• GoHome Professional
nepremicnine.net do 320 m2 do 170000 eur najdražje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremicnine.net do 320 m2 do 170000 eur najdražje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 320 m2 do 170000 eur najdražje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 320 m2 do 170000 eur najdražje" je bilo najdenih 1 159 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.434 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 160000 eur (malo cenejši)
    • 170000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ORMOŽ, 76.000 €, 195,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-259 Ogled oglasa na strani ponudnika V Humu pri Ormožu prodamo hišo v III. gradbeni fazi, zgrajeno leta 2015. Hiša, ki je po podatkih GURS-a velika 194,7 m2 , stoji na vzpetini, s katere je lep razgled na dolino. Hiša je etažnosti K+P+M. Parcela je velika 2638....

 
 
 
 
+36%

Spremembe cen iz 55.000 € na 75.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, STOJANSKI VRH, 75.000 €, 15,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.09.2025 - 55.000 €
05.05.2026 - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.09.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Prodaja se vikend v k.o. STOJANSKI VRH (Cerklje ob Krki - Brežice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. .

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 75.000 €, 110,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V vasi Slivje, v mirnem podeželskem okolju le 4 km od regionalne ceste in 12 km od Kozina, naprodaj starejša stanovanjska hiša z večjim gospodarskim poslopjem . Nepremičnina predstavlja odlično priložnost za investitorje, obrtnike ali kupce, ki si želijo prenove po lastnih željah.....

 
 
 
  Apartma, ČATEŽ OB SAVI, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.09.2025. - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.09.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Brežice, Čatež ob Savi, prodamo vrstno hišo v turistično apartmajskem naselju Terme Čatež. Hiška v površini 45 m2 je bila zgrajena leta 1989 in obnovljena leta 2023. Pripadajoče z emljišče v površini 87 m2, zajema površino pred vhodom na kateri je parkirišče za dve vozili in površino....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMNIK, 75.000 €, 37,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.dfi.si

37 m², prostor za storitve, zgrajen l. 1920, P/M, večnamenski prostor z lastnim vhodom v pritličju, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Dodaten opis V centru Kamnika prodamo večnamenski prostor z lastnim vhodom neposredno iz ceste. Prostor je primeren za različne dejavnosti (pisarna, storitvena....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Raka - Podulce, prodamo delno stavbno in delno kmetijsko zemljišče, na katerem stoji lesen objekt . Zemljišče obsega 2.769,00 m2 površine, na katerem je zasajen lepo negovan vinograd ter sadno drevje. Objekt ima južno lego, zgrajen v eni etaži in obsega dva prostora: prostor za shranjevanje....

 
 
 
  Hiša, KOSTANJEVICA NA KRKI, 75.000 €, 97,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

PODBOČJE, Stari Grad v Podbočju, prodamo zidanico, velikosti 97,00 m2 , zgrajene l. 1985, ter zasnovane v treh etažah, K+ P + M . Poleg zidanice stoji še dodatni kamniti objekt. .

 
 
 
  Hiša, PESNICA, 75.000 €, 128,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

128 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 4.403 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Za vse ljubitelje narave, miru in razgledov ponujamo nepremičnino na izjemni lokaciji v Pernici pri Mariboru Posest obsega 4.403 m² zemljišč, ki nudijo veliko zasebnosti, odprt prostor ter čudovite....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA POHANCA, 75.000 €, 107,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

107,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 3.706 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo s pripadajočim kmetijskim zemljiščem v vasi Zgornja Pohanca, manjšem podeželskem naselju v Občini Brežice. Stanovanjska hiša s teraso in balkonom meri skupaj 107,3....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 75.000 €, 100,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

100,2 m2, delavnica, zgrajena l. 1890, pritličje, Staromeščanski poslovni prostor - delavnica, 100,2 m2, pritličje poslovno-stanovanjskega objekta na Gosposki ulici v središču Celja. Urejena dokumentacija, dostop ni z glavne ulice. Prevzem možen februarja 2026, prodamo. Cena: 75.000,00....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

40,5 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1949, V centru Maribora, na frekventni Slovenski ulici, je naprodaj poslovni prostor velikosti 45,5 m2. Razporejen v dveh etažah, primeren za različne dejavnosti - od storitvene do pisarniške ali manjše gostinske. Odlična vidnost in lokacija....

 
 
 
  Hiša, PETIŠOVCI, 75.000 €, 99,00 m2 cca 760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.07.2025.,

www.indomio.si

99,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1948, 3.574 m2 zemljišča, P+M, Na mirni lokaciji v naselju Petišovci pri Lendavi prodamo zazidljivo, ravno zemljišče, na kateri stoji stara kmečka hiša, z vsemi komunalnimi priključki. V bližini se nahajajo šola, vrtec, trgovine, lekarna ter avtocesta....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 75.000 €, 128,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

128 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Za vse ljubitelje narave, miru in razgledov ponujamo nepremičnino na izjemni lokaciji v Pernici pri Mariboru Posest obsega 4.403 m² zemljišč, ki nudijo veliko zasebnosti, odprt prostor ter čudovite razglede na okoliške griče. Na zemljišču....

 
 
 
  Hiša, VRHOVSKA VAS, 75.000 €, 89,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

89,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 1980, 1.977 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Vrhovska vas, stanovanjsko stavbo zgrajeno 1963, obnovljeno 1980 ( fasada, streha), z uporabno površino 58m2, neto tlorisno površino 89,8m in cca 1.977m2 zemljišča prodam.....

 
 
 
  Hiša, LIMBUŠ, 75.000 €, 66,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

66 m2, vikend, zgrajen l. 1990, 472 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Na izjemno sončni in mirni lokaciji v Vrhovem dolu pri Limbušu je na voljo bivalna vikend hiška. Hiška je na sončni legi, kar omogoča obilico naravne svetlobe skozi ves dan ter prijeten pogled na okolico.....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Hiša, DOLGA VAS, 73.900 €, 167,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

167,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 1991, 1.138 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 73.900,00 EUR V Dolgi Vasi pri Lendavi prodamo urejeno stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem, garažo in zazidljivim zemljiščem v skupni izmeri 1.138 m². Nepremičnina se nahaja....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 73.500 €, 46,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

46,6 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1992, adaptiran l. 2023, K/6 nad., Lokal za storitve, center Celja, prodamo. Cena: cca 73.500,00 EUR Prodaja se poslovni prostor v kletnih prostorih poslovno-trgovskega objekta na Savinovi ulici v samem središču Celja. Prostor je bil v celoti....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 799-816 (od skupaj 817)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled