• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 do 100000 eur čim večje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 100000 eur čim večje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 do 100000 eur čim večje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 do 100000 eur čim večje" je bilo najdenih 578 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.135 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 95000 eur (malo cenejši)
    • 100000 eur (malo dražje)
    • do 964 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, CIRKULANE, 59.000 €, 99,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-161 Ogled oglasa na strani ponudnika V Gruškovcu, na mirni lokaciji je na prodaj nedokončana hiša z uporabno površino 98,6 m 2. Hiška je razdeljena na tri etaže. Klet je ometana medtem, ko sta pritličje in mansarda neizdelana. Kot je razvidno iz slik tudi inštalacije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PIRAN, 110.000 €, 99,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

99,5 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 2002, 323 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Prodaja nepremičnine – Seča Na izjemni lokaciji v Seči se prodaja nedokončan objekt v sklopu večstanovanjske stavbe. Uporabna površina stavbe: 99,5 m² Zemljišče: 323 m² Nepremičnina ponuja....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 100.000 €, 98,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Velika dnevna soba, dve spalnici, dva balkona, klet. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ORMOŽ, 99.100 €, 98,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

98,1 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1930, adaptiran l. 1995, 161 m2 zemljišča, Poslovni objekt v centru Ormoža s parkiranjem, prodamo. Cena: 99.100,00 EUR Predstavljamo vam poslovni objekt v centru Ormoža, primeren za storitveno, trgovsko ali pisarniško dejavnost. Razpolaga z....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 72.000 €, 98,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

98,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 3.704 m2 zemljišča, P+1+M, Na mirni, sončni lokaciji v naselju Planjsko (Majšperk) se prodaja opremljena samostojna hiša s čudovitim razgledom na dolino in prostorno parcelo v izmeri 3.704 m2. Objekt obsega garažo z vinsko kletjo, bivalni prostor....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 66.900 €, 98,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2025.,

www.indomio.si

98,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1920, 620 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 69.900,00 EUR MURSKA SOBOTA – PRILOŽNOST ZA GRADNJO ALI PRENOVO V Murski Soboti prodamo delež nepremičnine z veliko možnosti za ureditev po lastnih željah. Na parceli velikosti 620 m² zazidljivega zemljišča....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 55.000 €, 98,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2024.,

www.indomio.si

98,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1994, 4.937 m2 zemljišča, K+P, Nedokončana hiša z zemljiščem, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR V Gruškovcu, na mirni lokaciji je na prodaj nedokončana hiša z uporabno površino 98,6 m ². Hiška je razdeljena na tri etaže. Klet je ometana medtem, ko sta pritličje....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠMARJE PRI JELŠAH, 98.000 €, 97,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2025.,

www.indomio.si

97 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1908, adaptiran l. 1984, 146 m2 zemljišča, Obrtni prostor v Šmarju pri Jelšah, prodamo. Cena: 98.000,00 EUR Na prodaj je obrtni prostor v mirnem in idiličnem podeželskem okolju v Šmarju pri Jelša na naslovu Celjska cesta. Ta prostor je nov na trgu....

 
 
 
 
-28%

Spremembe cen iz 125.000 € na 90.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GROBLJE PRI PREKOPI, 90.000 €, 97,00 m2 cca 930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.02.2026 - 145.000 €
13.03.2026 - 125.000 €
08.05.2026 - 90.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠENTJERNEJ, Groblje pri Prekopi, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, velikosti 96,50 m2 (uporabne površine 66,50 m2), zgrajene l. 1910 in obnovljene l. 1960. Hiša je zasnovana v dveh etažah, P + M . Na zemljišču stoji dodatni objekt - pomožni kmetijski del stavbe, površine 48,00....

 
 
 
  Hiša, KOSTANJEVICA NA KRKI, 75.000 €, 97,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

PODBOČJE, Stari Grad v Podbočju, prodamo zidanico, velikosti 97,00 m2 , zgrajene l. 1985, ter zasnovane v treh etažah, K+ P + M . Poleg zidanice stoji še dodatni kamniti objekt. .

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 40.000 €, 97,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

97 m2, vrstna, zgrajena l. 1956, 54 m2 zemljišča, V vasi Stomaž, ki je razloženo naselje v občini Ajdovščina na grebenu pod Čavnom (1185 m) na pobočju nad Vipavsko dolino naprodaj tradicionalna hiša potrebna celovite prenove. Brez provizije, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 99.000 €, 96,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

96 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, K+P+M, Idilična hiša z vrtom v mirnem Podložah, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR Na prodaj je privlačna hiša v idilični vasici Podlože, pod Ptujsko Goro. Hiška se nahaja v bližini gozda in ponuja veliko zasebnosti. Ta trisobna stanovanjska hiša z ugodno....

 
 
 
 
-28%

Spremembe cen iz 125.000 € na 90.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GROBLJE PRI PREKOPI, 90.000 €, 96,00 m2 cca 940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.02.2026 - 145.000 €
12.03.2026 - 125.000 €
14.05.2026 - 90.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

96,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1910, adaptirana l. 1960, 4.769 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 90.000,00 EUR ŠENTJERNEJ, Groblje pri Prekopi, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, velikosti 96,50 m2 (uporabne površine 66,50 m2), zgrajene l. 1910 in obnovljene l. 1960. Hiša je zasnovana....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 110.000 €, 96,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Povsem na novo urejen prostor, inštalacije, odtoki, pisarna, wc, tuš, vse v kamnu, talno ogrevanje. .

 
 
 
  Hiša, ŠENTRUPERT, 79.000 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.04.2026.,

www.hisanepremicnine.si

ŠENTRUPERT – okolica , k.o. CIRNIK - 95,2o m2, zidanica l. 2012 , na zemljišču 4.608,oo m2 , na mirni, prisojni – sončni legi, na obrobju manjšega naselja, primerno za ljubitelje narave. Zidanica ima Gradbeno dovoljenje , hišno številko, elektro in vodovodni priključek, asvaltni dostop.....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 104.500 €, 95,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam stanovanje v hiši na mirni lokacij blizu Jurčičeve domačije na Muljavi. Stanovanje ima kuhinjo z manjšo jedilnico, veliko dnevno sobo z panoramsko steno in z visokim stropom z možnostjo dodelave studija, dve sobi, ki imata vsaka dva francoska balkona in ena soba z enim francoskim....

 
 
 
  Hiša, POČAKOVO, 69.000 €, 94,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

94,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 8.496 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR Prodamo starejšo stanovanjsko hišo, grajeno v stilu klasične kmečke hiše, grajene s kamnom. Podstrešni del je bil ob zamenjavi strehe dvignjen, tako da je možna izdelava bivalnih prostorov....

 
 
 
  Hiša, HRASTJE OB BISTRICI, 95.000 €, 93,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

93,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1808, adaptirana l. 2010, 3.789 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Prodamo obnovljeno stanovanjsko hišo z zidanico skupaj z zemljiščem skupne velikosti 3789m2 na sončni in mirni lokaciji v Hrastju. Bivalna površina hiše je 46,6 m2. Skupna....

 
 
 
  Hiša, MARKOVCI, 90.000 €, 92,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-155 Ogled oglasa na strani ponudnika V središču naselja Bukovci, je na prodaj starejša, samostojna hiša, obdana z 32 ari zemljišča. Hiša je trenutno prazna, visoko pritlična ter potrebna obnove. Aktivni so priključki na vodo, elektriko in kanalizacijo. Tloris....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 109.000 €, 91,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-317 Ogled oglasa na strani ponudnika Na sončni parceli na Zgornji Velki prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1957, ki po podatkih GURS meri 91,1 m2 neto tlorisne površine, ki je bila v letu 1989 v pretežnem delu prenovljena. Ob hiši je manjše gospodarsko....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKE KONJICE, 109.000 €, 91,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2025.,

www.indomio.si

91 m2, pisarna, adaptirana l. 2024, P/2 nad., Poslovni prostori v centru Slovenskih Konjic, prodamo. Cena: cca 95.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega večjega poslovnega prostora, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe s skupno površino cca. 91 m2 bruto površine.....

 
 
 
  Hiša, MIKLAVŽ PRI ORMOŽU, 99.000 €, 90,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-147 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Veliki Brebrovnik , na lepi, sonči legi, je naprodaj bivalni vikend. Hiška, grajena leta 1990, je popolnoma opremljena, z veliko teraso, ki jo odlikuje razgled po okoliških hribih. Zemljišče, katero obdaja hiško,....

 
 
 
  Hiša, VELIKI BREBROVNIK, 85.000 €, 90,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

90,9 m2, bivalen, zgrajen l. 1990, 4.250 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 85.000,00 EUR V deželi izvrstne kulinarike, vrhunskih vin, pojočih klopotcev ter bogate naravne in kulturne dediščine vam ponujamo v nakup manjšo, skrbno vzdrževano bivalno zidanico z garažo in pripadajočim....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 104.000 €, 90,00 m2 cca 1160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V meščanski stavbi prodamo trisobno mansardno stanovanje 90m2 bruto (74m2 neto) adaptirano l. 2008 in 2010. Stanovanje je v samem središču mesta v drugem nadstropju, ogrevanje je etažno plinsko. Cena 104.000 EUR. V ceni je kuhinja (stara eno leto), vgradna omara v sobi in oprema v....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 109.000 €, 90,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151034-196 Ogled oglasa na strani ponudnika V Krčevini pri Vurbergu posredujemo pri prodaji bivalnega vikenda. Vikend se nahaja na mirni lokaciji, ob gozdu. V letu 1985 zgrajena ter v letu 2005 obnovljena hiša meri 90 m2 skupne površine, od tega 51,4 uporabne površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 40.788 €, 90,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2024.,

www.indomio.si

90,64 m2, pisarna, zgrajena l. 2003, 1/1 nad., prodamo. Cena: 450,00 EUR/m2 Obrežje- poslovni prostori ( pisarne) skupaj z garažami, prodamo v celoti ( vse poslovne prostore- pisarne z vsemi garažami skupaj ali posamezen poslovni prostor skupaj z garažami):-poslovni prostor ( pisarno....

 
 
 
  Hiša, VRHOVSKA VAS, 75.000 €, 89,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

89,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 1980, 1.977 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Vrhovska vas, stanovanjsko stavbo zgrajeno 1963, obnovljeno 1980 ( fasada, streha), z uporabno površino 58m2, neto tlorisno površino 89,8m in cca 1.977m2 zemljišča prodam.....

 
 
 
  Hiša, BRATONCI, 64.900 €, 89,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

89,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, 1.738 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 64.900,00 EUR BRATONCI – prodamo samostojno hišo z velikim zemljiščem na lepi mirni lokaciji Na mirni in urejeni lokaciji v Bratoncih prodamo samostojno hišo v....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 105.000 €, 88,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2022.,

www.indomio.si

88 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2012, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR Vrstna hiša se nahaja v bližini gradu Prem. Hiša je sestavljena iz dveh delov (stanovanjski in garaža-delavnica s skladiščem), ki ju povezuje terasa z nadstreškom v izmeri cca 23 m2, pod teraso....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 52.000 €, 88,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

88 m2, samostojna, zgrajena l. 1903, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR Tradicionalna hiša se nahaja v slikoviti vasi Srpenica, približno 800 metrov od reke Soče ter na pol poti med Bovcem in Kobaridom (približno 10 km do vsakega), v osrčju čudovite Soške doline. Nepremičnina obsega glavno....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 100.000 €, 87,50 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 59.000 €, 86,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-523 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu kupcu je na voljo objekt letnik 1975, voda, elektrika, priprava za možnost 3f priklopa, kritina stara cca 20 let- tegola, pod ,kritino položena prevleka za izdelavo bazenov, bakreni žlebovi, izolirano z 10 cm stiroporom....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA SORICA, 108.000 €, 86,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

86 m2, 2-sobno, dupleks, v stavbi zgrajeni l. 1920, adaptirano l. 2004, 150 m2 zemljišča, P/P+1, prodamo. Cena: 112.000,00 EUR V Zgornji Sorici, občina Železniki; v prodajo ponujamo stanovanje v polovici dvojčka. Gre za dupleks stanovanje v izmeri 86m2 neto tlorisne površine od tega....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 109.000 €, 86,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V strogem centru Logatca, v meščanski hiši, na prvem nadstropju, prodamo trosobno stanovanje velikosti 86 m2, vseljivo takoj, bližina infrastrukture, nizki obratovalni stroški, vsi priključki, etažna lastnina urejena. .

 
 
 
  Hiša, CMEREŠKA GORCA, 85.500 €, 85,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

85,2 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 1.905 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 85.500,00 EUR Stanovanjska hiša-bivalni vikend z neto tlorisno površino dela stavbe 108,50 m2 po GURS-u se nahaja na hribčku, obsijanim z soncem v občini Podčetrtek in je primerna tako za stalno bivanje kot....

 
 
 
  Stanovanje, DOLENJSKE TOPLICE, 79.000 €, 85,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.salomon.si

v hiši, z enako veliko podstreho - možno preurediti v mansardo, 20 m do zdravilišča, potrebna adaptacija, vsi priključki Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. Prodajalec.

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 84,90 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Maribor - Tabor; Prodamo triinpolsobno stanovanje v 3. nadstropju stolpnice v bližini Splošne bolnišnice Maribor. Stanovanje je delno obnovljeno in takoj na voljo. Skupna bivalna površina znaša 84, 90 m2 in obsega: Desno od vhoda je kuhinja in jedilnica ter dnevna soba z balkonom,....

 
 
 
  Hiša, ORMOŽ, 59.000 €, 84,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2025.,

www.indomio.si

84 m2, vrstna, zgrajena l. 1948, 1.482 m2 zemljišča, P+M, Idilična starejša hiša v Mihovcih čaka na vas, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Na podeželju v Mihovcih, v Veliki Nedelji, se nahaja starejša, podeželska hiša, ki čaka na svojega novega lastnika. Ta nepremičnina, zgrajena julija....

 
 
 
  Zemljišče, KOČEVJE, 34.000 €, 84,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

84 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, center Kočevja, zemljišče 84 m2, Pritličje lahko poslovni prostori, prvo nadstropje in mansarda pa sta lahko namenjena za stanovanje, strogi center Kočevja, vsa infrastruktura v okviru 10 minut hoje, prodamo. Cena: cca 34.000,00....

 
 
 
  Hiša, TRBOVLJE, 93.000 €, 83,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-106 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prelepi lokaciji v krajinskem narodnem parku Kum, le streljaj od vasi Dobovec posredujemo pri prodaji vikenda. Objekt je bil zgrajen pred letom 1967, popolnoma obnovljen pa je bil leta 2014. Obsega 83 m2 neto tlorisne površine....

 
 
 
  Hiša, KOPRIVNICA, 69.000 €, 83,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

83,9 m2, zidanica, zgrajena l. 1960, 2.428 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR Na slikoviti lokaciji, na obrobju Kozjanskega parka, je naprodaj z ljubeznijo in skrbnostjo vzdrževana zidanica, idealna za vse, ki si želite miru, sprostitve in pristnega stika z naravo. Zidanica....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 169-210 (od skupaj 579)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled