• GoHome Professional
nepremicnine.net do 340 m2 do 190000 eur čim manjš - GoHome vsi mali oglasi
  • nepremicnine.net do 340 m2 do 190000 eur čim manjš - GoHome vsi mali oglasi
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 340 m2 do 190000 eur čim manjše do 1100 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 340 m2 do 190000 eur čim manjše do 1100 eur/m2" je bilo najdenih 644 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 753 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 320 m2 (malo manjši)
    • 360 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 748 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, DORNAVA, 168.000 €, 345,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2025.,

www.indomio.si

345 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 1994, prostorna stanovanjska hiša, prodamo. Cena: 168.000,00 EUR V središču Dornave posredujemo pri prodaji dvostanovanjske hiše, zgrajene leta 1963, s skupno površino 345 m², od tega 168 m2 uporabne površine (podatki Gurs-a). Hiši....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽALEC, 189.000 €, 349,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

349,5 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1996, 407 m2 zemljišča, P/M, poslovno-stanovanjski objekt griže, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR NA PRODAJ – POSLOVNO-STANOVANJSKI OBJEKT Griže / Migojnice Možnost UREDITVE DVEH STANOVANJ + POSLOVNI PROSTOR Na odlični, lahko dostopni lokaciji....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 175.000 €, 350,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

BLIŽINA SMUČARSKEGA CENTRA ROGLA .

 
 
 
  Zemljišče, CIGLENCE, 24.000 €, 351,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

351 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ciglence-parcela s projektom, klet, priključki, HŠ, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel v skupni izmeri 351 m2. Nakup je primeren za tiste: - ki si želijo mirno bivanje stran od mestnega vrveža in biti....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 37.000 €, 356,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2025.,

www.dfi.si

356 m², nezazidljiva, stavbno zemljišče, večnamensko zemljišče na Duplici pri Kamniku, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR Dodaten opis po zazidalnem načrtu opredeljeno kot zelene, rekreacijske površine.. zemljišče je primerno za vrt, sadovnjak, piknik prostor .. Za več informacij in dogovor....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 37.000 €, 356,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2025.,

www.indomio.si

356 m2, nezazidljiva, stavbno zemljišče, večnamensko zemljišče na Duplici pri Kamniku, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR po zazidalnem načrtu opredeljeno kot zelene, rekreacijske površine.. zemljišče je primerno za vrt, sadovnjak, piknik prostor .. Za več informacij in dogovor o ogledu....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 199.000 €, 357,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.indomio.si

357,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1949, adaptirana l. 1997, 1.139 m2 zemljišča, P+1, naprodaj - hiša na artvižah, prodamo. Cena: cca 199.000,00 EUR V osrčju mirne brkinske vasi Artviže, obdane z naravo in razgledi na Slavnik, Snežnik ter Učko, je naprodaj zaokrožena kmečka domačija,....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 198.650 €, 360,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Urejena in mirna soseska, plin, centralna kurjava in vsi ostali priključki. .

 
 
 
  Zemljišče, KOMARNA VAS, 80.000 €, 364,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEMIČ, Komarna vas, v neposredni bližini smučišča Bela Gače , prodamo zazidljivo zemljišče s plačanim komunalnim prispevkom, ter pridobljenim projektom za gradnjo dvojček počitniške hiše s pripadajočimi pomožnimi objekti (oporni zidovi). .

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 74.000 €, 367,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo hišo z gospodarskim poslopjem, kmetijskimi zemljišči in gozdom. Hiša stoji na sončni, mirni legi, v neokrnjeni naravi. Ima telefonski priključek, električni priključek, internet priključek, javni vodovod,hišno številko, 2 krušni peči. Hiša je potrebna obnove. Zemljišče obsega....

 
 
 
  Poslovni prostor, LOVRENC NA POHORJU, 141.700 €, 368,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

368,6 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1988, 585 m2 zemljišča, Lovrenc na Pohorju, prodamo samostojni poslovno stanovanjski objekt v izmeri 368,60 m2, s pripadajočim zemljiščem velikosti 585 m2, prodamo. Cena: 141.700,00 EUR Lovrenc na Pohorju, prodamo samostojni poslovno stanovanjski....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 200.000 €, 370,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Velikost 9,5x13m plus terasa. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIRSKA BISTRICA, 159.000 €, 370,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.08.2023.,

www.indomio.si

370 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1925, 1.809 m2 zemljišča, P+1/P+1, Spoštovani, naprodaj je poslovna stavba v Trnovem, katera se nahaja v OIC ( obrtno industrijski coni )TRNOVO. Stavba ima pridobljeno gradbeno dovoljenje za nastanitveni objekt z večnamensko dvorano. Velikost....

 
 
 
  Zemljišče, MALIJA, 195.000 €, 373,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

373 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo manjšo gradbeno parcelo za gradnjo eno ali več stanovanjskega objekta do 360 m2, možno tudi dvojčka, z lepim razgledom na morje in Savudrijski zaliv ter soline, parcela teče neposredno ob asfaltirani občinski cesti in je zlahka dostopna,....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 631-644 (od skupaj 645)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>