• GoHome Professional
nepremicnine.net do 380 m2 do 190000 eur najceneje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremicnine.net do 380 m2 do 190000 eur najceneje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 380 m2 do 190000 eur najceneje padla cena

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 380 m2 do 190000 eur najceneje padla cena" je bilo najdenih 91 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.458 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 360 m2 (malo manjši)
    • 400 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 180000 eur (malo cenejši)
    • 190000 eur (malo dražje)
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-6%

Spremembe cen iz 209.900 € na 197.900 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BELTINCI, 197.900 €, 265,00 m2 cca 750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.05.2026 - 209.900 €
08.05.2026 - 197.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

265 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1948, adaptirana l. 2015, 918 m2 zemljišča, K+P+1, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 197.900,00 EUR BELTINCI – TOP INVESTICIJA! HIŠA + POSLOVNI PROSTORI + TAKOJŠEN DONOS Iščete nepremičnino, ki vam lahko prinese prihodke....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 210.000 € na 199.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KOSOVELJE, 199.000 €, 165,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.11.2025 - 210.000 €
23.04.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in sončni kraški lokaciji se prodaja novozgrajena enodružinska hiša , zgrajena leta 2025 . Objekt je zasnovan sodobno in funkcionalno, v skladu z naravnimi značilnostmi okolja. Hiša ni dokončana (3.gradbena faza), kar omogoča bodočemu lastniku, da zaključi notranjo ureditev....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 210.000 € na 199.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 199.000 €, 67,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 220.000 €
24.03.2026 - 210.000 €
09.04.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

67,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2011, 6/7 nad., Na odlični lokaciji v Mariboru, le streljaj od centra mesta na voljo 2 sobno stanovanje. Primerno za pare, manjše družine ali kot investicija za oddajanje študentom. V bližini vse potrebne infrastrukture (trgovina,....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 249.000 € na 199.000 € z dne 06.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOKROVEC, 199.000 €, 174,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 249.000 €
06.03.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

174,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, 531 m2 zemljišča, 1/2 nad., Stanovanje 5 sobno + 2 ZIDANI GARAŽI v hiši Lokrovec, PRODAMO. Lahko je za bivanje vas ali za investicijo - možnost bivanja takoj..Gradbeno dovoljenje, vpis v kataster stavb, dostop urejen, prodamo. Cena: 199.000,00....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 235.000 € na 205.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBRNA, 205.000 €, 92,00 m2 cca 2230 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.10.2025 - 235.000 €
10.03.2026 - 205.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

92,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2017, 590 m2 zemljišča, P+M, Čudovita zgodovinska hiša v Dobrni na prodaj, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR Na prodaj je očarljiva hiša, ki vabi k raziskovanju svojega pristnega zgodovinskega šarma in modernega udobja. Nahaja se v....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 220.000 € na 205.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, VELENJE, 205.000 €, 66,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.02.2026 - 220.000 €
05.05.2026 - 205.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

66,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2010, 2/5 nad., Ponuja se vam redka priložnost kupiti stanovanje v samem centru mesta, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR Ponuja se vam priložnost kupiti stanovanje, v centru mesta ki obsega: Predsobo Dnevno sobo Kuhinjo z jedilnico 2 spalnici....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 249.000 € na 209.000 € z dne 25.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVA GORICA, 209.000 €, 144,00 m2 cca 1450 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.05.2025 - 249.000 €
25.02.2026 - 209.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2025.,

www.indomio.si

144 m2, samostojna, zgrajena l. 1959, 9.155 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 209.000,00 EUR To je starejša hiša v čudovitem mirnem naselju Lokve, na Trnovski planoti, le 30 minut od Nove Gorice. Hiša ima čudovito in odmaknjeno lokacijo. Hiša je bila zgrajena leta 1959 in ima 144 m2. Potrebna....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 85-91 (od skupaj 91)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled