• GoHome Professional
nepremicnine.net do 65000 eur najceneje - GoHome vsi mali oglasi
  • nepremicnine.net do 65000 eur najceneje - GoHome vsi mali oglasi
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 65000 eur najceneje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 65000 eur najceneje" je bilo najdenih 1 023 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 322 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 760 m2
    • do 950 m2
    • 950 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 950 m2
    • 1140 m2
  •  Po ceni
    • 61000 eur (malo cenejši)
    • 68000 eur (malo dražje)
    • do 39 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, GORNJE CEROVO, 47.000 €, 5251,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

5.251 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR Na izjemni lokaciji v slikovitih Goriških Brdih z razgledom do morja, v kraju Gornje Cerovo, posredujemo pri prodaji skrbno urejenega oljčnika. Kraj Gornje Cerovo je od centra Nove Gorice oddaljen približno 13 kilometrov,....

 
 
 
  Zemljišče, LOPAR, 47.262 €, 7877,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

7.877 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 6,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v Loparju. Gre za 2 povezani parceli s skupno površino 7877m2.Dostop je urejen po makadamski poti. Za več informacij pokličite na telefon: 040-503-434 .

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 47.400 €, 632,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

632 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Več parcel za individualno gradnjo eno ali dvostanovanjskih hiš, prodamo. Cena: cca 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 47.400 €, 632,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

632 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 Dodaten opis V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 47.500 €, 946,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

946 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 47.500,00 EUR Ponujamo redko priložnost za nakup večjega stavbnega zemljišča v naselju Lindek, v neposredni bližini Frankolovega in le nekaj minut vožnje do Vojnika ter Celja. Gre za zemljišče velikosti 946 m², ki se nahaja na mirni, zeleni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 47.784 €, 2172,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2025.,

www.indomio.si

2.172 m2, kmetijsko zemljišče, POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijsko zemljišče z dostopom z asfaltirane ceste v skupni izmeri 2.172 m2, prodamo. Cena: 22,00 EUR/m2 POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijsko zemljišče z dostopom z asfaltirane ceste v izmeri 2.172m2.....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 47.900 €, 47487,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.07.2024.,

www.indomio.si

47.487 m2, kmetijsko zemljišče, Posest Čemšenik - zagorje ob Savi, prodamo. Cena: 47.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji 8 parcel v Čemšeniku pri Zagorju ob Savi. Gre za 47.487 m2 zemljišč, od tega je 19.056 kmetijskih zemljišč in 28.431 gozda. Večinoma v enem kosu. Na enem izmed kmetijskih....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 47.905 €, 737,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V samem centru vasi ponujamo zazidljivo zemljišče z urejenim dostopom na glavno vaško asfaltirano ulico. .

 
 
 
  Stanovanje, MOZIRJE, 48.000 €, 53,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

centralno ogrevanje parkirišče kanalizacija elektrika voda telefon CATV internet .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 48.000 €, 2506,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-34 Ogled oglasa na strani ponudnika Parcele meri 2506 m2, je ravna in pravokotna. Nahaja se na robu vasi in ima prelep, odprt pogled na piranski zaliv in Savudrijo, Gre za prvovrstno kmetijsko zemljišče deloma oljčnik. Ima dostopno pot in je primerna za kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 48.000 €, 600,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zazidljiva parcela v izmeri 600 m2 ob občinski javni poti, vodovod na parceli, električni priključek zagotovljen. Mirna zatišna lega ob gozdu. .

 
 
 
  Zemljišče, MALEČNIK, 48.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321054-125 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v Zg. Ruperčah, 10 minut iz Maribora, je na prodaj parcela, kjer bo omogočena gradnja enega ali dveh stanovanjskih objektov - s tem se ponuja možnost za lastno gradnjo ali investicijsko priložnost. Pravkar....

 
 
 
  Zemljišče, PODSREDA, 48.000 €, 39167,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

39.167 m2, nezazidljiva, gozd, gozd podsreda, prodamo. Cena: 48.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji nezazidljivega zemljišča, ki je po namenski rabi delno kmetijsko in delno gozdno zemljišče. Nahaja se v občini Kozje, natančneje v naselju Podsreda. Pogoj prodajalca je, da kupec prevzame....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 48.075 €, 641,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

641 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče na razpolago, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih parcel so razvidne iz priloge....

 
 
 
  Zemljišče, ŠEKI, 48.300 €, 16100,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

16.100 m2, kmetijsko zemljišče, Vas Šeki, prodamo kmetijska, gozdna zemljišča ter stavbna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 3,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih, gozdnih zemljišč ter stavbnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 48.500 €, 551,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2024.,

www.indomio.si

551 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 48.500,00 EUR Parcela se nahaja v neposredni bližini centra Postojne ob Cankarjevi ulici 7. Parcela je podolgovate oblike dolga cca 60 m in široka od 5 do 18 m. Zaradi oblike ni primerna za gradnjo večjih obljektov. Lahko se zgradi garaže ali parkirne....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 48.500 €, 7491,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.indomio.si

7.491 m2, kmetijsko zemljišče, 7491 m2 Kmetijskih površin v Šmartnem v rožni dolini, prodamo. Cena: 48.500,00 EUR Na voljo je izjemna priložnost za vse ljubitelje podeželskega življenja! V prekrasnem Šmartnem v Rožni dolini, ki se nahaja v osrčju slikovite Savinjske regije, je na....

 
 
 
  Zemljišče, SEVNICA, 48.650 €, 1946,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2026.,

www.indomio.si

1.946 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 PRODAJA STAVBNEGA ZEMLJIŠČA – Sevnica, Ribniki Na mirni in prijetni lokaciji v Sevnici prodamo nezazidano stavbno zemljišče v skupni izmeri 1.946 m², namenjeno stanovanjski gradnji. Parcela se nahaja na lepo dostopni....

 
 
 
  Poslovni prostor, MURSKA SOBOTA, 48.900 €, 27,00 m2 cca 1810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

27,1 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1998, K/1 nad., glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 48.900,00 EUR MURSKA SOBOTA – STROGI CENTER MESTA (TRŽNICA) V samem središču mesta prodamo urejen poslovni prostor v izmeri 27,10 m², ki se nahaja v kletnih prostorih tržnice.....

 
 
 
  Zemljišče, STARI GRAD, 49.000 €, 1345,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.novdom.si

V Starem Gradu je naprodaj zemljišče, ki je po namenski rabi opredeljeno deloma kot območje stanovanjskih površin v izmeri cca. 1000 m² in del kot kmet. zemljišče v izmeri 345 m². .

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI GASTERAJ, 49.000 €, 33702,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

33.702 m2, kmetijsko zemljišče, sončno kmetijsko zemljišče z gozdom - odlična priložnost za rejo živali ali ureditev lastnega posestva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR SONČNO KMETIJSKO ZEMLJIŠČE Z GOZDOM – ODLIČNA PRILOŽNOST ZA REJO ŽIVALI ALI UREDITEV LASTNEGA POSESTVA KJE: V Zgornjem....

 
 
 
  Zemljišče, CETORE, 49.000 €, 3501,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026. - 49.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

3.501 m2, kmetijsko zemljišče, 4 parcele, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 4 parcel vse k.o. Cetore, delno gozd in kmetijska površina. Urejen dostop, parcele se prodajajo v kompletu, 10 min iz centra Šareda. Pogoj naročnika je prevzem v plačilo 2% stroškov od končne....

 
 
 
  Hiša, PODLEHNIK, 49.000 €, 76,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-142 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Rodni vrh, na lepi legi, prodajamo manjši vikend (1995), ki je registriran kot stanovanjska hiša. K hiški pripada zemljišče, katerega večji del je se spušča v grabo. Celotna posest, v velikosti 35 arov, se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 49.000 €, 1142,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-141 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Polene, občina Slovenske Konjice prodamo zazidljivo zemljišče v velikosti 1.142 m2. Dostop do zemljišča je neposredno iz asfaltirane občinske ceste. Zemljišče je delno ravno, delno pod naklonom, na sončni legi, delno....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 49.000 €, 472,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-208 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo zazidljivo, komunalno opremljeno parcelo v Pobrežu. Parcela leži v naselju, ob lokalni cesti, popolnoma ravna, v velikosti 472 m2. Na parceli je elektrika, elektro omarica, javni vodovod, Telekom kabel ob parceli. Na....

 
 
 
  Zemljišče, BELSKI VRH, 49.000 €, 38065,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

38.065 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj čudovita posest - Belski in Gorenjski vrh, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Novo na trgu! Priložnost, da postanete lastnik izjemnega, v glavnem kmetijskega zemljišča, v idiličnem podeželskem okolju Slovenije, v občini Zavrč - Belski in Gorenjski....

 
 
 
  Zemljišče, KOBARID, 49.000 €, 1255,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

1.255 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Priložnost za investic. v nastanitveni objekt, prodamo. Cena: cca 49.000,00 EUR V idilični vasici Logje, Breginj, na razpolago zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, KOMEN, 49.000 €, 35873,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-143 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 28 parcel v skupni površini 35.873,00m2, ki se nahajajo v vasi Tomačevica v občini Komen na Krasu. V naravi predtsavljajo kmetijska in gozdna zemljišča. Predmet prodaje so se vsa zemljišča skupaj. Številke....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 49.000 €, 34,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

34,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1909, 1/3 nad., prodamo. Cena: 49.000,00 EUR V naselju na naslovu Novi dom ponujamo v prodajo delno opremljeno 1-sobno stanovanje, v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta z upravnikom. Stanovanje ima zamenjana okna, sicer pa je potrebno prenove. Funkcionalen....

 
 
 
  Hiša, GABROVKA, 49.000 €, 100,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1920, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje z....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 49.000 €, 700,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2024.,

www.indomio.si

700 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji stavbnega zemljišča v Selu. Na robu vasi v mirnem predelu se nahaja zazidljivo zemljišče velikosti 700m2. Zemljišče na deloma dvignjeni lokaciji ponuja....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 59.000 € na 49.000 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOL PRI LJUBLJANI, 49.000 €, 4485,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.12.2025 - 59.000 €
21.03.2026 - 49.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.indomio.si

4.485 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Posredujemo pri PRODAJI parcele v občini Dol pri Ljubljani. Površina parcele: 4.485 m2 Vrsta dejanske rabe zemljišč na parceli: Gozdna zemljišča Delež dejanske rabe zemljišč na parceli: 100 % Osnovna namenska raba: Območja stavbnih....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1081,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

1.081 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.081 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.081 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1089,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

1.089 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.089 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.089 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 49.000 €, 64,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2025.,

www.indomio.si

64 m2, lesen, zgrajen l. 2012, 5.412 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR V Metliki se prodaja počitniški objekt, lesena brunarica velikosti 5 x 6 m. Izdelana je bila leta 2012. Ima pridobljeno gradbeno dovoljenje za nezahteven objekt in ima hišno številko. Priključki: Objekt....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 49.000 €, 6997,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

6.997 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela za gradnjo stanovanjske hiše. Približno 570 m2 je stavbnega zemljišča, ostalo je kmetijsko. Na parceli je elektrika in optika. Dostop je po asfaltirani javni cesti, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, TOMAČEVICA, 49.000 €, 35873,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2024.,

www.indomio.si

35.873 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko in gozdno zemljišče v Komnu (vas Tomačevica), prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 28 parcel v skupni površini 35.873,00m2, ki se nahajajo v vasi Tomačevica v občini Komen na Krasu. V naravi predtsavljajo kmetijska in gozdna....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 49.000 €, 5456,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2024.,

www.indomio.si

5.456 m2, kmetijsko zemljišče, sadovnjak z gospodarskim objektom in vodovodnim priključkom, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Sadovnjak, nasad jablan z gospodarskim objektom in vodovodnim kmetijskim priključkom. Sadovnjak se nahaja na lepi lokaciji, na gozdni jasi ob dostopni asfaltirani....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELENJE, 49.000 €, 46,00 m2 cca 1070 €/m2