• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur zadnjih 7 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur zadnjih 7 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur zadnjih 7 dni zadnjih 7 dni čim večje Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur zadnjih 7 dni zadnjih 7 dni čim večje zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 61 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.581 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 170000 eur (malo cenejši)
    • 180000 eur (malo dražje)
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, SEVNICA, 138.000 €, 56,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2026.,

www.indomio.si

56,5 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1975, adaptirano l. 2021, polklet, prodamo. Cena: 138.000,00 EUR V središču Sevnice prodamo svetlo in opremljeno 2,5-sobno stanovanje V centru Sevnica – NHM – prodamo prijetno, svetlo in funkcionalno razporejeno 2,5-sobno stanovanje, ki predstavlja....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 110.000 €, 54,00 m2 cca 2040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-492 Ogled oglasa na strani ponudnika V Štorah v neposredni bližini šole in vrtca, je naprodaj stanovanje v predzadnjem nadstroju večstanovanjskega objekta z dvigalom. Streha bila obnovljena cca leta 2018, sredstva za obnovo fasade že zbrana v RS. Stanovanje orientirano....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321064-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1 - sobnega stanovanja v pritličju (objekt brez dvigala) večstanovanjske stavbe na iskani lokaciji na območju Lenarta v Slovenskih goricah (Partizanska....

 
 
 
  Stanovanje, PODBRDO, 55.000 €, 45,10 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Prodam prijetno in svetlo dvosobno stanovanje v Podbrdo, ki se nahaja v visokem pritličju objekta. Stanovanje je v celoti opremljeno ter lepo vzdrževano, v zadnjih letih pa je bilo tudi obnovljeno, zato omogoča prijetno in udobno bivanje brez dodatnih večjih vlaganj. Razporeditev....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 139.000 €, 44,00 m2 cca 3160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

44,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici - nizki stroški, odlična lokacija, prodamo. Cena: cca 139.000,00 EUR Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici – nizki stroški, odlična lokacija Na odlični in mirni lokaciji na Brodarjevi....

 
 
 
  Hiša, RADNA VAS, 65.000 €, 43,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

21.05.2026.,

www.indomio.si

43,8 m2, zidanica, zgrajena l. 1974, 2.700 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR TREBELNO, Radna vas, prodamo zidanico, velikosti 43,80 m2, zgrajene l. 1974, ter zasnovane v treh etažah, K + P+M. Zemljišče obsega 2.700,00 m2 površine, v naravi gre za del stavbnega zemljišča,....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 100.000 €, 42,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

42,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1926, P/3 nad., dobra priložnost, investicija, pritlično trosobno stanovanje, 3. podaljšana faza, dve shrambi, odlična lokacija, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Trosobno stanovanje v centru Zagorja ob Savi odlična investicijska priložnost (3. podaljšana....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 143.000 €, 41,00 m2 cca 3490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

21.05.2026.,

www.indomio.si

41,4 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1961, adaptirano l. 2019, PK/2 nad., prodamo. Cena: 143.000,00 EUR Stanovanje se nahaja na prijetni in mirni lokaciji v manjšem bloku v bližini šole, vrtca in Zdravstvenega doma. Obsega kuhinjo z jedilnico in dnevnim prostorom, spalnico ter kopalnico....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 24.900 €, 40,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

21.05.2026.,

www.indomio.si

40,2 m2, zidan, zgrajen l. 2010, 4.337 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 24.900,00 EUR Čaroben vikend na idilični lokaciji v Drstelji: Vaš kotiček miru in sprostitve v objemu narave! Predstavljamo vam čudovit vikend na izjemni lokaciji v naselju Drstelja, ki je idealen za sproščujoče počitnice,....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 165.000 €, 39,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

21.05.2026.,

www.indomio.si

39,1 m2, 1-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 1995, 3/3 nad., V centru Izole pri Velikem trgu prodamo 1-sobno duplex stanovanje za obnovo. 200 m od plaže Svetilnik. Možnost ureditve mansarde. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR V centru Izole, neposredno....

 
 
 
  Stanovanje, DOLENJSKE TOPLICE, 110.000 €, 38,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

38,1 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2025, 2/2 nad., Na lepi in mirni lokaciji prodamo enosobno stanovanje, nahaja se v drugem nadstropju manjšega bloka; predprostor, kopalnica (tuš), ločen WC, kuhinja z jedilnico, spalnica, večja shramba v kleti, pripadajoči vrt v neposredni....

 
 
 
  Apartma, ČEZSOČA, 118.000 €, 37,00 m2 cca 3190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-533 Ogled oglasa na strani ponudnika Opremljen apartma z ločeno spalnico, kopalnica, kuhinja z jedilnim kotom in dnevni prostor. Zaklenjena shramba pred apartmajem in kletna shramba za kolesa ali čoln. Zastonj parkiranje pred stavbo. Opremljeno, nizki stroški,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 40.500 €, 37,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

37,7 m2, kombiniran prostor, trgovski center, zgrajen l. 1992, adaptiran l. 2026, 2/4 nad., TPC City- poslovni lokal za nakup ali najem, prodamo. Cena: 40.500,00 EUR UGODNO - nakup ali najem lokala v trgovskem centru CIty Posredujemo pri prodaji ali oddaji urejenega poslovnega lokala....

 
 
 
  Hiša, POLJANE PRI ŽUŽEMBERKU, 41.000 €, 36,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

36,4 m2, zidanica, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 1976, 2.627 m2 zemljišča, Stanovanjske stavba 38,60 m2 in 2.627,00 m2 pripadajočega zemljišče v naravi gozd in sadovnjak, prodamo. Cena: 41.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče z stavbo zgrajeno leta 1880 potrebno osvežitve, na rahlem pobočju....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 108.000 €, 29,60 m2 cca 3650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

21.05.2026.,

www.suvak.com

Garsonjera obsega 29,6 m2 in se nahaja v pritličju nizkega bloka. .

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 159.000 €, 29,00 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

29,2 m2, garsonjera, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2019, 9/11 nad., prodamo. Cena: 159.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Domžal, natančenje na Ljubljanski cesti, prodamo svetlo, prijetno in opremljeno stanovanje. Nahaja se v devetem nadstropju bloka, zgrajenega l. 1982. OSNOVNE....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 108.000 €, 29,00 m2 cca 3720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

29,6 m2, garsonjera, zgrajena l. 1958, adaptirana l. 2020, P/3 nad., Prodamo svetlo, delno prenovljeno in lepo vzdrževano garsonjero v pritličju nizkega bloka na Cesti Cirila Tavčarja na Plavžu, prodamo. Cena: 108.000,00 EUR Garsonjera obsega 29,6 m2 in se nahaja v pritličju nizkega....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 93.000 €, 26,00 m2 cca 3580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

21.05.2026.,

www.indomio.si

26 m2, garsonjera, zgrajena l. 1971, adaptirana l. 2018, 4/6 nad., Ljubljanska ulica, Magdalena, blok ima dvigalo, obnovljena streha in fasada leta 2018, menjano okno 2018, balkon, neposredna bližina center Maribor, vhod v UKC, prodamo. Cena: 93.000,00 EUR Prodamo garsonjero na odlični....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBNO, 95.000 €, 23,00 m2 cca 4130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

23,7 m2, garsonjera, adaptirana l. 2024, 1/1 nad., Prodamo popolnoma na novo adaptirano opremljeno garsonjero, nepremičnina je zemljiško knjižno urejena, etažirana, prosta vseh bremen in ima uporabno dovoljenje, k garsonjeri spada tudi balkon pri vhodnih vratih, svetlo, urejeno, prodamo.....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 43-61 (od skupaj 61)

<< <1 2> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled