• GoHome Professional
nepremicnine.net do 400 m2 do 200000 eur čim večje - GoHome preiščite nepremičnine
  • nepremicnine.net do 400 m2 do 200000 eur čim večje - GoHome preiščite nepremičnine
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 400 m2 do 200000 eur čim večje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 400 m2 do 200000 eur čim večje" je bilo najdenih 1 401 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.496 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 380 m2 (malo manjši)
    • 420 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 190000 eur (malo cenejši)
    • 210000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, TOLMIN, 52.000 €, 88,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

88 m2, samostojna, zgrajena l. 1903, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR Tradicionalna hiša se nahaja v slikoviti vasi Srpenica, približno 800 metrov od reke Soče ter na pol poti med Bovcem in Kobaridom (približno 10 km do vsakega), v osrčju čudovite Soške doline. Nepremičnina obsega glavno....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 100.000 €, 87,50 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Koroška Vrata, 175.000 €, 87,00 m2 cca 2010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.indomio.si

87,3 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1850, adaptiran l. 2004, VP/2 nad., Na prodaj je 87,3 m2 poslovni prostor na izjemno frekventni lokaciji ob Vodnikovem trgu v centru Maribora. Primeren je za gostinstvo, trgovino, pisarne ali ambulanto. Ima dva vhoda, velik odprt prostor z barom,....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 170.000 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

87,3 m2, 3-sobno, dupleks, v stavbi zgrajeni l. 2008, 120 m2 zemljišča, P/P, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dupleks stanovanja v Idriji. Stanovanje se nahaja v poslovno-stanovanjski zgradbi zgrajeni leta 2008. Po uradnih podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 148.000 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-91 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji posredujemo pri prodaji dupleks stanovanja. Kvadratura stanovanja znaša 87,3 m2, od tega je 67,10 m2 uporabne površine. Stanovanje se nahaja v novejši poslovno-stanovanjski zgradbi. Sestavljeno je iz pritličnega dela....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 193.000 €, 86,10 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.mp-projekt.si

Kandijska ulica, ekskluzivno prodamo 3-sobno stanovanje , z velikim balkonom in dvema kletnima prostoroma. Stanovanje je v celoti potrebno prenove (inštalacije, tlaki, kopalnica, kuhinja, vrata …). Idealno za kupce, ki želijo ustvariti dom po lastnih željah in potrebah. Skupno meri....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 180.000 €, 86,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2025.,

www.indomio.si

86 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1928, adaptirano l. 2019, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR PRODAJA SE: popolnoma prenovljeno 3-sobno stanovanje v Murski Soboti Če iščete svetlo, prijetno in vseljivo stanovanje, kjer se boste takoj počutili kot doma, potem je to prava priložnost za vas. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, ŠLOVRENC, 150.000 €, 86,00 m2 cca 1740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Sanjska priložnost v srcu Goriških Brd – čudovita hiša z razgledom na dolino Ena lepših lokacij Goriških Brd prodamo čudovito hišo, obdano z neokrnjeno naravo, vinogradi in oljčniki. Hiša stoji na mirni in sončni legi, s panoramskim razgledom, ki se razprostira daleč čez dolino –....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Pobrežje, 134.000 €, 86,00 m2 cca 1560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-41 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost za nakup starejše hiše na mirni Vrazovi ulici v naselju na Pobrežju. Nepremičnina, ki stoji na prijetni ravni, podolgovati parceli, veliki 525 m2, predstavlja odlično priložnost za tiste, ki si želijo....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 109.000 €, 86,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V strogem centru Logatca, v meščanski hiši, na prvem nadstropju, prodamo trosobno stanovanje velikosti 86 m2, vseljivo takoj, bližina infrastrukture, nizki obratovalni stroški, vsi priključki, etažna lastnina urejena. .

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA SORICA, 108.000 €, 86,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

86 m2, 2-sobno, dupleks, v stavbi zgrajeni l. 1920, adaptirano l. 2004, 150 m2 zemljišča, P/P+1, prodamo. Cena: 112.000,00 EUR V Zgornji Sorici, občina Železniki; v prodajo ponujamo stanovanje v polovici dvojčka. Gre za dupleks stanovanje v izmeri 86m2 neto tlorisne površine od tega....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 59.000 €, 86,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-523 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu kupcu je na voljo objekt letnik 1975, voda, elektrika, priprava za možnost 3f priklopa, kritina stara cca 20 let- tegola, pod ,kritino položena prevleka za izdelavo bazenov, bakreni žlebovi, izolirano z 10 cm stiroporom....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 184.000 €, 85,00 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-79 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Nove Gorice na razpolago 3-sobno stanovanje neto tlorisne površine 85,3 m2 Bivalni prostor 76,8 m2 klet 2,3 m2 balkon/loža 6,0 m2 nerazp.prostor 0,2 m2 Stanovanje je starejše, potrebno obnove. Objekt je opremljen z....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 181.590 €, 85,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281029-72 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj v novograjeni večstanovanjski vili v Slovenskih Konjicah. Večstanovanjska stavba se nahaja na odlični lokaciji ob cesti na dvorec Trebnik. V sami neposredni bližini se nahajajo tako šola in....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 210.000 €, 85,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.indomio.si

85 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1900, adaptiran l. 2000, P/2 nad., prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Spoštovani, Imate poslovno idejo in želite biti opaženi? V nakup vam lahko ponudimo poslovni prostor - pritlični lokal na eni izmed najbolj frekventnih točk v centru mesta Celje.....

 
 
 
  Hiša, MATERIJA, 139.000 €, 85,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

85,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 2010, 832 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 139.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji samostojne hiše, ki se nahaja v naselju Materija, ob glavni cesti Kozina – Starod. V oddaljenosti približno 6 kilometrov se nahaja trgovina, lekarna,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 130.000 €, 85,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

85 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1980, 120 m2 zemljišča, P/2 nad., atrijsko stanovanje v poslovno stanovanjskem objektu v mestnem jedru, potrebno komplet renovacije. Pripadajoče dvorišče v izmeri 120 m2, vsi priključki, možnost priklopa na mestni plin. Pogoj lastnika je da kupec poravna....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 117.000 €, 85,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

85 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 992 m2 zemljišča, Za Ljubitelje narave, rekreacije izjemna priložnost.Na izjemno zaželeni lokaciji, v Kamnici ( Rospoh del), ter dostopen po občinki asfaltirani cesti, katera je dobro urejena tudi pozimi. Hiška leži v okrožju počitniških hišk in....

 
 
 
  Hiša, CMEREŠKA GORCA, 85.500 €, 85,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

85,2 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 1.905 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 85.500,00 EUR Stanovanjska hiša-bivalni vikend z neto tlorisno površino dela stavbe 108,50 m2 po GURS-u se nahaja na hribčku, obsijanim z soncem v občini Podčetrtek in je primerna tako za stalno bivanje kot....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 220.000 €, 85,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

85,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2006, 185 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Za nakup je na voljo 3-sobno stanovanje z vrtom, dvoriščem in garažo v Postojni Na odlični lokaciji v Postojni, na Tržaški cesti, je naprodaj prijetno stanovanje v večstanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, DOLENJSKE TOPLICE, 79.000 €, 85,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.salomon.si

v hiši, z enako veliko podstreho - možno preurediti v mansardo, 20 m do zdravilišča, potrebna adaptacija, vsi priključki Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. Prodajalec.

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 84,90 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Maribor - Tabor; Prodamo triinpolsobno stanovanje v 3. nadstropju stolpnice v bližini Splošne bolnišnice Maribor. Stanovanje je delno obnovljeno in takoj na voljo. Skupna bivalna površina znaša 84, 90 m2 in obsega: Desno od vhoda je kuhinja in jedilnica ter dnevna soba z balkonom,....

 
 
 
  Stanovanje, GORENJE PRI DIVAČI, 195.000 €, 84,00 m2 cca 2320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.07.2022.,

www.indomio.si

84,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2000, 3/3 nad., prodamo. Cena: cca 195.000,00 EUR V Divači, na zelo dobri lokaciji, posredujemo pri prodaji svetlega in sončnega 2-sobnega stanovanja v izmeri 84,9 m2. Stanovanje se nahaja v 3. nad.(brez dvigala) urejenega in vzdrževanega poslovno stanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 180.000 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je trisobno komfortno obnovljeno v letu2008,centralno ogrevano,kabelskaTV,brezžični internet.V bližini je trgovina, avtobusna postaja,banka,šola . .

 
 
 
  Poslovni prostor, LOGATEC, 166.000 €, 84,00 m2 cca 1980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2022.,

www.indomio.si

84,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1990, pritličje, elektrika, vodovod, kanalizacija, internet, prodamo. Cena: 166.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Prodamo vpeljan gostinski lokal - PIKA BAR v pritličju poslovno - stanovanjske stavbe. Lokal obsega; - osrednji prostor za goste z....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 206.000 €, 84,00 m2 cca 2450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

84,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1973, adaptirano l. 2002, 4/5 nad., prodamo. Cena: 206.000,00 EUR Lepa priložnost za nakup stanovanja na eni boljših lokacij v Postojni, Stjenkova ulica 8. Stanovanje se nahaja v 4. nadstropju mirnega in urejenega bloka. Stanovanju pripada še oštevilčen....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 139.000 €, 84,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2025.,

www.indomio.si

84,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2013, 4/4 nad., prodamo. Cena: 139.000,00 EUR V neposredni bližini vrtca, na Tomšičevi ulici prodamo prostorno stanovanje, ki se nahaja v četrtem nadstropju. Stanovanje zahodne lege je bilo obnovljeno leta 2013. Obsega predprostor,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 215.000 €, 84,00 m2 cca 2560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ima 3 sobe, dnevna soba z izhodom na balkon, kuhinja, kopalnica, wc, shramba. Pripada mu tudi klet in parkirišče. Vsi priključki. .

 
 
 
  Hiša, ORMOŽ, 59.000 €, 84,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2025.,

www.indomio.si

84 m2, vrstna, zgrajena l. 1948, 1.482 m2 zemljišča, P+M, Idilična starejša hiša v Mihovcih čaka na vas, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Na podeželju v Mihovcih, v Veliki Nedelji, se nahaja starejša, podeželska hiša, ki čaka na svojega novega lastnika. Ta nepremičnina, zgrajena julija....

 
 
 
  Zemljišče, KOČEVJE, 34.000 €, 84,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

84 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, center Kočevja, zemljišče 84 m2, Pritličje lahko poslovni prostori, prvo nadstropje in mansarda pa sta lahko namenjena za stanovanje, strogi center Kočevja, vsa infrastruktura v okviru 10 minut hoje, prodamo. Cena: cca 34.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 200.000 €, 83,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.si

83 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 1998, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega dvosobnega stanovanja na Vodopivčevi ulici v Kranju, ki se nahaja na drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1890. Po podatkih Geodetske uprave Republike....

 
 
 
  Hiša, OSOJNIK, 165.000 €, 83,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.09.2024.,

www.indomio.si

83,4 m2, zidan, zgrajen l. 2007, adaptiran l. 2015, 5.179 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR SEMIČ, Osojnik, prodamo bivalni vikend (gospodarski objekt- brunarica), skupne površine 83,40 m2 (uporabne površine 55,10 m2), ki stoji na zemljišču velikosti 5.179,00 m2. Gospodarski....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 210.000 €, 83,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

83,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2003, adaptirano l. 2025, mansarda, naprodaj moderno stanovanja v objektu platana, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Na odlični in iskani lokaciji prodamo svetlo, prostorno in moderno mansardno stanovanje, ki se nahaja v poslovno-stanovanjskem objektu Platana.....

 
 
 
  Stanovanje, ŠENTJANŽ, 139.900 €, 83,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

83,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1954, P/2 nad., Nadstandardno 3-sobno stanovanje na odlični lokaciji v Sevnici, prodamo. Cena: 139.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji takoj vseljivega, sodobnega in v celoti opremljenega 3-sobnega stanovanja na izjemno iskani lokaciji v Šentjanžu pri....

 
 
 
  Stanovanje, KOT, 120.000 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-470 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližnji okolici Ptuja, prodajamo svetlo, udobno, povsem opremljeno stanovanje v 1.nadstropju večstanovanjske hiše. Stanovanje je bilo pred šestimi leti povsem obnovljeno, vključno z vsemi inštalacijami, podi, okni, vrati....

 
 
 
  Hiša, TRBOVLJE, 93.000 €, 83,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-106 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prelepi lokaciji v krajinskem narodnem parku Kum, le streljaj od vasi Dobovec posredujemo pri prodaji vikenda. Objekt je bil zgrajen pred letom 1967, popolnoma obnovljen pa je bil leta 2014. Obsega 83 m2 neto tlorisne površine....

 
 
 
  Hiša, KOPRIVNICA, 69.000 €, 83,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

83,9 m2, zidanica, zgrajena l. 1960, 2.428 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR Na slikoviti lokaciji, na obrobju Kozjanskega parka, je naprodaj z ljubeznijo in skrbnostjo vzdrževana zidanica, idealna za vse, ki si želite miru, sprostitve in pristnega stika z naravo. Zidanica....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 115.000 €, 82,90 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na parcelah z ID znakom 1911-229/1 in 1911 229/3, katerih prodajalec je lastnik do 1/2 stoji stavba št. 1911-1255, poslovni prostori predstavljajo del stavbe 2. V kolikor se zanimate za nakup vas pozivamo, da nam pošljete vašo nezavezujočo ponudbo ali pa nas kontaktirate. .

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 195.000 €, 82,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

82,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2015, 4/4 nad., Na odlični lokaciji na Ptuju (Ljudski vrt) prodamo svetlo in funkcionalno 4-sobno dupleks stanovanje z balkonom. Stanovanje v izmeri 82,4 m2 se nahaja v 4. nadstropju in nudi udobno bivanje v bližini vse potrebne infrastrukture,....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 182.000 €, 82,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

82,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1955, 1/3 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 182.000,00 EUR Na Ptuju (CMD), v urejeni večstanovanjski stavbi (1955) je na prodaj večje, ohranjeno, prostorno 2 sobno stanovanje. Skupna površina tega svetlega stanovanja je 82,8 m². Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, MEJE, 140.000 €, 82,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-24 Ogled oglasa na strani ponudnika V večstanovanjski hiši se prodajata dve stanovanji. Obe sta v 1. nadstropju večstanovanjske hiše. Vsakemu pripadata po dve parkirni mesti pred hišo. Imata ločene vhode, števce, skratka, sta popolnoma ločeni. Prvo stanovanje:....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 673-714 (od skupaj 815)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>