• GoHome Professional
nepremicnine.net do 320 m2 čim manjše do 66000 eur - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremicnine.net do 320 m2 čim manjše do 66000 eur - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 320 m2 čim manjše do 66000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 320 m2 čim manjše do 66000 eur" je bilo najdenih 322 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 928 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 62000 eur (malo cenejši)
    • 69000 eur (malo dražje)
    • do 800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, GRABROVEC, 36.000 €, 35,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

METLIKA, Berčice-Grabrovec, prodamo zidanico, površine 35,00 m2 in zgrajene l. 1983 . Zemljišče obsega 2.554,00 m2 površine, južne in sončne lege na mirni lokaciji. V pritličju objekta je vinska klet in shramba, v prizidku pa je hodnik, kuhinja z jedilnico in dnevno sobo ter manjša....

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 34.000 €, 35,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.nesta.si

PODROJE, 52 - Prodaja, Vikend Zidan .

 
 
 
  Hiša, ŠMARTNO PRI LITIJI, 34.000 €, 35,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

35 m2, zidan, zgrajen l. 1950, 1.356 m2 zemljišča, K+P+M, Na vzhodnem robu manjšega naselja, v objemu gozda, na južni legi, ob asfaltni cesti prodamo manjši zidan stanovanjski objekt s hišno številko in vodovodnim priključkom, optika je na parceli, edino električnega priključka še....

 
 
 
  Hiša, SEMIČ, 45.000 €, 36,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

36,8 m2, zidanica, zgrajena l. 1907, adaptirana l. 2021, 185 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR SEMIČ, Smuška cesta, prodamo zidanico, velikosti 36,80 m2, zgrajene l. 1907, delno na novo zgrajene l. 2021, zasnovane v dveh etažah, K + P. Zemljišče obsega 185,00 m2 površine,....

 
 
 
  Hiša, POLJANE PRI ŽUŽEMBERKU, 41.000 €, 36,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

36,4 m2, zidanica, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 1976, 2.627 m2 zemljišča, Stanovanjske stavba 38,60 m2 in 2.627,00 m2 pripadajočega zemljišče v naravi gozd in sadovnjak, prodamo. Cena: 41.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče z stavbo zgrajeno leta 1880 potrebno osvežitve, na rahlem pobočju....

 
 
 
  Hiša, JANŠKI VRH, 37.000 €, 36,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

36 m2, zidan, zgrajen l. 1995, 1.209 m2 zemljišča, K+P, Vikend z vinogradom, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR V zaselku Janški Vrh, na lepi legi, prodajamo manjši vikend (1995), ki je registriran kot stanovanjska hiša. K hiški pripada zemljišče, katerega večji del je urejen vinograd.....

 
 
 
  Hiša, ČATEŽ OB SAVI, 47.000 €, 36,75 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.hisanepremicnine.si

ČATEŽ OB SAVI - TERME 36,65 m2, počitniška hiša L. 1989 , zunanja terasa, urejeno dvorišče, parkirna mesta, na zemljišču 136,oo m2 , na obrobju naselja , Hiša je klimatizirana in ima funkcionalno razporeditev prostorov v pritličju in mansardi ( dnevna soba, kuhinja, Wc-kop ., 2 x....

 
 
 
  Hiša, DOLENJI SUHOR PRI VINICI, 60.000 €, 37,00 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ČRNOMELJ, Dolenji Suhor pri Vinici, prodamo kmetijsko posest, ki zajema starejšo domačijo, katera stoji na stavbnem zemljišču v površini 1.560,00 m2 . Parcela na kateri stoji domačija leži na robu vasi, ob javni asfaltni cesti. Hiša ni več primerna za bivanje. Zgrajena je bila leta....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRITOF, 60.000 €, 37,00 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.09.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – Kranj, Oljarica, zgrajeno l. 1950, prenovljeno 2025, 2./2. nadstropij, skupna izmera 37,30 m2 uporabne površine. Cena 60.000 EUR. Na odlični lokaciji v Britofu pri Kranju prodamo popolnoma prenovljen poslovni prostor. V neposredni bližini je vsa potrebna infrastruktura....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.indomio.si

37,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 32.502 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR ČRNOMELJ, Dolenji Suhor pri Vinici, prodamo kmetijsko posest, ki zajema starejšo domačijo, katera stoji na stavbnem zemljišču v površini 1.560,00 m2. Parcela na kateri stoji domačija leži na robu....

 
 
 
  Hiša, SEMIČ, 45.000 €, 37,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEMIČ, Smuška cesta, prodamo zidanico, velikosti 36,80 m2 , zgrajene l. 1907, delno na novo zgrajene l. 2021 , zasnovane v dveh etažah, K + P . Zemljišče obsega 185,00 m2 površine , v naravi gre za zemljišče okoli stavbe, kjer je možnost parkiranja. .

 
 
 
  Poslovni prostor, PTUJ, 69.900 €, 37,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

37,5 m2, pisarna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 1999, mansarda, iskana lokacija, prodamo. Cena: 69.900,00 EUR Na Ptuju posredujemo pri prodaji svetlega, delno opremljenega in dobro vzdrževanega poslovnega prostora, ki po podatkih GURS meri 37,5 m². Sestavljen je iz dveh pisarn,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 40.500 €, 37,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

37,7 m2, kombiniran prostor, trgovski center, zgrajen l. 1992, adaptiran l. 2026, 2/4 nad., TPC City- poslovni lokal za nakup ali najem, prodamo. Cena: 40.500,00 EUR UGODNO - nakup ali najem lokala v trgovskem centru CIty Posredujemo pri prodaji ali oddaji urejenega poslovnega lokala....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 72.000 €, 37,40 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

atrij .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Center, 65.000 €, 38,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam prazen duplex poslovni prostor v bližini železniške postaje, z velikim izložbenim oknom in vhodom iz ulice. Prostor ima v obeh etažah napeljano vodo in je vseljiv takoj. Dodatni obratovalni stroški so zelo nizki (ca. 100 eur/mesečno). .

 
 
 
  Zemljišče, PRILESJE, 2.204 €, 38,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

38,67 m2, posest, Občina Kanal - naselje: Prilesje pri Plavah, prodamo več parcel v naravi predstavljajo gozd v skupni izmeri 38.673 m2, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 Občina Kanal - naselje: Prilesje pri Plavah, prodamo več parcel v naravi predstavljajo gozd v skupni izmeri 38.673m2....

 
 
 
  Hiša, BUČERCA, 35.000 €, 38,20 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.novdom.si

Na panoramski lokaciji je naprodaj starejša zidanica pod katero je opredeljeno zazidljivo zemljišče-razpršene poselitve (As), površine cca. 450 m², preostalo zemljišče pa je kmetijske rabe. Infrastruktura .

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 65.000 €, 39,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.07.2025.,

www.indomio.si

39,1 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1900, pritličje, poleg hotela Europa, strateška lokacija, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Predstavljamo vam priložnost za nakup poslovnega prostora, ki vam lahko služi kot gostinski lokal, bar, kavarna, pekarna, bančna poslovalnica, lekarna, zavarovalniška....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 70.000 € z dne 04.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MALI LIPOVEC, 70.000 €, 39,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.01.2026 - 75.000 €
04.03.2026 - 70.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

39,8 m2, zidan, zgrajen l. 1982, 2.043 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji vikenda s pripadajočim zemljiščem in zidanice z vinogradom, v naselju Mali Lipovec v občini Žužemberk. Cena: 70.000,00 €. OBJEKTI: Vikend – zidanica je vertikalno zasnovan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 19.152 €, 39,90 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

NOVA GORICA, CENTER, ZUNANJI VHOD , 39,90 m2, prostorna pisarna, v pritličju urejene poslovne stavbe, zgrajena l.1985, klima, v najemnini so vključeni obratovalni stroški razen čiščenja, telefonije in nadomestila za stavbno zemljišče , lastne sanitarije, neopremljena, oddamo, možnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, 64.000 €, 40,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za znano stranko iščemo poslovni prostor. Na frekventni lokacij, možnost parkiranja za stranke. .

