• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 čim večje do 709 eur/m2 - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • nepremicnine.net do 300 m2 čim večje do 709 eur/m2 - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 čim večje do 709 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 čim večje do 709 eur/m2" je bilo najdenih 326 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 547 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 673 eur/m2 (malo cenejši)
    • 744 eur/m2 (malo dražje)
    • do 57000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PONGRAC, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

80 m2, dvojček, zgrajen l. 1971, 289 m2 zemljišča, Prijetna hiša v naravi, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR Prijetna hiša, ki združuje udobno bivanje in objem narave. Nahaja se v mirnem kraju Pongrac v čudoviti Savinjski regiji. Ta hiša s 80 m² bivalne površine stoji na parceli 289 m²....

 
 
 
  Hiša, PODLEHNIK, 28.800 €, 80,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2020.,

www.salomon.si

Obcina: Podlehnik ID oglasa: 490281022-97 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Sedlašek, občina Podlehnik je novemu kupcu na voljo manjša hiša v skupni izmeri cca 80m2, ki se nahaja na parceli v velikosti 8.863 m2. Hiša je zgrajena leta 1980, ter je bila vseskozi v uporabi bivanja.....

 
 
 
  Hiša, ROVIŠČE PRI STUDENCU, 15.000 €, 80,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

80 m2, zidan, zgrajen l. 1909, 270 m2 zemljišča, P+1, Stara kmečka zidanica. Elektrika in vodovod je na parceli. Možno je kupiti še dodatno kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 60.000 €, 79,00 m2 cca 760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Primerno tudi za vikend. .

 
 
 
  Hiša, ČRNOMELJ, 53.000 €, 78,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ČRNOMELJ, Tušev Dol, prodamo samostojno hišo, skupne površine 77,70 m2, zgrajene l. 1900 ter zasnovane v dveh etažah. Zemljišče obsega 5.245,00 m2 površine, od tega je 745,20 m2 stavbnega zemljišča, preostali del pa predstavlja kmetijsko zemljišče, v rahlem naklonu. V naravi zemljišče....

 
 
 
  Hiša, STUDENEC, 43.000 €, 78,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEVNICA, Studenec, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 77,50 m2, zgrajene l. 1897, ter zasnovane v treh etažah, K + P + M. Zemljišče obsega 677,00 m2 površine okoli stavbe. Poleg stanovanjske hiše stoji lesena uta ki se uporablja za shranjevanje. .

 
 
 
  Hiša, ČRNOMELJ, 53.000 €, 77,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

77,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 5.245 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR ČRNOMELJ, Tušev Dol, prodamo samostojno hišo, skupne površine 77,70 m2, zgrajene l. 1900 ter zasnovane v dveh etažah. Zemljišče obsega 5.245,00 m2 površine, od tega je 745,20 m2 stavbnega zemljišča,....

 
 
 
  Hiša, STUDENEC, 43.000 €, 77,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

77,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1897, adaptirana l. 2002, 677 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR SEVNICA, Studenec, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 77,50 m2, zgrajene l. 1897, ter zasnovane v treh etažah, K + P + M. Zemljišče obsega 677,00 m2 površine....

 
 
 
  Hiša, PODLEHNIK, 49.000 €, 76,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-142 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Rodni vrh, na lepi legi, prodajamo manjši vikend (1995), ki je registriran kot stanovanjska hiša. K hiški pripada zemljišče, katerega večji del je se spušča v grabo. Celotna posest, v velikosti 35 arov, se nahaja....

 
 
 
  Hiša, PUCONCI, 33.900 €, 76,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2025.,

www.indomio.si

76,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 3.322 m2 zemljišča, Na prodaj: starejša hiša z gospodarskim poslopjem in zemljiščem - Otovci, Goričko, prodamo. Cena: 33.900,00 EUR Na prodaj: starejša hiša z gospodarskim poslopjem in zemljiščem – Otovci, Goričko V manjšem zaselku vasi Otovci,....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 50.000 €, 75,40 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Veranda, kopalnica z tušem in WC-jem; kuhinja, shramba, dnevna soba, 2 spalnici;Klet, pripadajoče manjšo gospodarsko poslopje, hlev za svinje(ki še je vedno uporaben, trenutno prazen)garaža za avto in traktor,prostor za drva,veliko dvorišče z parkiriščem. Ograjeno celotno zemljišče(primerno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 52.000 €, 75,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

LJ. ŠIŠKA-Šmartno pod Šmarno goro, 75 m2, 2-sobno-izredna priložnost-še nedokončana mansarda, lepa, svetla, sončna, atraktivna lokacija, veliko zelenja, lep razgled, poleg osnovne šole, prodam.Mansarda je v fazi popolne adaptacije zato ima kupec še možnost vpliva na končno podobo,....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 55.000 € na 45.000 € z dne 17.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČUŽNJA VAS, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.12.2025 - 55.000 €
17.04.2026 - 45.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

MOKRONOG-TREBELNO, Čužnja vas, na razgledni lokaciji prodamo, brunarico - zidanico v površini 75,00 m2 , zgrajeno leta 2011. Zasnovana v dveh etažah, K + P, delno podkletena. Kletni del je zidan, pritličje pa je zgrajeno iz 12 cm lesenih brun. Prostori v prizidku še niso finalizirani.....

 
 
 
  Hiša, OTOVCI, 33.900 €, 74,10 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.halodom.com

Na prodaj: starejša hiša z gospodarskim poslopjem in zemljiščem – Otovci, Goričko .

 
 
 
  Hiša, VELIKI CIRNIK, 35.000 €, 73,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

73 m2, zidanica, zgrajena l. 1991, 1.068 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Veliki Cirnik, zidanico ( vrstno) zgrajeno 1991, z uporabno površino, ki je enaka neto tlorisni površini 73m2 in cca 1.068m2 zemljišča, prodamo. Zidanica obsega: kletni del, kjer se nahajajo klet,....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 26.500 €, 73,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-410 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja starejša hiša potrebna celovite prenove. Hiša se nahaja 10 kilometrov iz centra Laško oziroma pol ure vožnje iz Celja. Parcela meri 1580 m2 ter je del obrnjene na južno sončno stran, del na zahodno.....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 39.900 €, 71,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo spodnjo etažo hiše - tri sobe, kuhinjo in kopalnico. Pomožni prostori ( 25 m2) so klet in drvarnica, pripada mu tudi del zemljišča. .

 
 
 
  Stanovanje, RADEČE, 55.000 €, 71,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

71,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1935, adaptirano l. 2010, 303 m2 zemljišča, 2/2 nad., V centru Radeč je v poslovno stanovanjskem objektu na voljo za nakup 3 sobno stanovanje v 4 podaljšani gradbeni fazi. Stanovanje je praktično skoraj dokončano, popolnoma obnovljeno, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Hiša, MALO UBELJSKO, 15.000 €, 71,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

71,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1888, adaptirana l. 1974, 150 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR V vasi Malo Ubeljsko je na voljo pomožni kmetijski objekt, ki služi trenutno kot shramba v velikosti 71,80 m2 na parceli velikosti po novih izmerah 150m2. Objekta s sivimi vrati....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 39.000 €, 70,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2024.,

www.indomio.si

70 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 3.241 m2 zemljišča, naprodaj starejša hiša v destrniku, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Novo na trgu! Hiša je sicer popolnoma zaraščena in ne vzdrževana. Nahaja se v slikovitem kraju Destrnik, v regiji Podravje, Slovenija. Ima 70 kvadratnimi metri....

 
 
 
  Hiša, ŽETALE, 36.000 €, 67,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-107 Ogled oglasa na strani ponudnika V Kočicah, v zaselku blizu Žetal je naprodaj manjši ter vseljiv vikend, grajen leta 1936 in obnovljen leta 1995. Zemljišče, ki obdaja hiško, je v velikosti 3.665 m2, del okoli hiške je zelenica, ki se spušča v vinograd in naprej....

 
 
 
  Hiša, SELA PRI ZAJČJEM VRHU, 33.000 €, 67,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

67,5 m2, zidan, zgrajen l. 1905, adaptiran l. 1973, 1.800 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 33.000,00 EUR NOVO MESTO, Sela pri Zajčjem vrhu, prodamo zidanico dvojček, skupna površine stavbe 67,50 m2, obnovljena leta 1973. Zasnovana je v treh etažah, K + N+ M. Zgradba je zgrajena kot dvojček,....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 36.000 €, 66,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

66,5 m2, dvojček, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2020, 984 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 36.000,00 EUR NOVO MESTO, Hrušica, prodamo hišo (dvojček) v izmeri 66,50 m2, zgrajena l. 1955, adaptirana l. 2020, ki stoji na zemljišču skupne površine 984,00 m2. Zasnovana je v dveh etažah, ki....

 
 
 
  Hiša, GRADIŠČE, 31.000 €, 66,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

66 m2, samostojna, zgrajena l. 1849, adaptirana l. 1950, 1.989 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Starejša hiša Kozje, Podsreda, Gradišče V kraju Gradišče v Podsredi imamo na prodaj starejšo hišo z zemljiščem in gozdom v skupni velikosti 1.989 m2 (po GURS-u). Hiša in zemljišče....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 49.000 €, 64,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2025.,

www.indomio.si

64 m2, lesen, zgrajen l. 2012, 5.412 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR V Metliki se prodaja počitniški objekt, lesena brunarica velikosti 5 x 6 m. Izdelana je bila leta 2012. Ima pridobljeno gradbeno dovoljenje za nezahteven objekt in ima hišno številko. Priključki: Objekt....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 50.000 € na 45.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ŠMARJE PRI JELŠAH, 45.000 €, 62,00 m2 cca 730 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.12.2025 - 80.000 €
14.01.2026 - 65.000 €
11.02.2026 - 50.000 €
11.04.2026 - 45.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

62,7 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 2002, P/1 nad., Prodaja stanovanja z lastnim vhodom - Cerovec pri Šmarju, Šmarje pri Jelšah, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR V mirnem in zelenem naselju Cerovec pri Šmarju je naprodaj svetlo in prijetno 2-sobno stanovanje v vzdrževani vrstni stanovanjski....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 32.000 €, 62,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

62 m2, zidan, zgrajen l. 1967, 1.915 m2 zemljišča, vodovod in elektrika na parceli, asfaltni dostop po javni cesti, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Lokacija: Zidanica se nahaja na mirnem delu hriba Koglo pri Šmarjeških Toplicah. Iz parcele je čudovit razgled na okolico in naravo. Predmet....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

60,5 m2, zidan, zgrajen l. 1987, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Prodaja se vikend v k.o. BELA CERKEV (Vinji vrh - Šmarješke Toplice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. Površina Tlorisna površina stavbe je 60,5 m2, velikost parcele pa znaša 1252 m2. Lokacija in....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lučka Novšak Volk,Grafenauerjeva41,1000 Ljubljana .

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 28.000 €, 60,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281029-85 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zidanice l. 1939, ki stoji na odlični lokaciji ob robu naselja in zemljišču velikosti 5059 m2. Zidanico je potrebno obnoviti, po obnovi pa bi bila primerna za stalno bivanje, ali kot vikend. Do nepremičnine....

 
 
 
  Hiša, VIDEM, 28.000 €, 60,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-38 Ogled oglasa na strani ponudnika Predstavljamo priložnost za nakup vikenda v osrčju vinogradov, na mirni in samotni lokaciji na Majskem vrhu, le 10 minut vožnje od mestnega vrveža. Podrobnosti nepremičnine: - Skupna izmera zemljišča: 683 m2 - Večja parcela:....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 22.000 €, 60,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stara kmečka hiša,ni za bivanje, nadomestna gradnja je možna, Parcelo sestavljao travnik in gozd. .

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 20.000 €, 60,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim zidanico ali vikend z vodo in elektriko, od 60 kvadratov naprej. .

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 29.900 € na 26.900 € z dne 20.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LENDAVA, 26.900 €, 58,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.02.2026 - 29.900 €
20.03.2026 - 26.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2026.,

www.indomio.si

58,3 m2, zidan, zgrajen l. 1966, adaptiran l. 1980, 1.197,1 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 26.900,00 EUR ČENTIBA – prodamo zidanico z zemljiščem V Čentibi prodamo lepo vzdrževano zidanico s skupno neto površino 58,30 m², ki stoji na prostornem zemljišču velikosti 1.197,10 m².....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 33.000 €, 57,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinja, 2 sobe, kopalnica, hodnik, špajza, centralno grijanje .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 43.000 €, 57,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,6 m2, zidanica, zgrajena l. 1930, 3.458 m2 zemljišča, Zidanica z vinogradom, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR Prodaja se idilična zidanica s posestvom in vinogradom v bližini Term Olimia Iščete kotiček za oddih v naravi, kjer se prepletata mir in možnost lastne samooskrbe, hkrati pa....

 
 
 
  Stanovanje, BORAČEVA, 34.930 €, 52,00 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

52,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 1985, 1/1 nad., Skromno trisobno stanovanje, ki se nahaja v občini Radenci v kraju Boračeva vabi nove, lastnike :), prodamo. Cena: 34.930,00 EUR Pozdravljeni, skromno trisobno stanovanje, ki se nahaja v občini Radenci v kraju Boračeva....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 39.000 € na 32.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PESTIKE, 32.000 €, 50,00 m2 cca 640 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.03.2025 - 39.000 €
15.04.2026 - 32.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

50 m2, zidan, zgrajen l. 1943, 2.323 m2 zemljišča, Idilični vikend z vinogradom v Zavrču, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Novo na trgu! Predstavljamo starejši vikend v idiličnem podeželskem okolju v Zavrču - Pestike. Stavba ima skupno 50 m2 površine in je l. izgradnje 1943. Vikend je....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 26.000 €, 50,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hišica ja kompletno opremljena s sanitarijami, dnevnim prostorom, kuhinjo, v zgornjem prostoru pa je zakonska postelja in še dve ločeni postelji. Hišica je opremljena z radiatorji in klima napravo.Pred hiško je predprostor s klopmi in mizo ter parkirni prostor za avtomobil.Hiška leži....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 20.000 €, 50,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.09.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

GLEDE PODROBNOSTI IN MOŽNOSTI OGLEDA POKLIČITE NA MOB 041 624 596 (DARKO) .

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 36.000 € na 31.000 € z dne 21.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTJERNEJ, 31.000 €, 49,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
10.04.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 36.000 €
21.05.2026 - 31.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

49 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m2 zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Lokacija: na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 35.000 €, 48,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2023.,

www.indomio.si

48 m2, zidan, zgrajen l. 1930, 1.288 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Starejša zidanica z vinogradom. Zgrajena je bila leta 1930. Stoji na 1.288 m2 veliki parceli. Okrog stavbe je zelenica z možnostjo parkiranja. Po pobočju se razprostira vinograd. 1. Osnovne informacije:....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 253-294 (od skupaj 327)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>