• GoHome Professional
nepremicnine.net do 340 m2 z atrijem do 2700 eur/m - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremicnine.net do 340 m2 z atrijem do 2700 eur/m - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 340 m2 z atrijem do 2700 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 340 m2 z atrijem do 2700 eur/m2" je bilo najdenih 59 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.896 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 320 m2 (malo manjši)
    • 360 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 2500 eur/m2 (malo cenejši)
    • 2800 eur/m2 (malo dražje)
    • do 190000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, HRPELJE, 193.000 €, 133,10 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2017.,

www.mp-projekt.si

Ekskluzivno prodamo enoto moderno zasnovanega dvojčka , zgrajeno do 3.PGF. Enota ima 133,10m2 stanovanjske površine, teraso v izmeri 99m2, odprto garažo v izmeri 55,30m2, veliko shrambo v izmeri 13,80m2 in klet v izmeri 3,5m2, na parceli 780m2. Enota obsega pritličje in nadstropje....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 325.000 € na 299.999 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KICAR, 299.999 €, 209,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.11.2025 - 340.000 €
10.02.2026 - 325.000 €
05.05.2026 - 299.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2025.,

www.indomio.si

209,9 m2, atrijska, zgrajena l. 2008, 2.618 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 299.999,00 EUR V razpršenem, mirnem delu naselja Kicar (okolica Ptuja) prodamo sodobno, podkleteno atrijsko hišo, skupne površine 209,90 m2, letnica gradnje 2008. Stoji na skupno 2.618 m2, delno stavbnega....

 
 
 
  Hiša, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 410.000 €, 288,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

288,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2009, 832 m2 zemljišča, V objemu narave prodamo novejšo hišo z bazenom, prodamo. Cena: 410.000,00 EUR Na idilični lokaciji v objemu narave prodamo samostojno, novejšo, pritlično hišo. Hiša se nahaja v Stanetincih, občina Sv. Jurij ob Ščavnici. Lokacija....

 
 
 
  Hiša, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 410.000 €, 288,50 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-310 Ogled oglasa na strani ponudnika Na idilični lokaciji v objemu narave prodamo samostojno, novejšo, pritlično hišo. Hiša se nahaja v Stanetincih, občina Sv. Jurij ob Ščavnici. Lokacija med Moravci, Banovci in Radenci je zelo atraktivna, obenem se nahaja le....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 289.000 €, 205,00 m2 cca 1410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

205 m2, atrijska, zgrajena l. 1972, 2.111 m2 zemljišča, K+P, Atrijska hiša v Orešju, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Naprodaj je lepo vzdrževana atrijska hiša na odlični lokaciji, v naselju Orešje. Stanovanjska hiša je se ponaša z odličnim tlorisom in pridihom umetniških detajlov. Umaknjena....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 205.000 €, 150,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

150 m2, dvostanovanjska, adaptirana l. 1990, 274 m2 zemljišča, P+1, prodaja, dvostanovanjska hiša z atrijem, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR Prodamo dvostanovanjsko hišo v Lokavcu pri Ajdovščini. V pritličju objekta se nahaja manjše enosobno stanovanje. V nadstropju pa je stanovanje....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 125.000 €, 94,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo enoto dvojčka na lepi in mirni lokaciji, odmaknjeni od starega mestnega jedra slab kilometer. V neposredni bližini so bolnica, zdravstveni dom, šola, vrtec, nakupovalni center z kinodvoranami, stadion in športno rekreativni center. Dvojček se bo nahajal na Lebanovi ulici,....

 
 
 
  Hiša, VELIKE LAŠČE, 179.800 €, 137,00 m2 cca 1310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-62 Ogled oglasa na strani ponudnika V Karlovici, blizu Velikih Lašč PRODAMO samostojno hišo s pomožnimi objekti in pripadajočim zemljiščem. Hiša ima 136,6 m2 uporabne površine in se nahaja na robu vasi Karlovica na ravni parceli velikosti 974 m2. Hiša je bila....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 82.900 €, 64,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še teraso in atrij (56,71m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. Izhod na teraso je iz dnevne sobe, vrata v spalnici pa vas vodijo na atrij. K temu stanovanju....

 
 
 
  Hiša, GORNJI LAKOŠ, 139.900 €, 110,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

110 m2, atrijska, zgrajena l. 1966, adaptirana l. 2010, 1.862 m2 zemljišča, K+P, Prodamo vzdrževano, suho pritlično hišo (110,8 m2) z gospodarskim poslopjem (148 m2) na mirni lokaciji v Gornjem Lakošu. 1.862 m2 ograjeno zemljišče, bližina avtoceste in tromeje. Idealno za bivanje ali....

 
 
 
  Hiša, BREZOVICA, 462.000 €, 157,00 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Ljubljana okolica – Notranje Gorice (Žabnica), novogradnja, zgrajeno l. 2025, P+M, bivalna površina 157,00 m2, pripadajoče zemljišče v izmeri 333,00 m2, 3. podaljšana gradbena faza, tri parkirna mesta, odlična lokacija, odprt pogled na Ljubljansko barje. Cena: 462.000....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 299.000 € na 289.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, VOJNIK, 289.000 €, 254,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.10.2025 - 349.000 €
28.03.2026 - 299.000 €
14.05.2026 - 289.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

254,2 m2, vrstna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2002, 376 m2 zemljišča, K+P, Prostorna vrstna atrijska hiša v Arclinu, Vojnik, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Na voljo je vrstna atrijska hiša v idiličnem naselju Arclin, Vojnik, v regiji Savinjska, Slovenija. Ta prostorna nepremičnina,....

 
 
 
  Hiša, MALA NEDELJA, 179.900 €, 162,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2024.,

www.indomio.si

162,9 m2, atrijska, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2023, 1.565 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR V Mali Nedelji, po sončnih gričih razpršenem naselju občine Ljutomer, na točki z izjemnim razgledom po dolini, prodamo starejšo pritlično hišo, letnik 1930, zadnja temeljita....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 115.000 €, 128,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2024.,

www.indomio.si

128,5 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2010, 220 m2 zemljišča, 2/2 nad., prefinjeno urejeno stanovanjske z zunanjim atrijem in vrtom, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR V nizu stanovanjskih hiš na robu starega mestnega jedra v Krškem se nahaja dvostanovanjska hiša s skupnim....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 225.000 €, 310,60 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.12.2017.,

www.mp-projekt.si

Ekskluzivno prodamo enoto moderno zasnovanega dvojčka , zgrajeno do IV.GF. Enota ima 310,6m2 - 133,10m2 stanovanjske površine, terasa v izmeri 99m2, odprta garaža v izmeri 55,3m2, večja shramba v izmeri 17,3m2 in klet v izmeri 3,5m2. Stoji na parceli 563m2. Enota obsega pritličje....

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 110.000 €, 154,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

154,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, 310 m2 zemljišča, 2/2 nad., Mansardno 3-sobno stanovanje z atrijem in garažo v Ranci pri Pesnici, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V dvostanovanjski hiši v Ranci prodamo mansardno 3-sobno stanovanje z garažo za 2 avtomobila. Hiša se nahaja 4 km od....

 
 
 
  Hiša, VITANJE, 107.000 €, 214,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2025.,

www.indomio.si

214,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1807, adaptirana l. 1923, 1.863 m2 zemljišča, Starejša hiša in gospodarsko poslopje, prodamo. Cena: 107.000,00 EUR V naselju Vitanje se prodaja hiša skupaj z gospodarskim poslopjem, ki ponuja različne možnosti uporabe, čeprav je potrebna celovite....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 43-59 (od skupaj 60)

<< <1 2> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled