• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 do 180000 eur - GoHome kupim prodam - GoHome
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 180000 eur - GoHome kupim prodam - GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 do 180000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 do 180000 eur" je bilo najdenih 1 232 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.474 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 170000 eur (malo cenejši)
    • 180000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, POLZELA, 189.500 €, 99,00 m2 cca 1910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.indomio.si

99 m2, dvojček, zgrajen l. 1970, adaptiran l. 2022, 308 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 189.500,00 EUR Na izjemni lokaciji v bližini centra Polzele se prodaja hiša dvojček velikosti 99 m. Hiša, ki se nahaja na Vrtni ulici, je etažnosti P+M in je kpl. prenovljena in pripravljena....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 122.500 €, 40,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam popolnoma opremljem gostinski lokal 40m2, v obratovanju ze 30let. Lokal se nahaja za Bezigradom za Astro. Moznost pricetka dela - takoj. Vsi papirji urejeni. Moznost spremembe namembnosti v stanovanje. Mozna tudi oddaja za daljse obdobje, cena 750eur/mesec. Zdravstveni dom:....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 125.000 €, 120,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Suhor 52 .

 
 
 
  Hiša, ŠKRBINA, 189.900 €, 145,00 m2 cca 1310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

145,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1860, adaptirana l. 1985, P+1+M, prodamo. Cena: 189.900,00 EUR PRODAMO pristno kraško hišo v Škrbini! V mirni vasici prodamo hišo skupne velikosti 145,8 m2, od tega 65,9m2 bivalne površine, 19,9 m2 kleti, 10,8m2 terase ter 49,2 m2 dodatnega prostora.....

 
 
 
  Hiša, ROČINJ, 120.000 €, 161,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2024.,

www.indomio.si

161 m2, vrstna, zgrajena l. 1922, 326 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo v starem jedru vasi Ročinj, v spodnji Soški dolini, skozi katero teče smaragdna reka Soča. Celotna nepremičnina obsega stanovanjsko hišo s podstrešjem (161 m2), dvorišče (150m2)....

 
 
 
  Stanovanje, KOT, 120.000 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-470 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližnji okolici Ptuja, prodajamo svetlo, udobno, povsem opremljeno stanovanje v 1.nadstropju večstanovanjske hiše. Stanovanje je bilo pred šestimi leti povsem obnovljeno, vključno z vsemi inštalacijami, podi, okni, vrati....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 120.000 €, 45,80 m2 cca 2620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

PRODAMO PODATKOVNI CENTER, VELIK 45,8 m² .

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 120.000 €, 112,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V mirnem okolju naselja Knežak je naprodaj starejša stanovanjska hiša, ki združuje tradicijo in funkcionalnost. Osnovno zgrajena leta 1904 kot pritlična hiša z mansardo, je bila leta 1984 nadzidana v sedanjo obliko (P+1+M). .

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 120.000 €, 170,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V naselju Jelšane , na dokaj samostojni lokaciji nedaleč od glavne ceste, prodajamo samostojno enonadstropno stavbo z urejenim bivalnim nadstropjem in poslovnim prostorom v pritličju. Hiša stoji na lepi, prostorni parceli z vrtom in ponuja zanimivo priložnost za bivanje, poslovno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam dvosobno stanovanje na Markovcu s pogledom na morje, na mirni in urejeni lokaciji, le nekaj minut peš od žusternske plaže, v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture (banka, trgovine, šola,). Stanovanje je svetlo, adaptirano je bilo leta 2006. Veliko je 54m2 in obsega....

 
 
 
  Stanovanje, RADOVLJICA, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dve sobi, centralni hodnik, kopalnica in kuhinja z jedilnim kotom .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje (40 kvadratov in več-pritličje, visoko pritličje ali 1.nadstropje-Koper,Izola). 040 870766 .

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 120.000 €, 82,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

82,2 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1880, P/2 nad., V centru Ptuja tik pod gradom je naprodaj staromeščansko stanovanje. Po Gursu obsega 82,2 m2 neto tlorisne površine in se nahaja v pritličju. Obsega kuhinjo z jedilnico, dnevno sobo, kopalnico ter dve prehodni sobi. Stanovanju pripada....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo 2-3 sobno stanovanje v Centru ali bližini centra. Cena do 120000€. Zasebna ponudba. Hitro placilo. .

 
 
 
  Hiša, CELJE, 120.000 €, 90,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

hiša je v bližini vseh infrastruktur,je samostojna z lepim razgledom na okolico. .

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 120.000 €, 152,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-467 Ogled oglasa na strani ponudnika Išče se nov lastnik čudovite posesti s pritlično hišo, ki se ponaša s sončno elektrarno, je v celoti opremljena, obnovljena in takoj vseljiva. Hiša obsega: -klet, velikosti 44m2, kjer je priročna kuhinja z jedilnim kotom, kurilnica,....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 120.000 €, 116,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341002-623 Ogled oglasa na strani ponudnika Boršt, stanovanjsko hišo, zgrajeno 1902, obnovljeno 1975 (fasada), 1995 ( streha, okna), z uporabno površino 76,4m2, neto tlorisno površino 115,9m2, gospodarsko poslopje, zgrajeno 1888, obnovljeno 1930 ( streha), 1995 ( okna)....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Jarše, 120.000 €, 168,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

168,4 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1987, K/3 nad., prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Prodamo poslovni prostor na Letališki cesti v Ljubljani - bližina BTCja Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora v odlični lokaciji na Letališki cesti, tik ob ljubljanski obvoznici. Prostor je....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 120.000 €, 141,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

141,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, Starejša samostojna hiša v okolici Rogaške Slatine na mirni, sončni lokaciji. Obsega pritličje in nadstropje ter je potrebna prenove. Na parceli cca. 4.500 m2 se nahaja tudi pomožni kmetijski objekt. Veliko zasebnosti in prostora za vrt ali....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.11.2024.,

www.indomio.si

43 m2, samostojna, zgrajena l. 1999, 523 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Manjša stanovanjska hiša ob gozdu. Hiša ima elektro priključek. Na parceli je tudi telekomunikacijski (optično) in vodovodni vod. Dosto po javni poti. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Vič, 120.000 €, 52,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.indomio.si

52,2 m2, pisarna, zgrajena l. 1981, 2/2 nad., prodamo. Cena: 120.000,00 EUR V poslovni stavbi Gruda na Tržaški 132 prodamo svetel, urejen in lično opremljen pisarniški prostor s pripadajočim parkirnim mestom. Prostor je s stekleno steno pregrajen na dve ločeni pisarni ter s pisarniškim....

 
 
 
  Hiša, LOŽNICA, 120.000 €, 202,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

202,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 1982, 4.194 m2 zemljišča, K+P, Ložnica pri Makole ponuja mirno podeželsko okolje z veliko zasebnosti in stikom z naravo. Do Slovenske Bistrice je približno 10 km, kjer je vsa infrastruktura in avtocestni priključek Slov. Bistrica.....

 
 
 
  Hiša, DIVAČA, 120.000 €, 130,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2025.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 301 m2 zemljišča, prodaja se gospodarski objekt v starem delu naselja Divača tlorisne velikosti 130 m2 na parceli velikosti 301 m2, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Prodaja se gospodarski objekt v starem delu naselja Divača tlorisne velikosti 130....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 120.000 €, 70,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2025.,

www.indomio.si

70 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, 1.464 m2 zemljišča, "Očarljivo 3-sobno stanovanje v Savinjski dolini", prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Prodamo čudovito 3-sobno pritlično stanovanje v prijetnem okolju Šempetra v Savinjski dolini. Stanovanje se nahaja v mirni lokaciji v Zgornjem....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 190.000 €, 152,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2025.,

www.indomio.si

152,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2002, 865 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Na čudoviti lokaciji v Majšperku, se nahaja prostorna in svetla hiša z dvema stanovanjskima nadstropjema. Ta izjemna nepremičnina, zidana z opeko, ponuja 152,4 m² bivalne....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Svetlo stanovanje, obrnjeno na južno stran. Izhod na atrij in pot do garaže, z razgledom na vrtove. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2000. Okna so bila menjana leta 2011, takrat je bil vgrajen prezračevalni sistem, ki skrbi za primerno vlažnost zraka. Ogrevanje na mestni....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1975, pritličje, Stanovanje za menjavo oz prodajo, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Funkcionalno preurejeno 3-sobno pritlično stanovanje je na voljo za menjavo oziroma prodajo, pri čemer se prodaja izvede, ko prodajalec najde primerno nepremičnino bližje....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 190.000 €, 77,80 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinja z dnevno, spalnica, soba, kopalnica, hodnik, klet, atrij, parkirišča, 7 stanovanj v hiši, zelo svetlo, poleti hladno, pozimi toplo; .

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 190.000 €, 280,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima svoje gradbeno dovoljenje. .

 
 
 
  Hiša, SPODNJI KLJUČAROVCI, 190.000 €, 234,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

234,9 m2, hiša, zgrajena l. 1967, 714 m2 zemljišča, P+1, Stanovanjsko-poslovna priložnost v Spodnjih Ključarovcih. Naprodaj gostilna (85,3 m2 + terasa 33,1 m2, oddana v najem) in stanovanje (62,5 m2) z ločenima vhodoma. Pripada dvorišče/parkirišče. Možnost bivanja in takojšnjega prihodka....

 
 
 
  Hiša, GRAČIŠČE, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

80 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2021, 150 m2 zemljišča, P+1, obnovljena istrska hiša, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Koper - okolica, Gračišče, posredujemo pri prodaji polovice dvostanovanjske kamnite istrske hiše, zgrajene leta 1900, popolnoma obnovljena med letoma....

 
 
 
  Hiša, ROVIŠČE PRI STUDENCU, 190.000 €, 160,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

160 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2024, 3.128 m2 zemljišča, Na atraktivni lokaciji prodamo delno obnovljeno stanovanjsko hišo zasnovano v 3 etažah: predprostor, kuhinja z jedilnico in shrambo, bivalni prostor, dve sobi, kopalnica + WC, klet, delovni prostor, neizdelana....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 190.000 €, 63,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

63,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1981, Ponuja se vam priložnost kupiti večje 2 sobno stanovanje, preurejeno v 3 sobno na odlični lokaciji v Velenju, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Ponuja se vam priložnost kupiti večje 2 sobno stanovanje, preurejeno v 3 sobno na odlični lokaciji v Velenju,....

 
 
 
  Hiša, ZABUKOVICA, 190.000 €, 218,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

218,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 9.601 m2 zemljišča, V Zabukovici pri Žalcu je naprodaj samostojna hiša na razgledni lokaciji z obsežnim, 9.601 m2 velikim zemljiščem. Velik del posesti predstavlja lasten gozd, ki omogoča brezplačno pripravo drv za ogrevanje. Lokacija ponuja....

 
 
 
  Hiša, VELIKI BREBROVNIK, 119.999 €, 151,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

151 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, adaptirana l. 2019, 7.275 m2 zemljišča, K+P+M, Samostojna hiša na elitni lokaciji pri Jeruzalemu. 151 m2, 180° razgled, prenovljeno, klet, pritličje, mansarda. Preverite pogoje in turistični potencial, prodamo. Cena: 119.999,00 EUR V osrčju neokrnjene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 119.900 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

150 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1950, 450 m2 zemljišča, pritličje, Poslovni objekt ob glavni cesti, prodamo. Cena: 119.900,00 EUR POSLOVNA PRILOŽNOST V CENTRU SV. JURIJA OB ŠČAVNICI Frekventna lokacija - Odlična vidnost - Dva ločena poslovna dela Na eni najboljših lokacij....

 
 
 
  Hiša, IVANJŠEVSKI VRH, 119.900 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

50 m2, samostojna, zgrajena l. 1806, 28.784 m2 zemljišča, klet, predstavljam vam obokano vinsko klet, za katero obstaja gradbeno dovoljenje z možnostjo gradnje hiše z vsemi načrti, ki se nahaja v slikovitem okolju Gornje Radgone, na Ivanjskem vrhu, prodamo. Cena: 119.900,00 EUR Pozdravljeni,....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 119.000 €, 125,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vrstna hiša se nahaja na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Celju - Čopovi ulici, ki se nahaja na mirnem robu središča mesta ter v neposredni bližini mestnega gozda ter sprehajalne poti ob reki Savinji. V bližini se nahaja tudi vsa potrebna infrastruktura (trgovina, lekarna, pošta,....

 
 
 
  Stanovanje, ŽELEZNIKI, 119.000 €, 72,00 m2 cca 1650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

72,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2015, pritličje, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Železnikov prodamo svetlo in prostorno stanovanje s skupno neto površino 72,9 m². Razporeditev trenutno obsega spalnico, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 119.000 €, 107,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

http://www.re-max.si/Stanovanje-Prodamo-Maribor-Podravje_490211011-195 .

 
 
 
  Poslovni prostor, ROGAŠKA SLATINA, 119.000 €, 102,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

102 m2, prostor za storitve, trgovski center, zgrajen l. 1994, K/1 nad., poslovni prostor, center, prodamo. Cena: 132.600,00 EUR Poslovni prostor v skupni izmeri 102,00 m2 se nahaja v Poslovnem centru Sonce v Rogaški Slatini, kateri stoji ob glavni promenadi, ki vodi v Zdraviliški....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 119.000 €, 82,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.09.2023.,

www.indomio.si

82 m2, samostojna, zgrajena l. 1938, 873 m2 zemljišča, P+1, Spoštovani kupci, v centru Ilirska Bistrica vam nudimo v nakup edinstveno nepremičnino, katera je potrebna adaptacije. Nakup nepremičnine je priložnost za kupce z domišljijo, kateri bodo prepoznali potencial starejše hiše.....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 505-546 (od skupaj 823)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled