• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur - GoHome nepremičnine naprodaj v Sloveniji
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur - GoHome nepremičnine naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur" je bilo najdenih 1 260 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.448 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 170000 eur (malo cenejši)
    • 180000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PTUJ, 128.000 €, 100,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za vse ostale info.me prosim pokličite na mob. 041 750 560 Robert Hvala! .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 128.000 €, 62,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2020, pritličje, Pritlično stanovanje z lastnim izhodom na ulico, center Celje, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Pritlično stanovanje, Celje center V centru Celja, na Gosposki ulici, v staromeščanski stavbi, prodamo stanovanje z lastnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, CEROVEC PRI ŠMARJU, 128.000 €, 182,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

182,4 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 2002, Poslovni prostor na obrobju Šmarja, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Na obrobju Šmarja pri Jelšah, Cerovec pri Šmarju, je naprodaj poslovni prostor. Če potrebujete delavnico, skladišče ali poslovni prostor za opravljanje vaše dejavnosti,....

 
 
 
  Poslovni prostor, HRASTNIK, 128.000 €, 105,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2026.,

www.indomio.si

105,7 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 2003, center mesta, odlična lokacija, urejen poslovno-stanovanjski objekt, vse inštitucije v neposredni bližini, možne različne poslovno-trgovske in storitvene dejavnosti, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR V centru Hrastnika, na odlični lokaciji,....

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 127.841 €, 47,00 m2 cca 2720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-227 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 2 SOBNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku. Stanovanje se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 127.700 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-169 Ogled oglasa na strani ponudnika 3S STANOVANJE (72,7 m2) VELENJE MENJAMO ZA BIVALNI VIKEND / SAVINJSKA DOLINA Velenje, CESTA FRANTIŠKA FOITA, 3s stanovanje z zastekljenim balkonom. Iščemo lastnika bivalnega vikenda, ki bi bil svojo nepremičnino pripravljen....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 127.600 €, 44,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2023.,

www.indomio.si

44 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2011, 1/P+1+M, prodamo. Cena: 127.600,00 EUR V samem centru Rogaške Slatina neposredno zraven Zdraviliškega parka se prodaja stanovanje v velikosti 44,00 m2. Stanovanje sestoji iz hodnika iz katerega je dostop do kopalnice s tuš kabino....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 127.000 €, 212,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-77 Ogled oglasa na strani ponudnika DRUŽINSKA, dvostanovanjska hiša ŠEROVO, Šmarje pri Jelšah Šmarje pri Jelšah - ŠEROVO, naprodaj je družinska hiša (uporabna površina stavbe skupaj 117,90 m2, neto tlorisna površina 211,50 m2 (GURS podatki), velikost parcele 2.391....

 
 
 
  Hiša, GORNJA RADGONA, 127.000 €, 100,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Starejša hiša z dozuodanim novim delom v skupni izmeri 100m2 stanovanjske površine, z vsemi priključki,ogrevanje na olje in drva,telefon, elektrika, vodovod,satelitska,z staro vinsko kletjo opremljeno. Vinograd s cca 600 trsi,vrt in sadovnjak.Zraven je tudi podkletena garaža. .

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 127.000 €, 114,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.09.2024.,

www.indomio.si

Počitniška hiša – Savinjska, Šentjur (Dramlje), zgrajeno l. 1986, obnovljeno l. 2019, skupna površina 114 m2, bivalni del 57 m2, balkon, terasa, vinska klet, letna kuhinja, 3.774 pripadajočega zemljišča, vsi priključki. Cena: 127.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE....

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE, 126.900 €, 58,30 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

D oglasa: 490321004-426 Ogled oglasa na strani ponudnika V Brezju prodamo 2-sobno stanovanja, ki se nahaja v visokem pritličju objekta, zgrajenega v letu 1966 in v letu 2008 v celoti obnovljenega. Stanovanje obsega 58,3 m2 površine, od tega 51,7 m2 uporabne površine in 6,6 m2 kleti.....

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 126.746 €, 46,00 m2 cca 2760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-226 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 1 SOBNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku. Stanovanje se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, LITIJA, 189.000 €, 73,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2025.,

www.nesta.si

LITIJA, ULICA LUKE SVETCA - Prodaja, Stanovanje 4-sobno .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 189.000 €, 67,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2025.,

www.indomio.si

67,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, 3/12 nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Na Titovi cesti - za Gimnazijo, se prodaja 3-sobno stanovanje 67,5 m2 v 3.nadstropju od 12-ih. Stanovanje je bilo zgrajeno l. 1968. Pred leti so bila menjana okna. Nova je tudi fasada. Stanovanje ima balkon.....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 189.000 €, 67,50 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2025.,

www.inf-ing.si

Na Titovi cesti - za Gimnazijo, se prodaja 3-sobno stanovanje 67,5 m² v 3.nadstropju od 12-ih. Stanovanje je bilo zgrajeno l. 1968. Pred leti so bila menjana okna. Nova je tudi fasada. Stanovanje ima balkon. Je takoj vseljivo. .

 
 
 
  Hiša, PLETERJE, 189.000 €, 106,10 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.novdom.si

V kraju Pleterje je naprodaj prenovljena in lepo vzdrževana ter s pohištvom opremljena bivalna zidanica. Osnovni podatki • leto izgradnje: 1972 • leto prenove: 2000 • skupna površina stavbe 106,10 m² • velikost zemljišče: 1021 m² • urejen dostop iz javne-občinske asfaltirane ceste....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,30 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.halodom.com

V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in dodatno vrednost, ki jo redko najdemo – prostoren, večnamenski kletni prostor. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Šiška, 189.000 €, 210,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina je na mirnem kraju, obdana z zelenjem, urejena parkirišča so na voljo brezplačno, hiter dostop do obvoznice in do centra Ljubljane. .

 
 
 
  Poslovni prostor, RADOVLJICA, 126.000 €, 60,70 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.salomon.si

Prodam pisarno (dve sobi) v drugem nadstropju poslovne stavbe na Gorenjski cesti 24, Radovljica. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 189.000 €, 156,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-163 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptuju, v bližini Ljudskega vrta, posredujemo pri prodaji večje enostanovanjske hiše, obdane z zelenico, v velikost 597 m2. Nepremičnina se nahaja v naselju stanovanjskih hiš, ki jih odlikuje bližina samega mesta ter mirna....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 189.000 €, 81,70 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

katero se nahaja v visokem pritličju mirnega stanovanjskega bloka, zgrajenega 1972. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2008 (okna, instalacija, kopalnica). Stanovanje zajema dve veliki spalnici in eno manjšo, dnevni prostor, opremljeno kuhinjo, opremljeno kopalnico z masažno....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 189.000 €, 40,00 m2 cca 4730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

40 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, pritličje, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 40 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 51,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

2,5-sobno stanovanje, Murska Sobota, zgrajeno l. 1970, delno prenovljeno l. 2002 in l. 2005, 2./5. nad., neto tlorisna površina 62,80 m2, bivalna povrišna 51,40 m2, balkon 5,20 m2, klet 6,20 m2. Cena: 126.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV.....

 
 
 
  Stanovanje, LITIJA, 189.000 €, 73,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

73 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2023, 5/5 nad., Prostorno mansardno stanovanje v urejenem in izoliranem objektu, z novimi strešnimi okni in preurejeno kopalnico (leta 2023), opremljeno, klimatizirano, okna so bila zamenjana 2015 in na njih so rolete in komarniki, v....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 189.000 €, 67,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

67,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, 3. nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Prodamo prostorno in opremljeno 3 - sobno stanovanje z 60,00 m2 uporabne površine. Nahaja se v 3. nadstropju večstanovanjskega objekta z dvigalom, ki je bil zgrajen l. 1968. Na objektu je bila obnovljena fasada,....

 
 
 
  Hiša, JURŠINCI, 189.000 €, 224,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

224 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1937, adaptirana l. 2008, 1.200 m2 zemljišča, naprodaj urejena in vzdrževana hiša, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR V Sakušaku, na mirni in sončni lokaciji, posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše skupne izmere 224,2, m, od tega 143,7 m2 uporabne....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽALEC, 189.000 €, 349,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

349,5 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1996, 407 m2 zemljišča, P/M, poslovno-stanovanjski objekt griže, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR NA PRODAJ – POSLOVNO-STANOVANJSKI OBJEKT Griže / Migojnice Možnost UREDITVE DVEH STANOVANJ + POSLOVNI PROSTOR Na odlični, lahko dostopni lokaciji....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 180.000 € na 189.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, ŠMARTNO OB PAKI, 189.000 €, 230,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.04.2026 - 180.000 €
05.05.2026 - 189.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

230 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 1.450 m2 zemljišča, K+P+M, Kombinacija mirnega podeželskega okolja in lepe razgledne lege, ki je zelo privlačna za vse, ki iščete stik z naravo, a hkrati dostopnost do osnovne infrastrukture, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Hiša s skupno površino....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2016, 1/4 nad., prodamo. Cena: 126.000,00 EUR V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 125.000 €, 98,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razpored prostorov: Velika dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, hodnik, spalnica,otroška soba, sanitarije. Celotno stanovanje je moderno zastavljeno z visokocenovno opremo. Stanovanju pripada klet, z dnevno svetlobo, velikosti 14 m2, ki je trenutno urejena kot pisarna, ter dva parkirna....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 130.000 € na 125.000 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LITIJA, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.07.2025 - 150.000 €
08.11.2025 - 140.000 €
17.01.2026 - 130.000 €
14.03.2026 - 125.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.nesta.si

ŠMARTNO PRI LITIJI, PUNGRT 2 IN 4 - Prodaja, Hiša Samostojna .

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 125.000 €, 127,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

http://www.shrani.si/f/C/6K/2aSco5F6/31082010035.jpg .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 125.000 €, 51,50 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

I D oglasa: 490391008-518 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost za nakup poslovnega prostora, ki se nahaja v pritličju Trgovskega centra WTC, na Dunajski cesti 158. Prostor je opremljen za pisarniško dejavnost. Zaradi lege v pritličju je primeren tudi za različne....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 125.000 €, 179,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Možnosti prodaje: V trenutni fazi izgradnje Sodelovanje pri dokončanju projekta po vaši zamisli Na ključ po našem projeku Lastnosti: Namembnost: samostojna/stanovanjska hiša Bivalna površina: 179 m2 Velikost zemljišča: 662 m2 Projekt v skladu z okolico in urbanističnim načrtom Moderna....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 125.000 €, 390,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vse tri etaže (klet, pritličje in mansarda) so iste velikosti (etaža je 131 m2). Hiša ima funkcionalno razporeditev: Klet: velika garaža, kurilnica, en manjši in en večji prostor. Kletni prostori imajo vgrajena okna. Pritličje: predprostor, kopalnica z WC, WC, tri spalnice, odprti....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 125.000 €, 94,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo enoto dvojčka na lepi in mirni lokaciji, odmaknjeni od starega mestnega jedra slab kilometer. V neposredni bližini so bolnica, zdravstveni dom, šola, vrtec, nakupovalni center z kinodvoranami, stadion in športno rekreativni center. Dvojček se bo nahajal na Lebanovi ulici,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 125.000 €, 81,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lahko je poslovni objekt ali se preuredi v stanovanje. .

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 125.000 €, 100,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Velikost: 100,00 m 2 Nadstropje: P+M Št. spalnic: 2 Št. kopalnic: 1 Shramba Ločen WC Zemljišče: 1.272,00 m 2 Vseljivo takoj Notarsko overjena pogodba Balkon Parkirno mesto Terasa Vrt Ogrevanje z radiatorji Klimatska naprava D (60 - 105 kWh/m2a) Ogrevanje na elektriko Ogrevanje na....

 
 
 
  Poslovni prostor, ANKARAN, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2023.,

www.indomio.si

40,5 m2, prostor za storitve, v stavbi zgrajeni l. 1995, P/5 nad., Poslovni prostor v centru Ankarana, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Prodajamo poslovni prostor v pritličju poslovno-stanovanje stavbe v Ankaranu. Nahaja se v centru kraja, kjer je banka, pošta, občina, lekarna, nekaj....

 
 
 
  Stanovanje, KOSTEL, 125.000 €, 95,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

95 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, 626 m2 zemljišča, P/M, Posredujemo pri prodaji dveh prostornih stanovanj v naselju Stara vas - Bizeljsko, vsako velikosti cca 95 m2. Le ti se nahajata v hiši na sončni parceli velikosti 626 m2. K stanovanje pripada skupno pokrito parkirišče, letna....

 
 
 
  Hiša, DOLENJI BOŠTANJ, 125.000 €, 110,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2025.,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2023, 383 m2 zemljišča, vodovod, elektrika, asfaltni dostop, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Lokacija: stanovanjska hiša se nahaja v naselju Dolenji Boštanj. Odlikuje jo odlična mikrolokacija, ki zagotavlja zasebnost in omogoča enostaven....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 125.000 €, 62,00 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

62,7 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1978, 3/4 nad., Opremljeno 2,5 sobno stanovanje v Trbovljah, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dvoinpol sobnega stanovanja v naselju Šuštarjeva kolonija v Trbovljah. Nahaja se v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 463-504 (od skupaj 823)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>