Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremicnine.net do 320 m2 do 750 eur/m2 čim manjše" je bilo najdenih 377 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 568 €/m2
Omeji iskanje
15.06.2024.,
www.indomio.si
295,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1949, adaptirana l. 2010, P+M, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Prodamo hišo, ki je urejena v stanovanjsko-poslovni del. Zgrajena je leta 1949 v dveh etažah. Hiša je redno vzdrževana. Na podstrešju je stanovanjski del, v pritličju so poslovni prostori. Hiša....
21.12.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281026-287 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji čudovite hiše z tremi ločenimi stanovanji, bazenom, vrtom, prečudovito okolico in tremi garažami. Če iščete hišo za udobno bivanje na izjemni in sončni lokaciji je to hiša za vas! Hišo odlikuje kvalitetna....
17.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
hisa je vreedna ogleda saj je luksuzno opremljena ima centralno na plin olje v dnevi je tudi kamin, v eni od sob pa je solarij.kličite na 041 749 608 .
06.05.2026.,
www.indomio.si
300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....
30.04.2025.,
www.indomio.si
302,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, adaptirana l. 2023, 870 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR PRODAMO – Večja stanovanjska hiša v objemu narave, čudovita razgledna lokacija, idealna za večjo družino ali dvostanovanjsko rabo Na izjemno lepi in mirni lokaciji prodamo prostorno....
16.02.2025.,
www.indomio.si
303,73 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 303,73m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....
Včeraj,
www.indomio.si
307,5 m2, večji poslovni kompleks, trgovski center, zgrajen l. 1992, 1. nad., prodamo. Cena: 246.000,00 EUR Na izjemni lokaciji v strogem centru Maribora, v poslovno-trgovskem objektu TPC City na Ulici Vita Kraigherja, prodamo prostoren poslovni prostor v skupni izmeri 307,5 m². Poslovni....
19.05.2026.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281027-127 Ogled oglasa na strani ponudnika Za ljudi, ki cenijo odmik od mestnega vrveža in mir v naravi, vendar le 4 km iz Gorice pri Slivnici in 9 km iz Šentjurja, imamo za vas popolnoma prenovljeno dvodružinsko hišo. Hiša je letnik 1994, leta 2009 se je dogradil prizidek,....
17.02.2022.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281015-422 Ogled oglasa na strani ponudnika 2 minuti oziroma 850 metrov iz centra Šmarja pri Jelšah je novemu lastniku na voljo mlajša prostorna stanovanjska hiša. Hiša stoji na osončeni lokaciji, ima prizidano garažo, garažo v hiši ter nadstrešek dovolj velik za 2 večja....
02.12.2017.,
www.mp-projekt.si
Ekskluzivno prodamo enoto moderno zasnovanega dvojčka , zgrajeno do IV.GF. Enota ima 310,6m2 - 133,10m2 stanovanjske površine, terasa v izmeri 99m2, odprta garaža v izmeri 55,3m2, večja shramba v izmeri 17,3m2 in klet v izmeri 3,5m2. Stoji na parceli 563m2. Enota obsega pritličje....