• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 do 190000 eur čim manjš - GoHome vsi mali oglasi
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 190000 eur čim manjš - GoHome vsi mali oglasi
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 do 190000 eur čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 do 190000 eur čim manjše" je bilo najdenih 1 275 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.510 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 180000 eur (malo cenejši)
    • 190000 eur (malo dražje)
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PONGRAC, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

80 m2, dvojček, zgrajen l. 1971, 289 m2 zemljišča, Prijetna hiša v naravi, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR Prijetna hiša, ki združuje udobno bivanje in objem narave. Nahaja se v mirnem kraju Pongrac v čudoviti Savinjski regiji. Ta hiša s 80 m² bivalne površine stoji na parceli 289 m²....

 
 
 
  Hiša, PODLEHNIK, 28.800 €, 80,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2020.,

www.salomon.si

Obcina: Podlehnik ID oglasa: 490281022-97 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Sedlašek, občina Podlehnik je novemu kupcu na voljo manjša hiša v skupni izmeri cca 80m2, ki se nahaja na parceli v velikosti 8.863 m2. Hiša je zgrajena leta 1980, ter je bila vseskozi v uporabi bivanja.....

 
 
 
  Hiša, ROVIŠČE PRI STUDENCU, 15.000 €, 80,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

80 m2, zidan, zgrajen l. 1909, 270 m2 zemljišča, P+1, Stara kmečka zidanica. Elektrika in vodovod je na parceli. Možno je kupiti še dodatno kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 185.000 €, 81,00 m2 cca 2280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Trisobno stanovanje s pripadajočo kletjo in garažnim prostorom v skupni garaži .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 179.000 €, 81,00 m2 cca 2210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-85 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega trisobnega stanovanja v Kajuhovi ulici, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1950. Stanovanje obsega 81,1 m2 bruto površine, od tega 66,1 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 147.000 €, 81,00 m2 cca 1820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.11.2022.,

www.indomio.si

81,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2013, 6/12 nad., Svetlo 3-sobno stanovanje z balkonom, izolativna fasada, v paketu garaža, parkirno mesto na skupnem parkirišču pred blokom, vsi priključki, prodamo. Cena: 159.000,00 EUR Svetlo prostorno stanovanje v Štorah, 6. nadstropje....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 139.000 €, 81,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

81,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2020, menjava, prodamo. Cena: 139.000,00 EUR Novemu kupcu je na voljo svetlo stanovanje oziroma je možna menjava za stanovanje manjše kvadrature v Savinjski regiji. Streha in fasada obnovljeni 2008, na podstrešju je izolacijska steklena....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 160.000 € na 135.000 € z dne 31.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BRATONCI, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.03.2026 - 160.000 €
31.03.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

81 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, 1.236 m2 zemljišča, V Bratoncih (občina Beltinci) prodamo hišo na ravni parceli 1.238 m2 z dvema pomožnima kmetijskima poslopjema. Hiša (1964) obsega 81 m2 neto površine in nudi funkcionalno razporeditev prostorov. Ob vhodu je pokrita terasa z....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 200.000 €, 81,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

81,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, VP/4 nad., Lepo vzdrževanja pritlično, tri sobno stanovanje, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij na Rimski ploščadi prodamo svetlo, prostorno in funkcionalno trisobno stanovanje v pritličju urejene večstanovanjske....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 125.000 €, 81,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lahko je poslovni objekt ali se preuredi v stanovanje. .

 
 
 
  Hiša, SPODNJE GRUŠOVLJE, 117.700 €, 81,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: šempeter v savinjski dolini ID oglasa: 490281022-287 Ogled oglasa na strani ponudnika DRUŽINSKA HIŠA POTREBNA OBNOVE / ŽALEC / ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI / SPODNJE GRUŠOVLJE Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše na lokaciji Spodnje Grušovlje / Šempeter v Savinjski dolini.....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 99.000 €, 81,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1033 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje se nahaja v hiši l. izgradnje 1971 z dvema stanovanjskima enotama in je etažirano ter vpisano v zemljiško knjigo. Stanovanje se nahaja v nadstropju in ima 81 m2 skupne in 6o m2 uporabne površine. Vhod v hišo je....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 97.000 €, 81,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

81 m2, bivalen, zgrajen l. 1973, adaptiran l. 2023, 900 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR LASTNOSTI NEPREMIČNINE: Izgradnja: 1973 Prenova in dograditev: 2023 Lokacija: Hrastnik / Gore Nadmorska višina 845m Asfaltirana cesta do kmetije Površina objekta: 81m2 Površina zemljišča:....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 205.000 €, 81,50 m2 cca 2520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

velika dnevna soba z jedilnico, dve spalnici, klet v pritličju, garažni boks, telefon, kabelska .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 189.000 €, 81,70 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

katero se nahaja v visokem pritličju mirnega stanovanjskega bloka, zgrajenega 1972. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2008 (okna, instalacija, kopalnica). Stanovanje zajema dve veliki spalnici in eno manjšo, dnevni prostor, opremljeno kuhinjo, opremljeno kopalnico z masažno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 139.000 €, 81,80 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.06.2017.,

www.mp-projekt.si

Na Ulici Polonce Čude v Štepanjskem naselju prodamo svetlo 3 sobno stanovanje v izmeri 81,8 m2, v 4. nadstropju. Bivalni del je obrnjen na južno stran, spalni na severno. Obnovljena je bila kopalnica, ostali prostori so v prvotnem stanju. Stanovanje je konfortno s funkcionalno razporeditvijo....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 182.000 €, 82,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

82,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1955, 1/3 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 182.000,00 EUR Na Ptuju (CMD), v urejeni večstanovanjski stavbi (1955) je na prodaj večje, ohranjeno, prostorno 2 sobno stanovanje. Skupna površina tega svetlega stanovanja je 82,8 m². Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 195.000 €, 82,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

82,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2015, 4/4 nad., Na odlični lokaciji na Ptuju (Ljudski vrt) prodamo svetlo in funkcionalno 4-sobno dupleks stanovanje z balkonom. Stanovanje v izmeri 82,4 m2 se nahaja v 4. nadstropju in nudi udobno bivanje v bližini vse potrebne infrastrukture,....

 
 
 
  Stanovanje, MEJE, 140.000 €, 82,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-24 Ogled oglasa na strani ponudnika V večstanovanjski hiši se prodajata dve stanovanji. Obe sta v 1. nadstropju večstanovanjske hiše. Vsakemu pripadata po dve parkirni mesti pred hišo. Imata ločene vhode, števce, skratka, sta popolnoma ločeni. Prvo stanovanje:....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 120.000 €, 82,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

82,2 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1880, P/2 nad., V centru Ptuja tik pod gradom je naprodaj staromeščansko stanovanje. Po Gursu obsega 82,2 m2 neto tlorisne površine in se nahaja v pritličju. Obsega kuhinjo z jedilnico, dnevno sobo, kopalnico ter dve prehodni sobi. Stanovanju pripada....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 119.000 €, 82,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.09.2023.,

www.indomio.si

82 m2, samostojna, zgrajena l. 1938, 873 m2 zemljišča, P+1, Spoštovani kupci, v centru Ilirska Bistrica vam nudimo v nakup edinstveno nepremičnino, katera je potrebna adaptacije. Nakup nepremičnine je priložnost za kupce z domišljijo, kateri bodo prepoznali potencial starejše hiše.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 120.000 €, 82,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 80.000 €, 82,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: ilirska bistrica ID oglasa: 490111028-74 Ogled oglasa na strani ponudnika V idilični vasici Prelože, na obronkih Brkinov PRODAMO manjšo stanovanjski hišo. Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup čudovite manjše, samostojne hiše v mirni vasici Prelože, v čudovitih Brkinih.....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 115.000 €, 82,90 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na parcelah z ID znakom 1911-229/1 in 1911 229/3, katerih prodajalec je lastnik do 1/2 stoji stavba št. 1911-1255, poslovni prostori predstavljajo del stavbe 2. V kolikor se zanimate za nakup vas pozivamo, da nam pošljete vašo nezavezujočo ponudbo ali pa nas kontaktirate. .

 
 
 
  Hiša, OSOJNIK, 165.000 €, 83,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.09.2024.,

www.indomio.si

83,4 m2, zidan, zgrajen l. 2007, adaptiran l. 2015, 5.179 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR SEMIČ, Osojnik, prodamo bivalni vikend (gospodarski objekt- brunarica), skupne površine 83,40 m2 (uporabne površine 55,10 m2), ki stoji na zemljišču velikosti 5.179,00 m2. Gospodarski....

 
 
 
  Stanovanje, ŠENTJANŽ, 139.900 €, 83,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

83,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1954, P/2 nad., Nadstandardno 3-sobno stanovanje na odlični lokaciji v Sevnici, prodamo. Cena: 139.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji takoj vseljivega, sodobnega in v celoti opremljenega 3-sobnega stanovanja na izjemno iskani lokaciji v Šentjanžu pri....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 200.000 €, 83,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

83 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 1998, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega dvosobnega stanovanja na Vodopivčevi ulici v Kranju, ki se nahaja na drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1890. Po podatkih Geodetske uprave Republike....

 
 
 
  Stanovanje, KOT, 120.000 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-470 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližnji okolici Ptuja, prodajamo svetlo, udobno, povsem opremljeno stanovanje v 1.nadstropju večstanovanjske hiše. Stanovanje je bilo pred šestimi leti povsem obnovljeno, vključno z vsemi inštalacijami, podi, okni, vrati....

 
 
 
  Hiša, TRBOVLJE, 93.000 €, 83,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-106 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prelepi lokaciji v krajinskem narodnem parku Kum, le streljaj od vasi Dobovec posredujemo pri prodaji vikenda. Objekt je bil zgrajen pred letom 1967, popolnoma obnovljen pa je bil leta 2014. Obsega 83 m2 neto tlorisne površine....

 
 
 
  Hiša, KOPRIVNICA, 69.000 €, 83,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

83,9 m2, zidanica, zgrajena l. 1960, 2.428 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR Na slikoviti lokaciji, na obrobju Kozjanskega parka, je naprodaj z ljubeznijo in skrbnostjo vzdrževana zidanica, idealna za vse, ki si želite miru, sprostitve in pristnega stika z naravo. Zidanica....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 180.000 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je trisobno komfortno obnovljeno v letu2008,centralno ogrevano,kabelskaTV,brezžični internet.V bližini je trgovina, avtobusna postaja,banka,šola . .

 
 
 
  Poslovni prostor, LOGATEC, 166.000 €, 84,00 m2 cca 1980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2022.,

www.indomio.si

84,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1990, pritličje, elektrika, vodovod, kanalizacija, internet, prodamo. Cena: 166.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Prodamo vpeljan gostinski lokal - PIKA BAR v pritličju poslovno - stanovanjske stavbe. Lokal obsega; - osrednji prostor za goste z....

 
 
 
  Stanovanje, GORENJE PRI DIVAČI, 195.000 €, 84,00 m2 cca 2320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.07.2022.,

www.indomio.si

84,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2000, 3/3 nad., prodamo. Cena: cca 195.000,00 EUR V Divači, na zelo dobri lokaciji, posredujemo pri prodaji svetlega in sončnega 2-sobnega stanovanja v izmeri 84,9 m2. Stanovanje se nahaja v 3. nad.(brez dvigala) urejenega in vzdrževanega poslovno stanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 139.000 €, 84,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2025.,

www.indomio.si

84,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2013, 4/4 nad., prodamo. Cena: 139.000,00 EUR V neposredni bližini vrtca, na Tomšičevi ulici prodamo prostorno stanovanje, ki se nahaja v četrtem nadstropju. Stanovanje zahodne lege je bilo obnovljeno leta 2013. Obsega predprostor,....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 206.000 €, 84,00 m2 cca 2450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

84,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1973, adaptirano l. 2002, 4/5 nad., prodamo. Cena: 206.000,00 EUR Lepa priložnost za nakup stanovanja na eni boljših lokacij v Postojni, Stjenkova ulica 8. Stanovanje se nahaja v 4. nadstropju mirnega in urejenega bloka. Stanovanju pripada še oštevilčen....

 
 
 
  Hiša, ORMOŽ, 59.000 €, 84,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2025.,

www.indomio.si

84 m2, vrstna, zgrajena l. 1948, 1.482 m2 zemljišča, P+M, Idilična starejša hiša v Mihovcih čaka na vas, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Na podeželju v Mihovcih, v Veliki Nedelji, se nahaja starejša, podeželska hiša, ki čaka na svojega novega lastnika. Ta nepremičnina, zgrajena julija....

 
 
 
  Zemljišče, KOČEVJE, 34.000 €, 84,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

84 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, center Kočevja, zemljišče 84 m2, Pritličje lahko poslovni prostori, prvo nadstropje in mansarda pa sta lahko namenjena za stanovanje, strogi center Kočevja, vsa infrastruktura v okviru 10 minut hoje, prodamo. Cena: cca 34.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 84,90 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Maribor - Tabor; Prodamo triinpolsobno stanovanje v 3. nadstropju stolpnice v bližini Splošne bolnišnice Maribor. Stanovanje je delno obnovljeno in takoj na voljo. Skupna bivalna površina znaša 84, 90 m2 in obsega: Desno od vhoda je kuhinja in jedilnica ter dnevna soba z balkonom,....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 184.000 €, 85,00 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-79 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Nove Gorice na razpolago 3-sobno stanovanje neto tlorisne površine 85,3 m2 Bivalni prostor 76,8 m2 klet 2,3 m2 balkon/loža 6,0 m2 nerazp.prostor 0,2 m2 Stanovanje je starejše, potrebno obnove. Objekt je opremljen z....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 181.590 €, 85,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281029-72 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj v novograjeni večstanovanjski vili v Slovenskih Konjicah. Večstanovanjska stavba se nahaja na odlični lokaciji ob cesti na dvorec Trebnik. V sami neposredni bližini se nahajajo tako šola in....

 
 
 
  Hiša, MATERIJA, 139.000 €, 85,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

85,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 2010, 832 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 139.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji samostojne hiše, ki se nahaja v naselju Materija, ob glavni cesti Kozina – Starod. V oddaljenosti približno 6 kilometrov se nahaja trgovina, lekarna,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 130.000 €, 85,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

85 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1980, 120 m2 zemljišča, P/2 nad., atrijsko stanovanje v poslovno stanovanjskem objektu v mestnem jedru, potrebno komplet renovacije. Pripadajoče dvorišče v izmeri 120 m2, vsi priključki, možnost priklopa na mestni plin. Pogoj lastnika je da kupec poravna....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 631-672 (od skupaj 809)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled