• GoHome Professional
nepremicnine.net do 320 m2 do 170000 eur čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 320 m2 do 170000 eur čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 320 m2 do 170000 eur čim večje parkirno mesto

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 320 m2 do 170000 eur čim večje parkirno mesto" je bilo najdenih 13 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.403 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 160000 eur (malo cenejši)
    • 170000 eur (malo dražje)
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • pritličje
    • parkirno mesto
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Garaža, LJUBLJANA, Bežigrad, 29.000 €, 17,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.indomio.si

17,5 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1992, 17,5 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji garaže LJUBLJANA BEŽIGRAD / Komanova ulica. Prodamo gražo v izmeri 17,5m2. Za več informacij ter termin ogleda nas kontaktirajte. .

 
 
 
  Garaža, JESENICE, 16.000 €, 14,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.01.2023.,

www.indomio.si

14 m2, garaža, zgrajena l. 1948, adaptirana l. 1996, pritličje, Prodamo zidano garažo na Ulici Staneta Bokala na Jesenicah, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR Opis nepremičnine Garaža na Ulici Staneta Bokala ( za blokom z naslovom Ulica Staneta Bokala 5) obsega 14 m2. Garaža se nahaja,....

 
 
 
  Garaža, LJUBLJANA, Bežigrad, 15.000 €, 14,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vpisana v zeljiško knjigo .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 320 m2 do 170000 eur čim večje parkirno mesto'
15.000 €
13.500 €
5.000 €
 
-8%

Spremembe cen iz 25.000 € na 23.000 € z dne 21.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Garaža, AJDOVŠČINA, 23.000 €, 13,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.03.2026 - 25.000 €
21.04.2026 - 23.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

13 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1969, 13 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji štirih garaž/parkirnih mest/skladišč v garažni hiši na naslovu Ambrožev trg 4, Ljubljana, ki stoji v središču mesta Ljubljana. Garaže se nahajajo v stolpu A in B, v etaži št. 1. Garaže so primerne za....

 
 
 
  Garaža, DIVAČA, 6.000 €, 12,70 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2020.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Garaža, RADOVLJICA, 12.999 €, 12,50 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

RADOVLJICA – v poslovno stanovanjskem objektu ob Vurnikovem trgu prodamo garažni boks v 1. etaži garažne hiše v izmeri 12,50 m2. Prodamo parkirno mesto v garažni hiši pod Poslovno stanovanjskim objektom ob Vurnikovem trgu v izmeri 12,50 m2. Garažna hiša ima nova vhodna dvižna vrata.....

 
 
 
  Garaža, IZOLA, 29.000 €, 12,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

12,5 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 2013, klet, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji parkirnega mesta v garaži pod sosesko Južna cesta nasproti medgenerezacijskega centra. Parkirno mesto je sredinsk v -3 etaži, kupec dobi daljinec za garažo iz katere imate možnost....

 
 
 
  Garaža, LUCIJA, 24.000 €, 12,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2025.,

www.indomio.si

12 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1995, Pokrito parkirno mesto v garažni hiši, varovano z zapornico in vrati. Brez dodatnih stroškov nakupa, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR .

 
 
 
  Garaža, LJUBLJANA, Vič, 10.000 €, 12,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2025.,

www.indomio.si

12 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 2006, 12 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR PRODAJA PARKIRNEGA MESTA – Ljubljana, Vič, Cesta v Gorice Na mirni in urejeni lokaciji v Ljubljani – Cesta v Gorice, posredujemo pri prodaji lastniškega zunanjega parkirnega mesta, ki se nahaja....

 
 
 
  Garaža, LJUBLJANA, Šiška, 9.000 €, 12,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

urejena, enostaven dostop, in povečana na dolžino 5.30m .

 
 
 
  Garaža, LJUBLJANA, Šiška, 11.000 €, 12,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

TRIPLEX, ZGORNJA ETAŽA, ZK. .

 
 
 
  Garaža, KOSEZE, 31.000 €, 11,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

11,8 m2, garaža, zgrajena l. 1967, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR ŠIŠKA, Rašiška ulica, 11,8 m2, garaža v triplexu se nahaja v zgornji etaži garažne stavbe. Pogoj lastnika za sklenitev posla: Kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2 % prodajne cene in ne plača agencijske provizije.....

 
 
 
  Garaža, LJUBLJANA, Vič, 33.000 €, 10,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

10,8 m2, garaža, zgrajena l. 1973, prodamo. Cena: 33.000,00 EUR VIČ, nasproti Spara, 10,8 m2, garaza v triplexu na odlicni lokaciji. Garaža se nahaja v zgornji etaži, je prostorna, svetla, z novimi garažnimi vrati. Pogoj lastnika za sklenitev posla: kupec plača davek na promet nepremičnin....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-13 (od skupaj 13)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled