• GoHome Professional
nepremicnine.net do 320 m2 do 170000 eur čim večje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremicnine.net do 320 m2 do 170000 eur čim večje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 320 m2 do 170000 eur čim večje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 320 m2 do 170000 eur čim večje" je bilo najdenih 1 156 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.434 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 160000 eur (malo cenejši)
    • 170000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 85.000 €, 57,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341006-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo lesen gospodarski objekt - zidanico na Straški gori v občini Dolenjske Toplice. Neto tlorisna površina 56,7 m2, uporabne površine 46,5 m2 na parceli površine 610,00 m2. Zgrajen leta 2012. Proizvajalec Brunles iz Lukovice.....

 
 
 
  Hiša, STRAŽICA, 80.000 €, 57,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

57 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 6.321 m2 zemljišča, Posestvo z starejšo hišo, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR V mirnem naselju Stražica v Frankolovem (občina Vojnik), nedaleč od mestnih središč Vojnika in Celja, prodamo posestvo, ki nudi popoln mir in izjemno priložnost za samooskrbo.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 76.000 €, 57,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PRILOZNOST PRITLICJE !! prodam za 76.000€ oz. po dogovoru ali oddam za 350€ + stroški. Zelo dobra in mirna lokacija, eno lepsih stanovanj vsa infrastruktura, nizki obratovalni stroski, neopremljeno, vseljivo takoj. Pod stanovanjem je še klet velikosti 13m2. Mozen takojsen vpis v zemljisko....

 
 
 
  Hiša, JURŠINCI, 55.000 €, 57,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

57,5 m2, zidan, zgrajen l. 1900, 3.261 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Čudovito zemljišče s sadovnjakom, vinsko kletjo in staro kmečko hišo – Dragovič pri Juršincih V osrčju Slovenskih goric, v mirni in urejeni vasici Dragovič (občina Juršinci), le 15 km od Ptuja, se nahaja....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 43.000 €, 57,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,6 m2, zidanica, zgrajena l. 1930, 3.458 m2 zemljišča, Zidanica z vinogradom, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR Prodaja se idilična zidanica s posestvom in vinogradom v bližini Term Olimia Iščete kotiček za oddih v naravi, kjer se prepletata mir in možnost lastne samooskrbe, hkrati pa....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 33.000 €, 57,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinja, 2 sobe, kopalnica, hodnik, špajza, centralno grijanje .

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 100.000 €, 56,90 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

bljižina trgovine, šole .

 
 
 
  Stanovanje, JAVORNIK, 115.000 €, 56,60 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje dobra razporeditev prostorov, svetlost ter prijetna....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 156.606 € na 154.236 € z dne 20.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, APAČE, 154.236 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.08.2025 - 140.584 €
11.12.2025 - 156.605 €
16.12.2025 - 148.303 €
08.01.2026 - 156.606 €
20.05.2026 - 154.236 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. / 3. nad., neto bivalna površina 57,26 m2, od tega 6,03 m2 shramba. Cena: 154.236,23 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 154.000 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja, stanovanje: TEZNO, 55 m2 154.000,00 €Izračun kredita Posredovanje: Prodaja | Vrsta: Stanovanje | Regija: Podravska | Upravna enota: Maribor | Občina: Maribor TEZNO, 55 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2019, 1/2 nad., Prijetno 2-sobno stanovanje na Teznem s pogledom na Pohorje, prodamo.....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 152.000 €, 56,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

56,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1968, visoko pritličje, prodamo. Cena: 152.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST - 2 SOBNO STANOVANJE NA ISKANI LOKACIJI V CENTRU MESTA Novemu lastniku je na voljo prostorno 2 sobno stanovanje, ki se nahaja na Cesti Borisa Kraigherja v Velenju. Lokacija je....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2000, pritličje, Prodamo 2 sobno stanovanje, neto tlorisna površina 65,7 m2, uporabna površina 54 m2. Stanovanje se nahaja v pritličju tri stanovanjski hiši, ki je bila izgrajena leta 1970, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Prodamo 2 sobno....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 147.222 €, 56,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 56,60 m2, od tega 5,49 m2 shramba. Cena: 145.949,81 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV TER ZUNANJOSTI. Poslovno-stanovanjski objekt se nahaja na....

 
 
 
  Stanovanje, ROGOZA, 146.000 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

56,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2006, 2/2 nad., prodamo. Cena: 146.000,00 EUR 2-sobno stanovanje v Rogozi – odlična lokacija, 2 parkirni mesti, investicijska priložnost Na odlični in mirni lokaciji v Rogozi, le približno 10 minut vožnje iz Maribora, je naprodaj urejeno....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 175.000 €, 56,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2019.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA - Partizanska cesta ali Podlubnik, za znanega kupca kupimo 2,5 sobno stanovanje, do 7. nadstr. - zaželjeno nižje. plačilo takoj. Ponudbe lahko sporočite na tel.: 041/675 123. .