• GoHome Professional
nepremicnine.net do 340 m2 do 180000 eur najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 340 m2 do 180000 eur najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 340 m2 do 180000 eur najceneje zadnjih 7 dni zadnjih 7 dni urejeno

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 340 m2 do 180000 eur najceneje zadnjih 7 dni zadnjih 7 dni urejeno" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.921 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 320 m2 (malo manjši)
    • 360 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 170000 eur (malo cenejši)
    • 180000 eur (malo dražje)
    • do 1800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, DOLGA VAS, 73.900 €, 167,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

167,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 1991, 1.138 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 73.900,00 EUR V Dolgi Vasi pri Lendavi prodamo urejeno stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem, garažo in zazidljivim zemljiščem v skupni izmeri 1.138 m². Nepremičnina se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, OPLOTNICA, 89.000 €, 72,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191122-4 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 2-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi v Oplotnici. Stavba je bila zgrajena 1963, stanovanje obsega 71,8m2 neto tlorisne površine, od tega 53,5m2 uporabne površine in je vseljivo takoj. Stanovanje je orientirano....

 
 
 
  Hiša, PTUJSKA GORA, 89.000 €, 128,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-159 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptujski Gori se prodaja manjša, samostojna hiša, obdana s 4 ari zemljišča. Hiška stoji v neposredni bližini trga pred baziliko. Hiša je datirana v leto 1880, a je z vsemi obnovami preurejena v simpatično hiško, ki jo odlikuje....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 340 m2 do 180000 eur najceneje zadnjih 7 dni zadnjih 7 dni urejeno'
92.000 €
95.000 €
100.000 €
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321064-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1 - sobnega stanovanja v pritličju (objekt brez dvigala) večstanovanjske stavbe na iskani lokaciji na območju Lenarta v Slovenskih goricah (Partizanska....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 108.000 €, 29,00 m2 cca 3720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

29,6 m2, garsonjera, zgrajena l. 1958, adaptirana l. 2020, P/3 nad., Prodamo svetlo, delno prenovljeno in lepo vzdrževano garsonjero v pritličju nizkega bloka na Cesti Cirila Tavčarja na Plavžu, prodamo. Cena: 108.000,00 EUR Garsonjera obsega 29,6 m2 in se nahaja v pritličju nizkega....

 
 
 
  Hiša, PETIŠOVCI, 115.000 €, 236,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321056-98 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem okolju, v kraju Petišovci/Lendava prodamo veliko hišo, ki jo odlikuje kvalitetna gradnja, dokončni pečat pa ji daje ravna ter zelo velika parcela, ki nudi popolno zasebnost. Etažnost je P+1+M. Hiša obsega 236 m2 površine....

 
 
 
  Stanovanje, SEVNICA, 138.000 €, 56,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2026.,

www.indomio.si

56,5 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1975, adaptirano l. 2021, polklet, prodamo. Cena: 138.000,00 EUR V središču Sevnice prodamo svetlo in opremljeno 2,5-sobno stanovanje V centru Sevnica – NHM – prodamo prijetno, svetlo in funkcionalno razporejeno 2,5-sobno stanovanje, ki predstavlja....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 139.000 €, 44,00 m2 cca 3160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

44,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici - nizki stroški, odlična lokacija, prodamo. Cena: cca 139.000,00 EUR Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici – nizki stroški, odlična lokacija Na odlični in mirni lokaciji na Brodarjevi....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 143.000 €, 41,00 m2 cca 3490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

41,4 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1961, adaptirano l. 2019, PK/2 nad., prodamo. Cena: 143.000,00 EUR Stanovanje se nahaja na prijetni in mirni lokaciji v manjšem bloku v bližini šole, vrtca in Zdravstvenega doma. Obsega kuhinjo z jedilnico in dnevnim prostorom, spalnico ter kopalnico....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 156.000 €, 75,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

75,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1809, adaptirano l. 2004, 1/2 nad., prodamo. Cena: 156.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo opremljeno in adaptirano 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 1.nadstropju večstanovanjske hiše v neposredni bližini centra mesta Celje. Po podatkih....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 160.000 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

73,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2026, P/3 nad., prodamo. Cena: 160.000,00 EUR ODLIČNA PRILOŽNOST! ZELO PRIMERNO STANOVANJE ZA DRUŽINE! Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo generalno obnovljeno 4-sobno stanovanje bivalne površine 73,4 m2 po podatkih GURS. Nahaja....

 
 
 
  Hiša, GORNJI GRAD, 168.000 €, 196,00 m2 cca 860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

196,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1831, 1.411 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji starejše enostanovanjske hiše v središču Gornjega Gradu. Hiša z bogato zgodovino stoji na zemljišču velikosti 1.411 m2, ki je v celoti stavbno in se nahaja v območju centralnih dejavnosti (CU) na območju....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 170.000 €, 100,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

100,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2007, VP/2 nad., Svetlo, prostorno trisobno stanovanje, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Na Ptuju, v starem delu mestu, v Raičevi ulici, je na prodaj obnovljeno, opremljeno meščansko stanovanje. Tri sobno stanovanje se nahaja v visokem....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 195.000 €, 167,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

167 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 1.000 m2 zemljišča, P+1, prostorna hiša, v čudovitem mirnem zaselku, v bližini Krškega, z velikim ravnim zemljiščem in gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Lokacija: na obrobju manjšega, mirnega zaselka, v zelenem okolju s čudovitim....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-14 (od skupaj 14)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled