• GoHome Professional
nepremicnine.net do 69000 eur najdražje - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • nepremicnine.net do 69000 eur najdražje - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 69000 eur najdražje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 69000 eur najdražje" je bilo najdenih 1 082 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 340 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 730 m2
    • do 920 m2
    • 920 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 920 m2
    • 1100 m2
  •  Po ceni
    • 65000 eur (malo cenejši)
    • 72000 eur (malo dražje)
    • do 43 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ČRNOMELJ, 53.000 €, 78,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ČRNOMELJ, Tušev Dol, prodamo samostojno hišo, skupne površine 77,70 m2, zgrajene l. 1900 ter zasnovane v dveh etažah. Zemljišče obsega 5.245,00 m2 površine, od tega je 745,20 m2 stavbnega zemljišča, preostali del pa predstavlja kmetijsko zemljišče, v rahlem naklonu. V naravi zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, BONINI, 53.000 €, 7668,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

7.668 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Ob primestnem naselju Bonini, v dolini, prodamo kmetijsko zemljišče na sončni legi. Na mirni lokaciji v naravnem podeželskem okolju prodamo kmetijsko zemljišče, primerno za zasaditev oljčnika, sadovnjaka ali druge vrste pridelave....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 53.000 €, 140,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.06.2024.,

www.indomio.si

140 m2, lesen, zgrajen l. 1850, 1.853 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Prodaja se starejši kmetijski objekt. Približno 530 m2 parcele je stavbnega zemljišča, ostalo je kmetijsko. Del parcele, ki je kmetijski je del travnik in del sadovnjak. Infrastruktura: vodovod,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 53.000 €, 1853,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.06.2024.,

www.indomio.si

1.853 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Parcela za gradnjo stanovanjske hiše. Približno 530 m2 je stavbnega zemljišča, ostalo je kmetijsko. del parcele, ki je kmetijski je del travnik in del sadovnjak. Na parceli stoji starejši kmetijski objekt. Infrastruktura:....

 
 
 
  Zemljišče, IGA VAS, 53.000 €, 1082,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2025.,

www.indomio.si

1.082 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Zazidljiva parcela v velikosti približno 1082 m2 (točna velikost bo znana po parcelaciji) se nahaja v slikoviti vasici Iga vas, ki je del občine Loška Dolina. Ta priložnost za nakup zemljišča ponuja izjemno lokacijo s potencialom....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 50.000 € na 53.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, KASAZE, 53.000 €, 785,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.03.2026 - 50.000 €
14.04.2026 - 53.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

785 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V kraju Kasaze se prodaja stavbno zemljišče za gradnjo enostanovanjske hiše. Zemljišče je trenutno zaraščeno .Zemljišče je komunalno opremljeno dostop po asfaltirani cesti, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR V kolikor vas zanima omenjena parcela vam....

 
 
 
  Hiša, ČRNOMELJ, 53.000 €, 77,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

77,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 5.245 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR ČRNOMELJ, Tušev Dol, prodamo samostojno hišo, skupne površine 77,70 m2, zgrajene l. 1900 ter zasnovane v dveh etažah. Zemljišče obsega 5.245,00 m2 površine, od tega je 745,20 m2 stavbnega zemljišča,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 52.640 €, 56,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V odlično urejeni poslovni coni v Trzinu, je v novejši poslovni stavbi na voljo večja moderna pisarna, odprtega tlorisa. Le tej pripada tudi souporaba sanitarij in čajne kuhinje. Odlična in atraktivna arhitektura poslovne stavbe. Najemodajalec strankam zagotavlja tudi parkirna mesta....

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 52.000 €, 44,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

DOLENJSKE TOPLICE, Soteska, prodamo samostojno stanovanjsko hišo za obnovo ali nadomestno gradnjo, tlorisne velikosti 44,00 m2, zgrajene l. 1800 ter obnovljene l. 1930 . Zasnovana je v treh etažah, K+N+M , kjer sta klet in nadstropje povezani z zunanjimi lesenimi stopnicami, mansarda/podstrešje....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 52.000 €, 1458,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.458 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče za gradnjo po predvidenem OPN, mirna lokacija, 3 minute vožnje iz centra Celja, Polule, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR Če iščete zemljišče za gradnjo v okolici Celja, na mirni lokaciji, v objemu narave imamo eno res zanimivo ponudbo....

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI HRASTNIKU, 52.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2023.,

www.indomio.si

1.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 52,00 EUR/m2 Prodaja, posest, zazidljiva: DOL PRI HRASTNIKU, 1000 m2 Na prijetni in zelo dostopni lokaciji na Dolu pri Hrastniku, v občini Hrastnik, prodamo zelo lepo, sončno, zazidljivo zemljišče, ki je primerno za gradnjo individualnih hiš. Nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 52.000 €, 75,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

LJ. ŠIŠKA-Šmartno pod Šmarno goro, 75 m2, 2-sobno-izredna priložnost-še nedokončana mansarda, lepa, svetla, sončna, atraktivna lokacija, veliko zelenja, lep razgled, poleg osnovne šole, prodam.Mansarda je v fazi popolne adaptacije zato ima kupec še možnost vpliva na končno podobo,....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 52.000 €, 88,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

88 m2, samostojna, zgrajena l. 1903, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR Tradicionalna hiša se nahaja v slikoviti vasi Srpenica, približno 800 metrov od reke Soče ter na pol poti med Bovcem in Kobaridom (približno 10 km do vsakega), v osrčju čudovite Soške doline. Nepremičnina obsega glavno....

 
 
 
  Zemljišče, MALA NEDELJA, 52.000 €, 4445,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-476 Ogled oglasa na strani ponudnika V Mali Nedelji, po sončnih gričih razpršenem naselju občine Ljutomer, na točki z izjemnim razgledom po dolini, prodamo večje, popolnoma stavbno zemljišče, večina pod naklonom, skupne površine 4.445 m2. Osnovni infrastrukturni....

 
 
 
  Zemljišče, PODBORŠT, 52.000 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

2.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR SEVNICA, Podboršt pri Šentjanžu, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v izmeri cca 2.000,00 m2. Zemljišče je ravno, po namenski rabi gre za območje stanovanj. Dostopen je po javni poljski cesti v lasti občine. Zemljišče....

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 52.000 €, 44,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

44 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1930, 4.044 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR DOLENJSKE TOPLICE, Soteska, prodamo samostojno stanovanjsko hišo za obnovo ali nadomestno gradnjo, tlorisne velikosti 44,00 m2, zgrajene l. 1800 ter obnovljene l. 1930. Zasnovana....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 52.000 €, 3991,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.indomio.si

3.991 m2, kmetijsko zemljišče, 42 oljčnih dreves starih 15 let, dostopno po urejeni betonski cesti, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR V neposredni bližini vasi Šmarje je naprodaj lepo urejen oljčnik, ki se razprostira na 3.991 m² zemljišča. Posest leži na jugovzhodni strani in je zadnja....

 
 
 
  Zemljišče, PODBORŠT, 52.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.01.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEVNICA, Podboršt pri Šentjanžu, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v izmeri cca 2.000,00 m2. Zemljišče je ravno, po namenski rabi gre za območje stanovanj. Dostopen je po javni poljski cesti v lasti občine. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 51.660 €, 574,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2025.,

www.indomio.si

574 m2, zazidljiva, na odlični mirni, sončni lokaciji, južna lega z lepim razgledom, primerno tudi za investicijo, možen je takojšen pričetek pridobitve gradbene dokumentacije za gradnjo, prodamo. Cena: 51.660,00 EUR Lokacija: v centru urejenega zdraviliškega kraja, v sklopu stanovanjsko....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 51.660 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

574 m², zazidljiva, na odlični mirni, sončni lokaciji, južna lega z lepim razgledom, primerno tudi za investicijo, možen je takojšen pričetek pridobitve gradbene dokumentacije za gradnjo, prodamo. Cena: 51.660,00 EUR Lokacija: v centru urejenega zdraviliškega kraja, v sklopu stanovanjsko....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 51.586 €, 25793,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2021.,

www.kumi.si

Gozd v izmeri 25.793 m² parc.št. 1196/4 k.o. 2167 Rateče. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon: 01/256-62-00 GSM: 041/257-623 GSM: 031/372-511 Email: info@kumi.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Hiša, ZABUKOVICA, 51.500 €, 46,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-166 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo stanovanjske hiše v Zabukovici, ki je bila zgrajena leta 1900, ter stoji na 137 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 46 m2 skupne površine, od tega 32 m2 uporabne površine. V hiši je tudi neizdelana....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 51.200 €, 2048,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2025.,

