• GoHome Professional
nepremicnine.net do 73000 eur najdražje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremicnine.net do 73000 eur najdražje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 73000 eur najdražje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 73000 eur najdražje" je bilo najdenih 1 167 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 358 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 690 m2
    • do 860 m2
    • 860 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 860 m2
    • 1030 m2
  •  Po ceni
    • 69000 eur (malo cenejši)
    • 76000 eur (malo dražje)
    • do 49 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • pritličje
    • urejeno
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, SEŽANA, 30.000 €, 200,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam stanovanjsko hišo (podrtijo), ki ima 216m2. za dodatne informacije kličite na priloženo telefonsko številko. Parcela ima vse komunalne priključke in vsa potrebna dovoljenja za adaptacijo. Hiša je imela pritličje in nadstropje (432m2), ki smo ju porušili zaradi popolne adaptacije.....

 
 
 
  Zemljišče, PTUJ, 30.000 €, 5623,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-127 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Kicar, posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, katero je trenutno urejeno v travnik. Zemljišče je pravokotne oblike, sočno, z lepim razgledom in se nahaja ob asfaltni cesti v strnjenem naselju Kicar. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI VELOVLEK, 30.000 €, 3560,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2024.,

www.indomio.si

3.560 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 513 m2 stavbnega, ostalo kmetijsko, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR V Spodnjem Velovleku (Mestna občina Ptuj) ob lokalni cesti prodamo skupno 3.560 m2 zemljišča, sestavljenega iz 513 m2 stavbnega in preostalo kmetijskega zemljišča. Celoten teren....

 
 
 
  Zemljišče, KOZJE, 30.000 €, 7751,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

7.751 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR Prodaja nezazidljivega zemljišča v mirnem naselju Buče, Savinjska V osrčju slikovite pokrajine vam ponujamo izjemno priložnost za nakup nezazidljivega zemljišča. Parcela se nahaja v idiličnem naselju Buče, ki slovi po svoji....