• GoHome Professional
nepremicnine.net do 68000 eur atraktivna lokacija - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 68000 eur atraktivna lokacija - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 68000 eur atraktivna lokacija vsaj 1910 m2 padla cena najdražje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 68000 eur atraktivna lokacija vsaj 1910 m2 padla cena najdražje" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1810 m2 (malo manjši)
    • 2000 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 64000 eur (malo cenejši)
    • 71000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-42%

Spremembe cen iz 128.740 € na 74.375 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PRESERJE PRI LUKOVICI, 74.375 €, 14875,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.01.2026 - 128.740 €
14.03.2026 - 74.375 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

14.875 m2, kmetijsko zemljišče, Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja travnik. Vse parcele se nahajajo v občini Lukovica. Pred sklenitvijo glavne kupoprodajne pogodbe mora ponudba za prodajo viseti na oglasni deski Upravne enote Domžale, prodamo. Cena:....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 68.000 € na 65.000 € z dne 27.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 65.000 €, 32594,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.10.2025 - 72.000 €
13.11.2025 - 68.000 €
27.02.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2025.,

www.indomio.si

32.594 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijska in gozdna zemljišča v neposredni bližini naselja Strelac.Trenutno v naravi parcele predstavljajo pašnik, njivo in gozdna zemljišča. Vse parcele so urejene in obdelovane. Do vseh je urejen dostop po uradni javni poti. Njiva in gozdno zemljišče....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 69.800 € na 55.840 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LIPOVCI, 55.840 €, 2792,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.07.2025 - 69.800 €
12.03.2026 - 55.840 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2025.,

www.indomio.si

2.792 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 55.840,00 EUR Na sončni odprti lokaciji ob stranski lokalni cesti v Lipovcih (občina Beltinci) prodamo povsem ravno stavbno zemljišče, skupne površine 2.792 m2, po namembnosti za stanovanjsko naselje, sprejet OPPN, in sicer cona....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 59.000 € na 49.000 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOL PRI LJUBLJANI, 49.000 €, 4485,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.12.2025 - 59.000 €
21.03.2026 - 49.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.indomio.si

4.485 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Posredujemo pri PRODAJI parcele v občini Dol pri Ljubljani. Površina parcele: 4.485 m2 Vrsta dejanske rabe zemljišč na parceli: Gozdna zemljišča Delež dejanske rabe zemljišč na parceli: 100 % Osnovna namenska raba: Območja stavbnih....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 55.000 € na 47.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 47.000 €, 3531,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2025 - 55.000 €
23.04.2026 - 47.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela (3.531 m2) v čudoviti vasici Korte, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. Trenutno je na parceli 19 oljk. .

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 49.000 € na 44.900 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, HRPELJE, 44.900 €, 5456,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 49.000 €
19.03.2026 - 44.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Vododovdni priključek omogoča ustrezno namakanje tudi ob sušnem obdobju. Grajen gospodarski objekt omogoča kvalitetno shranjevanje in obselavo sadja in zatočišče v slabših vremenskih pogojih. Ograja s katero je sadovnjak ograjen omogoča varnost pred živalmi. Preostali del parcele....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 47.000 € na 42.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, VANEČA, 42.000 €, 1881,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.01.2026 - 47.000 €
14.05.2026 - 42.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.halodom.com

Na sončni in razgledni legi v naselju Vaneča prodamo v celoti gradbeno parcelo v izmeri 1.881 m², ki zaradi južne orientacije nudi obilico naravne svetlobe skozi ves dan, na višjem delu zemljišča pa se odpira čudovit razgled na okoliško pokrajino. .

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 38.000 € na 35.000 € z dne 13.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KUŠTANOVCI, 35.000 €, 15356,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.02.2025 - 38.000 €
13.04.2026 - 35.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

15.356 m2, kmetijsko zemljišče, stavbno zemljišče, Posredujemo pri prodaji zelo zanimive posesti v kraju Kuštanovci, ki ponuja izjemen razgled ter omogoča mir in odmik od mestnega vrveža. Vas Kuštanovci spada pod občino Puconci in je dokaj razvejana ter redko poseljena. Do Murske....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 33.400 € na 31.400 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 31.400 €, 2502,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 38.000 €
26.03.2026 - 33.400 €
07.05.2026 - 31.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.kvadratnimeter.si

2.502 m², za investicijo, prodaja se zemljišče v izmeri 2502 m², ki ima trenutnjo status kmetijskega zemljišča v naravi je delno sadovnjak in delno travnik, parcela je cca. 350 metrov stran od najbližjih hiš, dostop je urejen po asfaltu, 350 m. je makedama, zemljišče je pravilne oblike....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 33.400 € na 31.400 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 31.400 €, 2753,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 38.000 €
26.03.2026 - 33.400 €
07.05.2026 - 31.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.kvadratnimeter.si

2.753 m², kmetijsko zemljišče, prodaja se zemljišče v izmeri 2502 m², ki ima trenutnjo status kmetijskega zemljišča v naravi je delno sadovnjak in delno travnik, parcela je cca. 350 metrov stran od najbližjih hiš, dostop je urejen po asfaltu, 350 m. je makedama, zemljišče je pravilne....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 68000 eur vsaj 1910 m2 padla cena najdražje (20)
  • nepremicnine.net do 68000 eur atraktivna lokacija vsaj 1910 m2 najdražje (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>