• GoHome Professional
nepremicnine.net do 320 m2 do 190000 eur čim manjš - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremicnine.net do 320 m2 do 190000 eur čim manjš - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 320 m2 do 190000 eur čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 320 m2 do 190000 eur čim manjše" je bilo najdenih 1 285 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.502 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 180000 eur (malo cenejši)
    • 190000 eur (malo dražje)
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 122.500 €, 40,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam popolnoma opremljem gostinski lokal 40m2, v obratovanju ze 30let. Lokal se nahaja za Bezigradom za Astro. Moznost pricetka dela - takoj. Vsi papirji urejeni. Moznost spremembe namembnosti v stanovanje. Mozna tudi oddaja za daljse obdobje, cena 750eur/mesec. Zdravstveni dom:....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje (40 kvadratov in več-pritličje, visoko pritličje ali 1.nadstropje-Koper,Izola). 040 870766 .

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 119.000 €, 40,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2025.,

www.indomio.si

40,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1991, adaptiran l. 2007, P/1 nad., Prodamo Piccolo bar na Markovcu. Utečeno poslovanje, frekventna lokacija. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Prodamo Piccolo bar na Markovcu. Razpored: osrednji prostor za goste zunanja terasa....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

40,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, adaptirano l. 2022, 3. nad., Prodamo prenovljeno 1-sobno stanovanje na mirni in zeleni lokaciji na Pobrežju, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Iščete svoj prvi dom ali varno investicijsko priložnost na zanimivi lokaciji v Mariboru? Predstavljamo vam....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

cena po dogovoru .

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 95.000 €, 40,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

40 m2, prostor za storitve, ambulanta, zgrajen l. 1970, adaptiran l. 2020, P/1 nad., prodamo. Cena: 95.000,00 EUR V Celje prodamo vrhunsko opremljen in popolnoma adaptiran poslovni prostor, primeren za izvajanje kozmetičnih, wellness in lepotnih storitev. Salon je v velikosti 40 m²....

 
 
 
  Hiša, POLZELA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-305 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji objekta in zazidljivega zemljišča na odlični lokaciji Savinjskega nabrežja v Polzeli. Če iščete vikend za preživljanje prostega časa ali parcelo za gradnjo hiše je to priložnost za vas! Na parceli novo....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

40,5 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1949, V centru Maribora, na frekventni Slovenski ulici, je naprodaj poslovni prostor velikosti 45,5 m2. Razporejen v dveh etažah, primeren za različne dejavnosti - od storitvene do pisarniške ali manjše gostinske. Odlična vidnost in lokacija....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 65.000 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.03.2026. - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Prodaja se vikend v k.o. Polhovica (Tolsti vrh 93 - Šentjernej). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, 64.000 €, 40,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za znano stranko iščemo poslovni prostor. Na frekventni lokacij, možnost parkiranja za stranke. .

 
 
 
  Hiša, RAČKI VRH, 50.000 €, 40,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2025.,

www.indomio.si

40 m2, samostojna, zgrajena l. 1997, 5.152 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Na Račkem Vrhu, razpršenem naselju gričev občine Radenci, ob lokalni cesti v bolj gostem delu naselja prodamo nedokončano manjšo hišo - vikend z letnico začetka gradnje 1997, cca 40 m2 skupne....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 45.000 €, 40,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.06.2025.,

www.indomio.si

40 m2, samostojna, zgrajena l. 1880, 1.541 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V Bučkovcih, razpršenem naselju gričev Male Nedelje (občina Ljutomer) prodamo starejšo, nebivalno hišo z letnico 1880, 40m2 skupne stanovanjske površine, stoji na skupno 1.541 m2 v celoti stavbnega....

 
 
 
  Stanovanje, RUŠE, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Celotna zgradba in stanovanje renovirana leta 2009. Opremljena kuhinja in kopalnica, shramba, priključki za TV, telefon in internet. Garsonjera se nahaja v pritličju večstanovanjske hiše, parkirni prostor urejen. .

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Bivalna brunarica z nadstreskom 2m2, Uta ista kot brunarica 3x2,5m2,vodovod in elektrika,francoski solarni tus.... .

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 29.900 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

40 m2, samostojna, zgrajena l. 1806, 3.894 m2 zemljišča, K+P+M, V bližini Bioterm (Mala Nedelja) prodamo manjšo, starejšo hišo, prodamo. Cena: 36.900,00 EUR V bližini Bioterm (Mala Nedelja) prodamo manjšo, starejšo hišo z zemljiščem v skupni izmeri 3.894 m2. Hiša trenutno ni primerna....

