• GoHome Professional
nepremicnine.net do 380 m2 do 190000 eur najceneje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremicnine.net do 380 m2 do 190000 eur najceneje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 380 m2 do 190000 eur najceneje padla cena do 1100 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 380 m2 do 190000 eur najceneje padla cena do 1100 eur/m2" je bilo najdenih 53 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 762 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 360 m2 (malo manjši)
    • 400 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 745 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-16%

Spremembe cen iz 190.000 € na 160.000 € z dne 12.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOLENJI BOŠTANJ, 160.000 €, 157,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.03.2026 - 190.000 €
12.05.2026 - 160.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

157,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1956, 963 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Prijetna družinska hiša na mirni lokaciji v Dolenjem Boštanju Na čudoviti, sončni lokaciji vam ponujamo vzdrževano družinsko hišo z večjo parcelo, ki predstavlja odlično priložnost za ustvarjanje....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 189.900 € na 175.000 € z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, JUROVSKI DOL, 175.000 €, 220,00 m2 cca 800 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 189.900 €
28.03.2026 - 175.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

220 m2, samostojna, zgrajena l. 1907, adaptirana l. 1972, 44.357 m2 zemljišča, K+P, predstavljamo vam čudovito staromeščansko hišo - kmetijo, ki se nahaja na izjemni, mirni in sončni lokaciji v Svetem Juriju v Slovenskih goricah, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Pozdravljeni, predstavljamo....

 
 
 
 
-25%

Spremembe cen iz 238.000 € na 179.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, POLZELA, 179.000 €, 154,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.01.2026 - 238.000 €
26.03.2026 - 179.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

154,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1957, adaptirana l. 2006, 1.216 m2 zemljišča, P+1, Stanovanjska hiša, Polzela, prodamo. Cena: cca 179.000,00 EUR OPOMBA: Hiša se prodaja brez urejene gradbene dokumentacije in služnosti dostopa!! Cena je okvirna, za hišo se zbirajo nakupne ponudbe.....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 189.000 € na 179.000 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, JAGOČE, 179.000 €, 259,00 m2 cca 690 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.12.2025 - 189.000 €
28.02.2026 - 179.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.12.2025.,

www.indomio.si

259 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, 883 m2 zemljišča, Na izredno dobri lokaciji prodamo prostorno hišo potrebno obnove. Nepremičnina se nahaja v naselju Jagoče na sončni lokaciji z lepim razgledom na mesto Laško. Hiša ima 259 m2 neto tlorisne površine in je zagrajena na 883 m2 velikem....

 
 
 
 
-22%

Spremembe cen iz 230.000 € na 179.900 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MALE DOLE, 179.900 €, 210,00 m2 cca 860 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.04.2026 - 230.000 €
21.05.2026 - 179.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

210 m2, hiša, zgrajena l. 1773, 98.166 m2 zemljišča, K+P, Stara kmetija - Male Dole, prodamo. Cena: cca 179.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji čudovitega, strnjenega kmetijskega posestva v naselju Male dole nad Vojnikom, ki ponuja izjemno priložnost za življenje v objemu narave ali....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 185.000 € na 180.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 180.000 €, 192,00 m2 cca 940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.01.2026 - 185.000 €
12.03.2026 - 180.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

192 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 1.719 m2 zemljišča, K+P+1, Naprodaj stanovanjska stavba na sončni legi v bližini cerkve v Zarečju, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Prodaja se stanovanjska stavba na sončni legi v bližini cerkve v Zarečju. Stavba se nahaja na zemljišču velikem 1719....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 195.000 € na 190.000 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PUCONCI, 190.000 €, 176,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.11.2025 - 214.900 €
29.11.2025 - 205.000 €
06.01.2026 - 195.000 €
28.02.2026 - 190.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

176,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, adaptirana l. 2020, 915 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: cca 190.000,00 EUR PUCONCI – Prostorna družinska hiša z gospodarskim poslopjem in dvema garažama Prodamo lepo, urejeno in delno obnovljeno družinsko hišo v mirnem in urejenem naselju....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 215.000 € na 195.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 195.000 €, 200,00 m2 cca 980 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.03.2026 - 215.000 €
11.04.2026 - 195.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

200 m2, vrstna, zgrajena l. 1846, adaptirana l. 2007, 303 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v naselju Lokavec je naprodaj starejša stanovanjska hiša z značajem, ki je trenutno v fazi celovite prenove in ponuja odlično priložnost za ureditev....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 209.900 € na 197.900 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BELTINCI, 197.900 €, 265,00 m2 cca 750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.05.2026 - 209.900 €
08.05.2026 - 197.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

265 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1948, adaptirana l. 2015, 918 m2 zemljišča, K+P+1, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 197.900,00 EUR BELTINCI – TOP INVESTICIJA! HIŠA + POSLOVNI PROSTORI + TAKOJŠEN DONOS Iščete nepremičnino, ki vam lahko prinese prihodke....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 249.000 € na 199.000 € z dne 06.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOKROVEC, 199.000 €, 174,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 249.000 €
06.03.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

174,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, 531 m2 zemljišča, 1/2 nad., Stanovanje 5 sobno + 2 ZIDANI GARAŽI v hiši Lokrovec, PRODAMO. Lahko je za bivanje vas ali za investicijo - možnost bivanja takoj..Gradbeno dovoljenje, vpis v kataster stavb, dostop urejen, prodamo. Cena: 199.000,00....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 210.000 € na 199.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KOSOVELJE, 199.000 €, 165,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.11.2025 - 210.000 €
23.04.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in sončni kraški lokaciji se prodaja novozgrajena enodružinska hiša , zgrajena leta 2025 . Objekt je zasnovan sodobno in funkcionalno, v skladu z naravnimi značilnostmi okolja. Hiša ni dokončana (3.gradbena faza), kar omogoča bodočemu lastniku, da zaključi notranjo ureditev....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 43-53 (od skupaj 53)

<< <1 2> >>