Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremicnine.net do 280 m2 do 747 eur/m2 najceneje" je bilo najdenih 342 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 566 €/m2
Omeji iskanje
Spremembe cen iz 159.000 € na 149.000 €
z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
05.08.2025 - 169.000 €
15.01.2026 - 159.000 €
10.03.2026 - 149.000 €
04.02.2025.,
www.indomio.si
291 m2, vrstna, zgrajena l. 1600, adaptirana l. 1970, 411 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Predmet prodaje je vmesna vrstna hiša, ki se nahaja na parceli v velikosti 411 m2. Prednost je lokacija saj se nahaja v zelo mirni okolici, blizu infrastrukture z prekrasnim pogledom....
21.12.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281022-215 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj je hiša za osebe, ki cenijo mir v naravi, na podeželju, vendar je še vedno blizu centra mesta in vse potrebne infrastrukture (šola, vrtec, knjižnica, trgovine, lekarna, zdravstveni dom,..). Na posesti se poleg hiše,....
Spremembe cen iz 169.900 € na 149.500 €
z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
11.06.2025 - 169.900 €
08.05.2026 - 149.500 €
11.06.2025.,
www.indomio.si
201,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2008, 1.395 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 149.500,00 EUR PRODAMO STANOVANJSKO HIŠO V GENTEROVCIH – MIRNA LOKACIJA NA OBROBJU NASELJA Na prodaj stanovanjska hiša v naselju Genterovci, občina Lendava. Hiša se nahaja na mirni, zeleni....
09.10.2025.,
www.indomio.si
250 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, 2.265 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 149.800,00 EUR Slovenska Bistrica - Zgornja Polskava, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, ki je bila zgrajena leta 1978. Hiša po podatkih GURS meri 128,5 m2 (bivalni prostor 65,5 m2, garaža 15 m2, klet....