• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 čim manjše do 833 eur/m - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremicnine.net do 300 m2 čim manjše do 833 eur/m - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 čim manjše do 833 eur/m2 urejeno

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 čim manjše do 833 eur/m2 urejeno" je bilo najdenih 76 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 631 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 791 eur/m2 (malo cenejši)
    • 874 eur/m2 (malo dražje)
    • do 69000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LENDAVSKE GORICE, 150.000 €, 227,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Prekmurje – Lendava, zgrajena l. 1974, K+P; neto tlorisna površina 277,40 m2, od tega urejen lokal 113,20 m2, velbana klet 15,80 m2, garaža 18,00 m2 in nedokončani bivalni prostori 148,40 m2 s pripadajočimi zemljišči v skupni velikosti 9.054,00 m2. Cena: 150.000 EUR.....

 
 
 
  Hiša, LENDAVSKE GORICE, 134.900 €, 232,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2022.,

www.indomio.si

232,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, 1.759 m2 zemljišča, K+P+M, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 139.900,00 EUR LENDAVSKE GORICE prodamo samostojno hišo z garažo v etažnosti K+P+M in z zemljiščem v velikosti 1759 m2 od tega 731 m2 z zazidljivim zemljiščem....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČRNOMELJ, 85.000 €, 235,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2025.,

www.indomio.si

235 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1900, adaptiran l. 2002, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR ČRNOMELJ, Ulica Staneta Rozmana, prodamo poslovni prostor in garsonjero, v skupni površini 235,00 m2, v pritličju poslovno stanovanjske stavbe zgradbe, zgrajene l. 1900. Locirano na frekventni....

 
 
 
  Hiša, PETIŠOVCI, 115.000 €, 236,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321056-98 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem okolju, v kraju Petišovci/Lendava prodamo veliko hišo, ki jo odlikuje kvalitetna gradnja, dokončni pečat pa ji daje ravna ter zelo velika parcela, ki nudi popolno zasebnost. Etažnost je P+1+M. Hiša obsega 236 m2 površine....

 
 
 
  Hiša, DOL PRI HRASTNIKU, 188.000 €, 237,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

237,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 1.814 m2 zemljišča, V mirnem in urejenem naselju Dol pri Hrastniku v občini Hrastnik posredujemo pri prodaji prostorne in opremljene družinske hiše skupne velikosti 237,4 m2, v kateri sta dve ločeni stanovanji z lastnima vhodoma. Hiši pripadajo....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA ŠČAVNICA, 180.000 €, 239,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

239,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 11.835 m2 zemljišča, K+P+M, mirna lokacija, veliko kmetijsko zemljišče, pomožni objekt, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Samostojna hiša; Zgornja Ščavnica 11: Prodamo vzdrževano samostojno hišo, ki se nahaja na mirni lokaciji, in sicer v Zg. Ščavnici.....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 195.000 €, 240,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo starejšo, redno vzdrževano hišo z uporabnim dovoljenjem v centru Žalca. Hiša je samostojna in meri brez podstrešja 240 m2, skupaj s 549 m2 veliko okolico in je na eni najboljših lokacij mesta Žalec. Skupna izmera zemljišča je 669 m2. Hiša je razdeljena na štiri samostojne....

 
 
 
  Hiša, BRESTOVICA PRI KOMNU, 198.000 €, 242,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

242,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 457 m2 zemljišča, Večja hiša z lastnim zasebnim dvoriščem, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V Brestovici pri Komnu sodelujemo pri prodaji avtentične kraške hiše z velikim dvoriščem. V mirni kraški vasici, le približno 3 km od nekdanjega mejnega....

 
 
 
  Hiša, RAČE, 219.000 €, 249,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2025.,

www.indomio.si

249,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 1.048 m2 zemljišča, P+1+M, blizu prometne infrastrukture, prostorna razporeditev sob, sončna lega, polno opremljeno, možnost dejavnosti v pritličju, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR MORJE PRI FRAMU; Strma 19: Prodamo lepo vzdrževano samostojno....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šentvid, 8.217 €, 249,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

249 m2, kmetijsko zemljišče, sončna lega, urejena parcela in dostop, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Dravlje - Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 155.990 €, 250,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša je bila zgrajena leta 2002 in prvič vseljena 2005 Hiša zajema : 3 sobe, kabinet, wc, garaža, odprti koncept: kuhinja + jedilnica + dnevni prostor, velika glavna kopalnica, 2 večnamenska shramba, dodatna letna kuhinja, kurilnica plus še ena kopalnica z tus kabino. Dvorišče je....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAZVANJE, 215.000 €, 251,00 m2 cca 860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

251,6 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2006, 1/1 nad., MARIBOR - Tržaška cesta 65 Maribor, ekskluzivno v ponudbi večji poslovni prostor, v velikosti 251,60 m2, na odlični, frekventni lokaciji, v 1. nad., trgovsko-poslovnega centra. Prostor je primeren za neživilsko....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 185.000 €, 255,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hisa ima garazo zraven vhoda v hiso,nato v prven nadstropju oziroma pritlicju,vezo iz veze vdnevno sobo-jedilnico in kuhinjo v enem delu tre lepo glavno kopalnico.V Nadstropju - mansada z galerijo ter stirimi spalnicami ter stanisce z umivalnikom. Vspodnji etazi kod klet velika jedilnica....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽALEC, 179.000 €, 255,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

255 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1943, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR PRODAJA: Poslovni kompleks s pripadajočim pomožnim objektom in gradbenim dovoljenjem za rekonstrukcijo – Levec, Žalec Na odlični lokaciji v kraju Levec pri Žalcu se prodaja poslovni kompleks....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 220.000 €, 261,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1031 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša se nahaja praktično v samem centru s čudovitim pogledom na ptujski grad. Gre za enostanovanjsko stavbo l. izgradnje 1961, vendar izredno lepo urejeno in dobro vzdrževano. Etažnost je K+P+1, ima pa 261 m2 skupne in 177....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 209.900 € na 197.900 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BELTINCI, 197.900 €, 265,00 m2 cca 750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.05.2026 - 209.900 €
08.05.2026 - 197.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

265 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1948, adaptirana l. 2015, 918 m2 zemljišča, K+P+1, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 197.900,00 EUR BELTINCI – TOP INVESTICIJA! HIŠA + POSLOVNI PROSTORI + TAKOJŠEN DONOS Iščete nepremičnino, ki vam lahko prinese prihodke....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 
  Kmetija, ZGORNJA VELKA, 179.000 €, 270,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-290 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Tratah, le 1,5 km od mejnega prehoda Cmurek z Avstrijo, prodamo manjšo kmetijo, ki jo sestavljajo stanovanjska hiša, manjše gospodarsko poslopje, pomožni kmetijski objekti in zemljišče. Kmetija je primerna za turistično....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 219.000 €, 274,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.07.2025.,

www.indomio.si

274 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 2018, 11.908 m2 zemljišča, P+M, Čudovita samostojna hiša v naravi, blizu Ljutomera. V celoti prenovljena leta 2018, ograjena parcela 1.823 m2, 3 spalnice, 3 kopalnice, toplotna črpalka in kamin. Neposredna bližina vinogradov, ribnikov....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 99.000 €, 281,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291003-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše, ki se nahaja v kraju Sodna Vas, v neposredni bližini Podčetrka in term Olimia. Zgrajena leta 1977, opečne gradnje, priključena na elektriko in vodovodno omrežje. Hiša je zgrajena....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, 245.000 €, 291,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Kresniških Poljanah prodamo hišo, ki se nahaja petnajst minut od Ljubljane, na gozdnem robu v zelenem in mirnem okolju z velikim dvoriščem, sadovnjakom in ograjenim eko vrtom v katerem je vrtna uta. Neto tlorisna površina hiše znaša 291 m2, v treh etažah. Hiša je primerna za dve....

