• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 zadnjih 14 dni do 26000 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremicnine.net do 360 m2 zadnjih 14 dni do 26000 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 zadnjih 14 dni do 260000 eur balkon

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 zadnjih 14 dni do 260000 eur balkon" je bilo najdenih 55 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.042 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 240000 eur (malo cenejši)
    • 270000 eur (malo dražje)
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ZGORNJA VELKA, 129.000 €, 250,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-333 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prijetni sončni lokaciji na Zgornji Velki, v manjšem naselju stanovanjskih hiš, vam je na voljo hiša etažnosti K+P+1N. Zemljišče je velikosti 2.188 m2, na sončni legi, delno ravno in delno pod naklonom, v celoti gradbeno,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 129.000 €, 49,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

49,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, pritličje, Funkcionalno 1 (s) stanovanje na Greenwich-u, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup (1s) stanovanja s funkcionalnim tlorisom na Flukosvi ulici (Greenwich) v mestni četrti Pobrežje v bližini obvoznice. Gre za objekt/stanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 125.000 €, 62,00 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.si

62,7 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1978, 3/4 nad., Opremljeno 2,5 sobno stanovanje v Trbovljah, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dvoinpol sobnega stanovanja v naselju Šuštarjeva kolonija v Trbovljah. Nahaja se v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene....

 
 
 
  Stanovanje, JAVORNIK, 115.000 €, 56,60 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje dobra razporeditev prostorov, svetlost ter prijetna....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 114.000 €, 202,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-96 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji v prodajo ponujamo polovico dvojčka. Kvadratura nepremičnine znaša 202,2m2, same bivalne površine je 76m2. Hiša je etažnosti P+1+2+M. Pritličje: - garaža s kletjo in kurilnico 1. nadstropje: - predsoba - kuhinjska niša....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 110.000 €, 54,00 m2 cca 2040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-492 Ogled oglasa na strani ponudnika V Štorah v neposredni bližini šole in vrtca, je naprodaj stanovanje v predzadnjem nadstroju večstanovanjskega objekta z dvigalom. Streha bila obnovljena cca leta 2018, sredstva za obnovo fasade že zbrana v RS. Stanovanje orientirano....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 285.000 €, 68,00 m2 cca 4190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

68,1 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 2007, adaptirano l. 2017, VP/4 nad., V Semedelskih razgledih prodamo atraktivno 1-sobno stanovanje s pogledom na morje, zastekljen balkon in lastniško parkirišče v garaži, stavba ima dvigalo. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 285.000,00 EUR V priljubljenem....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 285.000 €, 62,00 m2 cca 4600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.si

62,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2021, V Duplici pri Kamniku prodamo urejeno trisobno stanovanje v 2. nadstropju, skupne površine 62,8 m2. Stanovanje obsega hodnik, dnevno sobo z jedilnico in kuhinjo z izhodom na balkon, dve spalnici, kopalnico z WC in shrambo. Okna....

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 103.900 € na 105.600 € z dne 20.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 105.600 €, 58,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.05.2026 - 103.900 €
20.05.2026 - 105.600 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

58,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2014, 2/2 nad., prodamo. Cena: cca 105.600,00 EUR PRODAJA 2 SOBNEGA STANOVANJA – MURSKA SOBOTA Na lepi lokaciji v Murski Soboti prodamo dvosobno stanovanje z balkonom, ki je takoj vseljivo. Glavne prednosti: Stanovanje je prazno in....

 
 
 
  Hiša, SODRAŽICA, 103.000 €, 102,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

102,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 121 m2 zemljišča, P+1, razporeditev prostorov hiše: pritličje: ( hodnik, večja soba, kopalnica), prvo nadstropje: ( kopalnica, hodnik, kuhinja, dnevna soba, spalnica, večji balkon), garaža, eno manjše zunanje parkirišče, za hišo je nekoliko....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBNO, 95.000 €, 23,00 m2 cca 4130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

23,7 m2, garsonjera, adaptirana l. 2024, 1/1 nad., Prodamo popolnoma na novo adaptirano opremljeno garsonjero, nepremičnina je zemljiško knjižno urejena, je prosta vseh bremen in ima uporabno dovoljenje, k garsonjeri spada tudi balkon pri vhodnih vratih, svetlo, urejeno, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

131,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 750 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321064-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1 - sobnega stanovanja v pritličju (objekt brez dvigala) večstanovanjske stavbe na iskani lokaciji na območju Lenarta v Slovenskih goricah (Partizanska....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!