• GoHome Professional
nepremicnine.net do 280 m2 do 170000 eur čim manjš - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 280 m2 do 170000 eur čim manjš - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 280 m2 do 170000 eur čim manjše nazadnje objavljeni oglasi

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 280 m2 do 170000 eur čim manjše nazadnje objavljeni oglasi" je bilo najdenih 13 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.873 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 160000 eur (malo cenejši)
    • 170000 eur (malo dražje)
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, SEŽANA, 98.000 €, 20,00 m2 cca 4900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

20,4 m2, garsonjera, zgrajena l. 1806, adaptirana l. 2014, 2. nad., prodamo. Cena: 98.000,00 EUR PRODAMO GARSONJERO - odlična priložnost za bivanje ali investicijo. Prodamo funkcionalno garsonjero, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjske stavbe. Stanovanje je svetlo ter nudi....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 99.000 €, 21,00 m2 cca 4710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

21 m2, garsonjera, zgrajena l. 1806, adaptirana l. 2014, 20. nad., prodamo. Cena: 99.000,00 EUR PRODAMO GARSONJERO S KLETJO - odlična priložnost za bivanje ali investicijo. Prodamo funkcionalno garsonjero s pripadajočo kletjo, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjske stavbe. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 45.000 €, 40,10 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.novdom.si

Na odlični lokaciji v mirnem in zelenem okolju je naprodaj zidanica klasične, masivne gradnje, primerna za oddih, sprostitev ali vikend bivanje. Objekt je opremljen z vodovodom, elektriko ter ima hišno številko. .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 280 m2 do 170000 eur čim manjše nazadnje objavljeni oglasi'
169.000 €
147.000 €
32.000 €
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

44,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 2007, 4. nad., Na odlični lokaciji v Magdaleni prodamo prostorno in lepo ohranjeno garsonjero velikosti skoraj 50 m2. Stanovanje odlikujejo velika steklena površina, obilica naravne svetlobe ter velik balkon po celotni širini stanovanja z JV orientacijo.....

 
 
 
  Hiša, BORŠT PRI DVORU, 65.000 €, 60,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.nepremicnine-novomesto.si

V Borštu pri Dvoru (občina Žužemberk), prodamo manjšo stanovanjsko hišo na zemljišču v skupni površini 2.117,0 m 2 . .

 
 
 
  Hiša, DOBRIŠA VAS, 147.000 €, 67,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

67 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 467 m2 zemljišča, Starejša hiša, potrebna prenove, Petrovče, prodamo. Cena: 147.000,00 EUR Starejša hiša, Dobriša vas, PETROVČE Petrovče – DOBRIŠA VAS, naprodaj je starejša stanovanjska hiša (uporabna površina stavbe skupaj 67,00 m2, letnik 1966)....

 
 
 
  Hiša, KOŠNICA PRI CELJU, 179.000 €, 102,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

102,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 710 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: cca 179.000,00 EUR To ni samo hiša. To je priložnost, da si ustvarite dom po svojih merilih. Objekt obsega približno 102 m² neto tlorisne površine in stoji na zemljišču velikosti 710 m². Etažnost K + P....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 180.000 €, 117,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

117,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2018, 1/4 nad., adaptirano stanovanje, prodaja se opremljeno stanovanje, velika terasa, lopa za shranjevanje, urejena etažna lastnina, takojšnja vselitev, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 – sobnega stanovanje,....

 
 
 
  Hiša, DRGANJA SELA, 95.000 €, 138,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.nepremicnine-novomesto.si

STRAŽA, Drganja sela, prodamo vikend v skupni površini 137,60 m2 , zgrajen 1995 in obnovljen. Zasnovan je v dveh etažah, klet in mansarda. V vsaki etaži je samostojno stanovanje z ločenim vhodom. Kletni del je bil obnovljen leta 2010 , stanovanje v mansardi pa leta 2020. Leta 2019....

 
 
 
  Hiša, CEROVEC PRI ČREŠNJEVCU, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

150 m2, zidan, zgrajen l. 1992, 838 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Vikend hiša v mirnem okolju na robu vasi cerovec pri Črešnjevcu. Primerno za občasno bivanje in piknik prostor v lepi naravi. Objeklt obsega klet, pritličje in neurejeno mansardo. Objekt je prikljujčen....

 
 
 
  Hiša, STRMEC NA PREDELU, 129.000 €, 165,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

165,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 779 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Hiša iz leta 1982, ki se nahaja v mirni vasici v okolici Bovca, na lokaciji obkroženi z naravo. Hiša obsega tri nadstropja z neto tlorisno površino 165,7 m² in je potrebna dokončanja. Hiša nudi....

 
 
 
  Hiša, ŠENTRUPERT, 140.000 €, 177,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠENTRUPERT, Hrastno, prodamo vikend, zgrajen leta 1900, obnovljen leta 2002 (fasada) in leta 2000 (streha), ki obsega 176,60 m2 skupne površine ter 132,40 m2 uporabne površine. Parcela v skupni površini 1.638,00 m2, je locirana v mirnem naselju podeženskih hiš in vinogradniških kmetijskih....

 
 
 
  Hiša, LONČARJEV DOL, 160.000 €, 202,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

202,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2023, 540 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Hiša na podeželju v kraju Lončarjev Dol, Sevnica Ponujamo vam priložnost za nakup samostojne hiše, zgrajene v letu 1985 z neto tlorisno površino 202,1 m2 in z uporabno površino....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-13 (od skupaj 13)

<< <1> >>