 
 
 
  Stanovanje, LAŠKO, 180.000 €, 300,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-287 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji čudovite hiše z tremi ločenimi stanovanji, bazenom, vrtom, prečudovito okolico in tremi garažami. Če iščete hišo za udobno bivanje na izjemni in sončni lokaciji je to hiša za vas! Hišo odlikuje kvalitetna....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 9.900 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 110.000 €, 303,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

303,73 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 303,73m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 269.000 €, 306,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.02.2026.,

www.indomio.si

306,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, adaptirana l. 2023, 1.073 m2 zemljišča, P+1+M, Prijetna družinska hiša s pokrito teraso z J lego in lepo urejeno okolico, naprodaj, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR Stanovanjska hiša na mirni lokaciji v Vegovi ulici v Šmarju pri Jelšah, zgrajena....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 290.000 € na 265.000 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 265.000 €, 307,00 m2 cca 860 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2026 - 365.000 €
25.02.2026 - 290.000 €
06.05.2026 - 265.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

307,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2009, 3.502 m2 zemljišča, Na sončni lokaciji, oddaljeni od mestnega vrveža v Dobrovcih je na voljo samostojna hiša z gospodarskimi poslopji in pripadajočimi kmetijskimi zemljišči, v skupni izmeri 7.284 m2. Hiša ponuja udobno bivanje....

 
 
 
  Hiša, TOPOLOVEC, 269.000 €, 308,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

308 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 547 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Hiša v mirnem zaledju Kopra - ŽrnjovecRazmišljate o nakupu hiše, kjer bi lahko uživali v miru in tišini, a hkrati bili blizu obalnega življenja? Predstavljamo vam izjemno priložnost v idilični....

 
 
 
  Hiša, KORENJAK, 239.000 €, 311,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 1.360 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
  Poslovni prostor, KORENJAK, 239.000 €, 311,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2006, 1.360 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
  Hiša, DOLGE NJIVE, 179.000 €, 315,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

315,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2023, 1.382 m2 zemljišča, Prostorna družinska hiša, možnost izgradnje mansarde, lepa lokacija, veliko dvorišče, vinska klet, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR LENART, DOLGE NJIVE – PROSTORNA HIŠA ZA VELIKE DRUŽINE NA SONČNI LOKACIJI....

 
 
 
  Hiša, RUŠE, 249.900 €, 318,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-86 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je urejena in obnovljena hiša na vinski poti s pogledom na Ruše in na Pohorje, ki je dovolj prostorna za bivanje dveh družin. Idealna za sobivanje starejše in mlajše generacije, saj imata obe zgornji etaži ločena vhoda,....

 
 
 
  Hiša, VIDEM, 135.000 €, 318,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.indomio.si

318 m2, samostojna, zgrajena l. 1650, adaptirana l. 1999, 657 m2 zemljišča, K+P+M, Predstavljamo stanovanjsko poslovni objekt, primeren za investicijo, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Na odlični lokaciji v središču Tržca, v občini Videm pri Ptuju, prodamo prostorno samostojno poslovno-stanovanjsko....

 
 
 
  Hiša, MOZIRJE, 70.000 €, 319,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V centru Gornjega Grada, v objemu idilične narave in gozda, prodamo večji poslovno stanovanjski objekt potreben obnove, z dvoriščem. V objektu je mogoče urediti turistično ali gostinsko dejavnost, poslovne prostore in/ali več stanovanj. Objekt je bil zgrajen 1800, kot krajna vrstna....

 
 
 
  Hiša, RAKIČAN, 255.000 €, 320,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

320,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, adaptirana l. 2017, 1 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo v naselju Rakičanu pri Murski Soboti. Na izredno lepi in mirni lokaciji na obrobju naselja Rakičan prodamo večjo stanovanjsko hišo, ki ponuja....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 43-76 (od skupaj 76)

<< <1 2> >>