 
 
 
  Hiša, ŠTAJNGROB, 25.000 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

40,5 m2, zidanica, zgrajena l. 1800, 3.893 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji posesti (zidanice z vinogradom) v naselju Štajngrob v občini Sevnica. OBJEKT: Zidanica je vertikalno zasnovana v eni etaži (klet) in pravokotne tlorisne zasnove z enim prostorom....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 24.900 €, 40,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

40,2 m2, zidan, zgrajen l. 2010, 4.337 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 24.900,00 EUR Čaroben vikend na idilični lokaciji v Drstelji: Vaš kotiček miru in sprostitve v objemu narave! Predstavljamo vam čudovit vikend na izjemni lokaciji v naselju Drstelja, ki je idealen za sproščujoče počitnice,....

 
 
 
  Hiša, ŽURKOV DOL, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2025.,

www.indomio.si

40 m2, vikend, zgrajen l. 1915, 10.614 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Sončna, mirna lokacija z lepim razgledom. 1. Osnovne informacije: Objekt stoji na 10.614 m2 veliki parceli. Parcela se ob hiši spušča v dolino, kjer se zravna. Na spodnjem delu je bila včasih njiva.....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 19.900 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

40 m2, zidan, zgrajen l. 1981, 917 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.900,00 EUR Prodaja se vikend v k.o. Polhovica (Tolsti vrh 93 - Šentjernej). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. Površina Tlorisna površina stavbe je 40 m2, velikost parcele pa znaša 917 m2. Lokacija....

 
 
 
  Hiša, GORENJE LAKOVNICE, 19.000 €, 40,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

40 m2, zidan, zgrajen l. 1977, 1.734 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR V vinogradniškem območju prodamo nedokončano zidanico. V kleti je shramba za pridelek, v nadstropju sta dva nedokončana prostora in balkon. Zidanica ni priključena na gospodarsko infrastrukturo. Elkektrika....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 143.000 €, 41,00 m2 cca 3490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

41,4 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1961, adaptirano l. 2019, PK/2 nad., prodamo. Cena: 143.000,00 EUR Stanovanje se nahaja na prijetni in mirni lokaciji v manjšem bloku v bližini šole, vrtca in Zdravstvenega doma. Obsega kuhinjo z jedilnico in dnevnim prostorom, spalnico ter kopalnico....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJE GORJE, 199.000 €, 41,00 m2 cca 4850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

41,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2000, 1/3 nad., prodamo. Cena: 199.000,00 EUR V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja manjše 2-sobno stanovanje, ki je bilo zgrajeno l. 1978 in obnavljano l.2000. Nahaja se v 1.nadstropju od 3-h v manjšem alpskem bloku. Stanovanje....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJI PETROVCI, 50.000 €, 41,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

41,1 m2, posest, Več gozdnih parcel in kmetijskih površin, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Na prodaj je več gozdnih parcel in kmetijskih površin. Skupno velikosti 41.096 m2. Gozdnih površin je 27.117 m2. Kmetijskih površin je 13.979 m2. Površine se prodajajo v celoti. Možen je tudi nakup....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 40.000 €, 41,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-153 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Vintarovci, posredujemo pri prodaji manjšega vikenda. Vikend je še od zunaj nedokončan, noter je urejena manjša kuhinja, soba in kopalnica. Hiška je bila grajena leta 1989. Vikend je podkleten. Zemljišče je veliko....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 27.880 €, 41,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V odlično urejeni poslovni coni v Trzinu, je v novejši poslovni stavbi na voljo večja moderna pisarna, odprtega tlorisa. Le tej pripada tudi souporaba sanitarij in čajne kuhinje. Odlična in atraktivna arhitektura poslovne stavbe. Najemodajalec najemnikom zagotavlja tudi parkirna mesta....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJE GORJE, 199.000 €, 41,30 m2 cca 4820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja manjše 2-sobno stanovanje, ki je bilo zgrajeno l. 1978 in obnavljano l.2000. Nahaja se v 1.nadstropju od 3-h v manjšem alpskem bloku. Stanovanje je popolnoma opremljeno. Pripada mu parkirno mesto pred vhodom v blok (primerno za 2 avtomobila),....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Polje, 188.000 €, 42,00 m2 cca 4480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.05.2025.,

www.indomio.si

42,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1932, 28 m2 zemljišča, PK/3 nad., 1 - sobno stanovanje - Polje, prodamo. Cena: 188.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 1-sobnega stanovanja, ki se nahaja v naselju Ljubljana Polje. Stanovanje je delno polkletno in nahaja v večstanovanjski stavbi zgrajeni....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šiška, 165.000 €, 42,00 m2 cca 3930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2026.,

www.kumi.si

Razporeditev: predsoba bivalna kuhinja majhna kopalnica soba 1 soba 2 Lokacija: trgovina Mercator LPP št. 5, 22 in 23 obvoznica izvoz Podutik Priključki: elektika ima svoje odjemno mesto voda je skupna s solastnikom ogrevanja ni Prodaja se solastniški delež. Brez provizije za kupca.....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 115.000 €, 42,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

