• GoHome Professional
nepremicnine.net do 66000 eur padla cena najceneje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremicnine.net do 66000 eur padla cena najceneje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 66000 eur padla cena najceneje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 66000 eur padla cena najceneje" je bilo najdenih 55 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 454 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 390 m2
    • do 490 m2
    • 490 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 490 m2
    • 590 m2
  •  Po ceni
    • 62000 eur (malo cenejši)
    • 69000 eur (malo dražje)
    • do 80 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-4%

Spremembe cen iz 59.840 € na 57.500 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, CELJE, 57.500 €, 35,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.02.2026 - 59.840 €
24.02.2026 - 57.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

35,2 m2, pisarna, zgrajena l. 2006, 4/5 nad., odlična lokacija, parkiranje v bližini objekta, prijeten in svetel poslovni prostor, urejen poslovni objekt, bližina centra mesta in nakupovalnih središč, cca 3 km do avtocestnega priključka, prodamo. Cena: 57.500,00 EUR V bližini centra....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 61.000 € na 58.000 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SUHI VRH, 58.000 €, 63,20 m2 cca 920 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2025 - 65.000 €
24.07.2025 - 61.000 €
24.02.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.halodom.com

Na idilični lokaciji v Krajinskem parku Goričko, le 4,5 km od priljubljenih Term 3000 v Moravskih Toplicah, se nahaja manjša stanovanjska hiška, grajena kot dvojček. .

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 61.000 € na 58.000 € z dne 31.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 58.000 €, 100,00 m2 cca 580 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.09.2025 - 90.000 €
24.02.2026 - 85.000 €
10.03.2026 - 61.000 €
31.03.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

100 m2, samostojna, zgrajena l. 1967, 609 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR V osrčju mirne vasi Konec (krajevna skupnost Podgrad), pod obronki Gorjancev, je naprodaj starejša domačija, ki obsega: stavbno zemljišče v velikosti 609,00 m2, na katerem stoji Stanovanjska....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 60.000 € na 58.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, VITANJE, 58.000 €, 760,00 m2 cca 80 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.04.2026 - 60.000 €
07.05.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

760 m2, zazidljiva, Prodamo stavbno zemljišče v Vitanju, ki je primerno za gradnjo enostanovanjske hiše. Nahaja se v neposredni bližini središča kraja Vitanje in obsega 760 m2 (GURS). Lega je sončna z lepim razgledom na kraj ter okoliške hribe. Ob parceli je voda ter elektrika. Zemljišče....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 61.000 € na 58.000 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 58.000 €, 63,00 m2 cca 920 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.02.2025 - 65.000 €
23.07.2025 - 61.000 €
24.02.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

63,2 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, adaptiran l. 2020, 4.363 m2 zemljišča, Manjša stanovanjska hiška - dvojček- z zemljiščem v Suhem vrhu pri Moravskih Toplicah, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR Na idilični lokaciji v Krajinskem parku Goričko, le 4,5 km od priljubljenih Term 3000 v Moravskih....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 68.900 € na 59.000 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBNO OB SAVINJI, 59.000 €, 119,00 m2 cca 500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.10.2025 - 68.900 €
15.05.2026 - 59.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

119,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1870, 22.546 m2 zemljišča, P+M, Stara Kmetija Ljubno ob Savinji, prodamo. Cena: cca 59.000,00 EUR Prodaja stare kmetije na idilični lokaciji Ljubno ob Savinji Iščete miren kotiček v naravi, kjer se zgodovina prepleta z neokrnjeno lepoto Savinjske....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 65.000 € na 59.900 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, PESNICA PRI MARIBORU, 59.900 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 65.000 €
08.05.2026 - 59.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

24,9 m2, prostor za storitve, trgovski center, zgrajen l. 2009, P/3 nad., prodamo. Cena: 59.900,00 EUR Cvetličarna v centru Pesnice Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora - cvetličarne v centru Pesnice. Cvetličarna se nahaja v novejšem trgovsko poslovnem centru, zgrajenem leta....

 
 
 
 
-32%

Spremembe cen iz 95.000 € na 65.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 65.000 €, 128,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.11.2025 - 88.000 €
23.01.2026 - 65.000 €
30.01.2026 - 53.000 €
13.02.2026 - 145.000 €
10.03.2026 - 185.000 €
13.03.2026 - 135.000 €
28.04.2026 - 280.000 €
01.05.2026 - 135.000 €
08.05.2026 - 95.000 €
22.05.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

GABRJE, Ruparjev dol, prodamo stanovanjsko hišo, površine stavbe 128,00 m2 , zgrajene l. 1879, in zasnovane v treh etažah, K + P + M . Zemljišče obsega 475,00 m2 površine okoli stavbe, ravne lege ter neposredno ob javni asfaltirani cesti. Po namenski rabi je 100% stavbo zemljišče....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 68.000 € na 65.000 € z dne 27.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 65.000 €, 32594,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.10.2025 - 72.000 €
13.11.2025 - 68.000 €
27.02.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2025.,

www.indomio.si

32.594 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijska in gozdna zemljišča v neposredni bližini naselja Strelac.Trenutno v naravi parcele predstavljajo pašnik, njivo in gozdna zemljišča. Vse parcele so urejene in obdelovane. Do vseh je urejen dostop po uradni javni poti. Njiva in gozdno zemljišče....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 74.500 € na 65.000 € z dne 17.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.07.2025 - 84.500 €
07.10.2025 - 74.500 €
17.03.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, zidan, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2024, 557 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodamo prenovljeno vikend hiško v objemu narave – Dobrovnik V naselju Dobrovnik prodamo prijetno vikend hišo z zemljiščem, ki se nahaja na mirni lokaciji, obdani z naravo. Nepremičnina....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 79.900 € na 69.900 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, REČICA OB SAVINJI, 69.900 €, 51,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.02.2026 - 79.900 €
14.05.2026 - 69.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.indomio.si

51 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1925, P/2 nad., 1 sobno / rečica, prodamo. Cena: 69.900,00 EUR PRODAJA / 1-sobno stanovanje / 51 m² / Rečica ob Savinji Na mirni in prijetni lokaciji v Rečici ob Savinji posredujemo pri prodaji 1-sobnega stanovanja v skupni izmeri 51 m², ki se nahaja v....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 85.500 € na 70.000 € z dne 19.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KUŠTANOVCI, 70.000 €, 106,00 m2 cca 660 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.07.2025 - 85.500 €
19.05.2026 - 70.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.07.2025.,

www.indomio.si

106 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 8.379 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v vasi Kuštanovci vas pričaka večja posest – s stanovanjsko hišo, uporabnimi gospodarskimi objekti in velikodušnim kosom zemljišča, kjer narava vsak dan piše svojo....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 70.000 € z dne 04.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MALI LIPOVEC, 70.000 €, 39,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.01.2026 - 75.000 €
04.03.2026 - 70.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

39,8 m2, zidan, zgrajen l. 1982, 2.043 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji vikenda s pripadajočim zemljiščem in zidanice z vinogradom, v naselju Mali Lipovec v občini Žužemberk. Cena: 70.000,00 €. OBJEKTI: Vikend – zidanica je vertikalno zasnovan....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 43-55 (od skupaj 56)

<< <1 2> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti