• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 do 190000 eur čim manjš - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 190000 eur čim manjš - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 do 190000 eur čim manjše do 1200 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 do 190000 eur čim manjše do 1200 eur/m2" je bilo najdenih 698 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 819 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 66000 eur
    • do 83000 eur (povprečna cena)
    • do 99000 eur
    • do 831 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ZGORNJA POHANCA, 75.000 €, 107,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

107,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 3.706 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo s pripadajočim kmetijskim zemljiščem v vasi Zgornja Pohanca, manjšem podeželskem naselju v Občini Brežice. Stanovanjska hiša s teraso in balkonom meri skupaj 107,3....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 130.000 €, 109,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

109,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2003, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Prodajamo čudovito, svetlo staromeščansko 2,5-sobno stanovanje v slikovitem mestu Lendava, ki s svojo bogato zgodovino in kulturnimi znamenitostmi nudi edinstveno bivanjsko izkušnjo. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 110.000 €, 109,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-328 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prikupni lokaciji blizu centra Zgornje Velke prodamo samostojno montažno stanovanjsko hišo ali bivalni vikend, zgrajeno leta 1986. Hiša po podatkih GURS meri 109,0 m2 neto tlorisne površine. Ob hiši je manjša lesena vrtna....

 
 
 
  Hiša, MAKOLE, 90.000 €, 109,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

109 m2, samostojna, zgrajena l. 1907, adaptirana l. 2007, 472 m2 zemljišča, V samem središču Makol je naprodaj poslovno-stanovanjska stavba z veliko potenciala. V pritličju se nahaja poslovni prostor, kjer je prej delovala lekarna - primeren za različne storitvene ali trgovske dejavnosti.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, Center, 130.000 €, 110,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2021.,

www.inf-ing.si

V centru Kranja na Tavčarjevi ulici se prodaja gostinsko-trgovski lokal v pritličju poslovne stavbe na frekventni lokaciji. .

 
 
 
  Hiša, DOLENJI BOŠTANJ, 125.000 €, 110,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2025.,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2023, 383 m2 zemljišča, vodovod, elektrika, asfaltni dostop, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Lokacija: stanovanjska hiša se nahaja v naselju Dolenji Boštanj. Odlikuje jo odlična mikrolokacija, ki zagotavlja zasebnost in omogoča enostaven....

 
 
 
  Hiša, DOBRNA, 89.500 €, 110,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-515 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja nepremičnina s prelepim razgledom tik nad zdraviliščem Dobrna. Zadnjih cca 50 metrov je dovoz po makadamu. Hiša ima javni vodovodni, kanalizacijski, telefonski ter elektro priključek, v planu pa je....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 85.000 €, 110,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Neposredna bližina vrtca, šole, trgovine, avt. bus. postaje LPP, lekarne,... .

 
 
 
  Hiša, GORNJI LAKOŠ, 139.900 €, 110,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

110 m2, atrijska, zgrajena l. 1966, adaptirana l. 2010, 1.862 m2 zemljišča, K+P, Prodamo vzdrževano, suho pritlično hišo (110,8 m2) z gospodarskim poslopjem (148 m2) na mirni lokaciji v Gornjem Lakošu. 1.862 m2 ograjeno zemljišče, bližina avtoceste in tromeje. Idealno za bivanje ali....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 75.000 €, 110,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V vasi Slivje, v mirnem podeželskem okolju le 4 km od regionalne ceste in 12 km od Kozina, naprodaj starejša stanovanjska hiša z večjim gospodarskim poslopjem . Nepremičnina predstavlja odlično priložnost za investitorje, obrtnike ali kupce, ki si želijo prenove po lastnih željah.....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 46.000 €, 110,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 290 m2 zemljišča, P+1, Hiša potrebna obnove, na lepi sončni lokaciji, prodamo. Cena: 46.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 22.000 €, 110,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1975, 316 m2 zemljišča, Tradicionalna knapovska hiša v Idriji. Potrebna celovite prenove. Zadnja obnova strehe 1956, obnova fasade 1975. Hiša je prava časovna kapsula. Primerna za ljudi z razumevanjem tradicije, pridnimi rokami in....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 64.000 €, 111,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-268 Ogled oglasa na strani ponudnika Le 1,5km vožnje iz naselja Mestinje je naprodaj hiša z gospodarskim poslopjem ter manjšim skladiščnim prostorom. Hiša neto tlorisne površine 111m2 stoji na samostojni parceli (806m2) in je opremljena s komunalnimi priključki,....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 112,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

112,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1893, adaptirano l. 2020, stanovanje v bližini hofra, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – popolnoma prenovljeno 4-sobno stanovanje v Trbovljah Na odlični in lahko dostopni lokaciji v Trbovljah, v neposredni bližini vseh pomembnih....

 
 
 
  Hiša, VRH PRI BOŠTANJU, 128.000 €, 112,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.indomio.si

112,2 m2, bivalen, zgrajen l. 1990, 1.752 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Vrh pri Boštanju, zidanico- vikend, zgrajeno 1990 - po podatkih GURS-a, gradbeno dovoljenje je bilo izdano 1997 z garažo za katero je bilo gradbeno dovoljenje izdano 1997, z uporabno površino,....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 120.000 €, 112,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V mirnem okolju naselja Knežak je naprodaj starejša stanovanjska hiša, ki združuje tradicijo in funkcionalnost. Osnovno zgrajena leta 1904 kot pritlična hiša z mansardo, je bila leta 1984 nadzidana v sedanjo obliko (P+1+M). .

 
 
 
  Hiša, GORNJA LOKVICA, 39.000 €, 113,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.indomio.si

113,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1970, 1.993 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Gornji Lokvici pri Metliki, površina parcele 1.993 m. Cena: 39.000,00 €. Stanovanjska hiša je po podatkih Geodetske uprave....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 127.000 €, 114,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.09.2024.,

www.indomio.si

Počitniška hiša – Savinjska, Šentjur (Dramlje), zgrajeno l. 1986, obnovljeno l. 2019, skupna površina 114 m2, bivalni del 57 m2, balkon, terasa, vinska klet, letna kuhinja, 3.774 pripadajočega zemljišča, vsi priključki. Cena: 127.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAJŠPERK, 100.000 €, 114,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

114,5 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1910, adaptiran l. 1980, 646 m2 zemljišča, pritličje, Poslovna priložnost v središču Majšperka - objekt z zgodovino in potencialom, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Na prodaj je poslovni prostor v samem središču Majšperka, na frekventni in lahko....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 95.000 €, 114,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PLANINA 114 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2010, M/M, Planina pri Postojni - prodamo 4, 5 sobno stanovanje v mansardi. V večstanovanjski hiši. Centralna kurjava na olje. Priključki: Elektrika, voda vse skupaj je lastno. Stanovanje se prodaja opremljeno, ali po dogovoru.....

 
 
 
  Hiša, DRGANJA SELA, 130.000 €, 115,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

115 m2, bivalen, zgrajen l. 2000, 541 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Vikend na sončni in razgledni lokaciji. Bližina Dolenjskih Toplic in smučišča Bela – Gače. Notranjost je v celoti opremljena in takoj vseljiva. Možno bivanje. Pred objektom je prostoren nadstrešek....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 114.400 €, 115,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na mirni parceli (1150m) ob vzdrževani lokalni cesti sredi vinorodne pokrajine kozjanskega parka prodam novozgrajeno hišo navdahnjeno s krajinsko arhitekturo.V pritličju kopalnica( tuš/wc), povsem opremljena nova kuhinja in dnevni prostor s kaminom .Vse v objektu je povsem novo.Pošljite....

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 82.000 €, 115,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.nesta.si

GRADIŠČE PRI LITIJI - Prodaja, Vikend Zidan .

 
 
 
  Hiša, GRADIŠČE PRI LITIJI, 82.000 €, 115,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

115 m2, zidan, zgrajen l. 1979, 35.018 m2 zemljišča, K+P+M, Na sončnem pobočju, na koncu manjšega vikend naselja z asfaltnim dostopom do 100 m pred vikendom, naprej je lastna položna pot, prodamo prostoren zidan vikend v treh etažah z 3,5 ha zemljišča, pretežno gozda, vkend ima električni....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 120.000 €, 116,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341002-623 Ogled oglasa na strani ponudnika Boršt, stanovanjsko hišo, zgrajeno 1902, obnovljeno 1975 (fasada), 1995 ( streha, okna), z uporabno površino 76,4m2, neto tlorisno površino 115,9m2, gospodarsko poslopje, zgrajeno 1888, obnovljeno 1930 ( streha), 1995 ( okna)....

 
 
 
  Hiša, JURŠINCI, 145.000 €, 116,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1041 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša se nahaja v naselju Gabernik v bližini Juršincev. Zgrajena je bila leta 1999 in ima 115,50 m2 bivalne površine. V pritličju, kamor se lahko vstopa skozi 2 vhoda (spredaj in zadaj), se nahaja večja jedilnica, dnevni prostor,....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 90.000 € na 84.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LOGATEC, 84.000 €, 116,00 m2 cca 720 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.05.2024 - 110.000 €
06.09.2024 - 100.000 €
22.11.2024 - 90.000 €
22.04.2026 - 84.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2024.,

www.indomio.si

116 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1895, adaptiran l. 2020, P/2 nad., javno dostop, vodovod, elektrika, mestni plin, kanalizacija, plinsko ogrevanje, radiatorji, prodamo. Cena: 84.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Poslovni prostor se nahaja v pritlični etaži poslovno stanovanjske....

 
 
 
  Hiša, GABROVKA, 145.000 €, 117,75 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.hisanepremicnine.si

GABROVKA, 117,7o m2, hiš a L. 1905, zadnja obnova 1985, gospodarski objekt 62,oo m2, na zemljišču 24.126,oo m2 , od tega zazidljivo cca 7.000,oo m2 , dvorišče, parkirna mesta, zelenica, sadovnjak, zelenjavni vrt, njive, travniki, gozd, itd …, na obrobju mirnega naselja, v neposredni....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMIHEL POD NANOSOM, 80.000 €, 118,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

118,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1889, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Pozdravljeni, naprodaj je podstrešni prostor (mansarda), ki se nahaja v vznožju Nanosa v vasici Šmihel pod Nanosom. Prostor se nahaja v središču vasi v lepo urejeni večstanovanjski stavbi, zgrajeni leta 1889. Na stavbi....

 
 
 
  Hiša, ZAGORJE OB SAVI, 69.700 €, 118,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-239 Ogled oglasa na strani ponudnika ČEMŠENIK HIŠA 118,00 M2 + POSEST 55,034 M2 Posredujemo pri prodaji hiše + 2 x kmetijski objekt ter posesti v velikosti 55.034 m2 v Čemšeniku. Hiša zgrajena leta 1996 je priključena na lastno vodo, elektriko ter ima urejen dostop....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 83.090 €, 118,70 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.novdom.si

Na izjemno dostopni in frekventni lokaciji na Obrežju je naprodaj popolnoma opremljen poslovni prostor v skupni velikosti 118,7 m² , kateremu pripadajo tudi 4 nadkrita parkirna mesta . .

 
 
 
  Hiša, CELJE, 130.000 €, 119,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

119,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2024, 345 m2 zemljišča, K+P+M, Prodaja se hiša na sončni lokaciji ob gozdu. Lokacija je le nekaj minut od samega centra mesta Celje, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Površina prostora - bivalni prostor v pritličju 63,5 m2 - klet 47m2,....

 
 
 
  Hiša, VIDEM, 60.000 €, 119,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-421 Ogled oglasa na strani ponudnika V Ljubstavi, razvejanem gričevnatem naselju občine Videm, prodamo večjo posest, ki skupaj meri kar 104.915 m2 zemljišča, od tega je kar dobrih 5,6 ha mešanega gozda, razpršenega v več delih, dobre 4,7 ha je kmetijskih površin,....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 68.900 € na 59.000 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBNO OB SAVINJI, 59.000 €, 119,00 m2 cca 500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.10.2025 - 68.900 €
15.05.2026 - 59.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

119,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1870, 22.546 m2 zemljišča, P+M, Stara Kmetija Ljubno ob Savinji, prodamo. Cena: cca 59.000,00 EUR Prodaja stare kmetije na idilični lokaciji Ljubno ob Savinji Iščete miren kotiček v naravi, kjer se zgodovina prepleta z neokrnjeno lepoto Savinjske....

 
 
 
  Hiša, ŠKOFJA LOKA, 130.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

KUPIM HIŠO NA GORENJSKEM – MEDVODE, ŠK.LOKA, KRANJ, RADOVLJICA Z BLIŽNJO OKOLICO. ZAŽELENA KVADRATURA STANOVANJSKEGA DELA OD 100 – 135 M2, VELIKOST PARCELE VSAJ 450 M2 , VSI KOMUNALNI PRIKLJUČKI. MOŽNA MENJAVA ZA ENOSOBNO STANOVANJE V ŠKOFJI LOKI, Z NAŠIM DOPLAČILOM. HIŠA JE LAHKO....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 129.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2024.,

www.indomio.si

120 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.610 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V Novem mestu posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v III. gradbeni fazi (pozidano, pokrita streha). Velikost parcele je 1.610,00 m2. Velikost hiše cca 120,00 m2. Zasnova: pritličje+ nadstropje....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 125.000 €, 120,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Suhor 52 .

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 59.000 €, 120,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V bližini vrtec, šola, trgovina, gostilna, pošta, cerkev, asfaltni dostop .

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 32.000 €, 120,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

120 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 1.901 m2 zemljišča, ruševina v Velikem Brdu na 1500 m2 zazidalne parcele, prodamo. Cena: cca 32.000,00 EUR Na izredni lokaciji v centru vasi Veliko brdo prodamo ruševino na cca. 1900m2 zazidalne parcele. Prodajajo se parcele št.:780, 1869, 659/87,....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 30.000 €, 120,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Potrebno uređenje, novo krovište (2010.g), priključci struja, voda .

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 89.000 €, 120,80 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V mirnem okolju je naprodaj kamnita hiša , sestavljena iz treh ločenih objektov , ki skupaj tvorijo zaključeno in funkcionalno domačijo z veliko možnosti za ureditev po lastnih željah. .

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 130.000 €, 121,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.06.2025.,

www.indomio.si

121,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, 7.614 m2 zemljišča, K+P+M, delno zazidljivo, delno kmetijsko zemljišče, vse parcele strnjene ob stanovanjski hiši, sončna lega, čudovit odprt pogled daleč na okoli, možnost samooskrbe, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR V mirnem naselju Sedlarjevo,....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 295-336 (od skupaj 699)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si

Rubrika nepremičnine na Finance.si

www.finance.si