• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur najdražje prenovljeno igrišče

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur najdražje prenovljeno igrišče" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.443 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 170000 eur (malo cenejši)
    • 180000 eur (malo dražje)
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, JESENICE, 162.000 €, 72,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.07.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje Na cesti maršala Tita v 11. nadstropju večstanovanjskega bloka, svetlo, prostorno, delno prenovljeno in opremljeno trisobno stanovanje v velikosti 72,00 m2 – PRODAMO. Skupna površina po podatkih Gurs-a je 72 m2 in obsega: - velik prostoren hodnik,....

 
 
 
 
-1%

Spremembe cen iz 139.900 € na 139.000 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRŽIČ, 139.000 €, 125,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 149.000 €
14.04.2026 - 139.900 €
15.05.2026 - 139.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., prodamo. Cena: 139.000,00 EUR Prodamo trisobno stanovanje (stanovanje 63,70 m2, balkon 7,10 m2, shramba 2,30 m2, klet 10,30 m2, pomožni prostori 42,00 m2), ki se nahaja v 1. nadstropju, v tristanovanjski hiši v Tržiču....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam popolnoma obnovljeno 3 sobno stanovanje na Taboru. Od septembra 2007 pa do januarja 2008 je bilo stanovanje popolnoma prenovljeno vstavljena so bila nova PVC okna z roletami in notranjimi žaluzijami, pokrit je bil nov laminat, oplesk sten, video domofon, vrata, kopalnica in....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 74.500 € na 65.000 € z dne 17.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.07.2025 - 84.500 €
07.10.2025 - 74.500 €
17.03.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, zidan, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2024, 557 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodamo prenovljeno vikend hiško v objemu narave – Dobrovnik V naselju Dobrovnik prodamo prijetno vikend hišo z zemljiščem, ki se nahaja na mirni lokaciji, obdani z naravo. Nepremičnina....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-4 (od skupaj 4)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.