• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 do 66000 eur do 812 eur - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 66000 eur do 812 eur - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 do 66000 eur do 812 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 do 66000 eur do 812 eur/m2" je bilo najdenih 176 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 516 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 41000 eur
    • do 52000 eur (povprečna cena)
    • do 62000 eur
    • do 520 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 32.000 €, 62,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

62 m2, zidan, zgrajen l. 1967, 1.915 m2 zemljišča, vodovod in elektrika na parceli, asfaltni dostop po javni cesti, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Lokacija: Zidanica se nahaja na mirnem delu hriba Koglo pri Šmarjeških Toplicah. Iz parcele je čudovit razgled na okolico in naravo. Predmet....

 
 
 
 
-32%

Spremembe cen iz 95.000 € na 65.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 65.000 €, 128,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.11.2025 - 88.000 €
23.01.2026 - 65.000 €
30.01.2026 - 53.000 €
13.02.2026 - 145.000 €
10.03.2026 - 185.000 €
13.03.2026 - 135.000 €
28.04.2026 - 280.000 €
01.05.2026 - 135.000 €
08.05.2026 - 95.000 €
22.05.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

GABRJE, Ruparjev dol, prodamo stanovanjsko hišo, površine stavbe 128,00 m2 , zgrajene l. 1879, in zasnovane v treh etažah, K + P + M . Zemljišče obsega 475,00 m2 površine okoli stavbe, ravne lege ter neposredno ob javni asfaltirani cesti. Po namenski rabi je 100% stavbo zemljišče....

 
 
 
  Hiša, VIDEM, 60.000 €, 119,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-421 Ogled oglasa na strani ponudnika V Ljubstavi, razvejanem gričevnatem naselju občine Videm, prodamo večjo posest, ki skupaj meri kar 104.915 m2 zemljišča, od tega je kar dobrih 5,6 ha mešanega gozda, razpršenega v več delih, dobre 4,7 ha je kmetijskih površin,....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lučka Novšak Volk,Grafenauerjeva41,1000 Ljubljana .

 
 
 
  Hiša, ŽURKOV DOL, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2025.,

www.indomio.si

40 m2, vikend, zgrajen l. 1915, 10.614 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Sončna, mirna lokacija z lepim razgledom. 1. Osnovne informacije: Objekt stoji na 10.614 m2 veliki parceli. Parcela se ob hiši spušča v dolino, kjer se zravna. Na spodnjem delu je bila včasih njiva.....

 
 
 
  Hiša, POLJANE PRI MIRNI PEČI, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2025.,

www.indomio.si

47,9 m2, zidanica, zgrajena l. 1850, 3.500 m2 zemljišča, elektrika, prodamo. Cena: 23.500,00 EUR Lokacija: Zidanica se nahaja v mirnem delu hriba na Poljanah pri Mirni Peči. Iz parcele je čudovit razgled na okolico in naravo. Predmet prodaje: prodamo starejšo zidanico, velikosti 47,90,....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 19.900 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

40 m2, zidan, zgrajen l. 1981, 917 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.900,00 EUR Prodaja se vikend v k.o. Polhovica (Tolsti vrh 93 - Šentjernej). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. Površina Tlorisna površina stavbe je 40 m2, velikost parcele pa znaša 917 m2. Lokacija....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 68.900 € na 59.000 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBNO OB SAVINJI, 59.000 €, 119,00 m2 cca 500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.10.2025 - 68.900 €
15.05.2026 - 59.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

119,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1870, 22.546 m2 zemljišča, P+M, Stara Kmetija Ljubno ob Savinji, prodamo. Cena: cca 59.000,00 EUR Prodaja stare kmetije na idilični lokaciji Ljubno ob Savinji Iščete miren kotiček v naravi, kjer se zgodovina prepleta z neokrnjeno lepoto Savinjske....

 
 
 
  Hiša, SELA PRI VOLČAH, 70.000 €, 142,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

142 m2, vrstna, zgrajena l. 1923, adaptirana l. 1972, 114 m2 zemljišča, P+1, Hiša z gospodarskim poslopjem - Sela pri Volčah, Tolmin, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Sela pri Volčah, 142 m2, vrstna, zgrajena l. 1923, 114 m2 zemljišča. Hiša je vrstna in zasnovana kot dve ločeni enoti....

 
 
 
  Hiša, SELA PRI ZAJČJEM VRHU, 33.000 €, 67,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

67,5 m2, zidan, zgrajen l. 1905, adaptiran l. 1973, 1.800 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 33.000,00 EUR NOVO MESTO, Sela pri Zajčjem vrhu, prodamo zidanico dvojček, skupna površine stavbe 67,50 m2, obnovljena leta 1973. Zasnovana je v treh etažah, K + N+ M. Zgradba je zgrajena kot dvojček,....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 59.000 €, 120,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V bližini vrtec, šola, trgovina, gostilna, pošta, cerkev, asfaltni dostop .

 
 
 
  Hiša, GABROVKA, 49.000 €, 100,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1920, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje z....

 
 
 
  Hiša, IVANJKOVCI, 65.000 €, 133,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-508 Ogled oglasa na strani ponudnika V Ivanjkovcih ob regionalni cesti Ormož - Ljutomer prodamo starejšo visoko pritlično hišo letnik 1800, nazadnje v manjšem delu obnovljeno 2021, skupne površine 132,60 m2. Zemljišče pod in ob hiši meri skupno 6.046 m2 in je....

 
 
 
  Hiša, SVETA TROJICA, 59.000 €, 121,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: sv. trojica v slovenskih goricah ID oglasa: 490151007-326 Ogled oglasa na strani ponudnika V Oseku, razpršeni vasici na ravnem in gričevnatem področju občine Sveta Trojica v Slovenskih goricah, je na prijetnem mirnem osončenem griču naprodaj starejša hiša letnik 1930, delno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 19.152 €, 39,90 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

NOVA GORICA, CENTER, ZUNANJI VHOD , 39,90 m2, prostorna pisarna, v pritličju urejene poslovne stavbe, zgrajena l.1985, klima, v najemnini so vključeni obratovalni stroški razen čiščenja, telefonije in nadomestila za stavbno zemljišče , lastne sanitarije, neopremljena, oddamo, možnost....

 
 
 
  Hiša, VELIKI CIRNIK, 35.000 €, 73,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

73 m2, zidanica, zgrajena l. 1991, 1.068 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Veliki Cirnik, zidanico ( vrstno) zgrajeno 1991, z uporabno površino, ki je enaka neto tlorisni površini 73m2 in cca 1.068m2 zemljišča, prodamo. Zidanica obsega: kletni del, kjer se nahajajo klet,....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA KUNGOTA, 69.900 €, 146,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2024.,

www.indomio.si

Hiša samostojna, Podravska – Zgornja Kungota, zgrajeno do tretje gradbene faze l. 2020, P+1, neto površina 146,58 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 2.860,00 m2. Cena: 69.900 EUR. Na mirni lokaciji v Zgornji Kungoti prodamo samostojno hišo v tretji gradbeni fazi. Zgornja Kungota....

 
 
 
  Hiša, GORENJE LAKOVNICE, 19.000 €, 40,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

40 m2, zidan, zgrajen l. 1977, 1.734 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR V vinogradniškem območju prodamo nedokončano zidanico. V kleti je shramba za pridelek, v nadstropju sta dva nedokončana prostora in balkon. Zidanica ni priključena na gospodarsko infrastrukturo. Elkektrika....

 
 
 
  Hiša, GRADIŠČE, 31.000 €, 66,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

66 m2, samostojna, zgrajena l. 1849, adaptirana l. 1950, 1.989 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Starejša hiša Kozje, Podsreda, Gradišče V kraju Gradišče v Podsredi imamo na prodaj starejšo hišo z zemljiščem in gozdom v skupni velikosti 1.989 m2 (po GURS-u). Hiša in zemljišče....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 28.000 €, 60,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281029-85 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zidanice l. 1939, ki stoji na odlični lokaciji ob robu naselja in zemljišču velikosti 5059 m2. Zidanico je potrebno obnoviti, po obnovi pa bi bila primerna za stalno bivanje, ali kot vikend. Do nepremičnine....

 
 
 
  Hiša, VIDEM, 28.000 €, 60,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-38 Ogled oglasa na strani ponudnika Predstavljamo priložnost za nakup vikenda v osrčju vinogradov, na mirni in samotni lokaciji na Majskem vrhu, le 10 minut vožnje od mestnega vrveža. Podrobnosti nepremičnine: - Skupna izmera zemljišča: 683 m2 - Večja parcela:....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 29.900 € na 26.900 € z dne 20.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LENDAVA, 26.900 €, 58,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.02.2026 - 29.900 €
20.03.2026 - 26.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2026.,

www.indomio.si

58,3 m2, zidan, zgrajen l. 1966, adaptiran l. 1980, 1.197,1 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 26.900,00 EUR ČENTIBA – prodamo zidanico z zemljiščem V Čentibi prodamo lepo vzdrževano zidanico s skupno neto površino 58,30 m², ki stoji na prostornem zemljišču velikosti 1.197,10 m².....

 
 
 
  Hiša, OTOVCI, 33.900 €, 74,10 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.halodom.com

Na prodaj: starejša hiša z gospodarskim poslopjem in zemljiščem – Otovci, Goričko .

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 45.700 €, 100,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na voljo v črni ali beli barvi, čisto nov, odklenjena, ki v ZDA, ki ga podjetje Apple s popolno opremo paket vsebuje 1 Apple iPhone 5 Telefon 1 Charger 1 podatkovni kabel 1 komplet za prostoročno telefoniranje 1 Navodila za uporabo Kontaktni e-naslov: abdulwahedsales@hotmail.com Skype:....

 
 
 
  Garaža, DIVAČA, 6.000 €, 12,70 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2020.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 40.788 €, 90,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2024.,

www.indomio.si

90,64 m2, pisarna, zgrajena l. 2003, 1/1 nad., prodamo. Cena: 450,00 EUR/m2 Obrežje- poslovni prostori ( pisarne) skupaj z garažami, prodamo v celoti ( vse poslovne prostore- pisarne z vsemi garažami skupaj ali posamezen poslovni prostor skupaj z garažami):-poslovni prostor ( pisarno....

 
 
 
  Hiša, PUCONCI, 33.900 €, 76,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2025.,

www.indomio.si

76,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 3.322 m2 zemljišča, Na prodaj: starejša hiša z gospodarskim poslopjem in zemljiščem - Otovci, Goričko, prodamo. Cena: 33.900,00 EUR Na prodaj: starejša hiša z gospodarskim poslopjem in zemljiščem – Otovci, Goričko V manjšem zaselku vasi Otovci,....

 
 
 
  Hiša, PRESERJE, 65.000 €, 146,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Pogoj prodajalca za sklenitev prodajne pogodbe je, da mu kupec poravna 2%davek na promet nepremičnine. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano!....

 
 
 
  Hiša, HRAST PRI JUGORJU, 59.000 €, 133,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.12.2023.,

www.indomio.si

133,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 22.389 m2 zemljišča, Starejša kmečka hiša z dodatnim kmetijskim objektom na parceli. Poleg parcele pripadajoče hiši se prodaja tudi 21250 m2 kmetijskega zemljišča, ki pripada kmetiji. Hiša se nahaja v središču naselja Hrast pri Jugorju, od glavne....

 
 
 
  Hiša, RIMSKE TOPLICE, 68.000 €, 156,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

156,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1935, 6.213 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR Na obetavni lokaciji pred naseljem Rimske Toplice, kjer se stikata narava in udobje vsakdanjega bivanja, imamo na voljo nepremičnino z izjemnim potencialom za gradnjo novega doma ali investicijski....

 
 
 
  Hiša, ŠKOCJAN, 63.000 €, 150,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠKOCJAN, Zagrad, sredi vasi, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine 150,00 m2 , zgrajene l. 1983 , do III. gradbene faze . Hiša je zasnovana v treh etažah, P + N + M, ki so povezane z notranjimi stopnicami. Zemljišče obsega cca. 918,00 m2 površine, ravna vhodna lega. Zemljišče....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 46.000 €, 110,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 290 m2 zemljišča, P+1, Hiša potrebna obnove, na lepi sončni lokaciji, prodamo. Cena: 46.000,00 EUR .

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 39.500 €, 45,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novo adaptirano leta 2010 novo opremljeno .

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 40.000 €, 97,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

97 m2, vrstna, zgrajena l. 1956, 54 m2 zemljišča, V vasi Stomaž, ki je razloženo naselje v občini Ajdovščina na grebenu pod Čavnom (1185 m) na pobočju nad Vipavsko dolino naprodaj tradicionalna hiša potrebna celovite prenove. Brez provizije, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, KOČEVJE, 34.000 €, 84,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

84 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, center Kočevja, zemljišče 84 m2, Pritličje lahko poslovni prostori, prvo nadstropje in mansarda pa sta lahko namenjena za stanovanje, strogi center Kočevja, vsa infrastruktura v okviru 10 minut hoje, prodamo. Cena: cca 34.000,00....

 
 
 
  Hiša, LENDAVA, 70.000 €, 173,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

173,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, 687 m2 zemljišča, 2-nad., prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Na prodaj je hiša v bližini Lendave, z neto tlorisno površino 173,30 m2, zgrajena leta 1974 na parceli velikosti 687 m2. Hiša ima 3 nadstropja - klet, pritličje in nadstropje, vsa potrebna....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 20.000 €, 50,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.09.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

GLEDE PODROBNOSTI IN MOŽNOSTI OGLEDA POKLIČITE NA MOB 041 624 596 (DARKO) .

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 59.990 €, 153,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

153,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1936, 890 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 59.990,00 EUR Samostojna hiša v Moravcih v Slovenskih goricah – idealna priložnost za investicijo ali vaš sanjski dom Prodamo samostojno hišo na čudoviti lokaciji v osrčju termalnih vrelcev, obdano z zelenjem....

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIRSKA BISTRICA, 30.000 €, 34,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razmišljate o ustanovitvi lastnega podjetja, vendar nimajo dovolj kapitala, da to stori? telefon menice zaradi? Ali želite, da se prepreči drage premije na svoje račune kreditnih kartic? Potrebujete malo dodatno pomoč za nakup pohištva, nadgraditi svoj računalnik ali pa si avto?Osebno....

 
 
 
  Garaža, POLZELA, 5.000 €, 13,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2024.,

www.indomio.si

13 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1980, 13 m2 zemljišča, pritličje, prodamo parkirni prostor na polzeli za mercatorjem, prodamo. Cena: 5.000,00 EUR Na Polzeli, pri blokih za Mercatorjem, prodamo asfaltirani parkirni prostor. .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 53.000 €, 140,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.06.2024.,

www.indomio.si

140 m2, lesen, zgrajen l. 1850, 1.853 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Prodaja se starejši kmetijski objekt. Približno 530 m2 parcele je stavbnega zemljišča, ostalo je kmetijsko. Del parcele, ki je kmetijski je del travnik in del sadovnjak. Infrastruktura: vodovod,....

 
 
 
  Hiša, LOKA PRI ŽUSMU, 46.000 €, 122,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-17 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližini term Olimje je naprodaj manjša hiša -vikend z zemljiščem velikosti 4.242 m2. Dostop do hiše je po asfaltni cesti. Hiša je priklopljena na električno omrežje in javni vodovod. Telefonska linija Telekom. Kletna etaža....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 85-126 (od skupaj 177)

<< <1 2 3 4 5> >>