42 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1972, Čudovito stanovanje v srcu Zagorja ob Savi, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Na prodaj je čudovito stanovanje, ki se nahaja v srcu mesta Zagorje ob Savi, na naslovu Cesta Borisa Kidriča. To stanovanje v kategoriji "Stanovanje" je bilo zgrajeno....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 106.000 €, 42,00 m2 cca 2520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: postojna ID oglasa: 490191069-149 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji, v samem centru Postojne, posredujemo pri prodaji enosobnega stanovanja na Tržaški cesti, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1967, brez dvigala. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 104.800 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.indomio.si

42,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1984, 28.466 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 104.800,00 EUR Cirkulane - Pohorje / Samostojna stanovanjsko - počitniška hiša / Gospodarsko poslopje /Garaža V vasi Pohorje (cca. 5 km od centra Cirkulan) v osrčju narave prodamo samostojno....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 100.000 €, 42,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

42,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1926, P/3 nad., dobra priložnost, investicija, pritlično trosobno stanovanje, 3. podaljšana faza, dve shrambi, odlična lokacija, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Trosobno stanovanje v centru Zagorja ob Savi odlična investicijska priložnost (3. podaljšana....

 
 
 
  Poslovni prostor, AJDOVŠČINA, 93.900 €, 42,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

42,3 m2, pisarna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 2020, polklet, prodamo. Cena: 93.900,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Ljubljane, natančenje na Kersnikovi ulici, prodamo svetlo, funkcionalno in po dogovoru opremljeni pisarni. Nahaja se v polkleti stavbe, zgrajene l. 1961. OSNOVNE....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SLOVENSKE KONJICE, 68.000 €, 42,00 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

42 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1949, 1/1 nad., center mesta, bližina glavne avtobusne postaje, frekventna lokacija, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR POSLOVNI PROSTOR NA ŽELJENI LOKACIJI KONJICE, Center: Prodamo poslovni prostor, in sicer na naslovu Stari trg 15. Poslovni prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 42.000 €, 42,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

42,2 m2, pisarna, zgrajena l. 1992, Prodajata se dva poslovna prostora (42,2 m2 in 42,8 m2) v PTC City v centru Maribora. Prostora sta povezana, možen nakup posamezno ali skupaj (cca. 84 m2), prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Prodajata se dva poslovna prostora v velikosti 42,2 m² in 42,8m2,....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 40.000 €, 42,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

42 m2, zidanica, zgrajena l. 1929, 2.923 m2 zemljišča, na odlični sončni lokaciji, v umirjenemu bivalnem okolju s čudovitim razgledom na reko Krko in Gorjance, z manjšim vinogradom in sadovnjakom, vsa infrastruktura je v neposredni bližini, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Lokacija: zidanica....

 
 
 
  Poslovni prostor, SEŽANA, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Poslovni prostor v poslovni stavbi na avtobusni postaji, 1 nadstropje, dvigalo, dostop preko hodnika na južni strani stavbe. .

 
 
 
  Stanovanje, RADENCI, 174.842 €, 43,00 m2 cca 4070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Pomurska – Radenci, novogradnja, P./6. nad., v stanovanjski soseski treh blokov, skupna površina 77,90 m2, površina stanovanja 43,80 m2, balkon 29,10 m2, shramba 5,00 m2 in parkirno mesto v kletni garaži. Cena: 174.842,62 EUR z DDV. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 170.000 € na 155.000 € z dne 11.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, PUCONCI, 155.000 €, 43,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.05.2025 - 170.000 €
11.03.2026 - 155.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – prostor za storitve, Pomurska – Puconci, zgrajeno l. 2002, 1. nadstropje v poslovni stavbi, skupna površina 43,80 m2. Cena: 155.000 EUR. V eni izmed večjih pomurskih občin, v vasi Puconci, prodamo poslovni prostor za storitve v poslovni stavbi, ki predstavlja center....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 149.000 €, 43,00 m2 cca 3470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

43,6 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2009, 2. nad., prodamo. Cena: 149.000,00 EUR CELJE - MUZEJSKI TRG Idealno za tiste, ki želijo živeti blizu centra, a v mirnem okolju. Stavba zgrajena leta 1986, s prenovljeno streho leta 2009, združuje čar preteklosti s sodobnimi standardi.....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 147.000 €, 43,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

43,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1909, adaptirano l. 2015, 1/2 nad., prodamo delno opremljeno 2 ss s kletjo, 1. nad./2, vsi priključki, neposredna bližina infrastrukturnih objektov in zelenih površin, prodamo. Cena: 147.000,00 EUR Škofja Loka – Trata, v bližini železniške in avtobusne....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 128.000 €, 43,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno. Klimatska naprava, CK plin, CTV, internet, klet (2 kv. m.), zastekleni balkon, protivlomna vrata, novi radijatorji in inštalacije. .

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 169-210 (od skupaj 809)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>