 
 
 
  Hiša, RAČKI VRH, 50.000 €, 40,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2025.,

www.indomio.si

40 m2, samostojna, zgrajena l. 1997, 5.152 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Na Račkem Vrhu, razpršenem naselju gričev občine Radenci, ob lokalni cesti v bolj gostem delu naselja prodamo nedokončano manjšo hišo - vikend z letnico začetka gradnje 1997, cca 40 m2 skupne....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 45.000 €, 40,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.06.2025.,

www.indomio.si

40 m2, samostojna, zgrajena l. 1880, 1.541 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V Bučkovcih, razpršenem naselju gričev Male Nedelje (občina Ljutomer) prodamo starejšo, nebivalno hišo z letnico 1880, 40m2 skupne stanovanjske površine, stoji na skupno 1.541 m2 v celoti stavbnega....

 
 
 
  Stanovanje, RUŠE, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Celotna zgradba in stanovanje renovirana leta 2009. Opremljena kuhinja in kopalnica, shramba, priključki za TV, telefon in internet. Garsonjera se nahaja v pritličju večstanovanjske hiše, parkirni prostor urejen. .

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Bivalna brunarica z nadstreskom 2m2, Uta ista kot brunarica 3x2,5m2,vodovod in elektrika,francoski solarni tus.... .

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 29.900 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

40 m2, samostojna, zgrajena l. 1806, 3.894 m2 zemljišča, K+P+M, V bližini Bioterm (Mala Nedelja) prodamo manjšo, starejšo hišo, prodamo. Cena: 36.900,00 EUR V bližini Bioterm (Mala Nedelja) prodamo manjšo, starejšo hišo z zemljiščem v skupni izmeri 3.894 m2. Hiša trenutno ni primerna....

 
 
 
  Hiša, ŠTAJNGROB, 25.000 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

40,5 m2, zidanica, zgrajena l. 1800, 3.893 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji posesti (zidanice z vinogradom) v naselju Štajngrob v občini Sevnica. OBJEKT: Zidanica je vertikalno zasnovana v eni etaži (klet) in pravokotne tlorisne zasnove z enim prostorom....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 24.900 €, 40,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

21.05.2026.,

www.indomio.si

40,2 m2, zidan, zgrajen l. 2010, 4.337 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 24.900,00 EUR Čaroben vikend na idilični lokaciji v Drstelji: Vaš kotiček miru in sprostitve v objemu narave! Predstavljamo vam čudovit vikend na izjemni lokaciji v naselju Drstelja, ki je idealen za sproščujoče počitnice,....

 
 
 
  Hiša, ŽURKOV DOL, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2025.,

www.indomio.si

40 m2, vikend, zgrajen l. 1915, 10.614 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Sončna, mirna lokacija z lepim razgledom. 1. Osnovne informacije: Objekt stoji na 10.614 m2 veliki parceli. Parcela se ob hiši spušča v dolino, kjer se zravna. Na spodnjem delu je bila včasih njiva.....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 19.900 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

40 m2, zidan, zgrajen l. 1981, 917 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.900,00 EUR Prodaja se vikend v k.o. Polhovica (Tolsti vrh 93 - Šentjernej). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. Površina Tlorisna površina stavbe je 40 m2, velikost parcele pa znaša 917 m2. Lokacija....

