• GoHome Professional
nepremicnine.net do 400 m2 do 200000 eur najdražje - GoHome Agencije za nepremičnine v Sloveniji
  • nepremicnine.net do 400 m2 do 200000 eur najdražje - GoHome Agencije za nepremičnine v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 400 m2 do 200000 eur najdražje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 400 m2 do 200000 eur najdražje" je bilo najdenih 1 412 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.496 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 380 m2 (malo manjši)
    • 420 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 190000 eur (malo cenejši)
    • 210000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-6%

Spremembe cen iz 126.000 € na 118.000 € z dne 30.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, RADOVLJICA, 118.000 €, 60,70 m2 cca 1940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.02.2025 - 118.000 €
22.09.2025 - 126.000 €
30.03.2026 - 118.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam pisarno (dve sobi) v drugem nadstropju poslovne stavbe na Gorenjski cesti 24, Radovljica. .

 
 
 
  Hiša, SPODNJE GRUŠOVLJE, 117.700 €, 81,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: šempeter v savinjski dolini ID oglasa: 490281022-287 Ogled oglasa na strani ponudnika DRUŽINSKA HIŠA POTREBNA OBNOVE / ŽALEC / ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI / SPODNJE GRUŠOVLJE Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše na lokaciji Spodnje Grušovlje / Šempeter v Savinjski dolini.....

 
 
 
  Hiša, ŽELEZNIKI, 117.300 €, 90,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.02.2024.,

www.indomio.si

90 m2, dvojček, zgrajen l. 1890, adaptiran l. 1995, 120 m2 zemljišča, hiša z vrtom v naravi predstavlja dvosobno stanovanje, v celoti opremljena, menjano PVC stavbno pohištvo, pred leti zamenjana fasada, centralno ogrevana na kurilno olje, klet, delavnica, parkirišče za dva osebna....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 117.000 €, 47,30 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.09.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja se 2-sobno stanovanje na Ptuju v skoraj neposredni bližini zdravstvenega doma, avtobusne in železniške postaje ter cca 10 minut hoje iz centra mesta. Stanovanje je bilo v celoti prenovljeno leta 2009 - nova okna - MIK Celje, kompletno obnovljena kopalnica (dodatna stropna....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 117.000 €, 184,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane ter takoj vseljive družinske hiše v velikost 183,9 m2 neto tlorisne površine, s pripadajočim stavbnim zemljiščem v izmeri 907 m2 ter 5000 m2 gozdnega zemljišča, ki se razprostira za hišo....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOMŽALE, 117.000 €, 56,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

56 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1982, adaptiran l. 2020, P/P, prodamo. Cena: 117.000,00 EUR Na odlični in frekventni lokaciji v samem centru Domžal (SPB) prodamo poslovni prostor v izmeri 56 m², zgrajen leta 1982. Prostor trenutno deluje kot frizerski salon in se prodaja skupaj....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 117.000 €, 85,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

85 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 992 m2 zemljišča, Za Ljubitelje narave, rekreacije izjemna priložnost.Na izjemno zaželeni lokaciji, v Kamnici ( Rospoh del), ter dostopen po občinki asfaltirani cesti, katera je dobro urejena tudi pozimi. Hiška leži v okrožju počitniških hišk in....

 
 
 
  Zemljišče, HRENOVICE, 116.964 €, 342,00 m2 cca 340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.indomio.si

342,83 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V k.o. Hrenovice se prodajajo tri 1/12 gozda. Parcelne številke so: 224, 263 in 264. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin! .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 115.000 €, 35,90 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Kranj Planina II – odlična lokacija , prodamo 1-sobno stanovanje v visokem pritličju (VP) večstanovanjskega objekta (stanovanjskega bloka). Stanovanje meri skupno 35.9m2 (28,3m bivalne površine, 4,4 balkon, 3,2 klet) in obsega: predprostor, kopalnico, bivalno spalni prostor z izhodom....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 115.000 €, 82,90 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na parcelah z ID znakom 1911-229/1 in 1911 229/3, katerih prodajalec je lastnik do 1/2 stoji stavba št. 1911-1255, poslovni prostori predstavljajo del stavbe 2. V kolikor se zanimate za nakup vas pozivamo, da nam pošljete vašo nezavezujočo ponudbo ali pa nas kontaktirate. .

 
 
 
  Stanovanje, JAVORNIK, 115.000 €, 56,60 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje dobra razporeditev prostorov, svetlost ter prijetna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 115.000 €, 32,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima lastno etažno ogrevanje na plin.ima parkirno mesto.mesečni stroški so zelo niski.stanovanje je kompletno opremljeno. .

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 115.000 €, 270,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanjsko hišo, veliko 270m2, zgrajeno 1973, skoraj v celoti obnovljeno v l.2010 prodam za 115.000,00. Stoji v mirnem delu naselja Spodnje Hoče, zadnja v slepi ulici. Zelo primerna za mlade družine. V spodnji etaži ni predelnih sten, ker je trenutno skladišče. Lahko se preuredi....

 
 
 
  Hiša, PETIŠOVCI, 115.000 €, 236,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321056-98 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem okolju, v kraju Petišovci/Lendava prodamo veliko hišo, ki jo odlikuje kvalitetna gradnja, dokončni pečat pa ji daje ravna ter zelo velika parcela, ki nudi popolno zasebnost. Etažnost je P+1+M. Hiša obsega 236 m2 površine....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 115.000 €, 44,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

44,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1897, adaptirano l. 2020, VP/2 nad., Prodaja se svetlo 1,5-sobno stanovanje na Cankarjevi ulici v Mariboru, velikosti 44,7 m2. Popolnoma prenovljeno, s parkiriščem za zapornico in opremljeno. Mirna lokacija blizu mestnega parka in Piramide na eni in....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 115.000 €, 57,00 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

K stanovanju sodi garažno parkirno mesto .

 
 
 
  Hiša, DRAGUČOVA, 115.000 €, 192,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

192,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 5.056 m2 zemljišča, K+P+M, Za vas imamo v ponudbi hišo z manjšim gospodarskim poslopjem v kraju Dragučova (Pernica). Hiša obsega 192,3 m2 neto tlorisne površine in stoji na 5056 m2 velikem zemljišču (GURS). Ob hiši je manjše gospodarsko poslopje....

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

66,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, 2/2 nad., prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Svetlo 3-sobno stanovanje z vrtom – Bizeljsko Na mirni in zeleni lokaciji v Bizeljskem vas čaka prostorno in prijetno 3-sobno stanovanje v drugem (in zadnjem) nadstropju manjšega bloka. Stanovanje je svetlo....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 115.000 €, 70,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

70 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 600 m2 zemljišča, pritličje, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Prodamo samostojno pritlično hišo ki se nahaja v Novokračinah, v občini Ilirska Bistrica na skrajnem jugovzhodnem delu Brkinov. Objekt je letnik 2010, narejen je do prve plošče in je na....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 115.000 €, 128,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2024.,

www.indomio.si

128,5 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2010, 220 m2 zemljišča, 2/2 nad., prefinjeno urejeno stanovanjske z zunanjim atrijem in vrtom, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR V nizu stanovanjskih hiš na robu starega mestnega jedra v Krškem se nahaja dvostanovanjska hiša s skupnim....

 
 
 
  Hiša, SENUŠE, 115.000 €, 211,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

211 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 4.251 m2 zemljišča, K+P+M, Družinska hiša v okolici Krškega. Sončna lega, umirjena lokacija, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Stanovanjska hiša se nahaja ob lokalni cesti, na lepo osončeni parceli. Dostop do hiše je po asfaltirani cesti, dovoz iz....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 115.000 €, 42,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

42 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1972, Čudovito stanovanje v srcu Zagorja ob Savi, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Na prodaj je čudovito stanovanje, ki se nahaja v srcu mesta Zagorje ob Savi, na naslovu Cesta Borisa Kidriča. To stanovanje v kategoriji "Stanovanje" je bilo zgrajeno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

40,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, adaptirano l. 2022, 3. nad., Prodamo prenovljeno 1-sobno stanovanje na mirni in zeleni lokaciji na Pobrežju, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Iščete svoj prvi dom ali varno investicijsko priložnost na zanimivi lokaciji v Mariboru? Predstavljamo vam....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 114.900 €, 200,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-103 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v kraju Velike Rodne pri mestu Rogaška Slatina, ki je bila zgrajena leta 2022, ter stoji na 500 m2 velikem stavbnem zemljišču. Objekt ima 200 m2 skupne površine. Pred objektom pa so....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 114.500 €, 48,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam lepo ohranjeno enosobno stanovanje .Pogled na vzhod. Dnevna soba z jedilnico 23,94m2; predsoba 3,48m2; kopalnica 6,18m2; kuhinja 5,6m2; balkon 4m2; klet 5,30m2. Parkirno mesto v garaži. Stanovanje opremljeno po meri. Vzdrževano. Dol pri Ljubljani GSM:040 575 326 .

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 114.400 €, 115,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na mirni parceli (1150m) ob vzdrževani lokalni cesti sredi vinorodne pokrajine kozjanskega parka prodam novozgrajeno hišo navdahnjeno s krajinsko arhitekturo.V pritličju kopalnica( tuš/wc), povsem opremljena nova kuhinja in dnevni prostor s kaminom .Vse v objektu je povsem novo.Pošljite....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 114.000 €, 202,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-96 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji v prodajo ponujamo polovico dvojčka. Kvadratura nepremičnine znaša 202,2m2, same bivalne površine je 76m2. Hiša je etažnosti P+1+2+M. Pritličje: - garaža s kletjo in kurilnico 1. nadstropje: - predsoba - kuhinjska niša....

 
 
 
  Stanovanje, CERKNICA, 112.000 €, 58,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

58,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1930, adaptirano l. 2006, P/1 nad., prodamo. Cena: 112.000,00 EUR Stanovanje se nahaja tik ob cesti pri Hoferju in Mercator centru. Odličen dostop do vseh trgovin in centra mesta tudi brez avtomobila. Stanovanje je v pritličnem delu hiše, ima površino....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 111.000 €, 90,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

90,2 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1995, 1/1 nad., večnamenski poslovni prostor v marina centru, na taboru, 90,20 m2, prodamo. Cena: 111.000,00 EUR V poslovnem centru na Taboru (MARINA CENTER) prodamo večnamenski poslovni prostor v izmeri 90,20 m2. Prostor je v 1. nadstropju.....

 
 
 
  Stanovanje, DOLENJSKE TOPLICE, 110.000 €, 38,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

38,1 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2025, 2/2 nad., Na lepi in mirni lokaciji prodamo enosobno stanovanje, nahaja se v drugem nadstropju manjšega bloka; predprostor, kopalnica (tuš), ločen WC, kuhinja z jedilnico, spalnica, večja shramba v kleti, pripadajoči vrt v neposredni....

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 110.000 €, 101,80 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391016-5 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 4-sobnega stanovanja v dvostanovanjski hiši, ki je od centra Maribora oddaljena dobrih 15 min vožnje. Ima 101,8 m2 neto tlorisne površine. Stanovanju priprada približno 600 m2 zemljišča, ki se razprostira....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRITOF, 110.000 €, 77,00 m2 cca 1430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.09.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – Kranj, Oljarica, zgrajeno l. 1950, prenovljeno 2025, 2/2 nadstropij, skupna izmera 77,00 m2 uporabne površine. Cena 110.000 EUR. Na odlični lokaciji v Britofu pri Kranju prodamo popolnoma prenovljen poslovni prostor. V neposredni bližini je vsa potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Hiša, PTUJSKA GORA, 110.000 €, 381,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

381,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 461 m2 zemljišča, P+M, Na Ptujski Gori je naprodaj poslovno-stanovanjski objekt z idejnim projektom za 4 stanovanja. Skupna površina znaša 381,4 m2, parcela 461 m2. Objekt stoji ob asfaltni cesti, ima urejeno zemljiškoknjižno stanje, urejen....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PLAČILO TAKOJ. Kupim dvosobno stanovanje, z balkonom. Uporabne površine vsaj 40m2, znotraj ljubljanske obvoznice. V nižjih nadstropjih bloka (VP, 1, 2), z upravnikom. Stanovanja v hišah, deleži hiš, mansarde nas ne zanimajo. Če ima blok dvigalo, so sprejemljiva višja nadstropja. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, FRANKOLOVO, 110.000 €, 156,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-531 Ogled oglasa na strani ponudnika V Frankolovem je novemu kupcu na voljo hiša v treh etažah z dodatno stavbo za spravilo pridelka, zazidljiva parcela je v celoti stavbno zemljišče 1003 m2, preverjamo možnost gradnje še ene stanovanjske hiše poleg. Uporabno....

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 110.000 €, 67,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Pred hišo je velik vrt, primeren za piknike, otroška igrala ali pa le v uživanju na soncu. .

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 110.000 €, 109,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-328 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prikupni lokaciji blizu centra Zgornje Velke prodamo samostojno montažno stanovanjsko hišo ali bivalni vikend, zgrajeno leta 1986. Hiša po podatkih GURS meri 109,0 m2 neto tlorisne površine. Ob hiši je manjša lesena vrtna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 110.000 €, 32,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima vzhodno lego, pogled na mesto, prenovljeno balkonsko ložo. .

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 110.000 €, 154,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

154,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, 310 m2 zemljišča, 2/2 nad., Mansardno 3-sobno stanovanje z atrijem in garažo v Ranci pri Pesnici, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V dvostanovanjski hiši v Ranci prodamo mansardno 3-sobno stanovanje z garažo za 2 avtomobila. Hiša se nahaja 4 km od....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 110.000 €, 54,00 m2 cca 2040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-492 Ogled oglasa na strani ponudnika V Štorah v neposredni bližini šole in vrtca, je naprodaj stanovanje v predzadnjem nadstroju večstanovanjskega objekta z dvigalom. Streha bila obnovljena cca leta 2018, sredstva za obnovo fasade že zbrana v RS. Stanovanje orientirano....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 110.000 €, 96,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Povsem na novo urejen prostor, inštalacije, odtoki, pisarna, wc, tuš, vse v kamnu, talno ogrevanje. .

 
 
 
 
+10%

Spremembe cen iz 99.900 € na 110.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 110.000 €, 240,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.11.2025 - 119.990 €
12.11.2025 - 109.990 €
11.12.2025 - 99.900 €
09.04.2026 - 110.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

240 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2020, 2.292 m2 zemljišča, K+P+M, Predstavljamo vam samostojno hiško, ki se nahaja v prijetnem okolju naselja Sveti Jurij ob Ščavnici. Hiša nudi skupno 240 m2 površine, kar omogoča funkcionalno razporeditev za udobno bivanje, prodamo.....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 757-798 (od skupaj 826)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>