• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 čim večje do 789 eur/m2 - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • nepremicnine.net do 300 m2 čim večje do 789 eur/m2 - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 čim večje do 789 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 čim večje do 789 eur/m2" je bilo najdenih 403 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 599 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 749 eur/m2 (malo cenejši)
    • 828 eur/m2 (malo dražje)
    • do 62000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŽURKOV DOL, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2025.,

www.indomio.si

40 m2, vikend, zgrajen l. 1915, 10.614 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Sončna, mirna lokacija z lepim razgledom. 1. Osnovne informacije: Objekt stoji na 10.614 m2 veliki parceli. Parcela se ob hiši spušča v dolino, kjer se zravna. Na spodnjem delu je bila včasih njiva.....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 19.900 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

40 m2, zidan, zgrajen l. 1981, 917 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.900,00 EUR Prodaja se vikend v k.o. Polhovica (Tolsti vrh 93 - Šentjernej). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. Površina Tlorisna površina stavbe je 40 m2, velikost parcele pa znaša 917 m2. Lokacija....

 
 
 
  Hiša, GORENJE LAKOVNICE, 19.000 €, 40,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

40 m2, zidan, zgrajen l. 1977, 1.734 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR V vinogradniškem območju prodamo nedokončano zidanico. V kleti je shramba za pridelek, v nadstropju sta dva nedokončana prostora in balkon. Zidanica ni priključena na gospodarsko infrastrukturo. Elkektrika....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 19.152 €, 39,90 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

NOVA GORICA, CENTER, ZUNANJI VHOD , 39,90 m2, prostorna pisarna, v pritličju urejene poslovne stavbe, zgrajena l.1985, klima, v najemnini so vključeni obratovalni stroški razen čiščenja, telefonije in nadomestila za stavbno zemljišče , lastne sanitarije, neopremljena, oddamo, možnost....

 
 
 
  Zemljišče, PRILESJE, 2.204 €, 38,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

38,67 m2, posest, Občina Kanal - naselje: Prilesje pri Plavah, prodamo več parcel v naravi predstavljajo gozd v skupni izmeri 38.673 m2, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 Občina Kanal - naselje: Prilesje pri Plavah, prodamo več parcel v naravi predstavljajo gozd v skupni izmeri 38.673m2....

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 23.000 €, 34,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

34 m2, zidan, zgrajen l. 1800, adaptiran l. 1968, 1.541 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR NOVO MESTO, Uršna sela, prodamo zidanico, v izmeri 34,00 m2, katera stoji na zemljišču velikosti 1.541,00 m2, od tega predstavlja stavbno zemljišče 51 m2. Zgrajena je bila l. 1800, obnovljena....

 
 
 
  Hiša, DOLNJA LOKVICA, 21.000 €, 34,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

34 m2, zidan, zgrajen l. 1978, 1.334 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 21.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v Beli krajini prodamo vikend – zidanico v dveh etažah. Objekt ni dokončan, ima pa gradbeno dovoljenje. Dostop je urejen po javni poti. Možen je priklop na vodovodno in....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 19.414 €, 34,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V odlično urejeni poslovni coni v Trzinu, je v novejši poslovni stavbi na voljo večja moderna pisarna, odprtega tlorisa. Le tej pripada tudi souporaba sanitarij in čajne kuhinje. Odlična in atraktivna arhitektura poslovne stavbe. Najemodajalec najemnikom zagotavlja tudi parkirna mesta....

 
 
 
  Hiša, GABRJE PRI SOTESKI, 29.000 €, 34,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.04.2025.,

www.indomio.si

34,2 m2, zidan, zgrajen l. 1800, 2.717 m2 zemljišča, elektrika, kapnica, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Lokacija: Zidanici se nahajata v mirnem delu hriba nad Gabrjem pri Soteski v občini Straža pri Novem mestu. Iz parcele oziroma stavb je čudovit razgled na Gabrje pri Soteski in okolico.....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 25.500 €, 33,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-274 Ogled oglasa na strani ponudnika Na vrhu hriba, na čudoviti lokaciji z zelo lepim razgledom v Pustikah v občini Šmarje pri Jelšah prodamo vikend - leseno brunarico s pomožnim objektom. Če iščete vikend za odmik od mestnega vrveža na zasebni lokaciji, je to....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 29.990 € na 26.990 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ORMOŽ, 26.990 €, 33,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.04.2026 - 29.990 €
05.05.2026 - 26.990 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2023.,

www.indomio.si

33 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 4.315 m2 zemljišča, prodamo. Cena: cca 26.990,00 EUR Sredi idilične panonske pokrajine, obdane z vinogradi in sadovnjaki v občini Ormož, na rahlo dvignjeni in dostopni lokaciji z lepim razgledom, posredujemo pri prodaji stare panonske hiše v naselju....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 9.900 €, 33,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.12.2023.,

www.mp-projekt.si

Oddamo poslovni prostor 24 m2 , namenjen za pisarno. Pripada mu manjši prostor 9 m2, ki se lahko uporabi za arhiv/skladišče . Prostor je svetel in vzdrževan, dostopen tudi z dvigalom . Nahaja se v urejenem objektu z recepcijo in varovanjem. Parkiranje: 1 parkirno mesto na parkirišču....

