• GoHome Professional
nepremicnine.net do 68000 eur najdražje urejeno vs - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremicnine.net do 68000 eur najdražje urejeno vs - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 68000 eur najdražje urejeno vsaj 1120 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 68000 eur najdražje urejeno vsaj 1120 m2" je bilo najdenih 74 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 16 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1060 m2 (malo manjši)
    • 1180 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 64000 eur (malo cenejši)
    • 71000 eur (malo dražje)
    • do 13 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, CIRKULANE, 40.000 €, 7719,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

7.719 m2, za investicijo, Na izpostavljeni slemenski lokaciji v Paradižu (Cirkulane) je na voljo zemljišče v skupni izmeri 7.719 m2, ki predstavlja zanimivo priložnost za kupca, ki zna prepoznati potencial lokacije in razume dolgoročni razvoj prostora, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 40.000 €, 4366,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.07.2025.,

www.indomio.si

4.366 m2, kmetijsko zemljišče, Parcela za kmetijske namene na elitni lokaciji v Kromberku, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Na razpolago parcela v izmeri 4366 m2, s pogledom na Kromberški grad in bližnjo okolico. Parcela je po namenski rabi opredeljena kot kmetijso zemljišče.Na parceli....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 39.900 €, 39085,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

39.085 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 39.900,00 EUR Prodamo lepo urejen gozd na JV legi v Podkumu. Sestoj gozda je pretežno listavci, po pridobljenih informacijah pregledovalnik ZGS bukev, hrast. Lastništvo je urejeno, brez bremen. Povezava do javne poti za enostavno spravilo....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 33.780 €, 1126,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.126 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče - oljčnik v Vanganelu, prodamo. Cena: 33.780,00 EUR Posredujemo pri prodaji oljčnika. KJE: kmetijsko zemljišče - oljčnik se nahaja v naselju Vanganel pri Kopru. OBJEKTIVNI PODATKI: kmetijsko zemljišče je po podatkih javne evidence....

 
 
 
  Zemljišče, IDRIJA, 33.000 €, 1395,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

IDRIJA, ČOPIČEVA ULICA , 1.395 m2, zazidljiva, delno zazidljiva (1.186 m2) - površine razpršene gradnje in delno gozdno zemljišče (209 m2), nagnjen teren, izveden izkop in utrjeno zemljišče, komunalni priključki ob parceli (voda, elektrika, telekomunikacije, kanalizacija in telekomunikacije),....

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 32.000 €, 1108,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

1.108 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR PRODAMO parcelo: lokacija Ranče (k. o. 702) Mikrolokacija: ob objektu na naslovu Ranče 36 Google Maps: https://maps.app.goo.gl/ev6V2Bo6KoRrLkzw7 Št. parcele: k. o. 702 parcela 114/2 (1108 m2) Velikost zemljišča: 1108 m2 Parcela se....

 
 
 
  Zemljišče, PTUJ, 30.000 €, 5623,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-127 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Kicar, posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, katero je trenutno urejeno v travnik. Zemljišče je pravokotne oblike, sočno, z lepim razgledom in se nahaja ob asfaltni cesti v strnjenem naselju Kicar. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, BOVEC, 30.000 €, 3507,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

Gozdno zemljišče, Goriška – Bovec, velikost 3507,00 m2. Cena 30.000 EUR. Na čudoviti lokaciji v Bovcu prodamo sončno zemljišče velikosti 3507,00 m2. Zemljišče se nahaja na odlični lokaciji, v bližini bovške infrastrukture in nudi izjemno investicijsko priložnost. Namembnost – gozdna....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 29.080 €, 2908,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

2.908 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče Vanganel, prodamo. Cena: 10,00 EUR/m2 KJE: kmetijsko zemljišče se nahaja v naselju Vanganel, pri Kopru. OBJEKTIVNI PODATKI: kmetijsko zemljišče je po podatkih javne evidence velikosti 2.908 m2. Parcela je ravna. Dostop do parcele....

 
 
 
  Zemljišče, BORŠT, 28.000 €, 1159,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

1.159 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR V prijetni istrski vasici Boršt, posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča. Vas Boršt je od Kopra oddaljena približno 13 kilometrov. Kmetijsko zemljišče je po podatkih javne evidence velikosti 1.159 m2. Dostop do parcele....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 28.000 €, 2135,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-63 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Spodnjih Škofijah se prodaja kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 2.135 m2, ki ga sestavljata dve parceli. Na delu zemljišča je so ob robu zemljišča posajene starejše oljke, glavnina parcele pa je trenutno....

 
 
 
  Zemljišče, OSP, 27.000 €, 1421,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.indomio.si

1.421 m2, kmetijsko zemljišče, V Ospu prodamo lep oljčnik z urejenim dostopom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR V slikovitem Ospu prodamo lep, sončen oljčnik z 28 rodovitnimi oljkami. Parcela v izmeri 1.421 m² se nahaja na mirni in odprti lokaciji z veliko sonca,....

 
 
 
  Zemljišče, KOŠTABONA, 27.000 €, 3307,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

3.307 m2, kmetijsko zemljišče, SL: 3.307 m2 kmetijskega zemljišča, prodamo. Cena 27.000 EURIT: Vendiamo terreno agricolo di 3.307 metri quadrati al prezzo di 27.000 EUR, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR SL: Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča velikosti 3.307 m2. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 26.138 €, 3734,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

3.734 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 7,00 EUR/m2 V Hrpeljah posredujemo pri prodaji kmetijskih zemljišč. Na prodaj je sklop šestih kmetijskih zemljišč v skupni izmeri 3.734 m². Lokacija zemljišč je mirna, obdana z naravo, hkrati pa le nekaj minut oddaljena od središča naselja,....

 
 
 
  Zemljišče, BEREČA VAS, 25.686 €, 1427,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

1.427 m2, zazidljiva, v umirjenem bivalnem okolju, JZ lega, ob cesti Novo mesto - Metlika, možen je tudi nakup parcele velikosti 750 m2 ali več parcel v skupni izmeri 2177 m2, vsa potrebna infrastruktura je v neposredni bližini, možen takojšen začetek pridobivanja gradbene dokumentacije,....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 25.000 €, 4815,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-9 Ogled oglasa na strani ponudnika V podeželskem naselju Zabukovica, v občini Žalec imamo na prodaj zazidljivo zemljišče v skupni velikosti 4.815 m2. Dostop do zemljišča je enostaven in urejen po alsfaltirani regijonalni cesti. Oddaljenost od Centra Žalca znaša....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOMELJ, 25.000 €, 4040,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2024.,

www.indomio.si

4.040 m2, kmetijsko zemljišče, Skrbno in redno obdelovan vinograd z brunarico, do Črnomlja 7 km, ob asfaltni cesti, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Zemljišče obsega vinograd s 500 trtami na betonskih nosilcih in žicah, sadovnjak in njivo ter podkletena brunarica cca 12 m2. Vinograd in....

 
 
 
  Zemljišče, VOLČJI GRAD, 23.690 €, 13448,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

13.448 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 23.690,00 EUR Kmetijska zemljišča Volčji Grad Prodaja se več kmetijskih zemljišč, ki se nahajajo na Krasu v bližini slikovitega naselja Volčji Grad v neposredni bližini Komna. Te parcele so izjemna priložnost za tiste, ki iščejo mirno....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTJE-MOTA, 21.900 €, 1240,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2024.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Pomurska – Hrastje-Mota, površina zemljišča 1.240,00 m2, urejena meja. Cena: 21.900 EUR. V čudovitem naravnem okolju, ki se nahaja v naselju Hrastje-Mota, prodamo stavbno zemljišče na ravni in sončni parceli. Zemljišče je po namenski rabi opredeljeno kot površina....

 
 
 
  Zemljišče, KOSTANJEVICA NA KRKI, 20.000 €, 2044,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

2.044 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče s kozolcem – odlična priložnost za investicijo ali oddih v naravi Prodamo lepo urejeno kmetijsko zemljišče, ki ponuja popolno kombinacijo narave, zasebnosti in potenciala za razvoj. Na parceli....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 19.640 €, 1034,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

1.034 m2, zazidljiva, moravske toplice / motvarjevci - izjemna priložnost, prodamo. Cena: 19.640,00 EUR MORAVSKE TOPLICE / MOTVARJEVCI – IZJEMNA PRILOŽNOST! Zazidljivo zemljišče 1.034 m² – sončna lokacija v naravi, številne možnosti gradnje Na odlični lokaciji v Motvarjevcih, v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, RAZKRIŽJE, 17.300 €, 6233,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2025.,

www.indomio.si

6.233 m2, kmetijsko zemljišče, Na prodaj je 6.233 m2 sončnega kmetijskega zemljišča v k.o. Veščica. Odlična priložnost za pridelavo, zasaditve ali naložbo. Mirna lokacija, čudovita narava in urejen dostop. Idealno za vse, ki cenijo kakovostne kmetijske površine. Kontaktirajte za ogled,....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 17.008 €, 2126,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

2.126 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 8,00 EUR/m2 V Hrpeljah posredujemo pri prodaji kmetijskih zemljišč. Na prodaj sta dve kmetijski zemljišči v skupni izmeri 2.126 m². Lokacija zemljišč je mirna, obdana z naravo, hkrati pa le nekaj minut oddaljena od središča naselja, kjer....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 15.348 €, 1279,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-49 Ogled oglasa na strani ponudnika Nepremičnina za tiste, ki želijo v toplejšem delu leta prosti čas preživljati v naravi -si urediti svoj piknik prostor, vrt, manjši nasad, postaviti manjši objekt (do 40m2 površine). Ekskluzivno posredujemo pri prodaji zadnje....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOMELJ, 15.000 €, 2313,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2024.,

www.indomio.si

2.313 m2, kmetijsko zemljišče, Skrbno in redno obdelovan vinograd z brunarico, do Črnomlja 5 km, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR Zemljišče obsega vinograd z 200 trtami, sadovnjak, njivo in stavbišče, na katerem stoji brunarica cca 18 m2. Vinograd in sadovnjak sta redno in skrbno vzdrževana.....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 10.850 €, 10850,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

10.850 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 Na prodaj sta dve gozdni parceli s skupno površino 10.850 m2. Nepremičnina se nahaja v kraju Planina pri Postojni, ki je poznan po svoji dostopnosti in neposredni bližini naravnih znamenitosti. Lastništvo urejeno in brez bremen. Za dodatne....

 
 
 
  Zemljišče, STARA SUŠICA, 9.805 €, 8171,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

8.171 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Prodaja se kmetijska zemljišče v izmeri 8171 m2, ki je locirano v bližnji okolici vasi Stara Sušica. Lastništvo urejeno in brez bremen. Pogoj prodajalca je, da kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2% in stroške....

 
 
 
  Zemljišče, SVETI TOMAŽ, 9.000 €, 2035,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2024.,

www.indomio.si

2.035 m2, kmetijsko zemljišče, stavbno zemljišče, Kmetijsko zemljišče z dostopom, prodamo. Cena: 9.000,00 EUR V naselju Koračice posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, katerega zgornji del je stavbno zemljišče in je na njem možno zgraditi manjši objekt. Ta del se nahaja ob....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 7.000 €, 1247,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

SELO 1.274 m2, zazidljiva, za stanovanjsko gradnjo, Prodam v celoti zazidljivo parcelo 1274 m2.zelo lep razgled.Brez bremen knjižno urejeno. .

 
 
 
  Zemljišče, BORŠT, 5.500 €, 1316,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.06.2024.,

www.indomio.si

1.316 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 5.500,00 EUR Posredujem pri prodaji kmetijskega zemljišča v katastrski občini Boršt. Njena skupna velikost je 1316 m2 in je usmerjena proti Koprskemu zalivu, torej proti severu-zahodu. Parcela je podolgovate pravokotne oblike in nekoliko....

 
 
 
  Zemljišče, PIVKA, 5.343 €, 5343,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

5.343 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 Prodaja se gozdno zemljišče v izmeri 5343 m2, ki je locirano v bližnji okolici vasi Volče. Lastništvo urejeno in brez bremen. Pogoj prodajalca je, da kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2% in stroške vpisa v ZK in stroške takse....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 1.237 €, 1237,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1.237 m2 na odlični lokaciji v centru Polzele. Za gradnjo na zemljišču je že pridobljeno gradbeno dovoljenje za 532,70 m2 stanovanjske površine, plačan komunalni prispevek ter vsi komunalni priključki. Zemljišče je zemljiškoknjižno urejeno in....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 43-74 (od skupaj 74)

<< <1 2> >>