hiša, potrebna celovite prenove. Površina parcele je po podatkih GURS 58....

 
 
 
  Hiša, GRABROVEC, 36.000 €, 35,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

METLIKA, Berčice-Grabrovec, prodamo zidanico, površine 35,00 m2 in zgrajene l. 1983 . Zemljišče obsega 2.554,00 m2 površine, južne in sončne lege na mirni lokaciji. V pritličju objekta je vinska klet in shramba, v prizidku pa je hodnik, kuhinja z jedilnico in dnevno sobo ter manjša....

 
 
 
  Hiša, ŠMARTNO PRI LITIJI, 34.000 €, 35,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

35 m2, zidan, zgrajen l. 1950, 1.356 m2 zemljišča, K+P+M, Na vzhodnem robu manjšega naselja, v objemu gozda, na južni legi, ob asfaltni cesti prodamo manjši zidan stanovanjski objekt s hišno številko in vodovodnim priključkom, optika je na parceli, edino električnega priključka še....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 78.000 €, 34,50 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Na Jesenicah , na Ulici Staneta Bokala , prodamo opremljeno 1-sobno stanovanje , v skupni izmeri 34,5m2. Stanovanje se nahaja v visokem pritličju bloka, zgrajenega l.1962. Stanovanje ima J lego. Razporeditev: predprostor, manjša bivalna kuhinja, soba, kopalnica z WC. Pripada mu tudi....

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 23.000 €, 34,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

34 m2, zidan, zgrajen l. 1800, adaptiran l. 1968, 1.541 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR NOVO MESTO, Uršna sela, prodamo zidanico, v izmeri 34,00 m2, katera stoji na zemljišču velikosti 1.541,00 m2, od tega predstavlja stavbno zemljišče 51 m2. Zgrajena je bila l. 1800, obnovljena....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Jarše, 175.000 €, 31,00 m2 cca 5650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

31,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1938, adaptirano l. 2023, VP/1 nad., prenovljeno, urejeno, svetlo, v 4-stanovanjski hiši, opremljeno, vseljivo v 1-2 mesecih, parkiranje na ulici, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Ljubljana - Zelena Jama / Manjše 1,5-sobno stanovanje v 4-stanovanjski hiši....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 109.940 €, 31,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

31,8 m2, garsonjera, zgrajena l. 2003, pritličje, prodamo. Cena: 109.940,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 135.000 €, 30,00 m2 cca 4500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.04.2026.,

www.indomio.si

30,58 m2, garsonjera, zgrajena l. 1949, adaptirana l. 1997, P/2 nad., prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji apartmaja v Vili Golf, v centru Rogaške slatine. Apartma se nahaja v pritličju čudovite stavbe iz leta 1949, zgrajenem v angleškem slogu v centru Rogaške slatine,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TOLMIN, 60.000 €, 30,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

30 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1817, adaptiran l. 2023, pritličje, Pritličje poslovni prostor za pisarno, salon, trgovino, storitve. Klima gretje hlajenje, internet, kopalnica, lahko se postavi kuhinja, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 108.000 €, 29,60 m2 cca 3650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.suvak.com

Garsonjera obsega 29,6 m2 in se nahaja v pritličju nizkega bloka. .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 108.000 €, 29,00 m2 cca 3720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

29,6 m2, garsonjera, zgrajena l. 1958, adaptirana l. 2020, P/3 nad., Prodamo svetlo, delno prenovljeno in lepo vzdrževano garsonjero v pritličju nizkega bloka na Cesti Cirila Tavčarja na Plavžu, prodamo. Cena: 108.000,00 EUR Garsonjera obsega 29,6 m2 in se nahaja v pritličju nizkega....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 83.000 € na 80.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 80.000 €, 29,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 85.000 €
14.05.2026 - 83.000 €
22.05.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

29 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1994, pritličje, Opremljen gostinski prostor skupaj s teraso, takoj na razpolago za delovanje. Primeren za vse letne čase zaradi notranjega odprtega prostora in zunanje terase, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Poslovni prostor – Opremljen gostinski lokal....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 28.000 €, 28,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

28 m2, zidanica, zgrajena l. 1932, 474 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR ZIDANICA Z RAZGLEDOM – TRŠČINA (TRŽIŠČE / MOKRONOG) Na mirni, sončni in razgledni lokaciji v Trščini prodamo zidanico (s hišno številko), ki nudi popoln umik v naravo in sproščeno vikend bivanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

25,66 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1980, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR TRŽNICA V BREŽICAH, prodamo poslovni prostor, v skupni površini 25,66 m2, v pritličju poslovne zgradbe, zgrajene l. 1980. Locirano na frekventni lokaciji, v središču mestne tržnice v Brežicah. Prodaja se....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 65.000 € na 59.900 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, PESNICA PRI MARIBORU, 59.900 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 65.000 €
08.05.2026 - 59.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

24,9 m2, prostor za storitve, trgovski center, zgrajen l. 2009, P/3 nad., prodamo. Cena: 59.900,00 EUR Cvetličarna v centru Pesnice Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora - cvetličarne v centru Pesnice. Cvetličarna se nahaja v novejšem trgovsko poslovnem centru, zgrajenem leta....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 42.000 €, 23,60 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.11.2025.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA – Spodnji trg , prodamo poslovni prostor v pritličju, v izmeri 23,60 m², namenjen za poslovno, trgovsko, storitveno ali pisarniško dejavnost. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 42.000 €, 23,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

23,6 m2, pisarna, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 2020, P/2 nad., prodamo delno opremljen poslovni prostor v pritličju (predprostor in osrednji prostor s čajno kuhinjo), namenjeno za poslovno, trgovsko, storitveno ali pisarniško dejavnost, centralno ogrevanje - radiatorji in možnost....

 
 
 
  Hiša, ZAVRČ, 27.000 €, 21,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-125 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Hrastovec, na lepi legi, prodajamo lepo vzdrževan, opremljen vikend (1846), preurejen v počitniško hiško. Hiška se nahaja v slepi ulici, ob utrjeni cesti, ki jo v bližini dopolnjuje manjši vinograd. Ta se po pobočju....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELENJE, 28.000 €, 20,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

20,3 m2, pisarna, trgovski center, zgrajena l. 1997, adaptirana l. 2000, 1/1 nad., poslovni prostor - pisarna, prodamo. Cena: cca 30.000,00 EUR V poslovno - trgovskem centru posredujemo pri prodaji poslovnega prostora - pisarne. Prostor se nahaja v prvem nadstropju- možen dostop z....

 
 
 
  Garaža, JESENICE, 16.000 €, 14,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.01.2023.,

www.indomio.si

14 m2, garaža, zgrajena l. 1948, adaptirana l. 1996, pritličje, Prodamo zidano garažo na Ulici Staneta Bokala na Jesenicah, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR Opis nepremičnine Garaža na Ulici Staneta Bokala ( za blokom z naslovom Ulica Staneta Bokala 5) obsega 14 m2. Garaža se nahaja,....

 
 
 
  Garaža, POLZELA, 5.000 €, 13,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2024.,

www.indomio.si

13 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1980, 13 m2 zemljišča, pritličje, prodamo parkirni prostor na polzeli za mercatorjem, prodamo. Cena: 5.000,00 EUR Na Polzeli, pri blokih za Mercatorjem, prodamo asfaltirani parkirni prostor. .

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!