 
 
 
  Hiša, LENDAVSKE GORICE, 21.500 €, 32,20 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.tikida.si

V Lendavskih goricah prodamo zidanico s 2.625m2 pripadajočega zemljišča. Zidanica je bila zgrajena leta 1965 in obsega kletni prostor (prostor za vinske sode) in dva prostora ;en za skladiščni prostor (prostor za prešo, ipd..) in en prostor za druženje. V hiši je voda. Zraven zidanice....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 17.280 €, 32,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V poslovni coni v Trzinu oddamo eno pisarno velikosti 32 m2. Pisarna ima veliko steklenih površin in je zato svetla, odprta in zračna. Je opremljena. Skupaj s pisarno ima najemnik tudi pravico do uporabe skupne čajne kuhinje in sanitarij. Okoli objekta je urejeno parkiranje. Najem....

 
 
 
  Hiša, APNENIK PRI BOŠTANJU, 19.000 €, 30,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

30 m2, samostojna, zgrajena l. 1890, 2.599 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR Prodamo zemljišče s starejšo hišo, ki ni več primerna za bivanje (potrebna vsaj delna rušitev). Hiša je grajena iz kamna. Parcela se nahaja na lepi razgledni točki na Apneniku z odprtim pogledom....

 
 
 
  Hiša, DRGANJA SELA, 18.000 €, 28,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

DRGANJA SELA, prodamo zidanico, velikosti 27,50 m2 , zgrajene l. 1850 in zasnovane v eni etaži, v kateri je večji prostor za shranjevanje. Zemljišče obsega 1.672,00 m2 površine , v naravi gre za zemljišče nad in pod stavbo, južne, sončne lege, v rahlem naklonu, s čudovitim pogledom.....

 
 
 
  Stanovanje, ČATEŽ OB SAVI, 15.000 €, 28,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-164 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji popolnoma opremljene počitniške brunarice v Termah Čatež, ki je bila zgrajena leta 1986, ter stoji na 23.910 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 28,00 m2 skupne površine v spodnih prostorih se nahaja kopalnica,....

 
 
 
  Hiša, DRGANJA SELA, 18.000 €, 27,00 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

27,5 m2, zidanica, zgrajena l. 1850, 1.672 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 18.000,00 EUR DRGANJA SELA, prodamo zidanico, velikosti 27,50 m2, zgrajene l. 1850 in zasnovane v eni etaži, v kateri je večji prostor za shranjevanje. Zemljišče obsega 1.672,00 m2 površine, v naravi gre za zemljišče....

 
 
 
  Hiša, STARI GRAD V PODBOČJU, 15.000 €, 24,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

PODBOČJE, Stari Grad v Podbočju, prodamo pomožni kmetijski del stavbe, velikosti 24,00 m2 , zgrajene l. 1900, ter zasnovan v eni etaži. .

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

24 m2, zidanica, zgrajena l. 1900, 1.324 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR PODBOČJE, Stari Grad v Podbočju, prodamo pomožni kmetijski del stavbe, velikosti 24,00 m2, zgrajene l. 1900, ter zasnovan v eni etaži. Zemljišče obsega 1.324,00 m2 površine, v naravi gre za zemljišče....

 
 
 
  Hiša, VELIKI PODLJUBEN, 12.999 €, 16,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.07.2025.,

www.indomio.si

16 m2, zidanica, zgrajena l. 1971, 820 m2 zemljišča, K+P, Manjša zidanica v vinogradniškem okolišu. Trenutno na parceli posajenega nič sadnega drevja ali vinske trte.Stavba nima vodovoda ali elektrike. Vodovod in telekomunikacije poteka po cesti ob parceli, elektrika gre čez parcelo....

 
 
 
  Garaža, POLZELA, 5.000 €, 13,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2024.,

www.indomio.si

13 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1980, 13 m2 zemljišča, pritličje, prodamo parkirni prostor na polzeli za mercatorjem, prodamo. Cena: 5.000,00 EUR Na Polzeli, pri blokih za Mercatorjem, prodamo asfaltirani parkirni prostor. .

 
 
 
  Garaža, DIVAČA, 6.000 €, 12,70 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2020.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Garaža, LJUBLJANA, Šiška, 9.000 €, 12,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

urejena, enostaven dostop, in povečana na dolžino 5.30m .

 
 
 
  Garaža, LJUBLJANA, Vič, 10.000 €, 12,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2025.,

www.indomio.si

12 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 2006, 12 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR PRODAJA PARKIRNEGA MESTA – Ljubljana, Vič, Cesta v Gorice Na mirni in urejeni lokaciji v Ljubljani – Cesta v Gorice, posredujemo pri prodaji lastniškega zunanjega parkirnega mesta, ki se nahaja....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 379-403 (od skupaj 404)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr