• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 čim manjše do 833 eur/m - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • nepremicnine.net do 300 m2 čim manjše do 833 eur/m - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 čim manjše do 833 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 čim manjše do 833 eur/m2" je bilo najdenih 437 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 621 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 791 eur/m2 (malo cenejši)
    • 874 eur/m2 (malo dražje)
    • do 63000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŠENTJUR, 187.700 €, 309,00 m2 cca 610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-127 Ogled oglasa na strani ponudnika Za ljudi, ki cenijo odmik od mestnega vrveža in mir v naravi, vendar le 4 km iz Gorice pri Slivnici in 9 km iz Šentjurja, imamo za vas popolnoma prenovljeno dvodružinsko hišo. Hiša je letnik 1994, leta 2009 se je dogradil prizidek,....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 180.000 €, 310,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-422 Ogled oglasa na strani ponudnika 2 minuti oziroma 850 metrov iz centra Šmarja pri Jelšah je novemu lastniku na voljo mlajša prostorna stanovanjska hiša. Hiša stoji na osončeni lokaciji, ima prizidano garažo, garažo v hiši ter nadstrešek dovolj velik za 2 večja....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 225.000 €, 310,60 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.12.2017.,

www.mp-projekt.si

Ekskluzivno prodamo enoto moderno zasnovanega dvojčka , zgrajeno do IV.GF. Enota ima 310,6m2 - 133,10m2 stanovanjske površine, terasa v izmeri 99m2, odprta garaža v izmeri 55,3m2, večja shramba v izmeri 17,3m2 in klet v izmeri 3,5m2. Stoji na parceli 563m2. Enota obsega pritličje....

 
 
 
  Hiša, KORENJAK, 239.000 €, 311,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 1.360 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
  Poslovni prostor, KORENJAK, 239.000 €, 311,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2006, 1.360 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
  Hiša, IŽAKOVCI, 255.000 €, 315,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

315 m2, dvojček, zgrajen l. 1950, adaptiran l. 2007, 751 m2 zemljišča, K+P+M, enota dvojčka, z gospodarskim poslopjem, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR V manjši soseski hiš dvojčkov v Ižakovcih (občina Beltinci) prodamo starejšo, a dobro vzdrževano hišo – enoto dvojčka z letnico gradnje....

 
 
 
  Hiša, DOLGE NJIVE, 179.000 €, 315,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

315,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2023, 1.382 m2 zemljišča, Prostorna družinska hiša, možnost izgradnje mansarde, lepa lokacija, veliko dvorišče, vinska klet, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR LENART, DOLGE NJIVE – PROSTORNA HIŠA ZA VELIKE DRUŽINE NA SONČNI LOKACIJI....

 
 
 
  Hiša, RUŠE, 249.900 €, 318,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-86 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je urejena in obnovljena hiša na vinski poti s pogledom na Ruše in na Pohorje, ki je dovolj prostorna za bivanje dveh družin. Idealna za sobivanje starejše in mlajše generacije, saj imata obe zgornji etaži ločena vhoda,....

 
 
 
  Hiša, DUTOVLJE, 139.000 €, 318,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490331001-255 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo starejšo kraško hišo v lepo preurejenem centru Dutovelj. Hiša je delno vseljiva. Sestavljajo jo tri stavbe z manjšim dvoriščem v sredini. Posamezne stavbe so velikosti 159 m2, 104 m2 in 55 m2. Hiša je potrebna prenove.....

 
 
 
  Hiša, VIDEM, 135.000 €, 318,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.indomio.si

318 m2, samostojna, zgrajena l. 1650, adaptirana l. 1999, 657 m2 zemljišča, K+P+M, Predstavljamo stanovanjsko poslovni objekt, primeren za investicijo, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Na odlični lokaciji v središču Tržca, v občini Videm pri Ptuju, prodamo prostorno samostojno poslovno-stanovanjsko....

 
 
 
  Hiša, MOZIRJE, 70.000 €, 319,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V centru Gornjega Grada, v objemu idilične narave in gozda, prodamo večji poslovno stanovanjski objekt potreben obnove, z dvoriščem. V objektu je mogoče urediti turistično ali gostinsko dejavnost, poslovne prostore in/ali več stanovanj. Objekt je bil zgrajen 1800, kot krajna vrstna....

 
 
 
  Hiša, RAKIČAN, 255.000 €, 320,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

320,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, adaptirana l. 2017, 1 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo v naselju Rakičanu pri Murski Soboti. Na izredno lepi in mirni lokaciji na obrobju naselja Rakičan prodamo večjo stanovanjsko hišo, ki ponuja....

 
 
 
  Hiša, ŠEPULJE, 220.000 €, 323,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

323 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 1.575 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Šepulje, na odlični lokaciji na robu naselja prodamo starejšo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem v skupni izmeri 323,00 m2 (P+N), s pripadajočim zemljiščem velikosti 1.575 m2. Hiša je bila....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 240.000 €, 325,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

325,4 m2, vrstna, zgrajena l. 1921, adaptirana l. 1980, 394 m2 zemljišča, Ekskluzivna nepremičninska priložnost v Solkanu pri Novi GoriciTe nepremičninske priložnosti, ki jo predstavlja Keller Williams, ne smete zamuditi.V enem najbolj prepoznavnih, mirnih in zaželenih predelov širše....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 282.000 € na 250.000 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LITIJA, 250.000 €, 329,00 m2 cca 760 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 282.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

329,5 m2, kmetija, hiša je zgrajena l. 1994, adaptirana l. 2008, 41.292 m2 zemljišča, K+P+1, litija, konjšica-del, posest - kmetija, 2 samostojni hiši, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST! Nad Litijo, v naselju Konjšica - del, sredi neokrnjene narave in z lepim razgledom....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBEČNA, 170.000 €, 329,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

329 m2, kmetija, 18.444 m2 zemljišča, P+1/2 nad., prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Predmet prodaje je kmetijska stavba - hlev, ki stoji na parceli velikosti 1.217m2, pretežno kmetijsko in delno stavbno zemljišče. Dodatno se daje v najem kmetijsko zemljišče travnik oz. njiva v velikosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBEČNA, 170.000 €, 329,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

329 m2, skladišče, zgrajeno l. 1988, 1.216 m2 zemljišča, P+1/2 nad., prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Predmet prodaje je kmetijska stavba - hlev, ki stoji na parceli velikosti 1.217m2, pretežno kmetijsko in delno stavbno zemljišče. Stavba je meri 17x12m, P+1, pritlična etaža ima višino....