• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 do 99000 eur - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 99000 eur - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 do 99000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 do 99000 eur" je bilo najdenih 550 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.113 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 94000 eur (malo cenejši)
    • 100000 eur (malo dražje)
    • do 941 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, SOVODENJ, 78.000 €, 168,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2025.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371004-64 Ogled oglasa na strani ponudnika Na področju Sovodenj (Savogna d'Isonzo) v vasi Rupa, je naprodaj manjša dvostanovanjska hiša, potrebna popolne prenove. Pritlično stanovanje in stanovanje v nadstropju sta ločeni, vsako ima svoj vhod. Velikost vsakega stanovanja....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 78.000 €, 124,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

- ID oglasa: 490371004-78 Ogled oglasa na strani ponudnika V zgodovinskem središču Gorice prodamo stanovanje v 3. nadstropju, ki obsega: vhod, dnevno sobo, kuhinjo, 2 spalnici, 2 shrambi, hodnik, kopalnico in podstrešje v skupni izmeri 124 m2. Ogrevanje je avtonomno. Stanovanje potrebuje....

 
 
 
  Stanovanje, TREBNJE, 78.000 €, 33,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Tloris in ostale podatke si lahko ogledate na naši spletni strani www.betonal.si .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 77.900 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (9,12m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. K temu stanovanju pripada še kletna soba v velikosti 11,35m2 ter eno zunanjo parkirno mesto,....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 80.000 €, 63,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

62,5 m3 .

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1927, adaptirano l. 2002, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in hkrati dnevno sobo, spalnico,....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 76.900 €, 59,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (9,12m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. K temu stanovanju pripada še kletna soba v velikosti 8,36m2 ter eno zunanjo parkirno mesto,....

 
 
 
  Hiša, LESIČNO, 102.800 €, 67,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

67 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, adaptirana l. 2014, 13.920 m2 zemljišča, Hiša ali vikend v naravi, prodamo. Cena: 102.800,00 EUR Idilična priložnost v naravi – čudovit vikend (Hiša s hišno številko) na robu Kozjanskega. KRITINA NI azbestna, je novejša !!!Si želite pobega iz mestnega....

 
 
 
  Hiša, LESIČNO, 102.800 €, 67,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

67 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, 13.920 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 102.800,00 EUR Idilična priložnost v naravi – čudovit vikend (Hiša s hišno številko) na robu Kozjanskega. KRITINA NI azbestna, je novejša !!!Si želite pobega iz mestnega vrveža in vsakdanjega stresa? Na mirni,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 76.000 €, 57,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PRILOZNOST PRITLICJE !! prodam za 76.000€ oz. po dogovoru ali oddam za 350€ + stroški. Zelo dobra in mirna lokacija, eno lepsih stanovanj vsa infrastruktura, nizki obratovalni stroski, neopremljeno, vseljivo takoj. Pod stanovanjem je še klet velikosti 13m2. Mozen takojsen vpis v zemljisko....

 
 
 
  Hiša, ORMOŽ, 76.000 €, 195,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-259 Ogled oglasa na strani ponudnika V Humu pri Ormožu prodamo hišo v III. gradbeni fazi, zgrajeno leta 2015. Hiša, ki je po podatkih GURS-a velika 194,7 m2 , stoji na vzpetini, s katere je lep razgled na dolino. Hiša je etažnosti K+P+M. Parcela je velika 2638....

 
 
 
 
+36%

Spremembe cen iz 55.000 € na 75.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, STOJANSKI VRH, 75.000 €, 15,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.09.2025 - 55.000 €
05.05.2026 - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.09.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Prodaja se vikend v k.o. STOJANSKI VRH (Cerklje ob Krki - Brežice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. .

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 75.000 €, 110,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V vasi Slivje, v mirnem podeželskem okolju le 4 km od regionalne ceste in 12 km od Kozina, naprodaj starejša stanovanjska hiša z večjim gospodarskim poslopjem . Nepremičnina predstavlja odlično priložnost za investitorje, obrtnike ali kupce, ki si želijo prenove po lastnih željah.....

 
 
 
  Apartma, ČATEŽ OB SAVI, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.09.2025. - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.09.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Brežice, Čatež ob Savi, prodamo vrstno hišo v turistično apartmajskem naselju Terme Čatež. Hiška v površini 45 m2 je bila zgrajena leta 1989 in obnovljena leta 2023. Pripadajoče z emljišče v površini 87 m2, zajema površino pred vhodom na kateri je parkirišče za dve vozili in površino....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMNIK, 75.000 €, 37,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.dfi.si

37 m², prostor za storitve, zgrajen l. 1920, P/M, večnamenski prostor z lastnim vhodom v pritličju, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Dodaten opis V centru Kamnika prodamo večnamenski prostor z lastnim vhodom neposredno iz ceste. Prostor je primeren za različne dejavnosti (pisarna, storitvena....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Raka - Podulce, prodamo delno stavbno in delno kmetijsko zemljišče, na katerem stoji lesen objekt . Zemljišče obsega 2.769,00 m2 površine, na katerem je zasajen lepo negovan vinograd ter sadno drevje. Objekt ima južno lego, zgrajen v eni etaži in obsega dva prostora: prostor za shranjevanje....

 
 
 
  Hiša, KOSTANJEVICA NA KRKI, 75.000 €, 97,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

PODBOČJE, Stari Grad v Podbočju, prodamo zidanico, velikosti 97,00 m2 , zgrajene l. 1985, ter zasnovane v treh etažah, K+ P + M . Poleg zidanice stoji še dodatni kamniti objekt. .

 
 
 
  Hiša, PESNICA, 75.000 €, 128,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

128 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 4.403 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Za vse ljubitelje narave, miru in razgledov ponujamo nepremičnino na izjemni lokaciji v Pernici pri Mariboru Posest obsega 4.403 m² zemljišč, ki nudijo veliko zasebnosti, odprt prostor ter čudovite....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA POHANCA, 75.000 €, 107,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

107,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 3.706 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo s pripadajočim kmetijskim zemljiščem v vasi Zgornja Pohanca, manjšem podeželskem naselju v Občini Brežice. Stanovanjska hiša s teraso in balkonom meri skupaj 107,3....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 75.000 €, 100,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

100,2 m2, delavnica, zgrajena l. 1890, pritličje, Staromeščanski poslovni prostor - delavnica, 100,2 m2, pritličje poslovno-stanovanjskega objekta na Gosposki ulici v središču Celja. Urejena dokumentacija, dostop ni z glavne ulice. Prevzem možen februarja 2026, prodamo. Cena: 75.000,00....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

40,5 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1949, V centru Maribora, na frekventni Slovenski ulici, je naprodaj poslovni prostor velikosti 45,5 m2. Razporejen v dveh etažah, primeren za različne dejavnosti - od storitvene do pisarniške ali manjše gostinske. Odlična vidnost in lokacija....

 
 
 
  Hiša, SPODNJI VELOVLEK, 103.000 €, 157,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

157,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1857, 13.736 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 103.000,00 EUR V Spodnjem Velovleku (Mestna občina Ptuj) ob lokalni cesti bolj na samem – razpršeni del naselja, prodamo starejšo butano hišo z letnico 1857, ki meri skupno 157,50 m2 površine, sestavljena....

 
 
 
  Hiša, SODRAŽICA, 103.000 €, 102,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

102,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 121 m2 zemljišča, P+1, razporeditev prostorov hiše: pritličje: ( hodnik, večja soba, kopalnica), prvo nadstropje: ( kopalnica, hodnik, kuhinja, dnevna soba, spalnica, večji balkon), garaža, eno manjše zunanje parkirišče, za hišo je nekoliko....

 
 
 
  Hiša, PETIŠOVCI, 75.000 €, 99,00 m2 cca 760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.07.2025.,

www.indomio.si

99,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1948, 3.574 m2 zemljišča, P+M, Na mirni lokaciji v naselju Petišovci pri Lendavi prodamo zazidljivo, ravno zemljišče, na kateri stoji stara kmečka hiša, z vsemi komunalnimi priključki. V bližini se nahajajo šola, vrtec, trgovine, lekarna ter avtocesta....

 
 
 
  Hiša, STARA GORA, 103.000 €, 172,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

172 m2, bivalen, zgrajen l. 1851, adaptiran l. 1989, 6.000 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 103.000,00 EUR Vikend na idilični lokaciji – STARA GORA pri Trebnjem Na mirni in sončni lokaciji v Stari Gori pri Trebnjem prodamo čudovit tradicionalni vikend zgrajen leta 1851, ki je bil....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 75.000 €, 128,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

128 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Za vse ljubitelje narave, miru in razgledov ponujamo nepremičnino na izjemni lokaciji v Pernici pri Mariboru Posest obsega 4.403 m² zemljišč, ki nudijo veliko zasebnosti, odprt prostor ter čudovite razglede na okoliške griče. Na zemljišču....

 
 
 
  Hiša, VRHOVSKA VAS, 75.000 €, 89,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

89,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 1980, 1.977 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Vrhovska vas, stanovanjsko stavbo zgrajeno 1963, obnovljeno 1980 ( fasada, streha), z uporabno površino 58m2, neto tlorisno površino 89,8m in cca 1.977m2 zemljišča prodam.....

 
 
 
  Hiša, LIMBUŠ, 75.000 €, 66,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

66 m2, vikend, zgrajen l. 1990, 472 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Na izjemno sončni in mirni lokaciji v Vrhovem dolu pri Limbušu je na voljo bivalna vikend hiška. Hiška je na sončni legi, kar omogoča obilico naravne svetlobe skozi ves dan ter prijeten pogled na okolico.....

 
 
 
  Hiša, DOLGA VAS, 73.900 €, 167,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

167,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 1991, 1.138 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 73.900,00 EUR V Dolgi Vasi pri Lendavi prodamo urejeno stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem, garažo in zazidljivim zemljiščem v skupni izmeri 1.138 m². Nepremičnina se nahaja....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 73.500 €, 46,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

46,6 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1992, adaptiran l. 2023, K/6 nad., Lokal za storitve, center Celja, prodamo. Cena: cca 73.500,00 EUR Prodaja se poslovni prostor v kletnih prostorih poslovno-trgovskega objekta na Savinovi ulici v samem središču Celja. Prostor je bil v celoti....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 73.000 €, 50,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

50 m2, zidan, zgrajen l. 1800, 3.443 m2 zemljišča, Lastnič zidanica, prodamo. Cena: 73.000,00 EUR NE GLEDE NA PONUDBENO CENO pričakujemo vaše ponudbe. Novemu kupcu sta na voljo 2 objekta - zidanica letnik 1800, voda, elektrika, novejša kritina, v treh etažah, spodaj predprostor, kuhinja,....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 72.858 €, 59,40 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima pripradajočo shrambo v pritličju, lastniško parkirno mesto, teraso v izmeri 23,40 m2. Stanovanje bo vseljivo najkasneje do 15. maja 2009. V bližini se nahajajo banka, pošta, šola, vrtec, železniška postaja, avtobusna postaja. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 72.500 €, 19,20 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191119-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji garsonjere v 6. nadstropju stavbe Lipa na Celovški cesti 264 v Ljubljani. Stanovanje po podatkih Geodetske uprave RS obsega 19,2 m 2 neto tlorisne površine, od tega 19,2 m 2 uporabne površine. Razporeditev....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 72.000 €, 68,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Blizu OŠ, vrtca, gimnazijo, trgovine, pošte, avtobusno postajo.... .

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 72.000 €, 98,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

98,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 3.704 m2 zemljišča, P+1+M, Na mirni, sončni lokaciji v naselju Planjsko (Majšperk) se prodaja opremljena samostojna hiša s čudovitim razgledom na dolino in prostorno parcelo v izmeri 3.704 m2. Objekt obsega garažo z vinsko kletjo, bivalni prostor....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2020.,

www.inf-ing.si

V Kranju kupimo enosobno stanovanje za našo stranko. .

 
 
 
  Hiša, MRČNA SELA, 70.000 €, 47,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SENOVO, Mrčna sela, prodamo, samostojno stanovanjsko hišo za nadomestno gradnjo, velikosti 46,70 m2, zgrajena l. 1946 ter zasnovana v dveh etažah, P + M . Na zemljišču stoji še pomožna kmetijskai stava , ki je primeren za shranjevanje in opravljanje kmetijske dejavnosti. Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, MOZIRJE, 70.000 €, 319,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V centru Gornjega Grada, v objemu idilične narave in gozda, prodamo večji poslovno stanovanjski objekt potreben obnove, z dvoriščem. V objektu je mogoče urediti turistično ali gostinsko dejavnost, poslovne prostore in/ali več stanovanj. Objekt je bil zgrajen 1800, kot krajna vrstna....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARJE PRI JELŠAH, 70.000 €, 66,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-177 Ogled oglasa na strani ponudnika Na obrobju Šmarja pri Jelšah je naprodaj prenovljeno pritlično stanovanje v izmeri 65,70 m2 površine. Če želite živeti nekoliko odmaknjeni od mesta v mirnem okolju s prečudovitim razgledom, je to stanovanje za vas. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 70.000 €, 130,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-526 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša potrebna temeljite prenove s hlevom, senikom in kajžo. Sončna lokacija nad Podbrdom v vasi Trtnik, odprt pogled, dvorišče, vrt. Priklopljena na vaški vodovod in elektriko. Zanimiv projekt. Brez provizije! Prodajalcu povejte....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 70.000 €, 194,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-297 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem ruralnem okolju je naprodaj posest z starejšo in novejšo hišo. Če iščete hišo za življenje na vasi v sožitju z naravo je to nepremičnina za vas. Na posesti stojita dve hiši. Starejša hiša je bila grajena leta 1860.....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 169-210 (od skupaj 550)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled