• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje do 1100 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje do 1100 eur/m2" je bilo najdenih 578 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 726 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 57000 eur
    • do 72000 eur (povprečna cena)
    • do 86000 eur
    • do 721 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni površini 750,00 m2, je locirana na čudoviti lokaciji v samem srcu Metlike, v mirnem naselju....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

131,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 750 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni....

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 95.000 €, 140,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Struja,voda, septička jama, aktivna telefonska linija .

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 95.000 €, 166,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.02.2023.,

www.indomio.si

166 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 856 m2 zemljišča, hiša - v treh etažah, v mirnem, bivalno vikendaškem naselju Trška gora, 3 km do priključka AC Ljubljana - Zagreb, 6 km od Novega mesta, 65 km do Ljubljane, z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Lokacija: objekt....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 114.900 € na 96.000 € z dne 29.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KAPELSKI VRH, 96.000 €, 99,00 m2 cca 970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.06.2025 - 139.900 €
11.09.2025 - 129.900 €
17.10.2025 - 119.900 €
14.03.2026 - 114.900 €
29.03.2026 - 96.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

99,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 1.450 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 96.000,00 EUR MANJŠA HIŠA V MIRNEM OKOLJU RADENCEV Prodaja se manjša hiša v okolici Radencev, Pomurje in čaka na svojega novega lastnika. Ta manjša hiška, zgrajena leta 1985, se nahaja v Kapelskem Vrhu in ponuja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRASLOVČE, 97.000 €, 165,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

165,6 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1960, adaptiran l. 1980, Poslovni prostor, Letuš, Braslovče, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR LETUŠ, gostinski lokal s pripadajočim zemljiščem LETUŠ, naprodaj je del stavbe - gostinski lokal, nekoč poznano gostišče Pirnat v Letušu, v izmeri 165,60....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 97.000 €, 180,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

180 m2, bivalen, zgrajen l. 1981, adaptiran l. 2023, 900 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR LASTNOSTI NEPREMIČNINE: Izgradnja: 1981 Prenova in dograditev: 2023 Lokacija: Hrastnik / Gore Nadmorska višina 845m Površina objekta: 180m2 Površina zemljišča: 900m2 Možnost nakupa....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 97.000 €, 81,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

81 m2, bivalen, zgrajen l. 1973, adaptiran l. 2023, 900 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR LASTNOSTI NEPREMIČNINE: Izgradnja: 1973 Prenova in dograditev: 2023 Lokacija: Hrastnik / Gore Nadmorska višina 845m Asfaltirana cesta do kmetije Površina objekta: 81m2 Površina zemljišča:....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠMARJE PRI JELŠAH, 98.000 €, 97,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2025.,

www.indomio.si

97 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1908, adaptiran l. 1984, 146 m2 zemljišča, Obrtni prostor v Šmarju pri Jelšah, prodamo. Cena: 98.000,00 EUR Na prodaj je obrtni prostor v mirnem in idiličnem podeželskem okolju v Šmarju pri Jelša na naslovu Celjska cesta. Ta prostor je nov na trgu....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 98.000 €, 100,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanjska stavba in gospodarsko poslopje za nadomestno gradnjo. .

 
 
 
  Hiša, RIMSKE TOPLICE, 98.000 €, 148,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-475 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu kupcu je na voljo polovica dvojčka, po naknadnem dogovoru s solastnico druge polovice dvojčka morebiti možen nakup tudi druge polovice (celotne nepremičnine s cca 2000 m2 zemljišča). V račun je možno vzeti tudi drugo....

 
 
 
  Hiša, MIKLAVŽ PRI ORMOŽU, 99.000 €, 90,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-147 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Veliki Brebrovnik , na lepi, sonči legi, je naprodaj bivalni vikend. Hiška, grajena leta 1990, je popolnoma opremljena, z veliko teraso, ki jo odlikuje razgled po okoliških hribih. Zemljišče, katero obdaja hiško,....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 99.000 €, 96,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

96 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, K+P+M, Idilična hiša z vrtom v mirnem Podložah, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR Na prodaj je privlačna hiša v idilični vasici Podlože, pod Ptujsko Goro. Hiška se nahaja v bližini gozda in ponuja veliko zasebnosti. Ta trisobna stanovanjska hiša z ugodno....

 
 
 
  Hiša, BISTRICA OB SOTLI, 99.000 €, 143,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

143,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, 2.750 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR Bistrica ob Sotli, Kunšperk: stanovanjsko hišo, zgrajeno 1972, z uporabno površino dela stavbe 63,4m2, površino dela stavbe 143,5m2, gospodarsko poslopje, zgrajeno 1900, obnovljeno 1950....

 
 
 
  Hiša, KOČEVJE, 99.000 €, 160,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

obnovljena leta 2005 .

 
 
 
  Hiša, VITOMARCI, 99.000 €, 173,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.04.2026.,

www.indomio.si

173 m2, samostojna, zgrajena l. 1917, K+P, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR V mirnem stanovanjskem naselju v Vitomarcih je naprodaj manjša, starejša hiša, letnik 1917. Nepremičnina ponuja odlično priložnost za ureditev doma po lastnih željah. Hiša je opremljena in vseljiva, vendar potrebna....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 99.000 €, 281,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291003-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše, ki se nahaja v kraju Sodna Vas, v neposredni bližini Podčetrka in term Olimia. Zgrajena leta 1977, opečne gradnje, priključena na elektriko in vodovodno omrežje. Hiša je zgrajena....

 
 
 
  Poslovni prostor, ORMOŽ, 99.100 €, 98,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

98,1 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1930, adaptiran l. 1995, 161 m2 zemljišča, Poslovni objekt v centru Ormoža s parkiranjem, prodamo. Cena: 99.100,00 EUR Predstavljamo vam poslovni objekt v centru Ormoža, primeren za storitveno, trgovsko ali pisarniško dejavnost. Razpolaga z....

 
 
 
  Hiša, CANKOVA, 99.900 €, 177,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.11.2025.,

www.indomio.si

177,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1957, 3.327 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 99.900,00 EUR CANKOVA – PRODAJA SE HIŠA Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM IN TREM GARAŽAMI Prodamo prostorno hišo skupne površine 177,20 m² z gospodarskim poslopjem in....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 100.000 €, 98,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Velika dnevna soba, dve spalnici, dva balkona, klet. .

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiška je lahko starejša, potrebna obnove, lahko je delno obnovljena, zaželjeno je, da sta gradbeno in uporabno dovoljenje urejena. .

 
 
 
  Poslovni prostor, MAJŠPERK, 100.000 €, 114,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

114,5 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1910, adaptiran l. 1980, 646 m2 zemljišča, pritličje, Poslovna priložnost v središču Majšperka - objekt z zgodovino in potencialom, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Na prodaj je poslovni prostor v samem središču Majšperka, na frekventni in lahko....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 100.000 €, 87,50 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 84,90 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Maribor - Tabor; Prodamo triinpolsobno stanovanje v 3. nadstropju stolpnice v bližini Splošne bolnišnice Maribor. Stanovanje je delno obnovljeno in takoj na voljo. Skupna bivalna površina znaša 84, 90 m2 in obsega: Desno od vhoda je kuhinja in jedilnica ter dnevna soba z balkonom,....

 
 
 
  Hiša, TUBLJE PRI KOMNU, 100.000 €, 180,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 241 m2 zemljišča, kraška domačija, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Avtentična kraška domačija - Tublje pri Komnu Iščete nepremičnino z dušo, kjer čas teče počasneje? V slikoviti vasici Tublje pri Komnu se prodaja manjša kraška domačija iz leta 1800,....

 
 
 
  Hiša, SODRAŽICA, 103.000 €, 102,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

102,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 121 m2 zemljišča, P+1, razporeditev prostorov hiše: pritličje: ( hodnik, večja soba, kopalnica), prvo nadstropje: ( kopalnica, hodnik, kuhinja, dnevna soba, spalnica, večji balkon), garaža, eno manjše zunanje parkirišče, za hišo je nekoliko....

 
 
 
  Hiša, SPODNJI VELOVLEK, 103.000 €, 157,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

157,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1857, 13.736 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 103.000,00 EUR V Spodnjem Velovleku (Mestna občina Ptuj) ob lokalni cesti bolj na samem – razpršeni del naselja, prodamo starejšo butano hišo z letnico 1857, ki meri skupno 157,50 m2 površine, sestavljena....

 
 
 
  Hiša, STARA GORA, 103.000 €, 172,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

172 m2, bivalen, zgrajen l. 1851, adaptiran l. 1989, 6.000 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 103.000,00 EUR Vikend na idilični lokaciji – STARA GORA pri Trebnjem Na mirni in sončni lokaciji v Stari Gori pri Trebnjem prodamo čudovit tradicionalni vikend zgrajen leta 1851, ki je bil....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 104.000 €, 90,00 m2 cca 1160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V meščanski stavbi prodamo trisobno mansardno stanovanje 90m2 bruto (74m2 neto) adaptirano l. 2008 in 2010. Stanovanje je v samem središču mesta v drugem nadstropju, ogrevanje je etažno plinsko. Cena 104.000 EUR. V ceni je kuhinja (stara eno leto), vgradna omara v sobi in oprema v....

 
 
 
  Poslovni prostor, IDRIJA, 104.200 €, 104,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

104,2 m2, pisarna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1985, visoko pritličje, Na prodaj sklop petih pisarn različnih velikosti z WC-jem v poslovni stavbi. Mirna lokacija, sončna lega, nizki stroški. Na voljo takoj. Brez dodatnih stroškov nakupa, prodamo. Cena: 104.200,00 EUR .

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 104.500 €, 95,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam stanovanje v hiši na mirni lokacij blizu Jurčičeve domačije na Muljavi. Stanovanje ima kuhinjo z manjšo jedilnico, veliko dnevno sobo z panoramsko steno in z visokim stropom z možnostjo dodelave studija, dve sobi, ki imata vsaka dva francoska balkona in ena soba z enim francoskim....

 
 
 
  Hiša, VRANSKO, 105.000 €, 170,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

170 m2, dvojček, zgrajen l. 1960, 745 m2 zemljišča, K+P+M, Na Vranskem prodamo starejši dvojček z večjim zemljiščem, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR V Brodeh pri Vranskem prodamo starejši dvojček potreben obnove. Za renovacijo in postavitev nadstrešnice z lopo je že pridobljeno gradbeno....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 105.000 €, 88,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2022.,

www.indomio.si

88 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2012, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR Vrstna hiša se nahaja v bližini gradu Prem. Hiša je sestavljena iz dveh delov (stanovanjski in garaža-delavnica s skladiščem), ki ju povezuje terasa z nadstreškom v izmeri cca 23 m2, pod teraso....

 
 
 
  Hiša, TURNIŠČE, 105.000 €, 230,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

230 m2, samostojna, zgrajena l. 1979, 1.014 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR Prodamo hišo z gospodarskim poslopjem in zemljiščem - Gomilica, občina Turnišče. V naselju Gomilica (občina Turnišče) je naprodaj prostorna stanovanjska hiša s pripadajočim gospodarskim poslopjem....

 
 
 
  Hiša, RIFENGOZD, 107.000 €, 175,00 m2 cca 610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

175,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 8.063 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 107.000,00 EUR Prodamo posest v velikosti 8.063 m2, ki se nahaja v naselju Rifengozd v občini Laško. Na posesti so trije objekti in sicer dve samostojni hiši in kmetijski del stavbe. Prvi objekt: samostojna....

 
 
 
  Hiša, VITANJE, 107.000 €, 214,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2025.,

www.indomio.si

214,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1807, adaptirana l. 1923, 1.863 m2 zemljišča, Starejša hiša in gospodarsko poslopje, prodamo. Cena: 107.000,00 EUR V naselju Vitanje se prodaja hiša skupaj z gospodarskim poslopjem, ki ponuja različne možnosti uporabe, čeprav je potrebna celovite....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 107.500 €, 162,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

162 m2, samostojna, v stavbi zgrajeni l. 1976, 22.007 m2 zemljišča, vodovod, elektrika, CK, asfaltni dostop, prodamo. Cena: 107.500,00 EUR Lokacija: V naselju Tržišče prodamo manjšo kmetijo, ki obsega hišo, gospodarsko poslopje in garažo. Pripadajoče zemljišče meri 22.007 m2 in se....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROGAŠKA SLATINA, 108.000 €, 100,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

100,9 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1994, PK/2 nad., prodamo. Cena: 108.000,00 EUR V Rogaški Slatini, v priljubljenem Poslovnem centru Sonce, je na voljo urejen poslovni prostor – ambulanta oziroma ordinacija, ki je zaradi svoje zasnove in mirnega okolja izjemno primeren tudi za....

 
 
 
  Hiša, RIBNICA, 108.000 €, 102,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V hiši je spodaj garaža (16m2), v pritličju velika dnevna soba s kuhinjsko nišo in jedilnim kotom ter kopalnica (tuš, WC). V nadstropju sta 2 spalnici. Ogrevanje CK na trda goriva, švedski kamin, termo peč,.. Enofazni el. tok, hidrofor, TV, telefonska linija 200m, vodovod drugo leto.....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 109.000 €, 107,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Pomurska – Ljutomer (Cven) – zgrajena l. 1800, delno prenovljena leta 1950; K+P; bivalni prostori 107,00 m2, klet 30,00 m2, 2 kmetijska prostora, zgrajena 1920 v velikosti 12,00 m2 in 40,00 m2, hlev 65,40 m2 in še dodatno kmetijsko poslopje, zgrajeno 1960 v velikosti....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 109.000 €, 156,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-509 Ogled oglasa na strani ponudnika Tradicionalna hiša z gospodarskim poslopjem in vrtom, samostojna, zanimiva lokacija. V pritličju hiše je dnevni prostor, kuhunja z jedilnico, kopalnica, WC, spalnica. V nadstropju spalnice in dodatna kuhinja. Neizdelano podstrešje.....