• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 do 709 eur/m2 najceneje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 709 eur/m2 najceneje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 do 709 eur/m2 najceneje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 do 709 eur/m2 najceneje" je bilo najdenih 326 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 547 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 673 eur/m2 (malo cenejši)
    • 744 eur/m2 (malo dražje)
    • do 57000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, SOVODENJ, 78.000 €, 168,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2025.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371004-64 Ogled oglasa na strani ponudnika Na področju Sovodenj (Savogna d'Isonzo) v vasi Rupa, je naprodaj manjša dvostanovanjska hiša, potrebna popolne prenove. Pritlično stanovanje in stanovanje v nadstropju sta ločeni, vsako ima svoj vhod. Velikost vsakega stanovanja....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 78.000 €, 205,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

nepremičnina je vpisana v zemljiški knjigi, je v dveh nadstropjih, spodnje nadstropje je 205m2, zgornje nadstropje( podest) 80 m2. .

 
 
 
  Stanovanje, ORMOŽ, 79.000 €, 142,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

142,7 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1849, 1. nad., naprodaj 3 stanovanjske enote v starejši stavbi, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR Stanovanja se nahajajo v 1. nadstropju starejšega poslovno stanovanjskega objekta v centru Ormoža. Stanovanja so potrebna obnove. Trenutno so prazna, le....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 79.000 €, 160,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

160 m2, samostojna, adaptirana l. 2004, 750 m2 zemljišča, mirna, sončna lokacija s pogledom na krko. tam kjer se ustavi čas. Hiša je delno obnovljena(centralna kurjava, okna, streha, okolica) Sestoji iz dveh etaž. Primerna za bivanje, vendar potrebna še delne obnove. .

 
 
 
  Hiša, PRAPRETNO, 79.000 €, 260,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.novdom.si

V kraju Prapretno je naprodaj nedokončana stanovanjska hiša pod katero je v celoti opredeljeno zazidljivo zemljišče, površine 903 m². Infrastruktura dostop po javni asfaltirani cesti vodovovod električni priključek priprava za optični priklop za internet in TV Lokacija-oddaljenost....

 
 
 
  Hiša, KAMNA GORICA, 79.900 €, 143,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.03.2026.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje V Srednji Dobravi pri Kamni Gorici v občini Radovljica prodamo stanovanjsko hišo z zemljiščem v skupni izmeri 433,00 m 2 . Stavba ima neto tlorisne površine cca 143,00 m 2 . Po podatkih s strani Gurs-a je bila stavba bila zgrajena leta 1760. Stavba....

 
 
 
  Hiša, LJUBNO OB SAVINJI, 79.900 €, 189,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-148 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepe dvostanovanjske hiše potrebne prenove Ljubno ob Savinji, ki je bila zgrajena leta 1958, ter stoji na 461 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 189 m2 skupne površine, od tega 112 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMIHEL POD NANOSOM, 80.000 €, 118,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

118,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1889, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Pozdravljeni, naprodaj je podstrešni prostor (mansarda), ki se nahaja v vznožju Nanosa v vasici Šmihel pod Nanosom. Prostor se nahaja v središču vasi v lepo urejeni večstanovanjski stavbi, zgrajeni leta 1889. Na stavbi....

 
 
 
  Hiša, DOLENJE LAKNICE, 80.000 €, 129,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2024.,

www.indomio.si

129 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 3.146 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR DOLENJE LAKNICE, Trščina , prodamo stanovanjski objekt v površini 129,00 m2, obnovljen leta 2004. Delno podkleten. V pritličju so urejeni prostori za prebivanje, mansarda je zgrajena do III. gradbene....

 
 
 
  Hiša, KOZJE, 80.000 €, 156,00 m2 cca 510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-123 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v Polju ob Sotli, Buče, je naprodaj stanovanjska hiša in kmetijski objekt. Hiša je velika 155,5 m2. Sestoji iz pritličja, kjer se nahaja letna kuhinja, soba za druženje več kleti z kurilnico. V prvem nadstropju....

 
 
 
  Hiša, ČREŠNJEVEC, 80.000 €, 158,00 m2 cca 510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.10.2025.,

www.indomio.si

1.360 m2, samostojna, zgrajena l. 1890, 450 m2 zemljišča, Prelepa parcela 1360 m2 z dvema poslopjema, Vojnik, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR NAPRODAJ Zavidljiva parcela V Vojniku, površina 630 m2. Posest z 1432 kvadratnih metrov . V čudovitem delu Savinjske regije, se nahaja izjemna....

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 82.000 €, 115,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.nesta.si

GRADIŠČE PRI LITIJI - Prodaja, Vikend Zidan .

 
 
 
  Hiša, GRADIŠČE PRI LITIJI, 82.000 €, 115,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

115 m2, zidan, zgrajen l. 1979, 35.018 m2 zemljišča, K+P+M, Na sončnem pobočju, na koncu manjšega vikend naselja z asfaltnim dostopom do 100 m pred vikendom, naprej je lastna položna pot, prodamo prostoren zidan vikend v treh etažah z 3,5 ha zemljišča, pretežno gozda, vkend ima električni....

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 82.160 €, 130,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-285 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Tenetiše, le 2,5 km od središča Litije je naprodaj manjša hiša z zemljiščem. Če želite živeti v bližini mesta, nedaleč od vsega kar potrebujete za visoko kvaliteto bivanja, je to nepremičnina za vas! Objekt je enostanovanjska....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 83.000 €, 147,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: ilirska bistrica ID oglasa: 490281015-533 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu kupcu je na voljo hiša v Knežaku, ki je v fazi renovacije, streha je že nova, v treh etažah, v prvi etaži se nahajajo graža in kletni prostori s kurilnico in kolesarnico v izmeri cca 50 m2,....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 83.000 €, 250,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-72 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v občini Podčetrtek, natančneje v kraju Pristavi pri Mestinju, ki je bila po podatkih GURS-a zgrajena leta 1936, ter stoji na 3741 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 250 m2 skupne površine.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 83.090 €, 118,70 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.novdom.si

Na izjemno dostopni in frekventni lokaciji na Obrežju je naprodaj popolnoma opremljen poslovni prostor v skupni velikosti 118,7 m² , kateremu pripadajo tudi 4 nadkrita parkirna mesta . .

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 90.000 € na 84.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LOGATEC, 84.000 €, 116,00 m2 cca 720 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.05.2024 - 110.000 €
06.09.2024 - 100.000 €
22.11.2024 - 90.000 €
22.04.2026 - 84.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2024.,

www.indomio.si

116 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1895, adaptiran l. 2020, P/2 nad., javno dostop, vodovod, elektrika, mestni plin, kanalizacija, plinsko ogrevanje, radiatorji, prodamo. Cena: 84.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Poslovni prostor se nahaja v pritlični etaži poslovno stanovanjske....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 85.000 €, 128,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-92 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji v posredujemo pri prodaji hiše s pripadajočim zemljiščem in garažo. Neto kvadratura stavbnega zemljišča je 244 m2, neto kvadratura hiše znaša 128,2 m2, od tega je uporabne površine 79 m2. Pripada ji tudi garaža v izmeri....

 
 
 
  Hiša, CEROVEC PRI ČREŠNJEVCU, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

150 m2, zidan, zgrajen l. 1992, 838 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Vikend hiša v mirnem okolju na robu vasi cerovec pri Črešnjevcu. Primerno za občasno bivanje in piknik prostor v lepi naravi. Objeklt obsega klet, pritličje in neurejeno mansardo. Objekt je prikljujčen....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 85.000 €, 170,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

4km iz Šmarja na sončni legi v dolini na podeželju nizko prtlična hiša bivalne površine pritličje 86m2 marsada ločen vhod 86m2.Gosp.poslopje 56m2 z elek. in vodo-možnost preureditve v , garažo delavnico.Streha na hiši obnov.1993-bramak izolacija zračni most.hiša tik ob alsf.cesti....

 
 
 
  Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 85.000 €, 198,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2025.,

www.indomio.si

198,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 1.136 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Na prodaj dvoetažna hiša v Cuberu v Moravskih Toplicah – sončna lokacija z razgledom! V Cuberu pri Moravskih Toplicah prodamo dvoetažno hišo s kletjo (K+P+1), ki stoji na sončni parceli velikosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČRNOMELJ, 85.000 €, 235,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2025.,

www.indomio.si

235 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1900, adaptiran l. 2002, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR ČRNOMELJ, Ulica Staneta Rozmana, prodamo poslovni prostor in garsonjero, v skupni površini 235,00 m2, v pritličju poslovno stanovanjske stavbe zgradbe, zgrajene l. 1900. Locirano na frekventni....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 85.000 €, 110,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Neposredna bližina vrtca, šole, trgovine, avt. bus. postaje LPP, lekarne,... .

 
 
 
  Hiša, PODPLANINA, 85.000 €, 279,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

21.05.2026.,

www.indomio.si

279 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 1.363 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji v Podplanini prodamo večjo nedokončano stanovanjsko hišo z gospodarskim objektom, ki ponuja izjemen potencial za ureditev po lastnih željah. Hiša v skupni velikosti....

 
 
 
  Hiša, TREBNJE, 87.000 €, 125,25 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE – okolica , k.o. ČATEŽ - 125,2o m2, zidanica l. 1985, obnova l. 2000 , na zemljišču 824,oo m2 , na mirni, prisojni – sončni legi, na obrobju manjšega naselja, primerno za ljubitelje narave. Zidanica ima Gradbeno dovoljenje, hišno številko, elektro in vodovodni priključek,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠETAROVA, 88.000 €, 138,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

138 m2, kmetija, 950 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 88.000,00 EUR Pozdravljeni, z veseljem vam predstavljam staromeščansko hišo tipa kmetija, ki se nahaja v kraju Lenart. KJE: Šetarova cca 3 km do mesta Lenart ob vsej potrebni infrastrukturi in cca 1,5km do uvoza na avtocesto OBJEKTIVNI....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 88.000 €, 163,30 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lokacija: Občina Laško, naselje Šentrupert cca 8 km od Laškega ter cca 9 km od Šentjurja objekt se nahaja ob gozdu, z razgledom na okoliške hribe, travnike ter gozdove kljub izdvojenosti iz strogo urabanih središč se v bližini nahaja pošta, trgovina, cerkev, nova osnovna šola, športna....

 
 
 
  Hiša, PTUJSKA GORA, 89.000 €, 128,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-159 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptujski Gori se prodaja manjša, samostojna hiša, obdana s 4 ari zemljišča. Hiška stoji v neposredni bližini trga pred baziliko. Hiša je datirana v leto 1880, a je z vsemi obnovami preurejena v simpatično hiško, ki jo odlikuje....

 
 
 
  Kmetija, LENART V SLOV. GORICAH, 89.000 €, 142,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: sv. ana v slovenskih goricah ID oglasa: 490321064-52 Ogled oglasa na strani ponudnika KMETIJSKO POSESTVO NA SONČNI LEGI - SVETA ANA -UE LENART V občini Sveta Ana prodamo posestvo velikosti 25.964 m2, z hišo potrebno celovite obnove, ter gospodarskim poslopjem. Kmetija se....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽALEC, 89.000 €, 157,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.10.2023.,

www.indomio.si

157,8 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1998, PK/3 nad., neizdelan poslovni prostor v poslovno-stanovanjskem objektu na frekventni lokaciji v centru Žalca, v prostoru so pripeljani priključki, primerno za arhiv, trgovino, storitveno dejavnost, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 89.000 €, 120,80 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V mirnem okolju je naprodaj kamnita hiša , sestavljena iz treh ločenih objektov , ki skupaj tvorijo zaključeno in funkcionalno domačijo z veliko možnosti za ureditev po lastnih željah. .

 
 
 
  Hiša, KOBARID, 89.000 €, 194,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-532 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša dvojček s stanovanjem cca 104 m2 v prvem in drugem nadstropju. Na prvem nadstropju kuhinja z jedilnico, dnevna soba, kopalnica. Na drugem nastropju tri spalnice. V pritličju garaža, kletna shramba, del hiše je gospodarski....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 89.000 €, 200,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Objekt se nahaja na mirni lokaciji, parcela je lepa, urejena s sadnim drevjem. Urejen je telefonski priključek in kabelska TV. Objekt je masivne gradnje s 200 m2 površine, ki stoji na 1289 m2 parceli.V kleti je prostor za ozimnico ter kurilnica s kombinirano kotlovnico na trda in....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.11.2025 - 99.000 €
26.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.halodom.com

PRODAMO HIŠO Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM – DOBROVNIK .

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 89.500 €, 157,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-145 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji hiše potrebne prenove v centru Slovenskih Konjic, ki je bila zgrajena leta 1800, ter stoji na 426 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 156,80 m2 skupne površine, od tega 98,40 m2 uporabne površine. - PRITLIČJE:....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 90.000 €, 132,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2025.,

www.indomio.si

132,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1880, 395 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 90.000,00 EUR 1. Osnovne informacije o hiši: V Sevnici prodamo hišo z gospodarskim poslopjem. Hiša je bila zgrajena leta 1880 in je delno podkletena, s skupno površino stavbe 132,7 m². K hiši pripada 395 m² veliko....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Pobrežje, 92.000 €, 159,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

159 m2, hiša, zgrajena l. 1955, 196 m2 zemljišča, K+P+M, Hiška potrebna popolne obnove, prodamo. Cena: 92.000,00 EUR V naselju stanovanjskih hiš, v Pobrežju, predelu Maribora, je naprodaj manjša stanovanjska hiša, obdana le z 2 aroma zemljišča. Hiša je prazna ter potrebna popolne....

 
 
 
  Hiša, DRGANJA SELA, 95.000 €, 138,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.nepremicnine-novomesto.si

STRAŽA, Drganja sela, prodamo vikend v skupni površini 137,60 m2 , zgrajen 1995 in obnovljen. Zasnovan je v dveh etažah, klet in mansarda. V vsaki etaži je samostojno stanovanje z ločenim vhodom. Kletni del je bil obnovljen leta 2010 , stanovanje v mansardi pa leta 2020. Leta 2019....

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 95.000 €, 140,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Struja,voda, septička jama, aktivna telefonska linija .

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

131,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 750 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 169-210 (od skupaj 327)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>