 
 
 
  Hiša, GORENJE LAKOVNICE, 19.000 €, 40,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

40 m2, zidan, zgrajen l. 1977, 1.734 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR V vinogradniškem območju prodamo nedokončano zidanico. V kleti je shramba za pridelek, v nadstropju sta dva nedokončana prostora in balkon. Zidanica ni priključena na gospodarsko infrastrukturo. Elkektrika....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJI PETROVCI, 50.000 €, 41,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

41,1 m2, posest, Več gozdnih parcel in kmetijskih površin, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Na prodaj je več gozdnih parcel in kmetijskih površin. Skupno velikosti 41.096 m2. Gozdnih površin je 27.117 m2. Kmetijskih površin je 13.979 m2. Površine se prodajajo v celoti. Možen je tudi nakup....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 40.000 €, 41,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-153 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Vintarovci, posredujemo pri prodaji manjšega vikenda. Vikend je še od zunaj nedokončan, noter je urejena manjša kuhinja, soba in kopalnica. Hiška je bila grajena leta 1989. Vikend je podkleten. Zemljišče je veliko....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 27.880 €, 41,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V odlično urejeni poslovni coni v Trzinu, je v novejši poslovni stavbi na voljo večja moderna pisarna, odprtega tlorisa. Le tej pripada tudi souporaba sanitarij in čajne kuhinje. Odlična in atraktivna arhitektura poslovne stavbe. Najemodajalec najemnikom zagotavlja tudi parkirna mesta....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SLOVENSKE KONJICE, 68.000 €, 42,00 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

42 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1949, 1/1 nad., center mesta, bližina glavne avtobusne postaje, frekventna lokacija, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR POSLOVNI PROSTOR NA ŽELJENI LOKACIJI KONJICE, Center: Prodamo poslovni prostor, in sicer na naslovu Stari trg 15. Poslovni prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 42.000 €, 42,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

42,2 m2, pisarna, zgrajena l. 1992, Prodajata se dva poslovna prostora (42,2 m2 in 42,8 m2) v PTC City v centru Maribora. Prostora sta povezana, možen nakup posamezno ali skupaj (cca. 84 m2), prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Prodajata se dva poslovna prostora v velikosti 42,2 m² in 42,8m2,....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 40.000 €, 42,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

42 m2, zidanica, zgrajena l. 1929, 2.923 m2 zemljišča, na odlični sončni lokaciji, v umirjenemu bivalnem okolju s čudovitim razgledom na reko Krko in Gorjance, z manjšim vinogradom in sadovnjakom, vsa infrastruktura je v neposredni bližini, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Lokacija: zidanica....

 
 
 
  Poslovni prostor, SEŽANA, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Poslovni prostor v poslovni stavbi na avtobusni postaji, 1 nadstropje, dvigalo, dostop preko hodnika na južni strani stavbe. .

 
 
 
  Hiša, RADNA VAS, 65.000 €, 43,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

21.05.2026.,

www.indomio.si

43,8 m2, zidanica, zgrajena l. 1974, 2.700 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR TREBELNO, Radna vas, prodamo zidanico, velikosti 43,80 m2, zgrajene l. 1974, ter zasnovane v treh etažah, K + P+M. Zemljišče obsega 2.700,00 m2 površine, v naravi gre za del stavbnega zemljišča,....

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 25.000 €, 43,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

KOČEVSKE POLJANE, prodamo zidanico, velikosti 43,00 m2 , zgrajene l. 1900, ter zasnovane v dveh etažah, K + M . Zemljišče obsega 2.166,00 m2 površine , v naravi gre za zemljišče nad in pod stavbo, jugo-vzhodne sončne lege, v rahlem naklonu. .

 
 
 
  Stanovanje, PREDDVOR, 71.000 €, 43,40 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.01.2018.,

www.mp-projekt.si

V staromeščanski hiši v centru Preddvora prodamo 2-sobno stanovanje ki obsega dnevno bivalni del s kuhinjo, jedilnico z izhodom na balkon, kopalnico z wc in spalnico. V letu 2004 je bilo stanovanje v celoti obnovljeno oz. na novo narejeno. Ogrevanje z radiatori, daljinsko, na biomaso.....

 
 
 
  Hiša, RADNA VAS, 65.000 €, 44,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno