• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 z atrijem najdražje zad - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 360 m2 z atrijem najdražje zad - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 z atrijem najdražje zadnjih 7 dni do 120000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 z atrijem najdražje zadnjih 7 dni do 120000 eur" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 110000 eur (malo cenejši)
    • 120000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Apartma, ČEZSOČA, 118.000 €, 37,00 m2 cca 3190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-533 Ogled oglasa na strani ponudnika Opremljen apartma z ločeno spalnico, kopalnica, kuhinja z jedilnim kotom in dnevni prostor. Zaklenjena shramba pred apartmajem in kletna shramba za kolesa ali čoln. Zastonj parkiranje pred stavbo. Opremljeno, nizki stroški,....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 129.000 €, 250,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-333 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prijetni sončni lokaciji na Zgornji Velki, v manjšem naselju stanovanjskih hiš, vam je na voljo hiša etažnosti K+P+1N. Zemljišče je velikosti 2.188 m2, na sončni legi, delno ravno in delno pod naklonom, v celoti gradbeno,....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 125.000 €, 62,00 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

62,7 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1978, 3/4 nad., Opremljeno 2,5 sobno stanovanje v Trbovljah, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dvoinpol sobnega stanovanja v naselju Šuštarjeva kolonija v Trbovljah. Nahaja se v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene....

 
 
 
  Hiša, NOVA VAS NAD DRAGONJO, 123.000 €, 100,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

100 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 147 m2 zemljišča, P+1, V centru Nove vasi nad Dragonjo je naprodaj stavba potrebna celovite prenove, z velikim potencialom za ureditev prijetnega doma ali počitniške nepremičnine v mirnem istrskem okolju.Objekt obsega približno 100 m2 površine....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 114.000 €, 202,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-96 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji v prodajo ponujamo polovico dvojčka. Kvadratura nepremičnine znaša 202,2m2, same bivalne površine je 76m2. Hiša je etažnosti P+1+2+M. Pritličje: - garaža s kletjo in kurilnico 1. nadstropje: - predsoba - kuhinjska niša....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 108.000 €, 29,00 m2 cca 3720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

29,6 m2, garsonjera, zgrajena l. 1958, adaptirana l. 2020, P/3 nad., Prodamo svetlo, delno prenovljeno in lepo vzdrževano garsonjero v pritličju nizkega bloka na Cesti Cirila Tavčarja na Plavžu, prodamo. Cena: 108.000,00 EUR Garsonjera obsega 29,6 m2 in se nahaja v pritličju nizkega....

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 103.900 € na 105.600 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 105.600 €, 58,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.05.2026 - 103.900 €
20.05.2026 - 105.600 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

58,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2014, 2/2 nad., prodamo. Cena: cca 105.600,00 EUR PRODAJA 2 SOBNEGA STANOVANJA – MURSKA SOBOTA Na lepi lokaciji v Murski Soboti prodamo dvosobno stanovanje z balkonom, ki je takoj vseljivo. Glavne prednosti: Stanovanje je prazno in....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 100.000 €, 42,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

42,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1926, P/3 nad., dobra priložnost, investicija, pritlično trosobno stanovanje, 3. podaljšana faza, dve shrambi, odlična lokacija, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Trosobno stanovanje v centru Zagorja ob Savi odlična investicijska priložnost (3. podaljšana....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBNO, 95.000 €, 23,00 m2 cca 4130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

23,7 m2, garsonjera, adaptirana l. 2024, 1/1 nad., Prodamo popolnoma na novo adaptirano opremljeno garsonjero, nepremičnina je zemljiško knjižno urejena, je prosta vseh bremen in ima uporabno dovoljenje, k garsonjeri spada tudi balkon pri vhodnih vratih, svetlo, urejeno, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Pobrežje, 92.000 €, 159,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

159 m2, hiša, zgrajena l. 1955, 196 m2 zemljišča, K+P+M, Hiška potrebna popolne obnove, prodamo. Cena: 92.000,00 EUR V naselju stanovanjskih hiš, v Pobrežju, predelu Maribora, je naprodaj manjša stanovanjska hiša, obdana le z 2 aroma zemljišča. Hiša je prazna ter potrebna popolne....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 360 m2 najdražje zadnjih 7 dni do 120000 eur (29)
  • nepremicnine.net do 360 m2 z atrijem najdražje do 120000 eur (9)
  • nepremicnine.net do 360 m2 z atrijem najdražje zadnjih 7 dni (8)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>