• GoHome Professional
nepremicnine.net do 320 m2 do 190000 eur čim manjš - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremicnine.net do 320 m2 do 190000 eur čim manjš - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 320 m2 do 190000 eur čim manjše do 1200 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 320 m2 do 190000 eur čim manjše do 1200 eur/m2" je bilo najdenih 706 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 812 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 65000 eur
    • do 81000 eur (povprečna cena)
    • do 98000 eur
    • do 818 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, GABRJE PRI SOTESKI, 29.000 €, 34,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.04.2025.,

www.indomio.si

34,2 m2, zidan, zgrajen l. 1800, 2.717 m2 zemljišča, elektrika, kapnica, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Lokacija: Zidanici se nahajata v mirnem delu hriba nad Gabrjem pri Soteski v občini Straža pri Novem mestu. Iz parcele oziroma stavb je čudovit razgled na Gabrje pri Soteski in okolico.....

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 23.000 €, 34,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

34 m2, zidan, zgrajen l. 1800, adaptiran l. 1968, 1.541 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR NOVO MESTO, Uršna sela, prodamo zidanico, v izmeri 34,00 m2, katera stoji na zemljišču velikosti 1.541,00 m2, od tega predstavlja stavbno zemljišče 51 m2. Zgrajena je bila l. 1800, obnovljena....

 
 
 
  Hiša, VELIKI SLATNIK, 44.000 €, 34,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2025.,

www.indomio.si

34,2 m2, bivalen, zgrajen l. 1970, 1.205 m2 zemljišča, K+P, Bivalni vikend v vinogradniškem okoliču v bližnji okolici Novega mesta. Stavba ima ogrevanje na drva z manjšo pečjo tako v spodnji kot zgornji etaži. Prehod med etažama je zunanji/odprt in ločeno stranišče v spodnji etaži.....

 
 
 
  Hiša, DOLNJA LOKVICA, 21.000 €, 34,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

34 m2, zidan, zgrajen l. 1978, 1.334 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 21.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v Beli krajini prodamo vikend – zidanico v dveh etažah. Objekt ni dokončan, ima pa gradbeno dovoljenje. Dostop je urejen po javni poti. Možen je priklop na vodovodno in....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 19.414 €, 34,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V odlično urejeni poslovni coni v Trzinu, je v novejši poslovni stavbi na voljo večja moderna pisarna, odprtega tlorisa. Le tej pripada tudi souporaba sanitarij in čajne kuhinje. Odlična in atraktivna arhitektura poslovne stavbe. Najemodajalec najemnikom zagotavlja tudi parkirna mesta....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 37.000 €, 35,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-129 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Janški Vrh, na lepi legi, prodajamo manjši vikend (1995), ki je registriran kot stanovanjska hiša. K hiški pripada zemljišče, katerega večji del je urejen vinograd. Celotna posest, v velikosti 12 arov, se nahaja v....

 
 
 
  Hiša, GRABROVEC, 36.000 €, 35,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

METLIKA, Berčice-Grabrovec, prodamo zidanico, površine 35,00 m2 in zgrajene l. 1983 . Zemljišče obsega 2.554,00 m2 površine, južne in sončne lege na mirni lokaciji. V pritličju objekta je vinska klet in shramba, v prizidku pa je hodnik, kuhinja z jedilnico in dnevno sobo ter manjša....

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 34.000 €, 35,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.nesta.si

PODROJE, 52 - Prodaja, Vikend Zidan .

 
 
 
  Hiša, ŠMARTNO PRI LITIJI, 34.000 €, 35,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

35 m2, zidan, zgrajen l. 1950, 1.356 m2 zemljišča, K+P+M, Na vzhodnem robu manjšega naselja, v objemu gozda, na južni legi, ob asfaltni cesti prodamo manjši zidan stanovanjski objekt s hišno številko in vodovodnim priključkom, optika je na parceli, edino električnega priključka še....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 45.000 €, 35,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

35,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 2005, 58 m2 zemljišča, Manjša končna vrstna hiša v centru Šempasa, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR V Šempasu na placu ob cerkvi sv. Silvestra je naprodaj starejša hiša, potrebna celovite prenove. Površina parcele je po podatkih GURS 58....

 
 
 
  Hiša, POLJANE PRI ŽUŽEMBERKU, 41.000 €, 36,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

36,4 m2, zidanica, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 1976, 2.627 m2 zemljišča, Stanovanjske stavba 38,60 m2 in 2.627,00 m2 pripadajočega zemljišče v naravi gozd in sadovnjak, prodamo. Cena: 41.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče z stavbo zgrajeno leta 1880 potrebno osvežitve, na rahlem pobočju....

 
 
 
  Hiša, JANŠKI VRH, 37.000 €, 36,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

36 m2, zidan, zgrajen l. 1995, 1.209 m2 zemljišča, K+P, Vikend z vinogradom, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR V zaselku Janški Vrh, na lepi legi, prodajamo manjši vikend (1995), ki je registriran kot stanovanjska hiša. K hiški pripada zemljišče, katerega večji del je urejen vinograd.....

 
 
 
  Hiša, SEMIČ, 45.000 €, 36,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

36,8 m2, zidanica, zgrajena l. 1907, adaptirana l. 2021, 185 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR SEMIČ, Smuška cesta, prodamo zidanico, velikosti 36,80 m2, zgrajene l. 1907, delno na novo zgrajene l. 2021, zasnovane v dveh etažah, K + P. Zemljišče obsega 185,00 m2 površine,....

 
 
 
  Hiša, ČATEŽ OB SAVI, 47.000 €, 36,75 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.hisanepremicnine.si

ČATEŽ OB SAVI - TERME 36,65 m2, počitniška hiša L. 1989 , zunanja terasa, urejeno dvorišče, parkirna mesta, na zemljišču 136,oo m2 , na obrobju naselja , Hiša je klimatizirana in ima funkcionalno razporeditev prostorov v pritličju in mansardi ( dnevna soba, kuhinja, Wc-kop ., 2 x....

 
 
 
  Hiša, SEMIČ, 45.000 €, 37,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEMIČ, Smuška cesta, prodamo zidanico, velikosti 36,80 m2 , zgrajene l. 1907, delno na novo zgrajene l. 2021 , zasnovane v dveh etažah, K + P . Zemljišče obsega 185,00 m2 površine , v naravi gre za zemljišče okoli stavbe, kjer je možnost parkiranja. .

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 40.500 €, 37,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

37,7 m2, kombiniran prostor, trgovski center, zgrajen l. 1992, adaptiran l. 2026, 2/4 nad., TPC City- poslovni lokal za nakup ali najem, prodamo. Cena: 40.500,00 EUR UGODNO - nakup ali najem lokala v trgovskem centru CIty Posredujemo pri prodaji ali oddaji urejenega poslovnega lokala....

 
 
 
  Zemljišče, PRILESJE, 2.204 €, 38,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

38,67 m2, posest, Občina Kanal - naselje: Prilesje pri Plavah, prodamo več parcel v naravi predstavljajo gozd v skupni izmeri 38.673 m2, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 Občina Kanal - naselje: Prilesje pri Plavah, prodamo več parcel v naravi predstavljajo gozd v skupni izmeri 38.673m2....

 
 
 
  Hiša, BUČERCA, 35.000 €, 38,20 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.novdom.si

Na panoramski lokaciji je naprodaj starejša zidanica pod katero je opredeljeno zazidljivo zemljišče-razpršene poselitve (As), površine cca. 450 m², preostalo zemljišče pa je kmetijske rabe. Infrastruktura .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 19.152 €, 39,90 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

NOVA GORICA, CENTER, ZUNANJI VHOD , 39,90 m2, prostorna pisarna, v pritličju urejene poslovne stavbe, zgrajena l.1985, klima, v najemnini so vključeni obratovalni stroški razen čiščenja, telefonije in nadomestila za stavbno zemljišče , lastne sanitarije, neopremljena, oddamo, možnost....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 45.000 €, 40,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.06.2025.,

www.indomio.si

40 m2, samostojna, zgrajena l. 1880, 1.541 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V Bučkovcih, razpršenem naselju gričev Male Nedelje (občina Ljutomer) prodamo starejšo, nebivalno hišo z letnico 1880, 40m2 skupne stanovanjske površine, stoji na skupno 1.541 m2 v celoti stavbnega....

 
 
 
  Hiša, RAČKI VRH, 50.000 €, 40,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2025.,

www.indomio.si

40 m2, samostojna, zgrajena l. 1997, 5.152 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Na Račkem Vrhu, razpršenem naselju gričev občine Radenci, ob lokalni cesti v bolj gostem delu naselja prodamo nedokončano manjšo hišo - vikend z letnico začetka gradnje 1997, cca 40 m2 skupne....

 
 
 
  Stanovanje, RUŠE, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Celotna zgradba in stanovanje renovirana leta 2009. Opremljena kuhinja in kopalnica, shramba, priključki za TV, telefon in internet. Garsonjera se nahaja v pritličju večstanovanjske hiše, parkirni prostor urejen. .

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Bivalna brunarica z nadstreskom 2m2, Uta ista kot brunarica 3x2,5m2,vodovod in elektrika,francoski solarni tus.... .

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 29.900 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

40 m2, samostojna, zgrajena l. 1806, 3.894 m2 zemljišča, K+P+M, V bližini Bioterm (Mala Nedelja) prodamo manjšo, starejšo hišo, prodamo. Cena: 36.900,00 EUR V bližini Bioterm (Mala Nedelja) prodamo manjšo, starejšo hišo z zemljiščem v skupni izmeri 3.894 m2. Hiša trenutno ni primerna....

 
 
 
  Hiša, ŠTAJNGROB, 25.000 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

40,5 m2, zidanica, zgrajena l. 1800, 3.893 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji posesti (zidanice z vinogradom) v naselju Štajngrob v občini Sevnica. OBJEKT: Zidanica je vertikalno zasnovana v eni etaži (klet) in pravokotne tlorisne zasnove z enim prostorom....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 24.900 €, 40,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

40,2 m2, zidan, zgrajen l. 2010, 4.337 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 24.900,00 EUR Čaroben vikend na idilični lokaciji v Drstelji: Vaš kotiček miru in sprostitve v objemu narave! Predstavljamo vam čudovit vikend na izjemni lokaciji v naselju Drstelja, ki je idealen za sproščujoče počitnice,....

 
 
 
  Hiša, ŽURKOV DOL, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2025.,

www.indomio.si

40 m2, vikend, zgrajen l. 1915, 10.614 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Sončna, mirna lokacija z lepim razgledom. 1. Osnovne informacije: Objekt stoji na 10.614 m2 veliki parceli. Parcela se ob hiši spušča v dolino, kjer se zravna. Na spodnjem delu je bila včasih njiva.....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 19.900 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

40 m2, zidan, zgrajen l. 1981, 917 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.900,00 EUR Prodaja se vikend v k.o. Polhovica (Tolsti vrh 93 - Šentjernej). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. Površina Tlorisna površina stavbe je 40 m2, velikost parcele pa znaša 917 m2. Lokacija....

 
 
 
  Hiša, GORENJE LAKOVNICE, 19.000 €, 40,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

40 m2, zidan, zgrajen l. 1977, 1.734 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR V vinogradniškem območju prodamo nedokončano zidanico. V kleti je shramba za pridelek, v nadstropju sta dva nedokončana prostora in balkon. Zidanica ni priključena na gospodarsko infrastrukturo. Elkektrika....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJI PETROVCI, 50.000 €, 41,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

41,1 m2, posest, Več gozdnih parcel in kmetijskih površin, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Na prodaj je več gozdnih parcel in kmetijskih površin. Skupno velikosti 41.096 m2. Gozdnih površin je 27.117 m2. Kmetijskih površin je 13.979 m2. Površine se prodajajo v celoti. Možen je tudi nakup....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 40.000 €, 41,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-153 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Vintarovci, posredujemo pri prodaji manjšega vikenda. Vikend je še od zunaj nedokončan, noter je urejena manjša kuhinja, soba in kopalnica. Hiška je bila grajena leta 1989. Vikend je podkleten. Zemljišče je veliko....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 27.880 €, 41,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 42.000 €, 42,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

42,2 m2, pisarna, zgrajena l. 1992, Prodajata se dva poslovna prostora (42,2 m2 in 42,8 m2) v PTC City v centru Maribora. Prostora sta povezana, možen nakup posamezno ali skupaj (cca. 84 m2), prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Prodajata se dva poslovna prostora v velikosti 42,2 m² in 42,8m2,....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 40.000 €, 42,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

42 m2, zidanica, zgrajena l. 1929, 2.923 m2 zemljišča, na odlični sončni lokaciji, v umirjenemu bivalnem okolju s čudovitim razgledom na reko Krko in Gorjance, z manjšim vinogradom in sadovnjakom, vsa infrastruktura je v neposredni bližini, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Lokacija: zidanica....

 
 
 
  Poslovni prostor, SEŽANA, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Poslovni prostor v poslovni stavbi na avtobusni postaji, 1 nadstropje, dvigalo, dostop preko hodnika na južni strani stavbe. .

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 25.000 €, 43,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

KOČEVSKE POLJANE, prodamo zidanico, velikosti 43,00 m2 , zgrajene l. 1900, ter zasnovane v dveh etažah, K + M . Zemljišče obsega 2.166,00 m2 površine , v naravi gre za zemljišče nad in pod stavbo, jugo-vzhodne sončne lege, v rahlem naklonu. .

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 52.000 €, 44,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

DOLENJSKE TOPLICE, Soteska, prodamo samostojno stanovanjsko hišo za obnovo ali nadomestno gradnjo, tlorisne velikosti 44,00 m2, zgrajene l. 1800 ter obnovljene l. 1930 . Zasnovana je v treh etažah, K+N+M , kjer sta klet in nadstropje povezani z zunanjimi lesenimi stopnicami, mansarda/podstrešje....

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 52.000 €, 44,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

44 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1930, 4.044 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR DOLENJSKE TOPLICE, Soteska, prodamo samostojno stanovanjsko hišo za obnovo ali nadomestno gradnjo, tlorisne velikosti 44,00 m2, zgrajene l. 1800 ter obnovljene l. 1930. Zasnovana....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 50.000 €, 45,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje, ki je svetlo in redno vzdrževano s pripadajočim balkonom, ter takoj vseljivo. Pogoj urejena kurjava (mestni plinovod, CK), ter urejena ZK. Ker ne živim v Prekmurju, bi lepo prosila za slike stanovanj, ki jih prodajate, če jih posredujete na moj mail - simona.b6@gmail.com....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 39.500 €, 45,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novo adaptirano leta 2010 novo opremljeno .

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 29.700 €, 45,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.novdom.si

V poslovni stavbi na Obrežju je naprodaj popolnoma opremljen poslovni prostor velikosti 45 m² z dvema nadkritima parkirnima mestoma. .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 10.000 €, 45,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

45 m2, zidanica, zgrajena l. 1825, 344 m2 zemljišča, zidanica v Savinjski regiji, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR Dobrodošli v Podplatu, v čudovitem kotičku Slovenije, kjer ponujamo izjemno priložnost za nakup zidanice, ki vas bo očarala s svojo oblico potenciala. Ta zidanica, zgrajena....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 43-84 (od skupaj 707)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>