• GoHome Professional
nepremicnine.net do 64000 eur najdražje - GoHome iskalnik za nepremičnine
  • nepremicnine.net do 64000 eur najdražje - GoHome iskalnik za nepremičnine
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 64000 eur najdražje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 64000 eur najdražje" je bilo najdenih 1 020 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 321 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 760 m2
    • do 950 m2
    • 950 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 950 m2
    • 1140 m2
  •  Po ceni
    • 60000 eur (malo cenejši)
    • 67000 eur (malo dražje)
    • do 39 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Kmetija, ČRNOMELJ, 27.000 €, 741,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391015-57 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji manjšega vinograda s starejšo kamnito zidanico na mirni v, lepi in sončni lokaciji. Kmetijsko zemljišče v izmeri 741 m2, stavbišče v izmeri 43 m2 Parcela je rahlo nagnjena in orientirana v smeri juga.....

 
 
 
  Hiša, ZAVRČ, 27.000 €, 21,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-125 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Hrastovec, na lepi legi, prodajamo lepo vzdrževan, opremljen vikend (1846), preurejen v počitniško hiško. Hiška se nahaja v slepi ulici, ob utrjeni cesti, ki jo v bližini dopolnjuje manjši vinograd. Ta se po pobočju....

 
 
 
  Zemljišče, DVORJANE, 27.000 €, 663,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.indomio.si

663 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR V Občini Duplek prodamo stavbno zemljišče s čudovitim razgledom. Zemljišče je po podatkih iz GURS-a v celoti zazidljivo (namenska raba je stanovanjske površine) in je v velikosti 663m2. Dostop je po javni asfaktirani cesti. Nahaja se....

 
 
 
  Zemljišče, LENART V SLOV. GORICAH, 27.000 €, 3079,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2024.,

www.indomio.si

3.079 m2, zazidljiva, Prodamo parcelo, ki je deloma gradbena v Zavrhu, ki jo odlikuje čudovit razgled na dolino, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR Lokacija: Zavrh, v bližini razglednega stolpa Velikost parcele: 3.079 m² Gradbeni del: 489,3 m² Kmetijsko zemljišče: preostali del Lastnosti....

 
 
 
  Zemljišče, OSP, 27.000 €, 1421,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.indomio.si

1.421 m2, kmetijsko zemljišče, V Ospu prodamo lep oljčnik z urejenim dostopom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR V slikovitem Ospu prodamo lep, sončen oljčnik z 28 rodovitnimi oljkami. Parcela v izmeri 1.421 m² se nahaja na mirni in odprti lokaciji z veliko sonca,....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJE LAKNICE, 27.000 €, 22185,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

22.185 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozdno zemljišče v gozdu med naselji Dolenje Laknice in Čužnja vas. Parcela je približno 750 metrov dolga in 30 metrov široka, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, LAHOMNO, 27.000 €, 14077,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.10.2024.,

www.indomio.si

14.077 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Delno zazidljivo zemljišče z vinogradom: Lahomno, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča 14077m², z vinogradom in obstoječimi terasami (primerno za novo posaditev vinograda) ter gospodarskim objektom.....

 
 
 
  Zemljišče, LEVPA, 27.000 €, 12000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2024.,

www.indomio.si

12.000 m2, kmetijsko zemljišče, V vasi Levpa, Kal nad Kanalom prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 1,2 hektarja (12.000 m2).Zemljišča so v enotnem kosu in se nahajajo tik ob naselju in neposredno ob občinski dostopni poti, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR V vasi Levpa, Kal nad....

 
 
 
  Zemljišče, KOŠTABONA, 27.000 €, 3307,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

3.307 m2, kmetijsko zemljišče, SL: 3.307 m2 kmetijskega zemljišča, prodamo. Cena 27.000 EURIT: Vendiamo terreno agricolo di 3.307 metri quadrati al prezzo di 27.000 EUR, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR SL: Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča velikosti 3.307 m2. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, ŠOŠTANJ, 27.000 €, 800,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2024.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Naprodaj je zazidljivo zemljišče, ki ponuja izjemno priložnost za gradnjo vašega sanjskega doma. Nahaja se na Levstikovi ulici 6 in omogoča enostaven dostop do vseh pomembnih mestnih storitev. Skupna površina zemljišča meri 800 kvadratnih metrov.....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 29.990 € na 26.990 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ORMOŽ, 26.990 €, 33,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.04.2026 - 29.990 €
05.05.2026 - 26.990 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2023.,

www.indomio.si

33 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 4.315 m2 zemljišča, prodamo. Cena: cca 26.990,00 EUR Sredi idilične panonske pokrajine, obdane z vinogradi in sadovnjaki v občini Ormož, na rahlo dvignjeni in dostopni lokaciji z lepim razgledom, posredujemo pri prodaji stare panonske hiše v naselju....

 
 
 
  Zemljišče, JASTREBCI, 26.990 €, 3548,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2024.,

www.indomio.si

3.548 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 34.000,00 EUR V Prlekiji, ki je dežela toplih in srčnih ljudi, kjer se razprostirajo širna rodovitna polja z izjemno rodovitno prstjo in intenzivnim kmetijstvom, je v naselju Jastrebci, v občini Ormož, sredi neokrnjene narave....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 29.900 € na 26.900 € z dne 20.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LENDAVA, 26.900 €, 58,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.02.2026 - 29.900 €
20.03.2026 - 26.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2026.,

www.indomio.si

58,3 m2, zidan, zgrajen l. 1966, adaptiran l. 1980, 1.197,1 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 26.900,00 EUR ČENTIBA – prodamo zidanico z zemljiščem V Čentibi prodamo lepo vzdrževano zidanico s skupno neto površino 58,30 m², ki stoji na prostornem zemljišču velikosti 1.197,10 m².....

 
 
 
  Zemljišče, PROŽINSKA VAS, 26.770 €, 392,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zazidljivo zemljišče na lahko dostopni lokaciji ob regionalni cesti štore - šentjur, prodamo. Cena: 26.770,00 EUR Ob regionalni cesti Štore - Šentjur je novemu lastniku na voljo manjše gradbeno zemljišče namenjeno stanovanjski gradnji. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 26.708 €, 26708,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.05.2024.,

www.indomio.si

26.708 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V vasi Studeno pri Postojni prodajamo več kmetijskih parcel v skupni izmeri 26.708 m2. Parcelne št. so: 347/3, 2217, 2320, 2860, 2863, 2879, 2880, 2925, 3191/12, 3191/21, 3622, vse k.o. Studeno. Pogoj prodajalca je, da kupce....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 26.500 €, 73,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-410 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja starejša hiša potrebna celovite prenove. Hiša se nahaja 10 kilometrov iz centra Laško oziroma pol ure vožnje iz Celja. Parcela meri 1580 m2 ter je del obrnjene na južno sončno stran, del na zahodno.....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI ŽERJAVCI, 26.500 €, 1850,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

1.850 m2, zazidljiva, Na eni izmed lepših lokacij v Spodnjih Žerjavcih prodamo stavbno zemljišče v izmeri 1.850 m2, ki se nahaja na sončni legi z odprtim pogledom na okoliško dolino.Parcela leži na robu poselitve in ponuja idealno kombinacijo zasebnosti, narave in dostopnosti, saj....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 26.138 €, 3734,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

3.734 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 7,00 EUR/m2 V Hrpeljah posredujemo pri prodaji kmetijskih zemljišč. Na prodaj je sklop šestih kmetijskih zemljišč v skupni izmeri 3.734 m². Lokacija zemljišč je mirna, obdana z naravo, hkrati pa le nekaj minut oddaljena od središča naselja,....

 
 
 
  Zemljišče, FIJEROGA, 26.000 €, 4337,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.indomio.si

4.337 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče ob asfaltirani cesti, prodamo. Cena: 26.000,00 EUR Predstavljamo vam priložnost za nakup kmetijskega zemljišča ob asfaltirani cesti med Fijerogo in Župančiči. S skupno površino 4.337 kvadratnih metrov, ki se razprostira v eni sami....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 26.000 €, 20,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nujno možnost parkiranja vsaj enega avtomobila, lahko je neopremljena pisarna ali v 3pgf. .

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 26.000 €, 50,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hišica ja kompletno opremljena s sanitarijami, dnevnim prostorom, kuhinjo, v zgornjem prostoru pa je zakonska postelja in še dve ločeni postelji. Hišica je opremljena z radiatorji in klima napravo.Pred hiško je predprostor s klopmi in mizo ter parkirni prostor za avtomobil.Hiška leži....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 26.000 €, 1300,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Št. parcel 1312/2 in 1312/3, K.O. 563 Ceršak. Velikosti parcel 1.344 in 1.424 kv. metrov, od tega 60 % zazidljivo, ostalo kmetijsko zemljišče. Preko parcel potekajo vsi komunalni vodi, na katere se je možno priključiti. Oddaljenost od avtocestnega priključka v Šentilju 3 km. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 26.000 €, 4113,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.indomio.si

4.113 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijska Parcela / Šmartno v Rožni dolini, prodamo. Cena: 26.000,00 EUR Naprodaj je 4113m2 kmetijskih površin v neokrnjeni naravi pod hribom v Šmartnem v rožni dolini. Zemljišče je primerno za pašo živali (konji, govedo, kopitarji), manjšo kmetijo ali....

 
 
 
  Zemljišče, STARA CESTA, 26.000 €, 881,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

881 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ravno stavbno zemljišče velikosti 881 m2 na mirni lokaciji ob gozdu. Parcela nudi zasebnost in stik z naravo, hkrati pa je le nekaj minut oddaljena od Ljutomera. Možnost ureditve dostopa, voda in elektrika ob cesti. Odlična priložnost za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, BEREČA VAS, 25.686 €, 1427,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

1.427 m2, zazidljiva, v umirjenem bivalnem okolju, JZ lega, ob cesti Novo mesto - Metlika, možen je tudi nakup parcele velikosti 750 m2 ali več parcel v skupni izmeri 2177 m2, vsa potrebna infrastruktura je v neposredni bližini, možen takojšen začetek pridobivanja gradbene dokumentacije,....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 25.500 €, 33,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-274 Ogled oglasa na strani ponudnika Na vrhu hriba, na čudoviti lokaciji z zelo lepim razgledom v Pustikah v občini Šmarje pri Jelšah prodamo vikend - leseno brunarico s pomožnim objektom. Če iščete vikend za odmik od mestnega vrveža na zasebni lokaciji, je to....

 
 
 
  Zemljišče, IMENSKA GORCA, 25.500 €, 1275,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

1.275 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Del zemljišča je opredeljen kot stavbno zemljišče, kjer je možno graditi objekt (stanovanjsko stavbo) tlorisne velikosti 80 m2, prodamo. Cena: 25.500,00 EUR Sončna parcela v Imenski Gorci – 1.275 m² v naravnem okolju krajinskega parka Posredujemo....

 
 
 
  Zemljišče, KOPIVNIK, 25.500 €, 852,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

852 m2, zazidljiva, Gradbeni parceli v Kopivniku nad Framom, prodamo. Cena: 25.500,00 EUR V Kopivniku prodamo gradbene parcele različnih velikosti (710 m2 , 852 m2 in 481 m2). Parcele so pod naklonom. V neposredni bližini sta elektrika, vodovod in ob cesti je Telekomov optični kabel.....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 25.400 €, 25400,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

25.400 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V k.o. Postojna se prodaja gozd v deležu 1/12 (boste solastnik) Parcelne številke so 1/86 in 1/113. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin! .

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 25.300 €, 2108,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

2.108 m2, zazidljiva, zemljišče za gradnjo stanovanjske hiše, ob reki Muri, sončna lega, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v bližini, prodamo. Cena: 25.300,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI 2108 m2....

 
 
 
  Poslovni prostor, SEŽANA, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Poslovni prostor v poslovni stavbi na avtobusni postaji, 1 nadstropje, dvigalo, dostop preko hodnika na južni strani stavbe. .

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 25.000 €, 28,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Šmarješke Toplice, Zbure, Otavnik, prodamo zidanico, velikosti 27,50 m2, zgrajen l. 1987, zasnovane v dveh etažah, K + M. Zemljišče obsega cca. 2.100,00 m2 površine , vzhodna lega, v naravi zemljišče predstavlja travnik, v rahlem naklonu s čudovitim razgledom. Dostop do zidanice je....

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 25.000 €, 43,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

KOČEVSKE POLJANE, prodamo zidanico, velikosti 43,00 m2 , zgrajene l. 1900, ter zasnovane v dveh etažah, K + M . Zemljišče obsega 2.166,00 m2 površine , v naravi gre za zemljišče nad in pod stavbo, jugo-vzhodne sončne lege, v rahlem naklonu. .

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 25.000 €, 4815,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-9 Ogled oglasa na strani ponudnika V podeželskem naselju Zabukovica, v občini Žalec imamo na prodaj zazidljivo zemljišče v skupni velikosti 4.815 m2. Dostop do zemljišča je enostaven in urejen po alsfaltirani regijonalni cesti. Oddaljenost od Centra Žalca znaša....

 
 
 
  Zemljišče, RIBNICA, 25.000 €, 11067,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,