www.indomio.si

2.048 m2, kmetijsko zemljišče, IZOLA - KORTE; na mirni in sončni lokaciji, J lega, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2048 m2, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 IZOLA – KORTE; na mirni in sončni lokaciji, J lega, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2048m2, z dostopom po asfaltu. Na parceli....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 50.500 €, 2517,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-60 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost za nakup kmetijskega zemljišča v okolju Boršta. Zemljišče ima velikost 2.517 kvadratnih metrov. Lastnosti zemljišča: Po osnovna namenski rabi, spada zemljišče v : I. in II. območje kmetijskih zemljišč....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 50.325 €, 915,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2021.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja v urejenem zaselku, urejen dostop, 2 km iz Šmartnega pri Litiji, vsa infrastruktura ob oz. na parceli, z naklonom na zahod, možnost gradnje enostanovanjske ali dvo stanovanjske gradnje. Možnost nakupa dodatne parcele v velikosti 746 m² z istimi značilnostmi. Priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 50.325 €, 671,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

671 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Obstoječi objekt z zemljiščem za individualno gradnjo ali investicijo - naprodaj v celoti kot del simetrične celote, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 50.325 €, 671,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

671 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 50.220 €, 2790,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

a .

 
 
 
  Hiša, LIG, 50.000 €, 140,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.08.2022.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Hisa z gospodarskim posopjem(70m²). Potrebna celovita prenova. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 50.000 €, 2521,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

BREŽICE, na izjemni lokaciji v mirnem naselju enodružinskih hiš Velike Malence prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 2.521,00 m2, ki ponuja popolno kombinacijo narave, zasebnosti in možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma. Po namenski rabi je 855,13 m2 stanovansjkih površin....

 
 
 
  Hiša, ČRNOMELJ, 50.000 €, 170,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2020.,

www.salomon.si

Naselje: vinica, črnomelj ID oglasa: 490301001-354 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Preloka je naprodaj hiša z gospodarskim objektom. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, TRBOVLJE, 50.000 €, 905,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam 905 m2 parcele na Nezi v Trbovljah. Lokacije je soncna in mirna. Na njej je tudi hiska primerna za nadomestno zgradbo ter garaza. Urejen prikljucek na vodovodno, elektricno (podzemno), kanalizacijsko omrezje (greznica urejeno, speljano pa je tudi do ceste, ce bi zeleli prikljuciti).....

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 50.000 €, 1041,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

1.041 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V centru Rimskih Toplic, v urejenem in prijetnem stanovanjskem okolju imamo na prodaj zazidljivo zemljišče velikosti 1.041 m², najbolj primerno za gradnjo družinske hiše. Lokacija združuje mirno bivalno okolje in odlično dostopnost....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 50.000 €, 75,40 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Veranda, kopalnica z tušem in WC-jem; kuhinja, shramba, dnevna soba, 2 spalnici;Klet, pripadajoče manjšo gospodarsko poslopje, hlev za svinje(ki še je vedno uporaben, trenutno prazen)garaža za avto in traktor,prostor za drva,veliko dvorišče z parkiriščem. Ograjeno celotno zemljišče(primerno....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 50.000 €, 45,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje, ki je svetlo in redno vzdrževano s pripadajočim balkonom, ter takoj vseljivo. Pogoj urejena kurjava (mestni plinovod, CK), ter urejena ZK. Ker ne živim v Prekmurju, bi lepo prosila za slike stanovanj, ki jih prodajate, če jih posredujete na moj mail - simona.b6@gmail.com....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 m2 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel. številka: 02 522....

 
 
 
  Hiša, KORITNICA, 50.000 €, 200,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2023.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1840, adaptirana l. 1977, 1.356 m2 zemljišča, P+1+M, impozantna hiša v Baški grapi, nevseljiva, potrebna prenove ali nadomestne gradnje, delno kamnita, delno opečnata, brez priključkov, ki pa so v bližini, velik vrt za hišo. Primerna lokacija za bivanje....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Šifra oglasa: 741 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel.....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V mirnejšem predelu osrednjeslovenske regije, do 45 km iz Ljubljane, zazeljeno v smeri Trebnje, Ig oziroma Velike Lašče. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina naj bo v Ljubljani. .

 
 
 
  Zemljišče, LOZICE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-137 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji več stavbnih zemljišč (6x) velikosti 1000 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča so stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske stavbe....