• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 do 190000 eur - GoHome kupim prodam - GoHome
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 190000 eur - GoHome kupim prodam - GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 do 190000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 do 190000 eur" je bilo najdenih 1 294 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.512 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 180000 eur (malo cenejši)
    • 190000 eur (malo dražje)
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, JESENICE, 133.900 €, 180,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

180,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1968, pritličje, Naprodaj je lokal oz. prodajalna v izmeri 180,90 m2 v centru Jesenic, na začetku Ceste Maršala Tita, prodamo. Cena: 133.900,00 EUR Naprodaj je poslovni prostor v izmeri dobrih 180 m2 v centru Jesenic. Nahaja se na izjemno....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 133.900 €, 71,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.02.2026.,

www.indomio.si

71,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1959, 5/5 nad., V Trbovljah prodamo večje stanovanje, v bloku z novo fasado in streho, prodamo. Cena: 133.900,00 EUR Končna cena je stvar dogovora po ogledu. V Trbovljah, na ulici Košetovo, prodamo stanovanje, potrebno prenove. Neto bivalne površine stanovanja....

 
 
 
  Poslovni prostor, JESENICE, 133.900 €, 197,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.indomio.si

197 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1969, adaptiran l. 2024, P/1 nad., Prodamo poslovni prostor ob glavni cesti na Jesenicah. Poslovni prostor je popolnoma prenovljen, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Opis nepremičnine Poslovni prostor se nahaja v kleti in pritličju večstanovanjske....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 139.900 € na 133.900 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOKLEŽOVJE, 133.900 €, 127,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.03.2026 - 143.900 €
09.04.2026 - 139.900 €
05.05.2026 - 133.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

127,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2021, 352 m2 zemljišča, P+M, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 133.900,00 EUR V Dokležovju prodamo stanovanjsko hišo z garažo in gospodarskim poslopjem, ki se nahaja na lepi, mirni in urejeni lokaciji. Skupna....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 133.600 €, 37,00 m2 cca 3610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

37,6 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2007, 4/5 nad., takoj vseljivo, južna lega, nizki stroški, prijetno, prodamo. Cena: 133.600,00 EUR MARIBOR, SPODNJE RADVANJE - TABOR, Goriška ulica 20 Na prodaj je svetlo in funkcionalno 1-sobno stanovanje z južno lego, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 199.500 €, 71,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.indomio.si

71,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, adaptirano l. 2014, 2/5 nad., Postojna, v mirnem naselju, opremljeno in takoj vseljivo, prodamo. Cena: 199.500,00 EUR Lokacija: v nizki večstanovanjski stavbi s 23 stanovanji, na odlični lokaciji z veliko zelenja. Razporeditev prostorov: stanovanje....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 132.500 €, 140,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša leži na lepi razgledni lokaciji med vinogradi. Zgrajena je ob asfaltirani cesti, s pripravljenim vodovodnim in elektro priključkom, CK je plinska, fasada je izolacijska, stavbno pohištvo je iz PVC - ja, streha Bramac. V pritličju so prostori: kuhinja z jedilnico in dnevnim prostorom,....

 
 
 
  Stanovanje, BRESTERNICA, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

75,5 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1871, adaptirano l. 2026, P/1 nad., Svetlo stanovanje s teraso. Adaptirano stanovanje v starejši stavbi ob glavni cesti proti Koroški. 4 minute do Kamnice, prodamo. Cena: 132.000,00 EUR Na zasebni lokaciji ob gozdu, 4 minute vožnje iz Kamnice, prodamo....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 131.904 €, 138,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

138,7 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1984, P/7 nad., Večnamenski poslovni prostor v centru mesta (bila ordinacija), možen nakup parkirnega mesta, prodamo. Cena: 131.904,00 EUR V strogem centru mesta, na Gregorčičevi ulici, prodamo večnamenski poslovni prostor (nazadnje je služil....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 199.780 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-132 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Hiša, SPODNJA VOLIČINA, 199.900 €, 130,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2026.,

www.indomio.si

130,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2025, 11,41 m2 zemljišča, K+P, Hiša z vikendico v prelepi naravi pri Lenartu - mir, zasebnost in čar podeželja, prodamo. Cena: 199.900,00 EUR Hiša z vikendico v prelepi naravi pri Lenartu – mir, zasebnost in čar podeželja! Pozdravljeni,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 199.900 €, 95,00 m2 cca 2100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

95,3 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1992, 1/2 nad., prodamo večnamenski lokal v tpc city, maribor, prodamo. Cena: 199.900,00 EUR V strogem centru mesta (TPC City) prodamo trgovski lokal, ki se nahaja v 1. nadstropju (dvigalo). Trenutno je lokal zaprt, nazadnje je bila v njem....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 200.000 €, 40,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.06.2025.,

www.visa.si

Ljubljana ali okolica, iščemo stanovanje z ločeno spalnico v bloku, balkon je zaželjen, ni pa pogoj. .

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 200.000 €, 230,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vas seni se nahaja v goriških brdih 4km os italijanske meje z lepim razgledom na celo furlanijo in mesto udine .

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 200.000 €, 127,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-392 Ogled oglasa na strani ponudnika Ta čarobna nepremičnina se nahaja v slikovitem kraju Zgornje Negonje, le 1 km oddaljena od obvoznice, ki povezuje Rogaško Slatino, ter 4 km stran od središča mesta oz. 7 minut vožnje z avtomobilom. Ustoličena na višjem delu....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 200.000 €, 114,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

114,3 m2, pisarna, zgrajena l. 1999, 2/2 nad., prodamo. Cena: 200.000,00 EUR PRODAMO, DELNO OPREMLJENI POSLOVNI PROSTOR Na iskani lokaciji v industrijski coni Trzin je na voljo poslovni prostor v velikosti 114,3 m2 neto površine (uporabna površina: 95,3 m2 + skupni komunikacijski....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 200.000 €, 134,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.10.2025.,

www.indomio.si

134,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1939, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., Prodaja se 4-sobno stanovanje v 2-stanovanjski hiši, obdano z naravo, na mirni, atraktivni in s soncem obsijani lokaciji. V naravi to predstavlja levi del hiše, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Značilnosti: velikosti:....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje 64 m2 v VI nadstropju komplet obnova 2015 .

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 200.000 €, 122,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: šempeter v savinjski dolini ID oglasa: 490341006-73 Ogled oglasa na strani ponudnika V Šempetru v Savinjski dolini, Spodnje Grušovlje posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše zgrajene 1968. leta Stoji na 2.330 m2 velikem zemljišču s pripadajočimi gospodarskimi objekti. Cena:....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 200.000 €, 134,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

134,6 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1939, adaptirana l. 1996, 1/1 nad., Prodaja se 4-sobno stanovanje v 2-stanovanjski hiši, obdano z naravo, na mirni, atraktivni in s soncem obsijani lokaciji. V naravi to predstavlja levi del hiše, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Značilnosti: velikosti:....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 200.000 €, 200,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Idelano je parcela velikosti nad 2000m2, hiša nudi zasebnost in je na dobri mikrolokaciji - nudi zasebnost in je blizu vitalne infrastrukture. .

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 200.000 €, 160,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša je v dveh etažah (160 m2). Stoji na ravni sončni parceli v izmeri 680 m2. Pritličje: kuhinja z jedilnico, kopalnica, delovna soba, soba za goste, soba za druženje, hodnik. Nadstropje: dnevna soba, spalnica, 2x otroška soba, kopalnica. Hiša je bila adaptirana med leti 2003 – 2005....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 200.000 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vsaj 50 kvadratov bivalne površine, najmanj dvosobno, do vključno 3. nadstropja če ni dvigala, s teraso/balkonom/atrijem Parkirišče ni tako pomembno. Ni nujno da je prenovljeno, niti da je v neposredni bližini morja. Želiva pa si ločenih števcev za vodo in elektriko ter urejeno....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 200.000 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kupim hiso samostojno ali atrijsko ali vrstno nad 100m2, moznost adaptacije .

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 200.000 €, 56,00 m2 cca 3570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2025.,

www.indomio.si

56 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1980, pritličje, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST ZA GOSTINCE IN INVESTITORJE! Na prodaj: poslovni prostor – gostinski lokal "Longi Bar" - Koper – Ogrlica, priljubljena lokacija Na eni najboljših lokacij v Kopru, sredi zelenja....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 200.000 €, 81,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

81,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, VP/4 nad., Lepo vzdrževanja pritlično, tri sobno stanovanje, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij na Rimski ploščadi prodamo svetlo, prostorno in funkcionalno trisobno stanovanje v pritličju urejene večstanovanjske....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRJE PRI KOMNU, 200.000 €, 173,00 m2 cca 1160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

173 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1954, 5.504 m2 zemljišča, P+1, Na čudoviti lokaciji, z razgledom čez cel Kras, prodajamo nekdanjo stražnico (karavlo), s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za rekonstrukcijo, s pripadajočo parcelo velikosti 5504 m2. Objekt je dostopen po javni....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 200.000 €, 208,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

208,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 233 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR V Idriji posredujemo pri prodaji samostojne hiše. Gre za enostanovanjsko hišo, osnova objekta je iz leta 1952, dodatno je bilo nadzidano v 80-tih. Površina zemljišča je v izmeri 233 m2.....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 200.000 €, 83,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

83 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 1998, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega dvosobnega stanovanja na Vodopivčevi ulici v Kranju, ki se nahaja na drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1890. Po podatkih Geodetske uprave Republike....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 200.000 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

71,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, 4/4 nad., prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Na eni izmed zaželenih lokacij v Mariboru, na Kamniški ulici, prodamo prostorno in funkcionalno 3-sobno stanovanje, ki združuje mirno bivanje v neposredni bližini narave ter hiter dostop do mestnega središča.....

 
 
 
  Hiša, DOLE PRI LITIJI, 130.000 €, 94,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Vikend se nahaja v zaselku stanovanjskih hiš in vikendov, neokrnjena narava, ob gozdu, južna lega, javni vodovod, elektrika (trofazni tok), telekomunikacijsko omrežje v neposredni bližini. .

 
 
 
 
-28%

Spremembe cen iz 180.000 € na 130.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, HRPELJE, 130.000 €, 282,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 220.000 €
19.03.2026 - 180.000 €
16.04.2026 - 130.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na prodaj je poslovni objekt s pripadajočim zemljiščem, ki se nahaja na zelo dobri in lahko dostopni lokaciji ob asfaltirani javni cesti. Dostop je mogoč tudi z večjimi tovornimi vozili (šleperji), kar predstavlja odlično priložnost za logistične, skladiščne ali proizvodne dejavnosti.....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 130.000 €, 109,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

109,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2003, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Prodajamo čudovito, svetlo staromeščansko 2,5-sobno stanovanje v slikovitem mestu Lendava, ki s svojo bogato zgodovino in kulturnimi znamenitostmi nudi edinstveno bivanjsko izkušnjo. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 130.000 €, 174,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Novogradnja. Neposredna bližina vrtca, šole, PTT, avt. bus. postaje LPP,... Objekt je v III. podaljšani gradbeni fazi, notranjost uredimo po vaših željah,... .

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 130.000 €, 234,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V pritličju hiše se nahaja garaža, kotlovnica in delavnica. V etaži so bivalne površine - 4 sobe, kuhinja in sanitarije. Hiša ima vrt in dvorišče. Ogrevanje je na plin. .

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 130.000 €, 55,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo stanovanje ali hiškico v Sežani, Divači in okolici .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 130.000 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno, komfortno .

 
 
 
  Hiša, ŠKOFJA LOKA, 130.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

KUPIM HIŠO NA GORENJSKEM – MEDVODE, ŠK.LOKA, KRANJ, RADOVLJICA Z BLIŽNJO OKOLICO. ZAŽELENA KVADRATURA STANOVANJSKEGA DELA OD 100 – 135 M2, VELIKOST PARCELE VSAJ 450 M2 , VSI KOMUNALNI PRIKLJUČKI. MOŽNA MENJAVA ZA ENOSOBNO STANOVANJE V ŠKOFJI LOKI, Z NAŠIM DOPLAČILOM. HIŠA JE LAHKO....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 130.000 €, 85,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

85 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1980, 120 m2 zemljišča, P/2 nad., atrijsko stanovanje v poslovno stanovanjskem objektu v mestnem jedru, potrebno komplet renovacije. Pripadajoče dvorišče v izmeri 120 m2, vsi priključki, možnost priklopa na mestni plin. Pogoj lastnika je da kupec poravna....

 
 
 
  Hiša, DRGANJA SELA, 130.000 €, 115,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

115 m2, bivalen, zgrajen l. 2000, 541 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Vikend na sončni in razgledni lokaciji. Bližina Dolenjskih Toplic in smučišča Bela – Gače. Notranjost je v celoti opremljena in takoj vseljiva. Možno bivanje. Pred objektom je prostoren nadstrešek....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 130.000 €, 119,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

119,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2024, 345 m2 zemljišča, K+P+M, Prodaja se hiša na sončni lokaciji ob gozdu. Lokacija je le nekaj minut od samega centra mesta Celje, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Površina prostora - bivalni prostor v pritličju 63,5 m2 - klet 47m2,....

 
 
 
  Hiša, GOTOVLJE, 130.000 €, 123,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

123,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1995, 616 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR CENA JE FIKSNA! Spoštovani, Na mirni in lepi lokaciji v Gotovljah je na voljo starejša hiša. HIŠA NI OBNOVLJENA IN JE POTREBNA KOMPLETNE PRENOVE! Hiša stoji na ravni in....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!